Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
593 posty 2513 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

Moje komentarze

 • @jassy 60grzegorz
  TRADYCJA NIE TYLKO KATOLICKA!

  Jassy napisał:

  "Szkoda, że ludzie wierzą w ludzką naukę, wierzą swoim nauczycielom nie sprawdzając ich i ich nauki, która przecież nie prowadzi do Zbawiciela jest to droga donikąd . Przez to stawiają jedynki, bo nie znają nauczania Pana Jezusa, a Pana Boga mają za nic" .

  60grzegorz zauważył:

  "Jaką trzeba mieć w sobie nienawiść, by tak poniżać Pana i Boga, Jezusa Chrystusa, ile trzeba mieć w sobie odwagi, by wersety Biblijne które wyraźnie o tym mówią, podeptać!".

  I jeszcze:

  "No cóż, zapewne gdybyśmy zacytowali słowa Izajasza ''Bóg Mocny'' dotyczący Pana Jezusa, nic by się nie zmieniło, czyli znowu jedyneczki!".

  Dzięki... Ja nic do tych wypowiedzi nie dodam. No może tylko jedno zdanie:

  Nie tylko katolicy mają swoją niezgodną z Ewangelią TRADYCJĘ!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  DUCH CHRYSTUSOWY BYŁ W PROROKACH STAREGO PRZYMIERZA!
 • @Krystyna Trzcińska
  MITOLOGIA TO MOŻE I JEST ALE KATOLICKA KRYSTYNO!

  Wiesz zapewne, że przeciwnicy Nauki Pana Jezusa mogą dopasować cokolwiek im się podoba by "udowodnić", że cała tak zwana Historia Zbawienia jest zapożyczona od jakichś tam ludów ościennych!

  http://m.neon24.pl/9b6578446b5a6404363b7ce6886a09d0,13,0.jpg

  Niektórzy sugerują, że "oko za oko" było pierwej w Prawie Hammurabiego a potem dopiero w zapisie Prawa otrzymanym od Pana Boga. Owi niektórzy zapominają jednakowoż, że wiele lat przed Mojżeszem za czasów Noego było już tak zwane prawo talionu czyli prawo zemsty.

  Cytat:

  "(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka". 

  Księga Rodzaju 9/6

  http://biblia.info.pl/biblia.html

  O czym jeszcze zapominają niektórzy? Ano o tym, że przez wiele setek lat Izrael mieszkał w Egipcie pozostawiając po sobie spuściznę historyczną dotyczącą jego Narodu. Niektórzy zapominają, że Hebrajczyk Józef był jednym z najpotężniejszych "Egipcjan" i przyszło mu kształtować samemu historię Egiptu. Jeszcze o czym zapominają niektórzy? Ano o tym, że Hebrajczyk Abraham wyszedł ze swojej ziemi z Ur Chaldejskiego w Mezopotamii. I o czym jeszcze?

  Ano o tym, że Mojżesz "był synem córki Faraona" i było nie było płynęła w nim krew Hebrajczyka i jako "syn córki Faraona" mógł zapisać się złotymi literami w historii Egiptu!

  Izraelici przez wiele lat przebywali w Ziemi Goszen kształtując własną historię w... obcym Państwie. Wychodząc z Egiptu pozostawili bez wątpienia zapisy dotyczące tożsamości wyryte w kamieniu lub zapisane na papirusie!

  Co jeszcze? Wiadomości na temat sławy i mądrości Salomona rozbiegały się po całym ówczesnym świecie docierając nawet do dalekiej krainy zwanej Saba! A mądrość owa potężną być musiała skoro sama królowa Saby wraz ze swoją świtą do Salomona się pofatygowała. Mędrcy ze Wschodu Słońca przybywają do Jerozolimy a potem do Betlejem.

  Ościenne narody dowiadują się o tym, że Izraela prowadzi Potężna Moc! Owe czasy to czasy podróży karawanami. To czasy kupieckie... To czasy tak odległe, że zapominają niektórzy, iż trzeba było pieszo, na wielbłądzie lub na osiołku albo na koniu przebyć nieraz dziesiątki i setki kilometrów. Owe karawany niosły wieści z różnych stron Bliskiego Wschodu. Jest jeszcze niewola Babilońska. I tam Izrael nie zasypywał gruszek w popiele lecz wielu Hebrajczyków bez pardonu przyznawało się do wiary w Pana Boga i do Historii Zbawienia rozsiewając tu i tam wiadomości!

  Co jeszcze? Ano to, że Izrael był pod władzą Rzymu i zasiewał w sercach niektórych obcokrajowców ziarno Prawdy o Panu Bogu.

  I na koniec pytanie: Dlaczego z tak wielką zapalczywością uważa się, że to Izrael ściągną swoją historię od ludów ościennych? Było wręcz odwrotnie. To ludy ościenne widząc potęgę izraelitów pisały swoją historię. Jednakowoż owa historia oprócz wydarzeń prawdziwych zasnuta została domysłami i fałszywą interpretacją i... poniżeniem Ludu znad Jordanu!

  Czy izraelski pisarz na usługach Rzymu Józef Flawiusz pisząc "Dzieje Izraela" lub "Wojnę Judzką" robił to dla siebie czy dlatego by czytały jego książki tysiące ludzi z różnych narodowości?

  Jego rozprawka "Przeciw Apionowi" zapewne również musiała przez wielu być znana. W swoich książkach często porusza ów pisarz historię Izraela i Jego korzenie.

  No i na koniec: Wcale a wcale "nie poruszam" tutaj kłamców i oszustów, którzy świadomie zafałszowali historię Izraela ponieważ przez ten Naród zostali ośmieszeni. I przykładem może być tutaj historia Egiptu...

  Zresztą zaciemnianie historii przez faraonów było normalką. Po prostu nowy faraon bardzo często usuwał zapiski na temat panowania faraona poprzedniego. Krótko mówiąc: Często Egipcjanie sami niszczyli zapiski dotyczące własnej historii, dlatego historia Izraela zapisana w Starym Testamencie powinna być traktowana z szacunkiem i troskliwością o fakty.

  Przypominam również tym niektórym, że wielu poszukiwaczy przygód a także podróżników nie wierzyło, że kiedyś istniała Niniwa, czy Sodoma. Owi poszukiwacze często ze Starym Testamentem w ręku znajdowali to o czym w Biblii jest napisane! Pismo klinowe na glinianych tabliczkach obnażało niewiedzę uczonych!

  To Biblia właśnie traktowana jako księga historyczna wymienia także z imienia faraonów, czy dygnitarzy rzymskich! Tyberiusz, Piłat z Pontu a także prokonsulowie to postacie wymienione w Nowym Testamencie. Skoro wiele faktów po prostu się zgadza to może się okazać, że to Egipt i inne potężne nacje ówczesnego świata zafałszowały historię ponieważ zostali upodleni i poniżeni przez maleńki naród zwany Izraelem!

  A dzisiejszym przykładem zafałszowania historii Izraela są papieże. To oni wymyślili trzech KRÓLI, którzy odwiedzili Pana Jezusa. To oni nadali im imiona KACPER, MELCHIOR I BALTAZAR. To oni piszą własne kłamliwe katechizmy z fałszywą historią pisząc kłamstwa na temat Pana Jezusa i Boga Ojca. I gdyby za tysiąc lat szedł ulicami Rzymu jakiś człowieczyna i znalazłby na jednej stronie ulicy Biblię a na drugiej Katechizm katolicki, to zapewne doznałby zawrotu głowy a z powodu niespójności tych ksiąg, obie odrzuciłby bez wahania!

  Jednak nie miałby racji tak czyniąc ponieważ to historia katolicka wypaczyła Naukę Syna Boga Ojca tak samo jak historia Egiptu, Babilonii, czy Asyrii usunęła niewygodne dla nich fakty lub zwycięstwa cudze przypisała sobie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  DUCH CHRYSTUSOWY BYŁ W PROROKACH STAREGO PRZYMIERZA!
 • @ALL
  PRZEZ SYNA BOŻEGO ŚWIAT POWSTAŁ!

  Przypomnę pierwszy cytat, który został przeze mnie zaproponowany w artykule:

  „(10) Na świecie był i świat przezeń powstał, lecz świat go nie poznał. (11) Do swej własności przyszedł, ale swoi go nie przyjęli”.

  Ewangelia według Jana 1/10, 11

  http://biblia.info.pl/biblia.html

  Pan Jezus przyszedł do swojej własności. Stwórca odwiedził Swój Lud zamieszkujący ziemię "nad Jordanem". Jednak Syn Boga Ojca posiada jeszcze drugie owce, które przyprowadzi do Swojej owczarni. I będzie jedna owczarnia i Jeden Pasterz.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  DUCH CHRYSTUSOWY BYŁ W PROROKACH STAREGO PRZYMIERZA!
 • @DO TRZECIEGO "JEDNOGWIAZDKOWICZA"!
  WIDZĘ, ŻE DOŁĄCZYŁEŚ DO ZACNEGO GRONA OSÓB NIEKOCHAJĄCYCH SYNA BOŻEGO I BOGA OJCA!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  DUCH CHRYSTUSOWY BYŁ W PROROKACH STAREGO PRZYMIERZA!
 • @DO DRUGIEGO JEDYNKOWICZA
  NIE MASZ RACJI ALE MASZ PRAWO DAĆ JEDNĄ GWIAZDKĘ!

  Zapewne jesteś człowiekiem, który nie ufa zapisowi Biblijnemu i nie wierzysz w to, że Panu Jezusowi służył w Starym Testamencie Mojżesz, Izajasz i inni prorocy, i prorokinie.

  No cóż, jednak powiem, że się mylisz ponieważ Synowi Boga Ojca służyli wymienieni wyżej a TY... jesteś w kolosalnym błędzie.... Jednak nie gniewam się na Ciebie. Jesteś przecież człowiekiem niewierzącym! Wierzący człowiek nie dałby jednej gwiazdki zapisowi Biblijnemu! A może nawet wierzący człowiek wypowiedziałby się w temacie...

  No ale skoro nie rozumiesz Syna Bożego to i jedna gwiazdka również jest jakąś oceną!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  DUCH CHRYSTUSOWY BYŁ W PROROKACH STAREGO PRZYMIERZA!
 • @ALL
  PROROK IZAJASZ UJRZAŁ CHWAŁĘ PANA JEZUSA!

  "(39) Dlatego nie mogli uwierzyć, że znowu rzekł Izajasz: (40) Zaślepił oczy ich i zatwardził serce ich, aby nie widzieli oczami swymi i nie rozumieli sercem swym, i żeby się nie nawrócili, i żebym ich nie uzdrowił. (41) To powiedział Izajasz, gdyż UJRZAŁ CHWAŁĘ JEGO i mówił o nim".

  Ew. Jana 12:1-50, Biblia Warszawska

  http://biblia.info.pl/biblia.html


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  DUCH CHRYSTUSOWY BYŁ W PROROKACH STAREGO PRZYMIERZA!
 • SZCZEGÓLNIE DO JEDYNKOWICZA
  "RZEKŁ PAN PANU MEMU"! PAN JEZUS PANEM DAWIDA!

  "1) Psalm Dawidowy.Rzekł Pan PANU MEMU: Siądź po prawicy mojej, Aż położę nieprzyjaciół twoich jako podnóżek pod nogi twoje! (2) Berło mocy twojej ześle Pan z Syjonu: Panuj wśród nieprzyjaciół swoich! (3) Lud twój chętnie pójdzie za tobą W świętej ozdobie, gdy wystawisz wojsko swoje; Młódź twoja zrodzi ci się Jak rosa z zorzy porannej. 

  (4) Przysiągł Pan i nie pożałuje: Tyś kapłanem na wieki według porządku Melchisedeka. (5) Pan po prawicy twojej Zetrze królów w dzień swego gniewu. (6) Będzie sądził narody, pobije wielu, Roztrzaska głowy jak ziemia szeroka. (7)Będzie pił w drodze ze strumienia, Dlatego głowę podniesie". 

  Ks. Psalmów 110:1-7, Biblia Warszawska

  http://biblia.info.pl/biblia.html


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  DUCH CHRYSTUSOWY BYŁ W PROROKACH STAREGO PRZYMIERZA!
 • @some66one
  OŚMIORNICA!

  Tak! Organizacja zwana Opus Dei, czyli Dzieło Boże jest tego przykładem. Jej macki sięgają samych krańców świata a o tajemniczości tego stowarzyszenia w dzisiejszych czasach pisze się coraz więcej... Włosi nazywają ją bez pardonu "Ośmiornicą",

  Okazuje się, że swego czasu według rankingu Panorama Ekonomy* najbogatszym państwem świata był... Watykan.

  Tylko człowiek naiwny może stwierdzić, ze tak wysoką pozycję pod względem bogactwa Watykan posiada dzięki składkom swoich wiernych.
  Teraz dopiero Polacy otwierają oczy ze zdumienia przypatrując się zapiskom "szkalującym" ich ukochanego papieża Jana Pawła II.

  I choć tenże szarlatan wiedział bardzo dobrze o molestowaniu małolatów w Irlandii to przez wiele lat milczał nie robiąc dosłownie nic w tym kierunku!
  Polacy zostali zaślepieni jego opowiadaniem o kremówkach a okazało się, że pod białym płaszczem zamieszkał szatan!

  W istocie Opus Dei a także cały watykański świat nie dąży do objawienia ludziom Słów Syna Bożego. Myślę, że pewnego dnia "ludy, narody i języki" dowiedzą się o tym, że tam, za spiżową bramą rozsiadła się wszetecznica, która kompletnie nic wspólnego nie ma z Nauką Zbawiciela!

  "Cała prawda o finansach Watykanu".

  * https://www.focus.pl/artykul/cala-prawda-o-finansach-watykanu


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!
 • @60grzegorz
  SZPIEDZY WCALE NIE TACY JAK MY!

  No masz rację i niestety owa "matka" ma swoich szpiegów na całym świecie a przy tak rozgałęzionej siatce szpiegowskiej wszystkie wywiady świata to pikuś.

  Jednak najpotężniejszym i haniebnym postępowaniem tychże jest obraza Majestatu Boga Ojca oraz Boga Syna.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!
 • @some66one
  TAK ZADECYDOWAŁ BÓG OJCIEC!

  Witaj!

  Jak się okazuje dawanie ludziom nieprawdziwej nadziei nie dotyczy tylko i wyłącznie rzymskiego Kościoła. Przecież według nauki Świadków... niektórzy wybrani spośród wybranych po zakończeniu życia już zabierani zostają do Nieba uzupełniając jakąś wyimaginowaną klasę!

  Ale, ale... Tak również dzieje się pośród Adwentystów Dnia Siódmego, którzy kiedyś posiali nadzieję w głowach ludzi zapewniając ich, że w tym i w tym roku nastąpi przyjście Syna Bożego. Gdy okazało się, że jednak pomimo wszelkich starań Adwentystów, Zbawiciel nie przyszedł, zapewniono swoich wiernych, że owszem nie było w ich obliczeniach żadnej pomyłki tylko Syn Boży w tym roku zasiadł w... świątyni w Niebie a nie na ziemi!

  Wow! A gdzie był przed rokiem 1844? Gdzie znajdziesz dla Pana Jezusa najlepsze miejsce w Niebie jak nie po Prawicy Boga Ojca?

  Zatem nabierają się katolicy i nabierają się Świadkowie... a także Adwentyści Dnia Siódmego!

  A przecież prawdziwą nadzieję znajdzie człowiek tylko i wyłącznie w Bożym Synu. Tylko w Nim! Tak zadecydował Bóg Ojciec!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!
 • @ikulalibal
  WIELU IZRAELITÓW POSIADA KAMIENNE SERCE!

  Nie wiem dlaczego się denerwujesz? Mój wpis miał na celu pokazanie, że jeżeli zostało przez Pana Boga postanowione, że Krajem Izraela są ziemie na Bliskim Wschodzie to tak będzie. Przecież wiem, że wielu z nich błądzi i postępuje źle. Wiem, że zamiast Tory, wolą - tak jak katolicy - bardziej zawierzyć tradycji, w tym wypadku Talmudowi.

  Wiem, że grzeszą zniżając gojów do poziomu psów lecz otrzymają za takie postępowanie stosowną karę.

  A cytat który podałem wyjaśnia, że i tak ostateczny cel założenia swojego kraju na Ukrainie zostanie unicestwiony. No chyba, że założą go "izraelici", którzy tak na prawdę nimi nie są!

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Nowy Exodus. Żydzi planują budowę Izraela na Ukrainie
 • @Jasiek
  SPRAWA BOŻA A NIE SPRAWA LUDZKA!

  Witaj!

  Myślałem raczej o słowach następujących:

  "(1) Gdy tedy przyjdzie na cię to wszystko, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I PRZEKLEŃSTWO, które ci przedłożyłem, i weźmiesz je sobie do serca POŚRÓD WSZYSTKICH NARODÓW, DOKĄD WYPĘDZI CIĘ PAN, BÓG TWÓJ, (2) i nawrócisz się do Pana, Boga twego, i będziesz słuchał jego głosu zgodnie z tym wszystkim, co ja ci dziś nakazuję, ty i twoi synowie, z całego serca twego i z całej duszy twojej, (3) TO WTEDY PRZYWRÓCI PAN, BÓG TWÓJ, TWOICH JEŃCÓW I ZMIŁUJE SIĘ NAD TOBĄ, I ZGROMADZI CIĘ Z POWROTEM ZE WSZYSTKICH LUDÓW, GDZIE CIĘ ROZPROSZYŁ PAN, BÓG TWÓJ.

  (4) Choćby twoi wygnańcy byli na krańcu nieba, to i stamtąd zgromadzi cię Pan, Bóg twój, i STAMTĄD CIĘ ZABIERZE, (5) I SPROWADZI CIĘ PAN, BÓG TWÓJ, DO ZIEMI, KTÓRĄ POSIADALI TWOI OJCOWIE, I POSIĄDZIESZ JĄ I TY, I UCZYNI CIĘ SZCZĘŚLIWSZYM I LICZNIEJSZYM OD TWOICH OJCÓW. (6) I OBRZEŻE PAN, BÓG TWÓJ, TWOJE SERCE I SERCE TWEGO POTOMSTWA, ABYŚ MIŁOWAŁ PANA, BOGA TWEGO, Z CAŁEGO SERCA TWEGO I Z CAŁEJ DUSZY TWOJEJ, ABYŚ ŻYŁ".

  5 Księga Mojżesza 30/1-6

  http://www.biblia.info.pl/biblia.php

  Szczególnie ważne dla mnie są słowa:

  "TO WTEDY PRZYWRÓCI PAN, BÓG TWÓJ, TWOICH JEŃCÓW I ZMIŁUJE SIĘ NAD TOBĄ, I ZGROMADZI CIĘ Z POWROTEM ZE WSZYSTKICH LUDÓW, GDZIE CIĘ ROZPROSZYŁ PAN, BÓG TWÓJ".


  Pozdro!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Nowy Exodus. Żydzi planują budowę Izraela na Ukrainie
 • @
  ZIEMIA OJCÓW JEST TYLKO JEDNA!

  Już bardzo dawno temu izraelici nie mieli najmniejszego zamiaru zamieszkać w Ziemi Przodków. A to może skrawek Argentyny a może Stanów Zjednoczonych a tu patrz czasami sami nawet występując przeciwko zdrowej logice, przed wiekami "obrali" jałową ziemię. Owa jałowa Ziemia zakwitła niczym pąk róży a teraz mieliby myśleć o innym miejscu? Nic z tego!

  Czy im się to podoba czy też nie ich Ziemia to Kraj nad Jordanem! Krajem zaś Arabów jest Arabia Saudyjska!

  Być może znowu są pewne grupy, które chciałyby skrawek ziemi tym razem na Ukrainie ale Ziemia ich Ojców jest tylko jedna!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Nowy Exodus. Żydzi planują budowę Izraela na Ukrainie
 • @jassy27
  POTĘŻNY BŁĄD!

  Witaj Jassy!

  Twoja wypowiedź jasno przypomina mi i każdemu uczniowi Chrystusowemu, że tylko i wyłącznie Pan Jezus dany został rodzajowi ludzkiemu od Boga Ojca.
  Nie ma innej DROGI. Nie ma innego Pośrednika. Przecież to Pan Jezus a nie ktoś inny, jest Pośrednikiem pomiędzy BOGIEM OJCEM a człowiekiem.

  Niektórzy nie rozumieją... Niektórzy się mylą myśląc, że Syn Boga Ojca jest ICH Pośrednikiem. Nic bardziej błędnego. Pan Jezus Jest Pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem a ludźmi a nie pomiędzy ludźmi a Bogiem Ojcem!

  Dlatego owi niepojętni składają codziennie swoje usta modląc się do Boga Ojca by na samym końcu dodać znamienne: "Przez Pana Jezusa Chrystusa".

  A to przecież z Ojcowskiej Woli Pan Jezus jest:

  BOGIEM, KRÓLEM, PASTERZEM, ZBAWICIELEM, TATĄ, WYBAWICIELEM, ORĘDOWNIKIEM, ARCYKAPŁANEM, POŚREDNIKIEM...

  (...)

  Ludzie nie zgadzają się jednak z Panem Jezusem i zapominają o tym, że On Sam Rzekł: "Pójdźcie DO MNIE wszyscy". Ludzie po prostu bezpośrednio nie modlą się do Pana Jezusa a to jest potężny błąd! Ludzie z Nim nie rozmawiają... Nie zasiadają wspólnie z Nim do stołu!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!
 • @staszek kieliszek
  NIE RAJCUJĄ MNIE FAKTY DOTYCZĄCE BEZECEŃSTW PAPIEŻY I BISKUPÓW, KSIĘŻY CZY KATECHETÓW OBOJGA PŁCI...

  Jeżeli uważasz, że rajcują mnie tego typu fakty dotyczące ciemnej strony hierarchii Kościoła katolickiego to znaczy, że niedokładnie przeczytałeś mój artykuł. W slangu Internetowym powiedziałbym Ci: Czytaj ze zrozumieniem.

  Sam tytuł arta sugeruje, że odebranie ludziom nadziei zbawienia jest czymś gorszym od wielkich udręk i przykrości które spotkały człowieka! Odebranie ludziom prawdziwych Nauk Zbawiciela i Boga Ojca to najgorszy grzech WSZYSTKICH PAPIEŻY! Mój artykuł jest swego rodzaju naprowadzeniem na prawidłowe myślenie które brzmieć powinno: Grzech przeciwko Synowi Bożemu nijak ma się do grzechu przeciwko człowiekowi ponieważ Sam Zbawiciel Powiedział, że na Pierwszym Miejscu mamy miłować Pana Boga...

  Zatem największym grzechem papieży, biskupów, księży, katechetów, katechetek i wszystkich katolickich nauczycieli jest głoszenie fałszu i obrażanie Pana Boga!

  A jeżeli o tych chodzi, którzy ukrywali:

  Przecież wyszło na jaw, że papież Jan Paweł II ukrywał fakty dotyczące sprawy molestowania. Zresztą, czyżby szef największej siatki szpiegowskiej na świecie nie wiedział przez dwadzieścia kilka lat o bezeceństwach jakie działy się w Irlandii? Myślisz, że nie otrzymywał sygnałów na ten temat i nie zamiatał sprawy pod dywan? Żartujesz sobie?

  Jeszcze raz powtórzę, co jest największą zbrodnią papieży:

  "Zbrodnią Watykanu przede wszystkim jest głoszenie nauk, które poniżają Boga Ojca oraz Boga Syna! Zbrodnią  Watykanu  jest głoszenie nauki o pośrednictwie Marii. Największą zbrodnią Watykanu jest szerzenie bałwochwalstwa na całym świecie. Największą zbrodnią  Watykanu jest odebranie ludziom nadziei zbawienia".

  Drugim Twoim żartem jest owe donoszenie do władz na temat księży i biskupów!
  Polska jest nadal feudalnym Państwem podległym Tradycji Watykanu. Jeżeli cokolwiek zmieniło się na temat molestowań, to tylko i wyłącznie zasługą to jest szybkiego przelotu informacji a nie samych łotrów zza spiżowej bramy!

  Wikipedia:

  „Krytyka papieża Jana Pawła II”!!!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka_papie%C5%BCa_Jana_Paw%C5%82a_II


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!
 • @
  A' PROPOS POWYŻSZEGO TEMATU!

  http://57kerenor.neon24.pl/post/145626,odebranie-ludziom-nadziei-najwieksza-zbrodnia-watykanu


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Zbrodnią Watykanu jest instytucjonalna obrona zboczeńców,
 • @DO DWÓCH JEDYNKOWICZÓW!
  MOŻE JAKIEŚ ARGUMENTY?

  CZYŻBYŚCIE TO WY WIEDZIELI SKĄD WZIĘŁA SIĘ WODA W SZKLANCE?

  Przypomnę Wam coś: Tej przykładowej wody również nie ma? To ja ją wymyśliłem! A szklaneczka jak wiecie, kompletnie się nie liczy!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  SZKLANECZKA SIE NIE LICZY
 • @ALL
  I PAPIEŻ JAN PAWEŁ II OD MAŁPY POCHODZIŁ!

  http://m.neon24.pl/d24e74634b1a83e7f82caf10d14700ea,13,0.jpg


  "Jan Paweł II: Teoria ewolucji jest czymś więcej niż hipotezą. Zwraca uwagę fakt, że teoria ta zyskiwała stopniowo coraz większe uznanie naukowców w związku z kolejnymi odkryciami dokonywanymi w różnych dziedzinach nauki. Zbieżność wyników niezależnych badań - bynajmniej niezamierzona i nieprowokowana - sama w sobie stanowi znaczący argument na poparcie tej teorii". 

  Z przemówienia do członków Papieskiej Akademii Nauk

  http://niedziela.pl/artykul/80621/nd/Ewolucja-czy-Bog


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  SZKLANECZKA SIE NIE LICZY
 • @ALL
  ZNISZCZYĆ KATOLICKĄ TRADYCJĘ MOŻE JEDYNIE PAN JEZUS!

  Witaj Romualdzie!

  Żaden człowiek nie jest w stanie zniszczyć Kościoła katolickiego jako Organizacji. Człowiek jedynie dzięki Łasce Syna Boga Ojca może tą Organizację opuścić na zawsze! Zresztą, każdy człowiek Chrystusowy wie o tym, że najpierw trzeba "wyjść z Babilonu".

  Jednak to nie człowiek zniszczyć może papieską i w ogóle katolicką TRADYCJĘ. To może uczynić jedynie Pan Jezus, który jest potężniejszy od szatańskiego molocha wykształconego na podbojach, gwałtach i morderstwach.

  To prawda, że dawnymi czasy zakony nie były podległe papiestwu. To prawda, że zostały zaanektowane częstokroć siłą! To wszystko prawda. Ale owe zakony z tamtych czasów nie mają nic wspólnego z zakonami "dzisiejszymi" w których czci się Marię i modli się do niej o wstawiennictwo. To herezja!

  Jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus i ten człowiek, który uważa, że Maria jest w jakiejkolwiek części pośredniczką łask wszelkich, jest w błędzie!

  Maria, ta Maria, którą ja znam z Kart Pisma Świętego od wielu stuleci nie żyje! Ta Maria, którą ja znam z Kart Pisma Świętego prorokowała, że ludy, narody i języki zwać ją będą z "szczęśliwą między niewiastami", a nie królową Aniołów czy Apostołów.

  Smutny temat poruszasz lecz dotyczący przede wszystkim człowieka. Człowieka czasami młodego, którego skrzywdził gbur i prostak! Z powodu tego gbura płacze dziecko, matka i ojciec. Ale owi smutni Oni wykształceni na naukach katolickich przyjdą za dwa tygodnie do Kościoła i padać będą na twarz przed obrazami Marii czy jakimikolwiek innymi kukłami ze spiżu lub gliny!

  Jak wtedy czuje się Pan Jezus? Jak czuje się Syn Boga Ojca, gdy widzi, że ludzkość oddaje cześć bałwanom i figurom? Jak czuje się Syn Boga Ojca gdy widzi kłamcę wchodzącego na ambonę i głoszącego fałsz i obłudę o pośrednictwie Marii?

  To jest smutne co może uczynić szatan pod płaszczykiem na biało ubranego człowieka! I kiedyś, pewnego dnia za fałsz i obłudę, za morderstwa a przede wszystkim za poniżanie Boga Ojca oraz Jego Syna, kiedyś – powtórzę, papieże, biskupi i księża, katecheci i katechetki, zakonnice i zakonnicy, zostaną ukarani!

  Pozdrawiam!

  57kerenor@gmail.com


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  W obronie Jezusa Chrystusa i o zwodzicielach
 • @wiedzajestwksiążkach
  WIEDZA JEST W KSIĄŻ(CE)!

  Przyznaję, że wiedza jest w książkach a dla mnie tą najważniejszą Książką w której jest wiedza jest BIBLIA, czyli PISMO ŚWIĘTE!

  Pozdrawiam Kolegę...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  HUSKY I JEGO BARDZO WAŻNY ARTYKUŁ O MAŁYM ANTOSIU!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TAGI

ULUBIENI AUTORZY