Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 3007 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

Moje komentarze

 • @Bara-bar
  POPROSZĘ O WSKAZANIE MIEJSCA GDZIE TAK NAPISAŁEM BARBARO T. z Norwegii!

  Halo, halo, tutaj KerenOr!

  Zaznaczam Barbaro T. z Norwegii, że nigdy nie napisałem, iż głoszę Pana Boga, którego nie trzeba znać.

  Z uwagi na to jednak, iż Barbara T. z Norwegii ma na to dowody więc je poproszę...

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO
 • @Jan Paweł
  POPROSZĘ O CYTAT!

  Możesz pokazać mi jeden cytat z Biblii, który mówi wyraźnie o tym, że Pismo Święte może interpretować TYLKO KOŚCIÓŁ RZYMSKOKATOLICKI?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  To Pan Bóg zabiera do Siebie te wszystkie teraz małe dzieci
 • @marek13
  NIE MAM NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU WYLUZOWAĆ!

  Wybacz ale będę się trzymał Prawidła Bożego:

  Małe dzieci ani ktokolwiek z ludzi nie idzie do Nieba po zakończeniu życia.

  Nie mam najmniejszego zamiaru Marku wyluzować! Rozumiesz zapewne co mam na myśli? I... wcale nie czepiam się papieża Jana Pawła II. Mówię tylko, że wymieniony papież poniżał Boga Ojca oraz Boga Syna i pewnego dnia za świadome wprowadzenie milionów ludzi w błąd poniesie karę!

  No to cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  To Pan Bóg zabiera do Siebie te wszystkie teraz małe dzieci
 • @Bara-bar
  SZATAN ZNA WIELE TAJEMNIC ALE NIE MA MIŁOŚCI!

  No cóż, nie chciałem Ciebie zdenerwować ale nie żałuję słów których użyłem... Uważam, że miłość do Pana Boga w życiu człowieka wierzącego jest najważniejsza ponieważ człowiek wierzący poznanie już posiada. Inaczej ów człowiek byłby nazwany człowiekiem niewierzącym!

  Szatan zna wiele tajemnic i posiada to RÓŻNORAKIE "POZNANIE", o którym piszesz, że jest najważniejsze. Jednak szatan nie ma miłości do Boga Ojca oraz do Boga Syna. Zatem dla mnie miłość do Boga Ojca oraz do Boga Syna jest najważniejsza ponieważ temat dotyczy człowieka wierzącego a nie człowieka niewierzącego. Napisałaś w tytule: ”NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO".

  Zatem jako człowiek wierzący mówię, że w moim życiu najważniejsza jest miłość do Pana Jezusa a za Jego Pośrednictwem i do Boga Ojca!

  Zmieńmy Twój tytuł! Skoro Pan Bóg używa przyrównania Spraw Bożych do małżeństwa, to napiszę tak: Co jest najważniejsze w małżeństwie? Oczywiście MIŁOŚĆ!

  Jeszcze raz! Napisałaś: "Co jest NAJWAŻNIEJSZE dla człowieka WIERZĄCEGO"...
  Dla mnie najważniejsza jest miłość do Mojego Oblubieńca Pana i Boga Jezusa Chrystusa!

  Pomyliłaś się... Ale błędy dzięki Łasce Pana Jezusa możemy naprawić!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO
 • @Oscar
  KONTRARGUMENTY podałem Ci w komentarzu pt: "Ludzie ludziom zgotowali ten los".


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BOŻE PIĘKNO... PARĘ SŁÓW DO "STOKROTKI"!
 • @Oscar
  POWYŻEJ NAPISAŁEŚ:

  "Człowiek robi dokładnie to samo w okrutny bezwzględny sposób..."!

  Inne Twoje słowa:

  "Kapitaliści i neoliberałowie oraz mafia żydowska z cała siłą odtwarza te dzikie relacje w cywilizacji ludzkiej... bogacenie się na ludzkiej krzywdzie, biedzie, niewoli...cierpieniach".

  A także:

  "Jak widać "dobry Bóg" stworzył świat pełen okrucieństwa, przemocy śmierci zadawanej bezlitośnie".

  Zatem albo przestaniesz trollować albo dostaniesz dożywotniego bana!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BOŻE PIĘKNO... PARĘ SŁÓW DO "STOKROTKI"!
 • @Oscar
  "LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS"!

  Napisałeś:

  "Jak widać "dobry Bóg" stworzył świat pełen okrucieństwa, przemocy śmierci zadawanej bezlitośnie".

  Doprawdy? Otóż nie Oskarze, Dobry Bóg stworzył świat doskonały i idealny ale to ludzie "poszli za swoimi wynalazkami". To nie Dobry Bóg rozwijał druty kolczaste w Oświęcimiu i nie Dobry Bóg robił zamach na WTC lecz ludzie, mordercy, którzy nie liczyli się z miłością Pana Jezusa i Boga Ojca.

  Człowiek powinien przestać winić Pana Boga za własne haniebne czyny! Za zmianę pogody, za powodzie i za trzęsienia ziemi. To nieposłuszeństwo człowieka sprawia... Nie chcesz opieki Bożej to pozostaje ci tylko podszept szatana. Łamiesz Boskie Prawa to nie spodziewaj się Bożego błogosławieństwa!

  Podam Ci przykład: Załóżmy, że pewien człowiek ma syna lub córkę. Gdy dzieci tego człowieka są jeszcze małe to ich postępowanie jest "idealne". Okazuje się, że mocą "stwórczą", którą posiada mężczyzna i kobieta, rodzice sprowadzili na świat doskonałe życie!

  Ale może się okazać, że ten wspaniały osesek ma na imię Adolf, ten sam Adolf, który za ileś tam lat rozpęta II wojnę światową.

  Idąc Twoim tokiem rozumowania dochodzimy do karkołomnego wniosku, że skoro rodzice powołali do życia Adolfa Hitlera to znaczy, że to jest ich wina, że ich dziecko stało się mordercą! Zatem skoro rodzice Adolfa Hitlera nie są winni za postępki własnego syna to i również Pan Jezus nie jest winny za złe postępki swoich dzieci. Halo, jesteś tam?

  Myśl trochę...

  Napisałeś także:

  "Mafia żydowska z całą siłą odtwarza te dzikie relacje w cywilizacji ludzkiej".

  Nie! Źle piszesz, wrzucając wszystkich ludzi do jednego worka. Owszem istnieją kręgi izraelskie, które robią tak lub tak i jeżeli już to w ten sposób powinieneś napisać. Wyobraź sobie, że jakiś Oracz Plus napisałby, że "mafia polska z całą siłą odtwarza te dzikie relacje w cywilizacji ludzkiej"... No znając Ciebie, to by się temu komuś dostało za te słowa, prawda? Nie można przecież uogólniać. Stereotypy, stereotypy i jeszcze raz stereotypy...

  Przykład: "Polskie Państwo jest Państwem katolickim". To jest kłamstwo! No chyba, że piszę do Ciebie teraz z Jowisza a nie z Polski! A jaka jest prawda: Otóż w Polsce przeważają katolicy. Taka jest prawda!

  To człowiek niszczy Ziemię! To człowiek wycina miliony hektarów lasów! To człowiek zaśmieca morza i rzeki. To człowiek w jakimś lobby farmaceutycznym postanowił, że trzeba poszukać taki lek, który nie do końca innego człowieka wyleczy ponieważ liczy się kasa a jak człowiek zdrowy to kasy nie ma!

  Czy za takie postępowanie tego mordercy również chcesz winić Pana Boga? A może również za Twoje grzechy, uniesienia i bluźnierstwa chciałbyś by odpowiedzialny był Pan i Bóg Jezus Chrystus?!

  Jak napisałem powyżej: Myśl trochę...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BOŻE PIĘKNO... PARĘ SŁÓW DO "STOKROTKI"!
 • @Adamus...
  NAJWAŻNIEJSZE TO ODDZIELIĆ PLEWY OD ZIARNA!

  BARDZO LUBIĘ (NIEKTÓRE) APOKRYFY a wiele z nich w zasadzie nie powinno być Apokryfami w sensie dzisiaj rozumianym, ponieważ bardzo podobne są przykładowo do Przypowieści, czy Psalmów a także do proroctwa np. Ezechiela!

  W dodatku Księga Judy (1/14) nawiązuje do Księgi Henocha Etiopskiej (1/9), Apokryfu uznanego tylko w niektórych częściach świata. Jeżeli Juda, Boży uczeń oparł się na Apokryfie to i ja nie widzę w tym żadnego problemu.

  Kiedyś Apokryfy zostały odrzucone całkowicie niesłusznie przez niektórą społeczność protestancką i nie tylko chociaż Księga Syna Syracha, Księga Mądrości czy wiele innych ksiąg w "Biblii Protestanckiej" widnieje jeszcze w roku 1810. Wiem, ponieważ miałem taką Biblię!

  Apokryfy zostały odrzucone ze względu na trudny język... chociaż wymieniona przeze mnie Księga Syna Syracha bezsprzecznie trudna nie jest.

  Warto zadać inne pytania: Kto miał prawo odrzucić niektóre Apokryfy jako niebiblijne? Czy gdyby znalazł się List do Laodycejczyków o którym mówi Apostoł Paweł w Liście do Kolosan 1/16 to również należałoby go odrzucić tylko dlatego, że odnalazł się wiele lat później? Stare Przymierze wspomina o kilku księgach, których... nie mamy! Czy gdyby się znalazły....

  To tak na początek, chociaż temat jest bardzo szeroki! Zresztą, ludzie, którzy mają pomoc Pana Jezusa i Boga Ojca potrafią oddzielić plewy od ziarna!

  Twoje pytanie przypomina o tym, że warto podjąć oddzielny temat na ten... temat!
  Dodam, że niektóre apokryfy mają typowy wydźwięk pogański ale nie o takich apokryfach był mój powyższy komentarz!

  PYTANIE ZASADNICZE do... człowieka:

  Jeżeli wszystkie Apokryfy są złe dlatego, że są... Apokryfami to również wszystkie "nasze" przekłady Biblijne są złe dlatego, że niektóre ich miejsca są źle przetłumaczone! I przykładowo wyraz „chrześcijanin” powinien być usunięty z Dziejów Apostolskich 11/26 i zastąpiony wyrazem „Chrystusowy”. Przecinek „u Łukasza” powinien być przesunięty. Dopisek w Biblii katolickiej powinien być skasowany... Itp, itd!

  Zatem, jeżeli znalazłaś w „moim” cytacie z Księgi Syna Syracha zdanie niezgodne z Nauką Starego czy Nowego Przymierza to... tymczasem daj mi po prostu... jedną gwiazdkę albo napisz, że komentarz zasługuje na „zero”!

  Jednak najpierw się zastanów nad tym co napisałem lub... poszukaj w Internecie i pomyśl...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BOŻE PIĘKNO... PARĘ SŁÓW DO "STOKROTKI"!
 • @Zawisza Niebieski
  WSPANIAŁOŚĆ GWIAZD JEST PIĘKNOŚCIĄ NIEBA, BŁYSZCZĄCĄ OZDOBĄ NA WYSOKOŚCIACH PANA!

  "(1) Wspaniałość wysokości, sklepienie o przezroczystej jasności, tak wygląda niebo - przepiękny widok. (2) Widok wschodzącego słońca mówi [nam], że jest ono czymś najbardziej godnym podziwu, dziełem Najwyższego. (3) W południe wysusza ono ziemię, a któż może wytrzymać jego upał? (4) Jak rozżarza się podmuchem piec, przy pracach wymagających żaru, tak słońce trzy razy mocniej rozpala góry, wydaje ognistą parę, a świecąc promieniami, oślepia oczy. (5) Wielki jest Pan, który je uczynił i na którego rozkaz spieszy się ono w swoim biegu. 

  (6) Księżyc też świeci zawsze w swojej porze, aby ustalać czas i być wiecznym znakiem. (7) Księżyc wyznacza dni świąt, to źródło światła, które się zmniejsza osiągnąwszy pełnię. (8) Miesiąc od niego ma swoje imię. Zwiększając się dziwnie wśród odmian, jest latarnią obozową wojska na wysokościach, świecącą na sklepieniu niebieskim. (9) Wspaniałość gwiazd jest pięknością nieba, błyszczącą ozdobą na wysokościach Pana. (10) Na polecenie Świętego trzymają się Jego wyroku i nie nużą się odbywaniem swych straży. 

  (11) Patrz na tęczę i wychwalaj Tego, kto ją uczynił, nadzwyczaj piękna jest w swoim blasku: (12) otacza niebo kręgiem wspaniałym, a napięły ją ręce Najwyższego. (13) Rozkazem swoim rzuca On błyskawice i szybko wysyła pioruny, sługi swego sądu. (14) Przez Niego również otwierają się skarbce i wylatują chmury jak ptaki. (15) Swą potęgą wzmacnia chmury i bryły gradu zostają drobno pokruszone. (16) Na widok Jego zatrzęsły się góry, a na rozkaz woli Jego wieje wiatr południowy. 

  (17) Głos Jego grzmotu karci ziemię, jak nawałnica wiatru północnego i kłębowisko wichru. (18) Rozrzuca On śnieg jak osiadające ptaki, a jego opad jak chmara szarańczy. Piękność jego bieli zadziwia oko, a takim opadem zachwyca się serce. (19) On szron jak sól rozsiewa po ziemi, który marznąc jeży się ostrymi kolcami. (20) Gdy mroźny wiatr północny zawieje, ścina się lód na wodzie i kładzie się na całym zbiorniku wód, przyodziewając go jakby pancerzem. (21) [Wicher] objada góry, wypala step i jak ogień pożera świeżą zieleń. (22) Nagle lekarstwem na to staje się mgła, a po upale rosa spadająca - pocieszeniem. 

  (23) Według swej myśli On ujarzmił odmęty wód i osadził na nich wyspy. (24) Ci, którzy pływają po morzu, opowiadają o jego niebezpieczeństwach, i dziwimy się temu, co słyszą nasze uszy. (25) A tam, tak nadzwyczajne i dziwne dzieła, rozmaitość wszystkich zwierząt i świat potworów morskich! (26) Dzięki Niemu też Jego posłaniec będzie miał szczęśliwą drogę, bo słowo Jego wszystko układa. (27) Wiele moglibyśmy mówić, ale do końca byśmy nie doszli, zakończeniem zaś mów niech będzie: On jest wszystkim! 

  (28) Jeżeli zechcemy jeszcze Go chwalić, gdzie się znajdziemy: Jest On bowiem większy niż wszystkie Jego dzieła. (29) Panem jest straszliwym i bardzo wielkim, a przedziwna Jego potęga. (30) Gdy wychwalać będziecie Pana, wywyższajcie Go, ile tylko możecie, albowiem i tak będzie jeszcze wyższym, a gdy Go wywyższać będziecie, pomnóżcie siły, nie ustawajcie, bo i tak nie dojdziecie [do końca]. (31) Któż Go widział i mógł to opowiedzieć, i któż Go tak wysławił, jak tego jest godzien? (32) Istnieje wiele tajemnic jeszcze większych niż te, widzimy bowiem tylko nieliczne Jego dzieła. (33) Pan bowiem uczynił wszystko, a bogobojnym dał mądrość.

  MĄDROŚĆ SYNA SYRACHA 43/1-33

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Tysiąclecia


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BOŻE PIĘKNO... PARĘ SŁÓW DO "STOKROTKI"!
 • @Adamus...
  http://57kerenor.neon24.pl/post/147448,wladza-pochodzi-od-bozego-dozwolenia


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  ''MUSICIE SIĘ NARODZIĆ NA NOWO (Z GÓRY)''(Jan.3:7)
 • @Oracz
  WSPÓŁCZUJĘ CI I NIE GNIEWAM SIĘ NA CIEBIE!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  ''MUSICIE SIĘ NARODZIĆ NA NOWO (Z GÓRY)''(Jan.3:7)
 • @Bara-bar
  POGUBIŁAŚ SIĘ BARBARO!

  Powiadasz, że najważniejszą rzeczą w życiu człowieka wierzącego jest ZNANIE?
  Czyli zabrakło Ci odwagi by napisać, że to o wzajemną miłość chodzi?

  Pokazujesz, że jesteś nieomylna, ponieważ Ty ZNASZ, prawda? Zatem się mylisz i przeczysz Samemu Panu Jezusowi, Który na PIERWSZYM miejscu wysunął miłość do Pana Boga z całych sił a nie "znanie"!

  Paweł w 1 Liście do Koryntian 13, także stwierdza, że miłość jest najważniejsza... Choćbyś poznała wszystkie tajemnice a miłości byś nie miała nic Ci to nie pomoże!

  W tytule swojego artykułu ZAZNACZYŁAŚ WYRAŹNIE, że CHODZI O CZŁOWIEKA WIERZĄCEGO a nie o niewierzącego, który nie ma owego ZNANIA! Pogubiłaś się kompletnie, ponieważ interesują Cię ostatnio czasy przyszłe a nie myślisz o zbawieniu!

  Zatem tylko i wyłącznie miłość się liczy. Znanie, owszem, może dotyczyć człowieka niewierzącego ale wierzący człowiek to znanie już posiada, zatem tylko się liczy... MIŁOŚĆ!

  Gdybyś zadała pytanie "jaka jest najważniejsza rzecz w życiu człowieka NIEWIERZĄCEGO" to byłaby inna rozmowa i być może nie dyskutowałbym o miłości tylko o ZNANIU, lub POZNANIU lub WYBRANIU!

  Jednak wyraźnie napisałaś, że chodzi o CZŁOWIEKA WIERZĄCEGO! A dla człowieka wierzącego MIŁOŚĆ DO PANA BOGA JEST NAJWAŻNIEJSZA! Przynajmniej dla mnie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO
 • @Bara-bar
  NO CÓŻ, BRAK CI ODWAGI BY NAPISAĆ, ŻE NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ W ŻYCIU CZŁOWIEKA WIERZĄCEGO JEST MIŁOŚĆ DO SYNA BOŻEGO I DO BOGA OJCA?

  Na takie wyznanie masz zbyt mało czasu? A może nasze trafne wypowiedzi bardzo Ci przeszkadzają?

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO
 • Autorka
  BARBARA BAŁWOCHWALCĄ!

  CYTAT Z ARTYKUŁU!

  "Wszyscy, którzy boją się Boga i innych Nim straszą jak: (..) Keren, Grzegorz, jassy, (...)i..., to cieleśni-zmysłowi, czyli NIEnarodzeni z Ducha!".

  No cóż, po prostu KŁAMIESZ no i jesteś bałwochwalcą!
  Dlaczego jesteś bałwochwalcą?
  Ponieważ nie usunęłaś ze swojego bloga bałwochwalczej katolickiej wklejki Oracza:

  http://bar-bara.neon24.pl/post/149192,raz-nawrocony-na-zawsze-nawrocony#comment_1553302


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  ''MUSICIE SIĘ NARODZIĆ NA NOWO (Z GÓRY)''(Jan.3:7)
 • @60grzegorz
  WIELOKROTNIE ROUXA BANOWAŁEM... JEŚLI O MNIE CHODZI TO DECYZJA ZOSTAŁA PODJĘTA!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO
 • @roux
  ROZUMIEM, ŻE NIC NIE MASZ DO POWIEDZENIA NA TEMAT CYTATU Z PRZEKŁADU NOWEGO ŚWIATA... NIE INTERESUJE MNIE TWOJE ZDANIE NA TEMAT BANA KTÓRY DOSTAŁA BARBARA. DOSTAŁA GO ODE MNIE I MOJA TO JEST SPRAWA.

  A jak ktoś podejmuje ważny temat to staram się na niego odpowiedzieć, pomimo, że napisałem, że nie będę u Barbary pisał ponieważ nie chce usunąć bałwochwalczego obrazka ze swojej strony!

  Ale Ty Barbarę powinieneś dobrze rozumieć. Wy również na swoich stronach posiadacie mnóstwo bałwochwalczych obrazków!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO
 • @roux
  PRZEKŁAD NOWEGO ŚWIATA! PAN JEZUS JEST BOGIEM!

  "(20) My zaś wiemy, Że Syn Boży przyszedł i obdarzył nas zdolnością umysłu, żebyśmy mogli poznać Prawdziwego. I jesteśmy w jedności z tym prawdziwym poprzez jego Syna, Jezusa Chrystusa. To jest prawdziwy Bóg i życie wieczne".

  "Poprzez jego Syna, Jezusa Chrystusa!".
  "To jest prawdziwy Bóg i życie wieczne".

  1 List Jana 5/20


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO
 • @roux
  MUSISZ SIĘ ZDECYDOWAĆ CZY PISZESZ DO MNIE CZY DO GRZEGORZA!

  Adresatem Twojego komentarza jest Grzegorz a zaczynasz koment
  słowami skierowanymi do mnie czyli do Kerena!

  Zbyt często interesuje Cię nauka katolicka a nie interesuje Cię wcale Nauka Boga Ojca oraz Boga Syna dlatego mylisz mnie z Grzegorzem!

  A bana u mnie masz bardzo mocnego! Tak zwany ban solidny to jest!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W ŻYCIU WIERZĄCEGO
 • POPRAWA TEKSTU
  Powyżej napisałem do rouxa:

  "TY ROUX, PODOBNIE JAK KATOLICY, KPISZ SOBIE Z ROZKAZU BOGA OJCA!

  Witaj!

  Przede wszystkim katolicy poniżają Boga Ojca i nie szanują Jego Woli. A jaka jest Wola Boga Ojca? Posłuchaj:

  "(39) A to jest wola tego, który mnie posłał, abym z tego wszystkiego, co mi dał, nic nie stracił, lecz wskrzesił to w dniu ostatecznym. (40) A to jest wola Ojca mego, aby każdy, kto widzi Syna i wierzy w niego, miał żywot wieczny, a Ja go wzbudzę w dniu ostatecznym".

  Ewangelia według Jana 6/39, 40

  *

  Oczywiście słowa: "Boga Ojca", powinny być rozpoczęte z wielkiej litery!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  PAPIEŻE KŁÓCĄ SIĘ Z BOGIEM OJCEM!
 • @60grzegorz
  KPINY ROUXA!

  Zanim to napisałeś, roux dostał bana za kpiny na stronie:

  https://bar-bara.neon24.pl/post/149427,najwazniejsza-rzecz-w-zyciu-wierzacego#comment_1558833


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  PAPIEŻE KŁÓCĄ SIĘ Z BOGIEM OJCEM!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

TAGI

ULUBIENI AUTORZY