Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

Moje komentarze

 • @Oracz
  APOSTOŁ PAWEŁ SŁUGĄ BOGA SYNA I BOGA OJCA!

  To może od początku o Twoim komentarzu:

  Porównanie Faustyny z Pawłem jest nietrafione. Właśnie czytając Biblię a przede wszystkim modląc się do Syna Bożego dostrzegłem, że pomimo, iż niektórzy w to nie wierzą to Listy Apostoła Pawła zazębiają się z Nauką Pana Jezusa!

  Piszesz : "Wykłady Pawła jakoś mi nie licowały z resztą Pism"!

  Choćbyśmy czytali Biblię 100 lat a nie mielibyśmy pomocy Syna Bożego w zrozumieniu Jej, to nic nam to nie pomoże. Ja ze swej strony mogę powiedzieć, że Listy Pawła, (choć w niektórych momentach są trudne) licują mi z resztą Pism!

  Dalej piszesz:

  "W/g Pawła, już samo przyjście Chrystusa powoduje: zniesienie Prawa".

  Nie masz racji! Paweł wyraźnie daje do zrozumienia, że Prawo znosi Śmierć Syna Bożego na krzyżu! Patrz: List do Galatów 3/11-13 i List do Rzymian 7/1-7!
  Zdanie Pawła popiera Ewangelia według Mateusza oraz List do Hebrajczyków!

  Napisałeś, że niezgodna jest mowa Apostoła Pawła z Mową Pana Jezusa, ponieważ Paweł pisze: "Bądźcie NAŚLADOWCAMI MOIMI, jak i ja jestem naśladowcą Chrystusa"! - 1 List do Koryntian 11/1!

  No cóż, naśladować należy Pana Jezusa o czym pisze wyraźnie Paweł ale gdybym miał dać za przykład naśladownictwa tylko papieża i mnie to również powiedziałbym, że lepiej naśladować człowieka wierzącego niż poganina!

  Z drugiej strony patrząc musiała być TA przyczyna skoro Paweł tak powiedział, ponieważ wyraźnie daje Koryntianom do zrozumienia w dalszej części rozdziału, że "głową każdego męża jest Chrystus". Zatem namawia tutaj do służby Zbawicielowi a nie do siebie!

  Inna sprawa:

  Do 1 Listu Pawła do Koryntian 4/15, 16:

  Można być nauczycielem i surowo głosić Słowo Boże, ale ojców w Nauce Bożej jest niewielu. Zatem to Paweł dzięki Łasce Zbawiciela jak ojciec zrodził jednego i drugiego człowieka w Chrystusie Panu! Jednak pomimo, że Paweł używa słów mocnych to zawsze podporządkowuje się pod Pana Jezusa Chrystusa.

  Słowo "ojciec" u Pawła nie jest wystąpieniem przeciwko Panu Jezusowi, lecz dowodem opieki i doglądania trzody Bożej! Paweł po prostu podkreśla, że jest jednym z niewielu, którym bardzo mocno zależy na zbawieniu innych ludzi! Jeżeli takie postępowanie jest wystąpieniem przeciwko Nauce Syna Boga Ojca no to już nie jest to moja wina, że człowiek tego nie rozumie!

  Samo słowo "biskup" użyte w Nowym Przymierzu oznacza "strzegącego" lub "doglądającego". Nie myślisz chyba, że Piotr czy inni Apostołowie nie doglądali po jakimś czasie tych czy innych zgromadzeń którym głosili Słowo Boże?

  Inny temat: No cóż ja nie jestem Świadkiem..., nie zgadzam się z nimi, uważam, że poniżają Boga Ojca i Boga Syna tak jak katolicy, jednak ja również nie mam zamiaru użyć broni przeciwko bliźniemu swemu!

  A Paweł w którym miejscu kazał używać broni przeciwko stworzeniu Bożemu? Wiesz może?

  Piszesz jeszcze:

  "Paweł, oraz inni nauczyciele, których w/g słów Chrystusa w ogóle nie powinno być, zmartwychwstałego nazywają przeklętym". 

  Oj człowieku, Syn Boży zawisł na drzewie! Syn Boży umarł na krzyżu i według Starego Zakonu przeklętym był ten, który w ten sposób kończył swój żywot. Przekleństwo polegało na tym, że i Pana Jezusa nazywano wichrzycielem, kłamcą, fałszywym królem i skazano na śmierć właśnie "na drzewie".

  Zobacz: Księga Powtórzonego Prawa 21/22, 23

  Tak! Niektórzy kapłani izraelscy wydali Pana Jezusa Rzymianom sugerując, że Pan Jezus popełnił grzech i że powinien ponieść śmierć a PRAWO MÓWIŁO, że ten kto wisi na drzewie jest przeklęty przez Boga. Paweł tą starotestamentową zasadę skierował również do Pana Jezusa i to wszystko!

  I dlatego Paweł mówi do Galatów:

  "(13) Z tego przekleństwa Prawa Chrystus nas wykupił - stawszy się ZA NAS przekleństwem, bo napisane jest: Przeklęty każdy, którego powieszono na drzewie". 

  3/13

  Innymi słowy: Nasze grzechy Syn Boży zaniósł na krzyż!

  Paweł nie nazwał Pana Jezusa przeklętym ze złości czy nienawiści jak sugerujesz. To PRAWO nazywało przeklętymi tych, którzy za swoje grzechy zawiśli na drzewie!

  Napisałeś jeszcze do mnie:

  "A propos, do jakiego zboru należysz 57KerenOr? Bo chrześcijaninem jesteś na 100%. Jest jakieś 30000 możliwości, dlatego pytam o denominację".

  Gdybyś zapoznał się z moimi wcześniejszymi artykułami to wiedziałbyś, że nie jestem chrześcijaninem. W Dziejach Apostolskich 11/26 przetłumaczono niepoprawnie grecki wyraz "Christianos" na "chrześcijanin" zamiast na "Chrystusowy".

  Zatem jak już to jestem uczniem Chrystusowym! A rejestrowane denominacje mnie nie interesują. Tam jest fałsz i obłuda...!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  PAWEŁ 12 APOSTOŁEM PANA JEZUSA! "ORACZ", OTO MOJA ODPOWIEDŹ!
 • @Oscar
  NO WŁAŚNIE OSCAR, OTO TWOJE CAŁE MYŚLENIE! ZA WINY KAPŁANÓW I INNYCH PASTORÓW I NAUCZYCIELI WINISZ... PANA BOGA!

  Innymi słowy wściekasz się na ludzi ale winą obarczasz Stwórcę... O sorry, to ciekawe: Przecież Ty w ogóle nie wierzysz w Stworzyciela to jak możesz żądać by się takiemu prześmiewcy jak Ty pokazał?

  Zatem ten... bałagan o którym piszesz tkwi raczej w... Twojej głowie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Religia jest gwałtem na świadomości.
 • @ALL
  CYTAT DNIA: RELIGIE SŁUŻĄ FAŁSZYWEMU BOGU!

  Dobrze, że Artykuł oddziela dość wyraźnie religię od wiary w Pana Boga, ponieważ religia (każda religia zarejestrowana) tłamsi człowieka. Owa religia (nie tylko katolicka) zniewala człowieka do tego stopnia, że patrzysz w papieża, pastora czy jakiegoś nauczyciela z Ameryki jak w obrazek!

  I co ważne: Stajesz się niewolnikiem doktryn zasianych w tejże religii... Owa religia stawia swoje nauki ponad Nauki Boże. Nauki jakiejkolwiek religii w gruncie rzeczy są takie same przez wiele lat i członek owego zgromadzenia nie może ich zmienić!

  http://m.neon24.pl/70f79f7e9479ada2fb850e5dca701820,13,0.jpg

  Gdy zauważasz, że chrzest (zanurzenie) małych dzieci jest farsą to albo odchodzisz z Kościoła albo zostajesz bo jesteś tchórzem.

  Gdy widzisz, iż Jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus ale religia uczy Cię, że powinieneś również wznosić modlitwy do Marii to albo odchodzisz z Kościoła albo zostajesz bo jesteś tchórzem.

  Gdy wmawiają Ci, że Pana Jezusa odwiedziło trzech króli a Ty przeczytasz w Ewangelii według Mateusza, że było inaczej to albo odchodzisz z Kościoła albo zostajesz bo jesteś tchórzem.

  Gdy zauważysz, że całowanie obrazów i w ogóle przedstawienie Pana Boga pod postacią człowieczego wymysłu jest niezgodne z Nauką Biblii to albo odchodzisz z Kościoła albo zostajesz bo jesteś tchórzem.

  Albo...

  Gdy wmawiają Ci, że książę Michał to nie kto inny tylko Pan Jezus a Ty widzisz, że ta nauka to fałsz i obłuda to albo odchodzisz ze zgromadzenia albo zostajesz bo jesteś tchórzem.

  Lub:

  Gdy nakazują Ci czcić dzień sobotni przez 24 godziny a Ty przeczytałeś, że to Pan Jezus jest Panem Sabatu i "w Nim" powinieneś odpocząć to albo odchodzisz z Kościoła albo zostajesz bo jesteś tchórzem.

  No cóż, religia, Tobie i Tobie założyła na ręce kajdany a nogi włożyłeś w jej dyby!
  Nawet nie wiesz, że jesteś więźniem doktryn ludzkich. Nawet nie wiesz, że służysz fałszywemu Bogu!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Religia jest gwałtem na świadomości.
 • @roux
  NIEPOTRZEBNIE SIĘ O MNIE MARTWISZ ROUX!

  Zawisza miał prawo mnie zbanować. Takie są zasady! A, że kłamie, to już inna kwestia!

  http://m.neon24.pl/20007ecfb8fefacb66d0f477ac1cf993,13,0.jpg

  No ale nie jestem tak do końca przekonany, czy TY o tym wiesz!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  PAWEŁ 12 APOSTOŁEM PANA JEZUSA! "ORACZ", OTO MOJA ODPOWIEDŹ!
 • @ALL
  PRZYPOMINAM OSKARŻYCIELOM, ŻE APOSTOŁ PIOTR CHWALI APOSTOŁA PAWŁA! ZATEM TO WY JESTEŚCIE W BŁĘDZIE!

  Napisałem powyżej:

  Wiem, wiem.... Paweł to oszust! Sam sobie wymyślił to, że Syn Boży mu się objawił i sam oszukał Galatów pisząc w swoim Liście bzdury.
   
  W takim razie również oszustem jest Apostoł Piotr, który chwali postępowanie Pawła!

  Cytuję:
   
  "(14) Przeto, umiłowani, oczekując tego starajcie się, abyście znalezieni zostali przed nim bez skazy i bez nagany, w pokoju. (15) A cierpliwość Pana naszego uważajcie za ratunek, jak i  umiłowany  brat nasz, Paweł, w mądrości, która mu jest dana, pisał do was; (16) tak też mówi we wszystkich listach, gdzie o tym się wypowiada; są w nich pewne rzeczy niezrozumiałe, które, podobnie jak i inne pisma, ludzie niewykształceni i niezbyt umocnieni przekręcają ku swej własnej zgubie".
   
  2 List Apostoła Piotra 3/14-16
   
  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska

  No cóż, ów Apostoł Paweł nazwany przez Piotra "umiłowanym bratem", według niektórych tutaj będących oskarżycieli, był fałszywym Apostołem. Ciekawe na jakiej podstawie owi "znafcy" tematu zaprzeczają Apostołowi Piotrowi?

  http://m.neon24.pl/b283ea09c2c95a74f97cf2ab85274ff4,13,0.jpg

  To może ja powtórzę pytanie:

  Ciekawe na jakiej podstawie owi "znafcy" tematu zaprzeczają Apostołowi Piotrowi?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  PAWEŁ 12 APOSTOŁEM PANA JEZUSA! "ORACZ", OTO MOJA ODPOWIEDŹ!
 • @ALL
  JAKUB, PIOTR I JAN UZNAJĄ APOSTOLSTWO PAWŁA!

  „(6) A co się tyczy tych, którzy cieszyli się szczególnym poważaniem - czym oni niegdyś byli, nic mnie to nie obchodzi; Bóg nie ma względu na osobę - otóż ci, którzy cieszyli się szczególnym poważaniem, niczego mi nie narzucili, (7) raczej przeciwnie, gdy zobaczyli, że została mi powierzona ewangelia między nieobrzezanymi, jak Piotrowi między obrzezanymi - (8) bo Ten, który skutecznie działał przez Piotra w apostolstwie między obrzezanymi, skutecznie działał i przeze mnie między poganami.

  (9) OTÓŻ, GDY POZNALI OKAZANĄ MI ŁASKĘ, JAKUB I KEFAS, I JAN, KTÓRZY SĄ UWAŻANI ZA FILARY, PODALI MNIE I BARNABIE PRAWICĘ NA DOWÓD WSPÓLNOTY, ABYŚMY POSZLI DO POGAN, A ONI DO OBRZEZANYCH; (10) MIELIŚMY TYLKO PAMIĘTAĆ O UBOGICH, CZYM SIĘ TEŻ GORLIWIE ZAJĄŁEM I CO STARAŁEM SIĘ WYKONAĆ”. 

  List Apostoła Pawła do Galatów 2/6-10

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  PAWEŁ 12 APOSTOŁEM PANA JEZUSA! "ORACZ", OTO MOJA ODPOWIEDŹ!
 • @ALL
  PAWŁOWI OBJAWIŁ EWANGELIĘ SYN BOGA OJCA!

  "(11) A oznajmiam wam, bracia, że EWANGELIA, KTÓRĄ JA ZWIASTOWAŁEM, NIE JEST POCHODZENIA LUDZKIEGO; (12) albowiem nie otrzymałem jej od człowieka, ani mnie jej nie nauczono, LECZ OTRZYMAŁEM JĄ PRZEZ OBJAWIENIE JEZUSA CHRYSTUSA".

  List Apostoła Pawła do Galatów 1/11, 12

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  PAWEŁ 12 APOSTOŁEM PANA JEZUSA! "ORACZ", OTO MOJA ODPOWIEDŹ!
 • @Zawisza Niebieski
  ŻEGNAM ZAWISZO NIEBIESKI!

  Nie będziesz Zawiszo zaśmiecał mojego bloga! Przykro mi to stwierdzić, ale masz u mnie bana za fałsz i obłudę!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  PAWEŁ 12 APOSTOŁEM PANA JEZUSA! "ORACZ", OTO MOJA ODPOWIEDŹ!
 • @Oracz
  POD PONIŻSZYM ADRESEM ZNAJDZIESZ MOJĄ ODPOWIEDŹ!

  https://57kerenor.neon24.pl/post/148205,pawel-12-apostolem-pana-jezusa-oracz-oto-moja-odpowiedz


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BERKELEY72 – DEMON W LUDZKIEJ SKÓRZE! Cz. 7
 • @Zawisza Niebieski
  TAK NIEBIESKI, PISZ U SIEBIE!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BERKELEY72 – DEMON W LUDZKIEJ SKÓRZE! Cz. 7
 • @jassy27 60grzegorz
  MANIPULACJA!

  Dziękuję Jassy i Grzegorzu za cenne słowa i cytaty z Pisma Świętego!

  Niestety, wiele osób tutaj będących kpi sobie z Pana Jezusa i z Boga Ojca a spośród nich największym tymczasem jest Berkeley72!
  Jego kłamstwa którymi raczy Czytelników otumaniły co niektórych i jeszcze w nagrodę ów oszust rzucany jest na Główną Stronę!

  Widzę, że nikomu z owych Mocarzy Internetowych, absolutnie nikomu, nie chce się sprawdzić "czy sprawy tak się mają". A szkoda! Widać zatem dobitnie jak łatwo jest sterować ludzkimi umysłami w każdym momencie i w każdej chwili! Widać tutaj dobitnie jak jednostka może manipulować grupą i jeszcze owa jednostka za kłamstwa zostaje nagradzana.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BERKELEY72 – DEMON W LUDZKIEJ SKÓRZE! Cz. 7
 • @Oracz
  Witaj!

  Ze względu na objętość mojej odpowiedzi do Ciebie, wrzucę ją jako Artykuł ale dopiero wieczorem ze względu na limit!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BERKELEY72 – DEMON W LUDZKIEJ SKÓRZE! Cz. 7
 • @Zawisza Niebieski
  NIE PRZESZKADZAJ ZAWISZO!

  Jeżeli nie razi Cię to, że Berkeley72 kłamie mówiąc, że Syn Boży nazwał Swojego Ojca szatanem to nie mamy o czym ze sobą rozmawiać!

  Jeżeli nie razi Cię to, że Berkeley72 kłamie pisząc, że Stare Przymierze prócz kilku marginesowych relacji nic nie mówi o zapowiedzi przyjścia Zbawiciela, to nie mamy o czym ze sobą rozmawiać!

  Jeżeli nie razi Cię to, że Berkeley72 poniża Apostoła Pawła dopasowując cytaty Biblijne do własnego widzimisię, to nie mamy o czym ze sobą rozmawiać!

  Jeżeli nie razi Cię to, że Berkeley72 nazywa Mojżesza fałszywym prorokiem to nie mamy o czym ze sobą rozmawiać!

  I nie TY będziesz mi rządził co ja mam napisać! Żeby to zrozumieć trzeba kochać swojego Zbawiciela i Boga Ojca! Żeby to zrozumieć trzeba być osobą wierzącą!

  Dlatego proszę Cię - NIE PRZESZKADZAJ!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  BERKELEY72 – DEMON W LUDZKIEJ SKÓRZE! Cz. 7
 • @60grzegorz
  OSZCZERCA!

  Napisałeś o imć B72:

  "Ta osoba, to typowy przykład OSZCZERCY!".

  Dodałeś jeszcze:

  "Specjalnie go tu postawiono, by jak każdy poganin, lżył Nauce Biblijnej".

  Może masz rację!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  "GENTLEMAN" BERKELEY72 PRZECIWKO ORYGENESOWI! Cz. 6
 • @roux
  DZIĘKUJĘ ZA BARDZO WAŻNE CYTATY ROUX!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  "GENTLEMAN" BERKELEY72 PRZECIWKO ORYGENESOWI! Cz. 6
 • @Jan Paweł
  MARIA - SZCZĘŚLIWĄ MIĘDZY NIEWIASTAMI!

  Napisałeś, że Maria "i tak znosiła upokorzenia od Żydów, że została przez Pana Boga ukarana tylko jednym dzieckiem, bo jeżeli kobieta nie miała dzieci albo np jedno, to otoczenie uważało, że jest to kara Boża".

  I znowu piszesz dziwne rzeczy! Maria i Józef mieli dzieci. Napisane jest o tym fakcie w kilku miejscach zatem z tego powodu Maria nie mogła znosić jakichkolwiek upokorzeń od Izraelitów! No i w dodatku Maria nie była dziewicą choćby dlatego, że urodziła Pana Jezusa. Nie za bardzo piszesz zgodnie z Biblią! Zresztą Józef był jej mężem – pamiętasz?

  No i słowa Pana Jezusa z krzyża skierowane do Jana posiadają tylko jeden wymiar. Po prostu Jan od tej pory stał się Marii synem. Proszę, nie zmieniaj słów Zbawiciela.

  Napisałeś jeszcze:

  "Czy gdyby Matka Boska była zwykłym tylko człowiekiem, to Pan Bóg wysyłałby Ją na Ziemię w celu ratowania nas?".

  No cóż, Marii, choć była wspaniałą i wybraną kobietą nie wolno jest nazywać "Matką Boską" z bardzo ważnej przyczyny: Pan Jezus jest i był zawsze Bogiem i Synem Swojego Taty. Nazywanie Marii "Matką Boską" uwłacza godności Boga Ojca.

  Poza tym to Pana Jezusa przede wszystkim Bóg Ojciec wysłał na ziemię a nie Marię. Dawno temu ta wspaniała kobieta zgodnie z Bożym Prawem umarła i kiedyś razem ze wszystkimi ludźmi wybranymi zostanie wzbudzona do Nowego Życia.

  Owszem, Marię należy nazywać "szczęśliwą między niewiastami" ale przede wszystkim z tego względu, że to ona był tą wybraną kobietą, która miała urodzić Pana Jezusa jako człowieka!

  Poza tym Pan Bóg nie wysyła Marii na ziemię, ponieważ Maria zgodnie z Nauką Pana Jezusa i Apostołów, kiedyś pewnego dnia, powstanie z martwych.

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Godzina Miłosierdzia dla świata
 • @Jan Paweł
  OTO MATKA TWOJA. I OD TEJ GODZINY UCZEŃ WZIĄŁ JĄ DO SIEBIE.

  (...)

  Uczeń wziął Marię do SIEBIE!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Godzina Miłosierdzia dla świata
 • @Jan Paweł
  PAN JEZUS POWIEDZIAŁ: OTO MATKA TWOJA A NIE OTO MATKA WASZA!

  No cóż, mamy tutaj do czynienia ze starym katolickim naciąganiem tekstu dla własnych potrzeb. Fachowo to się nazywa nadinterpretacją tekstu.
  Nie zacytowałeś Czytelnikom tego fragmentu z Nowego Przymierza więc może ja to zrobię!

  "(25) A obok krzyża Jezusowego stały: Matka Jego i siostra Matki Jego, Maria, żona Kleofasa, i Maria Magdalena. (26) Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: NIEWIASTO, OTO SYN TWÓJ. (27) Następnie rzekł do ucznia: OTO MATKA TWOJA. I OD TEJ GODZINY UCZEŃ WZIĄŁ JĄ DO SIEBIE".

  Ewangelia według Jana 19/25, 27 Biblia Tysiąclecia

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html

  Dopełnieniem tego, czy Pan Jezus mówił do wszystkich stojących pod krzyżem czy tylko do Jana jest stwierdzenie mówiące o tym, że jak tylko Jan otrzymał polecenie od Pana Jezusa to ZABRAŁ MARIĘ DO SIEBIE!

  Zatem słowa "oto matka twoja" dotyczą tylko Apostoła Jana! Syn Boży był dokładny w swoich wypowiedziach. Obok krzyża, jak czytamy, stało jeszcze kilka kobiet. Okazuje się, że Zbawiciel nie rzekł do nich wszystkich: Oto matka WASZA!

  Napisałeś do mnie:

  "Chyba nie masz co do tego wątpliwości, że to co Pan Jezus mówił do APOSTOŁÓW odnosiło i odnosi się do wszystkich na tym świecie?".

  Mam pewność, że słowa Pana Jezusa dotyczyły tylko i wyłącznie jednego Apostoła – Jana a nie wszystkich ludzi na świecie i nie wszystkich Apostołów, jak sugerujesz!

  Czyżbyś chciał wprowadzić w błąd Czytaczy tutaj będących mówiąc, że Syn Boży owe słowa wypowiedział do Apostołów?

  Jeszcze raz napiszę: Przecież wyraźnie jest napisane, że Pan Jezus skierował słowa "oto matka Twoja" TYLKO DO JANA, do nikogo innego!
  Zatem słowa skierowane do Marii „oto Syn Twój” dotyczą tylko i wyłącznie współzależności tych dwojga osób:

  1/ Marii, która od tej pory została przyjęta do domu Jana jako... matka

  oraz:

  2/ Jana, który z Rozkazu Pana Jezusa stał się synem Marii...

  I to jest cała „tajemnica” tekstu o którym rozmawiamy!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Godzina Miłosierdzia dla świata
 • @Jan Paweł
  SZKODA ALE JESTEŚ OSOBĄ NIEWIERZĄCĄ...

  A rzecz najważniejsza to ta, że nie potrafisz Ewangelicznie wykazać np: że wolno modlić się do Marii...

  Jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus, patrz Ewangelia według Jana 14/6.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Godzina Miłosierdzia dla świata
 • @Jan Paweł
  JESTEŚ OSOBĄ NIEWIERZĄCĄ!

  Bóg Ojciec rodzajowi ludzkiemu Dał tylko i wyłącznie Swojego Syna.
  Jeżeli więc jesteś fanatykiem Maryjnym, to znaczy, że nie jesteś człowiekiem wierzącym.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
  Godzina Miłosierdzia dla świata

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY