Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

JUŻ NIEDŁUGO KATOLICKA GWIAZDKA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Codziennie poniżacie Boga Ojca, Który Wyznaczył TYLKO Swojego Syna, by TEN Był „Wszystkim” dla człowieka. Zwracacie się w swoich modlitwach do Marii i innych Waszych świętych. Potem drwicie z Boskiej Wszechmocy!

 

Rozmawiałem z katolikiem, który mówił mi, że kocha Pana Jezusa.
Rozmawiałem z katolikiem, który mówił mi, ze codziennie do Niego się modli.

 

Zapytałem go, czy zna Boże Przykazania i Nauki.
Odpowiedział, że nie!

 

Skąd wiesz w takim razie, że wykonujesz JEGO Polecenia?
Skąd wiesz, że czynisz dobrze i że święta Twoje są miłe w Oczach Bożych?” - spytałem.

Uśmiechnął się, wiedząc, że Jego argumenty już się skończyły.

Wyobraź sobie Czytelniku, że wmawiasz sobie, że kochasz swoją żonę, czy dziewczynę.
Z wielką chęcią i zapałem, czyli ponoć z wyrazem miłości, obdarowujesz Ją codziennie różami i uśmiechami.
Stwarzasz pozorną obwolutę ważnego dnia, na cześć Twojej ulubienicy.

Jednak jest coś, o czym mało Twoich Przyjaciół wie.

Nadużywasz alkoholu, klniesz i wieczorami bijesz swoją wybrankę, by następnego dnia przynieść Jej znowu kwiaty. Poniżasz Ją, obrażasz, wyzywasz, a potem przepraszasz podarunkami.
Nawet nie zauważasz, że Ona już Cię nie kocha, aż przyjdzie taki dzień, że Twoja Połowica pozwie Cię przed Majestat Sądu i… przegrasz!

Niedługo Wasza wigilia, czyli czas oczekiwania na bardzo ważny dzień.
Zaśpiewacie kolędy i na cześć Zbawiciela odprawicie świąteczne rytuały, pomodlicie się do Niego i będziecie wszem oznajmiać, że Go kochacie. Wyznacie Mu Swoją Miłość, „przynosząc dary swojej miłości”.

Jednak jest coś, o czym nie wiecie. Codziennie obrażacie Pana Jezusa, biorąc Imię Jego na darmo, codziennie łamiecie Jego Przykazania z Góry Synaj i kłaniacie się obrazom, i figurom, bożkom, które nie potrafią z siebie wydobyć żadnego słowa, a przede wszystkim, codziennie poniżacie Boga Ojca, Który Wyznaczył TYLKO Swojego Syna, by TEN Był „Wszystkim” dla człowieka.
Zwracacie się w swoich modlitwach do Marii i innych Waszych świętych. „Wieczorami” kłócicie się z Moim Panem Bogiem i drwicie z Jego Wszechmocy!

A potem znowu i znowu... ubrani w świąteczne szaty, wyprawiacie ponoć na Jego Cześć wspaniałe uroczystości. Ofiarujecie Mu swoje modlitwy, przynosicie kwiaty i mówicie Mu, że nadal Go kochacie. I tak, co roku, każdego dnia, od niedzieli do soboty - powtórzę - drwicie z Mojego Mesjasza. Mojego, a nie Waszego!

Jak zwykle nie mam najmniejszego zamiaru i w tym roku, podobnie jak i w poprzednich latach, życzyć Wam „wesołych świąt”. Nie mogę być uczestnikiem Waszych grzechów.
Niedługo Wasza wigilia, kiedyś… Boży Sąd i… przegracie.

Przynosicie Waszym żonom kwiaty. Ma to być wyraz szacunku i miłości.
Wymyśliliście na cześć Mojego Zbawiciela pogańskie obrzędy. To również ma być wyrazem szacunku i miłości.
No cóż! Gdy „wzejdzie” pierwsza „gwiazda”…  Chcę wam powiedzieć, że również szatan potrafi przemienić się w „anioła światłości”.
Niedługo zasiądzie on razem z Wami, a Wy z chęcią zostawicie mu jedno wolne miejsce, zgodnie z Waszą tradycją!

Mój artykuł był wyzwaniem dla tych, dla których jest jeszcze nadzieja.
Głoszenie Ewangelii nie polega na cukierkowatych uśmiechach i przyznawaniu racji komuś, kto jej nie ma.

 zkoda, że jest tak mało ludzi, którzy mając głosić Ewangelię Bożą wszelkiemu stworzeniu, zapomnieli o swoim obowiązku wobec Stwórcy.

No cóż, ekumenizm zbiera swoje żniwo, jednak czyż człowiek nie będzie zbierał tego, co sam zasiał?

Tak, już niedługo Wasza katolicka gwiazdka!

Już niedługo, ale kto powiedział, że nadal musisz ją obchodzić? Kto tak powiedział?

 

 

Cytat na zakończenie o Bożym Synu:

 12 I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni”.

 

Dzieje Apostolskie 4:12

//www.nonpossumus.pl/ps/Dz/4.php

 

KOMENTARZE

 • DO WSZYSTKICH!
  FAŁSZYWI TRZEJ KRÓLOWIE!

  Małego Pana Jezusa Chrystusa, nigdy nie odwiedziło trzech króli. Nigdy trzej królowie nie ofiarowali Mu złota, kadzidła i mirry!

  To wierutne kłamstwo! To szachrajstwo powtarzane było przez papieży i biskupów, księży i zakonników, przez dziesiątki lat.

  Nigdy owi fałszywi królowie nie nosili imion Kacper, Melchior i Baltazar.

  To następne szachrajstwo, w którym między innymi maczał swoje palce papież Jan Paweł II, Polak z Wadowic, którego ciągle i na każdym forum nazywam kłamcą i oszustem.

  To papież, Polak poniżał Pana Jezusa ucząc, że w małym miasteczku zwanym Betlejem trzej królowie złożyli swoje dary u stóp Zbawiciela. Nawet kłamcy zza spiżowej bramy jednego z nich uczynili Murzynem.

  Oczywiście, absolutnie nic nie mam przeciwko ciemnoskórym moim bliźnim, ale przeciwko kłamstwom i wymysłom, owszem!


  http://s6.ifotos.pl/img/obcite-ko_nxrpehh.jpg
 • @moher
  SŁOWO BOŻE, NAJSILNIEJSZYM ORĘŻEM PRZECIW WATYKAŃSKIEJ ZARAZIE!

  Moher napisał:

  //Jestem katolikiem, katolicy wiedza, ze Pan Jezus otrzymal zloto ,kadzidlo i mirre ob trzech medrcow "magow" jak pisze w Ewangelii apostola SW. Mateusza. //

  Nie ulega wątpliwości że katolicy wiedzą że Pan Jezus otrzymał złoto, kadzidło i mirrę i to jest wszystko co dowiedzieli się od swych nauczycieli bo dalej jeśli chodzi o trzy osoby, to Mateusz nic nie wspomina na ten temat, a więc śmiało można powiedzieć że następuje tu tylko przekaz słowny ''NAUCZYCIEL'', WIERNY, a Biblia leży w kącie!

  Widzę moher, zresztą nie tylko u ciebie, że jeśli chodzi o politykę to jesteście w tym lepiej poinformowani niż niejeden zasiadający tam poseł!

  Moher powiedź mi, jak rozmowa może być owocna skoro Keren jasno i klarownie naświetlił o co chodzi w artykule a ty zamiast pisać o Biblii, wylatujesz z polityką.

  Jedno z czym zgodzę się z tobą, to fakt zwalczania watykańskiej błazenady w stosunku do Zbawiciela, nie tylko przez Kerena ale również mojej!

  Ci ZBOCZEŃCY, NIE TYLKO BIBLIJNI ALE CIELEŚNI MAJĄ ZA NIC NAUKĘ ZBAWICIELA, DLATEGO WASZ WYPACZONY UMYSŁ ŁAKNIE TO CO WYPACZONE.

  Pozdrawiam życząc wszystkiego najlepszego z okazji 1 - go Maja.

  Keren, tak właśnie wygląda Biblijna prawda, którą dobrze przedstawiłeś a POLITYK chciał ją ponownie wypaczyć, nie wiem czy oni mylą konstytucję i inne polityczne źródła z Biblią, że takie u nich wiadomości na ten temat, sam jestem zaskoczony.

  Pozdrawiam!

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • @moher
  NIE UCIEKAJ PRZED PRAWDĄ, MOHER!

  „Najlepszym” czynem przed brakiem chęci rozmowy o Prawdzie Biblijnej jest salwowanie się ucieczką moher. Od wielu, wielu lat, Twoi papieże, biskupi i księża, wtłaczali swoim wiernym nieprawdziwą naukę o trzech królach odwiedzających Pana Jezusa, jednak Ciebie zapiski Biblijne nie za bardzo interesują, za to wiesz bardzo dobrze, że rozmowa ze mną jest bezcelowa. Hm…

  A ja chciałbym byś mi pokazał gdzie w Ewangelii według Mateusza napisane jest, że Pana Jezusa odwiedziło trzech króli… Mam również nadzieję, że podasz cytat, że byli to Kacper, Melchior i Baltazar, ponieważ jeśli tego nie uczynisz, to oznaczać to będzie, że Twój nieomylny Kościół jednak jest omylny, a Twój papież Jan Paweł II, jednak jest kłamcą i szalbierzem.

  Moim celem jest zwalczanie nie tylko fałszywych nauk w rzymskim kościele, ale także między innymi pogańskich nauk u Świadków…, czy Adwentystów Dnia Siódmego.
  A… Jeszcze jedno! Jeżeli cytujesz jakiś fragment z Biblii, to uważaj, by ów fragment nie był czasem wyrwaną częścią z jakiegoś ważniejszego kontekstu.

  Napisałeś: „Nie sądź abyś nie był sądzony”.

  Warto dla lepszego zrozumienia przytoczyć jednak szerszą cześć Mowy Pana Jezusa, by Czytelnik zrozumiał, że w „Twoim cytacie”, ukryte jest kłamstwo!

  Pan Jezus Powiedział:

  „(1) Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. (2) BO TAKIM SĄDEM, JAKIM SĄDZICIE, I WAS OSĄDZĄ; I TAKĄ MIARĄ, JAKĄ WY MIERZYCIE, WAM ODMIERZĄ. (3) Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? (4) Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka /tkwi/ w twoim oku? (5) Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata”.

  Ewangelia według Mateusza 7/1-5

  http://www.biblia.info.pl/biblia.php

  Zatem moher, jeżeli napisałem kłamstwo, to zostanę osądzony sądem, który został fałszywie przeze mnie wymierzony… Nie leń się więc i odpowiedz, ale na podstawie Nowego Testamentu, na poruszone przeze mnie pytania! I nie owijaj w bawełnę, ponieważ do takiego postępowania przyzwyczaili mnie kiedyś Twoi źli papieże!

  Cześć!

  Jeszcze jedno. Nie rozkazuj Panu Bogu! ON wie bardzo dobrze komu ma szczęścić, a życzenie szczęścia nazwijmy to, szczęścia Bożego, od człowieka, który łamie Jego Prawa, jest delikatnie mówiąc wielkim nietaktem i… kpiną z Samego Stwórcy.

  A Ty znasz Przykazania moher?
  Uwaga katolicy! Za chwilę moher na moim blogu napisze, gdzie można przeczytać o tym, że Mojżesz na Górze Synaj otrzymał przykazanie o DOKŁADNYM BRZMIENIU:

  „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”.

  Sugerujesz, że znasz Przykazania, zatem masz możliwość odpowiedzi. Pokaż swoim katolickim Przyjaciołom…

  @60grzegorz

  Jak zwykle Twoja wypowiedź mnie ucieszyła, ponieważ kolejny już raz pokazujesz, że chcesz zwalczać fałszywe nauki tych, którzy są duchowymi spadkobiercami niektórych faryzeuszy! Szczerze mówiąc również nie rozumiem tego wyskoku mohera na temat polityki, no bo skoro pisze on o Panu Palikocie, to również powinien napisać o seksualnym zapędzie swoich przyjaciół do małych chłopców!

  Jednak wydaje mi się, że to jest po prostu takie katolickie mydlenie oczu. Moher nie zna Ewangelii Pana Jezusa ponieważ znać Ją, oznacza podporządkować się Jej Naukom! Niech przykładem tutaj będzie chociaż temat, który został poruszony!

  Napisałeś:

  „SŁOWO BOŻE, NAJSILNIEJSZYM ORĘŻEM PRZECIW WATYKAŃSKIEJ ZARAZIE!”.

  Nie zaprzeczę! Swego czasu nawet płonęło na stosie!

  Pozdrawiam!


  http://s6.ifotos.pl/img/obcite-ko_nxrpehh.jpg
 • @moher
  WAŻNE BIBLIJNE SPRAWY!

  MOHER, mam taką skromną nadzieję, że jednak odniesiesz się do mojego komentarza. Zadałem w nim pytania i poruszyłem sprawy, które są bardzo ważne i dotyczą bezpośrednio Praw i Przepisów wprowadzonych kiedyś na Górze Synaj, przez Pana Jezusa Chrystusa, Syna Boga Ojca!

  Tematy tam poruszone dotyczą bezpośrednio Prawdy Biblijnej zapisanej na Kartach Ewangelii.

  PS

  No i cały temat był o katolickiej gwiazdce. Weź więc pióro do ręki i pisz…

  http://s4.ifotos.pl/img/555jpg_xxsnhsh.jpg

  Czekam!


  http://s6.ifotos.pl/img/obcite-ko_nxrpehh.jpg
 • @moher
  MOHER… ZWIAŁEŚ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE!

  Rozumiem moher, dlaczego nie odpowiadasz. Zauważyłem pod moim artykułem brak Twoich komentarzy. Zatem nie potrafisz odpowiedzieć na zagadnienia Biblijne i stosujesz stary, zwyczajowy katolicki trik. Usuwasz komenty bez wytłumaczenia i… uciekasz!

  A dlaczego uciekasz? Ponieważ zadałem Ci proste Biblijne pytanie, a Ty nie chcesz na nie zgodnie z Pismem Świętym odpowiedzieć!

  http://s6.ifotos.pl/img/szlaczekj_nnqpqws.jpg

  Przypomnę, co napisałem:

  „Jeszcze jedno. Nie rozkazuj Panu Bogu! ON wie bardzo dobrze komu ma szczęścić, a życzenie szczęścia nazwijmy to, szczęścia Bożego, od człowieka, który łamie Jego Prawa, jest delikatnie mówiąc wielkim nietaktem i… kpiną z Samego Stwórcy.


  A Ty znasz Przykazania moher?

  Uwaga katolicy! Za chwilę moher na moim blogu napisze, gdzie można przeczytać o tym, że Mojżesz na Górze Synaj otrzymał przykazanie o DOKŁADNYM BRZMIENIU:


  „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”.

  Sugerujesz, że znasz Przykazania, zatem masz możliwość odpowiedzi. Pokaż swoim katolickim Przyjaciołom…”.

  http://s6.ifotos.pl/img/szlaczekj_nnqpqws.jpg


  Jednak nie odpowiadasz! Zdryfowałeś, uciekłeś, stchórzyłeś. Nie masz najmniejszego zamiaru bronić Nauki Pana Jezusa i Boga Ojca. Bóg Ojciec, ani Boży Syn nie zasługują u Ciebie na jakąś większą uwagę niż Twoi kłamliwi papieże!

  http://miciu.blox.pl/resource/IMG_2690.gif

  Czy słyszycie katolicy? Moher nie potrafi udowodnić na podstawie Pisma Świętego, że Pan Bóg dał Mojżeszowi na Górze Synaj Przykazanie o brzmieniu: „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”!

  Hm… A wiecie, dlaczego? Ponieważ nigdy, powtórzę, nigdy takiego Przykazania Mojżesz nie otrzymał.

  Nigdy!

  Oj moher moher, kiepski z Ciebie wojownik! Bardzo kiepski! Kłamstwo zostało Ci udowodnione!


  http://s6.ifotos.pl/img/obcite-ko_nxrpehh.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY