Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

NAJBARDZIEJ OCZEKIWANE ŚWIĘTO W ROKU! – List do Mirka…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To przecież wszystko dzieło katolików, prawda? Ich czyny, osądzają jakie święto dla nich jest najważniejsze, więc Przyjacielu, mi nie musisz – jak mówi młodzież – nic tutaj wkręcać.

 

Cześć Mirku! Napisałeś,żnajbardziej oczekiwanym  świętem katolickim jest Zmartwychwstanie, a nie tzw. Gwiazdka!

 

 

 

 

Wybacz, ale całkowicie się z Tobą nie zgadzam. Sam przez wiele lat byłem katolikiem i wiem, jakie święto dla mnie i dla moich rówieśników, było najważniejsze.

Z punktu wiary, Śmierć Zbawiciela, Jedynego Baranka Bożego gładzi grzechy. Śmierć Zbawiciela wnosi w moje serce spokój i pewność darowania win. Ofiara z Bożego Syna, znosi Przepisy Starego Prawa, a Jego Zmartwychwstanie Jest dowodem na Przyszłe Życie, jest pokonaniem działalności szatana, który wprowadził zło na ten świat.

Jednak powyższe zdania nie mają żadnego znaczenia w katolicyzmie.

Najdostojniejszym i najbardziej komercyjnym ich świętem, pozostaje nadal „Gwiazdka”.

 

 

To, na tę okazję szykują się „cały rok” sprzedawcy-katolicy, którzy spodziewają się kokosów na końcowe, roczne rozliczenie.

Wyjdź na ulicę, pooglądaj wystawy sklepowe i place oplecione „girlandami”. To przecież wszystko dzieło katolików, prawda? Ich czyny, osądzają jakie święto dla nich jest najważniejsze, więc Przyjacielu, mi nie musisz – jak to mówi młodzież – nic tutaj wkręcać. Jednak te katolickie święta, ani tamte, Wasze wielkanocne, z wiarą w Pana Jezusa nie mają nic wspólnego.

I nie mówię tego „z kapelusza”.

Od wielu lat, rozmawiam z katolikami w miejscach w których pracuję i powiem Ci, że owi tzw. „wierzący ludzie”, chodzący, co niedzielę do kościoła, są w rzeczy samej poganami, nieznającymi wcale Nauk Zbawiciela, a ich nauczyciele są kłamcami, dbającymi bardziej o własną kiesę, niźli o duchowy pokarm.

*

//miasta.gazeta.pl/czesto(...)05.html

//www.kobieta.pl/forum/sh(...)d/5532/

*

Przeczytaj także na podobny temat:

//57kerenor.neon24.pl/post/101256,juz-niedlugo-katolicka-gwiazdka

 

KOMENTARZE

 • @
  KATOLICY NIE ZNAJĄ NAUK ZBAWICIELA!

  Kiedy przychodzą te dni, człowiek widzi jak na dłoni, kto, lub kogo reprezentują poszczególne wyznania. Komercja, komercja i jeszcze raz komercja powiązana z dobrze oddaną reklamą powoduje że wielu ludzi na świecie zostało w tym momencie, złapanych na przysłowiowy lep!

  Nieznajomość Pisma Świętego doprowadza pogan właśnie do takich sytuacji, gdzie ludzkim sumieniem nie rządzi Nauka Zbawiciela a żołądek.

  Ten obraz który oglądamy co roku, przedstawia katolików w świetle żarłoków i pijaków, bo kto z nich, w tym czasie pomyśli chociaż raz, KIM BYŁ, KIM JEST I ZA KOGO UMARŁ PAN JEZUS!

  To jest tragedia, powielana prawie przez dwa tysiąclecia, nie mająca ŻADNEGO UZASADNIENIA W BIBLII !

  Widocznie, większości z nich nie zależy na Zbawieniu co nie oznacza, że któregoś dnia nie odpowiedzą za swe złe czyny!

  Pozdrawiam, życząc tym rozumnym, częstszego wnikania w Naukę Zbawiciela!

  Pozdrawiam!

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY