Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
571 postów 2376 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

IZRAELICI I NIEKTÓRZY POLACY- KATOLICY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izraelici to Naród Wybrany przez Pana Jezusa, Ojcowskiego Syna.

 

Parę zdań ad hoc!

 

a tylko chciałbym zauważyć, że pachnie na tym Portalu antysemityzmem.

 

 

Izraelici to Naród Wybrany przez Pana Jezusa, Ojcowskiego Syna. Zapewne nie jest to Naród idealny, tak jak idealnym narodem nie jesteśmy my czy Amerykanie! Jednak upodobało się kiedyś Zbawicielowi, że spośród wielu narodów powołał ten jeden, któremu dał miano Izrael!

 

Izraelici, niektórzy izraelici, posługują się na co dzień zamiast Torą, Talmudem. Być może znalazł tam ktoś słowa nienawiści. Być może... Jeśli tak, to nie popieram tych słów!

 

ednak i Wy, katolicy, wolicie pogańską Waszą Tradycję niźli nauki płynące z Pisma Świętego. Szczycicie się nauką ojców, a Wasi ojcowi mordowali innowierców, palili ich na stosie i rozcinali mieczem. Wasi papieże unicestwili mnóstwo istnień ludzkich i rozpętali w średniowieczu batalię nienawiści.

 

Powinniście raczej się wstydzić za to, że Wasz papież Pius XII współpracował z Hitlerem. Powinniście się raczej wstydzić za to, że Wasi papieże i biskupi błogosławili, i błogosławią żołnierzy wyruszających na wojnę zabijać swoich bliźnich!

 

Nie tak uczył Syn Boga Ojca. Nadstawienie drugiego policzka, to Jego Prawo, a nie Wasze!

 

atem zanim Wy, niektórzy Polacy-katolicy, podniesiecie swoją gniewną dłoń na izraelitów w geście nienawiści, to przedtem przyjrzyjcie się tym, którzy zasiadając na tronie ponoć Piotra, wywodzą się w prostej linii od średniowiecznych morderców i ówczesnych łotrów!

 

Pozdrawiam!

 

57KerenOr

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • To prawda że żydzi to naród wybrany, wybrany celowo przez Boga jako najgorsze na ówczesnym świecie zło i ścierwo.
  Wybrany po to aby go nawrócić! Niestety nie dali się. Teraz i wcześniej płacą za to karę wg zasady "krew nasza na nas i na dzieci nasze".
 • @
  W KAŻDYM NARODZIE ZNAJDĄ SIĘ CZARNE OWCE!!!

  Napisałeś Keren:

  //Izraelici to Naród Wybrany przez Pana Jezusa, Ojcowskiego Syna. Zapewne nie jest to Naród idealny, tak jak idealnym narodem nie jesteśmy my czy Amerykanie! Jednak upodobało się kiedyś Zbawicielowi, że spośród wielu narodów powołał ten jeden, któremu dał miano Izrael!//
  .......................................................

  Oczywiście zgadzam się że nie jest to Naród idealny, dlatego warto spojrzeć na siebie by potem wydać opinię o kimś!

  Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem!

  Co do Narodu Wybranego to wiem dlaczego jest taki antysemityzm, dlatego że Tego Narodu nie cierpi, szatan!!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • IZRAEL JEST NARODEM WYBRANYM !
  Witam !

  DO WSZYSTKICH !!!

  IZRAEL to naród wybrany i nic do tego nikomu , tak zadecydował Pan Bóg , a nie człowiek .

  Keren napisał ;

  Izraelici to Naród Wybrany przez Pana Jezusa, Ojcowskiego Syna. Zapewne nie jest to Naród idealny, tak jak idealnym narodem nie jesteśmy my czy Amerykanie! Jednak upodobało się kiedyś Zbawicielowi, że spośród wielu narodów powołał ten jeden, któremu dał miano Izrael!
  ---------------------------------------------------------------------------------------

  Zgadzam się z tym co napisałeś . Nic nie dodam, słusznie napisałeś. Jedynym Sędzią w tej sprawie może być tylko Pan Jezus Chrystus ,Który pewnego dnia zdejmie im zasłonę z oczu, a ich twarde serca przemieni i da im serce mięsiste . tak to prawda ! pewnego dnia kokosz zgromadzi swoje pisklęta w jedno .

  IZRAEL JEST NARODEM WYBRANYM, CZY TO SIĘ KOMUŚ PODOBA CZY NIE. SĘDZIĄ DLA IZRAELA JEST PAN JEZUS, CZŁOWIEK NIECH UWAŻA SAM NA SIEBIE , BY NIE OKAZAŁO SIĘ CZASEM, ŻE WALCZY Z PANEM BOGIEM .


  POZDRAWIAM .
 • @57KerenOr
  SĄDZĘ ŻE W NIEJ MIESZKA NIENAWIŚĆ DO NARODU WYBRANEGO JAK U WIELU TU PRZEBYWAJĄCYCH!

  Napisałeś do Barabary w jej ''artykule'':

  //@Bara-bar
  ROK 1948 POWSTANIE PAŃSTWA IZRAEL!

  Moje pierwsze pytanie Barbaro brzmi: Kto zgromadził lud izraelski w owym czasie w Ziemi Abrahama, Pan Jezus, czy szatan?!//

  .................................................................

  Większość z nich nie odpowie nam na to pytanie, po prostu przez gardło im nie przejdzie odpowiedź, że to PAN JEZUS ZROBIŁ!!

  Na to pytanie ledwo je zadasz to w większości już widać pianę na ustach! Oni mają zakorzenioną nienawiść do tego Narodu i obojętnie co odpowiesz to podepczą to!

  O tym zgromadzeniu pisze prorok Izajasz, Jeremiasz, Ezechiel, Joel, Micheasz!

  Nie pisałem i odpowiadałem u barbary, bo nie chcę być pogryziony, wolę tu u ciebie!

  Tak czy owak, czy im się to podoba czy nie, w 1948 roku Pan Jezus zgromadził Izraela do swoich ziem tak jak im to obiecał.

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @
  I TYM SPOSOBEM, BARBARA NIE WIEDZĄC CO W TRAWIE ...ZASIADŁA DO KATOLICKIEGO STOŁU, DZIELĄC SIĘ Z NIMI SWOIMI KŁAMSTWAMI!

  Muszę przyznać że bardzo szybko barbara zmieniła podejście do nas, no trudno tak naprawę to my nie wiemy, kto to jest być może jakiś przewielebny alba wielebna, któż to wie!? :-)

  Czy się cieszę , powiem nie, ale widać nigdy jak dotąd nie miała w sobie zaczątku prawdziwej wiary, widocznie Zbawiciel tak zrobił by wiara jej uwidoczniła się a my, mogliśmy ją sprawdzić i osądzić rzecz jasna na sposób ludzki i duchowy!

  Sądzę że teraz jest w odpowiednich rękach, gdyż znalazła już poklask u katolickich bajarzy, a tam jest tylko miejsce dla tych, którzy hołdują opowieściom z mchu i paproci!

  Cóż, stało się to co się stało, PAN JEZUS JĄ OBNAŻYŁ!

  Pozdrawiam!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY