Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
555 postów 2282 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

KAZIRODZTWO W BIBLII!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ty zadecydowałeś, by rodzaj ludzki rozmnażał się według Twojego Prawidła!

 

ałóżmy, że jesteś Panem Bogiem i w Twoim umyśle powstaje plan powołania do życia istoty, którą nazwiesz człowiekiem – Adamem!

 

ałóżmy, że postanawiasz by ów Adam miał przyjaciółkę, żonę, zatem stwarzasz dla Niego Ewę – Matkę Żyjących! 

Tak, masz w głowie swój Boski Plan...

Nie interesuje Cię to, że kiedyś jakiś słaby człowiek, twój rozkaz mówiący o rozmnażaniu się i rozradzaniu nazwie kazirodczym. Nie interesuje Cię to, że jakaś słaba istota będzie miała do Ciebie pretensję.

 

Ty wydałeś polecenie i ludzie mają się na Ziemi rozmnażać. W tym celu Twój Adam posiada inną budowę ciała i Twoja Ewa inną! 

Wiesz o tym bardzo dobrze, że wyraz "kazirodztwo", to skażenie rodów poprzez zbyt bliskie pokrewieństwo, ale wiesz również o tym, że na początku nie dopuścisz do takiej sytuacji w twoim Nowym Świecie. Ty dajesz początek ludzkości powołując Adama i Ewę do życia Swoim Słowem i Ty zadecydowałeś, by rodzaj ludzki rozmnażał się według Twojego Prawidła.

 

Dlatego Twój ród nie jest kazirodczym, ponieważ nie pozwolisz, by kolejne dzieci Adama choć żyją w bardzo bliskich związkach na tym ucierpiały. Ty panujesz nad chorobą i nad zdrowiem.

 

Kiedyś, gdy potomkowie Prarodziców będą niszczyły swoje ciała i będą oddawały się bezbożnym chuciom, Ty zmienisz dla nich Swoje Prawo. Dla nich, nie dla Siebie, ponieważ Ty jesteś Bogiem Niezmiennym. To oni, ten słaby rodzaj będzie musiał otrzymać od Ciebie Zakazy i Nakazy ponieważ Ci nie zaufają! 

By rozmnożyć ludzi na tej Ziemi, tak postanowiłeś, ale człowiek za ileś tam lat zamiast podziękować Ci za Łaski i Dobrodziejstwa, Twoje postanowienie  uzna za kazirodcze! Taki jest człowiek, taki jest ten, którego powołałeś do życia Swoją Mocą! Ale Ty jesteś Łaskawy i gdybyś każde fałszywe oskarżenie miał karać ogniem jak chcieli Twoi uczniowie, to wielu już musiałoby zginąć z Twojej Ręki.


Wiesz o tym jednak, że nie zgodzisz się na to, by niektóre Twoje dzieci, które oddałeś w moc swojego przeciwnika, bezustannie z Ciebie kpiły. Dlatego przygotowałeś dla jednym nagrodę a dla innych potężną karę. Oni jeszcze o tym nie wiedzą, ale  Ty już wiesz, ponieważ Jesteś Bogiem!

 

 


 

KOMENTARZE

 • @
  SĄ PRAWA KTÓRE STWÓRCA SAM STWARZA DO SIEBIE I PRAWA KTÓRE STWARZA DO CZŁOWIEKA!

  Czyli pojęcie GLINY I GARNCARZA nie powinny być obce co dla niektórych!!!

  Napisałeś Keren:

  //Ty dajesz początek ludzkości powołując Adama i Ewę do życia Swoim Słowem i Ty zadecydowałeś, by rodzaj ludzki rozmnażał się według Twojego Prawidła.//

  ..................................................................

  (9) Biada temu, kto się spiera ze swoim stwórcą, skorupka wśród glinianych skorupek! Czy glina może powiedzieć do tego, kto ją formuje: Co robisz? albo dzieło do swojego mistrza: On nie ma rąk? (10) Biada temu, kto mówi do ojca: Dlaczego płodzisz? A do kobiety: Dlaczego rodzisz? (11) Tak mówi Pan, Święty Izraelski, i jego Stwórca: Jak śmiecie żądać ode mnie wyjaśnienia co do moich dzieci albo dawać mi rozkazy co do dzieła moich rąk? (12) Ja uczyniłem ziemię i stworzyłem na niej ludzi, moje ręce rozciągnęły niebiosa i Ja daję rozkazy wszystkiemu ich wojsku.

  (Ks. Izajasza 45:6-12, Biblia Warszawska)
  (16) O, jak przewrotni jesteście! Tak jak gdyby można garncarza stawiać na równi z gliną! Jak gdyby dzieło mogło mówić o swoim twórcy: Nie on mnie stworzył, a garnek mówił o garncarzu: On nic nie umie
  (Ks. Izajasza 29:16, Biblia Warszawska)

  .....................................................................

  Cóż jeśli jeden z drugim nie potrafi odróżnić GARNCARZA OD GLINY,
  to zapewne w pracy codziennej mają problemy z swymi przełożonymi!

  Co do wyrazu kazirodztwo, tak jest takowe ale obowiązuje ono człowieka a nie Boga. Wielu zapomniało że to ON DYKTUJE PRAWA i że ON wymierza odpowiedni czas do rozradzania się i rozmnażania!

  Jeśli więc ktoś w tym DOBRYM, NA CO BÓG PRZYZWOLIŁ, WIDZI ZŁO(KAZIRODZTWO) to nadal ma problemy z pojęciem kto tu jest gliną a kto Garncarzem!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  BOCZNY TOR!

  Bardzo dobry komentarz ... Glina i Garncarz! A jak nazwać glinę, która rządzi Garncarzowi? Tutaj na tym Portalu są tacy, którzy rozkazują Panu Bogu! Są tacy, którzy nie pytają Go o zdanie tylko wydają Zbawicielowi Polecenia.

  Dlaczego? Ponieważ nie są ludźmi wierzącymi i ustanawiają swoje prawa spychając Pana Boga na boczny tor swojego życia!

  Jeszcze raz powtórzę „Twój” cytat:

  „(9) Biada temu, kto się spiera ze swoim stwórcą, skorupka wśród glinianych skorupek! Czy glina może powiedzieć do tego, kto ją formuje: Co robisz? albo dzieło do swojego mistrza: On nie ma rąk? (10) Biada temu, kto mówi do ojca: Dlaczego płodzisz? A do kobiety: Dlaczego rodzisz? (11) Tak mówi Pan, Święty Izraelski, i jego Stwórca: Jak śmiecie żądać ode mnie wyjaśnienia co do moich dzieci albo dawać mi rozkazy co do dzieła moich rąk? (12) Ja uczyniłem ziemię i stworzyłem na niej ludzi, moje ręce rozciągnęły niebiosa i Ja daję rozkazy wszystkiemu ich wojsku”. 

  (Ks. Izajasza 45:9-12, Biblia Warszawska)


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  CO W TAKIM RAZIE BYŁO WTEDY, GDY NIE BYŁO NIC!?

  Jak myślisz Grzegorzu, czy moje pytanie ma sens? Ja myślę, że ma i to bardzo głęboki.
  Gdy człowiek chce zbudować dom, to musi to zrobić sam lub wynająć do pracy fachowców. Musi zamówić towar, czyli masę pustaków i cegieł raz cement czy wapno.

  Zatem MYŚL i WYKONANIE to najważniejsze elementy pojawienia się nowego tworu!

  Co zatem było na początku, gdy do budowy wszechświata nie było wapna, cementu, czy pustaków? Co było na początku gdy nie działały żadne siły, które wprawiłyby w ruch Maszynę Zaistnienia?

  Odpowiedzi więc nie możemy szukać tam gdzie jej nie ma! Jeżeli nie ma towaru na rozpoczęcie domu.

  Wszechświat (Kosmos) ponoć sam w jakiś sposób powstał. Jakaś siła spowodowała Wielki Wybuch. Hmmm... Jaka siła? Skąd się pojawiła? Myślę, że to dobre pytania!

  Ale przecież na początku nie było nic. Skąd się wzięło to pierwsze „coś”?

  Ja wiem, to inny temat, ale co tam?


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr
  TAK, CO BYŁO NA POCZĄTKU!?

  Skoro poruszyłeś co było na początku, to muszę powiedzieć że Bóg Ojciec i Pan Jezus ! BÓG OJCIEC JAKO TEN PIERWSZY A POTEM ZOSTAŁ STWORZONY PRZEZ OJCA, JEGO SYN BÓG JEZUS CHRYSTUS!

  I taka jest prosta prawda, potem następuje wprowadzenie Bożego Planu w czyn i OTO JESTEŚMY, MYŚLIMY I WIELBIMY GO ZA TO, CO ZROBIŁ!

  Nie wszyscy jednak to rozumieją i zamiast słów Zbawiciela szybciej przyswoili nauki pogańskie niż PRAWDĘ OPARTĄ NA BOGU OJCU I PANU JEZUSIE!

  A to przecież takie proste a te bidulki tak się pocą i wymyślają u Zawiszy że nie wiem czy czasami nie jestem na forum scencie- fiction!

  Co niektórym nieźle puściły nerwy, zwłaszcza temu od siedzącej figury, jakaś meliska by się zdała temu panu, bo pluje niczym, LAMA!

  Ja już wiem dlaczego oni są tacy, ponieważ żaden z ich uwielbianych bożków, by tego nie umiał stworzyć!

  Sumując: WSZELKI POCZĄTEK POCHODZI OD BOGA OJCA!!

  P.s TYLKO CZY ONI TO ZROZUMIEJĄ, ZRESZTĄ NIE DO NICH PISZĘ!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TAGI

ULUBIENI AUTORZY