Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

O SZEFACH MARKETÓW ŁAMIĄCYCH KODEKS PRACY I KONSTYTUCJĘ RP!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszędzie wokół pełno obrazków, figur i katolickiego pogaństwa!

 

Właśnie toczy się w tvn dyskusja na temat uczestnictwa młodzieży w rekolekcjach! Słyszę także, że Kościół katolicki wynegocjował sobie, iż owe rekolekcje mogą odbywać się podczas lekcji szkolnych.

 

Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to! Dobrze byłoby by rekolekcji w ogóle nie było i by katolik oddał swoje serce Panu Jezusowi zgodnie z Wolą Boga Ojca! 

 

 

A teraz news przysłany mi przez pewnego nieznajomego...

 

Oddam sprawę swoim piórem:

 

Okazuje się, że gdybyście Ty Kolego, lub Ty Koleżanko zechcieli nie uczestniczyć w przygotowaniach do tak zwanych świąt wielkanocnych czy grudniowej gwiazdki pracując w różnej maści Marketach, to zaraz przed nos Szefowie postawią Wam Wasz podpis sugerujący niby, że wyraziliście zgodę na to by być ich niewolnikami!

 

Owi Szefowie Tesco, Kauflandu, czy może Biedronki, za nic mają Wasze poglądy. Wszędzie wokół pełno obrazków, figur i katolickiego pogaństwa ale Wy musicie „to coś” przekładać, przenosić i ustawiać, ponieważ z chwilą gdy podpisaliście umowę o pracę, to zrzekliście się ponoć wszelkich praw osobistych.

 

To nie ma absolutnie żadnego znaczenia, że Ci tak zwani Kierownicy łamią zasadnicze prawa pracownika, oraz zapisy Konstytucji. To nie ma absolutnie żadnego znaczenia, że w owych wielkich sklepach poniża się Godność Boga Ojca oraz Jego Syna. 

Walka  o rekolekcje może dotyczyć tylko katolików rzecz jasna...

Walka  o religię w szkole także...

 

ednak gdy Ty, lub Ty nie masz najmniejszego zamiaru uczestniczyć w tak zwanych „katolickich wystawkach marketowych”, to oburzają się Panowie i Panie szantażując zwolnieniem, chociaż gdy z nimi rozmawiasz, to okazuje się, że sami zdradzają swoje poglądy za garść srebrników. Ale przecież praca, to... praca!

 

edni walczą z biurokracją a inni udzielają się w życiu politycznym. A ja powiem, że „Kseres4” masz rację! Nie bądź uczestnikiem ich grzechów.


A co do tak zwanej "Wielkanocy"...


Pisałem już kiedyś, że przecież papieże i biskupi nie wierzą w Śmierć i Zmartwychwstanie Zbawiciela, ponieważ jak głosi nauka zza Tybru: Ciało Pana Jezusa leżało w grobie ale ON w tym czasie żył!


Hm... To herezja przecież!
 

A... Mam nadzieję że nie masz do mnie pretensji o to, że z prywatnej wiadomości uczyniłem newsa?

 

Zatem nie daj się i... zwyciężaj! Walcz o Prawdę! Walcz o Dobro Bożego Syna.

 

Tego Ci życzę!


57KO

 

 


 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY