Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

WIELKANOCNY OBYCZAJ I CHORE WYPOWIEDZI CHORYCH LUDZI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Według Waszej Nauki Pan i Bóg Jezus Chrystus nigdy nie umarł!

 

Dziwny jest ten świat, jak śpiewał Czesław N. Oj, bardzo dziwny!

 

Mojemu znajomemu śnią się krematoria i chciałby wrzucić tam izraelitów. Inny natomiast utyskiwał na ów Naród ponieważ ponoć rządzą tą Polską i knują jak się patrzy.

 

Czyżby tego typu wypowiedzi Szanownych Krajan znad Wisły były dowodem na to, że Polskę za uszy tarmosi obca nacja?! Hmm... 

a na pewno nie chciałbym by w moim Kraju rządy trzymał jakiś człeczyna, Polak zresztą, który chce tu i tam rozbijać obozy okalane drutem kolczastym!  A znam takiego! A słyszałem, co ma do powiedzenia. I znam również innego, i trzeciego, i ósmego.

 

No ale wystarczy mały podmuch wiatru i żałosna iskierka zamienia się natychmiast w ogień nienawiści. Tak do władzy dochodziły jednostki. Po prostu umiały „dobrze” dmuchnąć na tlące się zarzewie!

 

ednak przyznaję, że Oni, Ci niepoprawni Polacy, nie są osamotnieni w tych ogólnoludzkich podchodach.

 

Otóż znamienity rabin Owadia Józef powiedział i to w synagodze, że:

 

Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie”.

 

Potem było coś jeszcze „żem ja jest” zwierzęciem pociągowym. A co tam, może i jestem ale nie u izraelity. Nie u Niego a u innego pana! 

Wypowiedzi różnych ludzi są... różne.


Tadeusz zwany Rydzykiem coś czasami żałosnego pociągnie. I inni goście w czarnym habicie także. I ten w białym płaszczu również głupoty gada! I ten poprzednik a także poprzednik poprzednika!

 

Ale przecież są i inni izraelici, którzy nie zgadzają się z chorym rabinem. I są inni Polacy, którzy również w nosie mają wypowiedzi chorego Polaka.

 

Izraelici mają Talmud, a katolicy katechizmy w których głupota goni głupotę! Jednak inni izraelici posiadają Torę, a jeszcze inni Nowy Testament i Naukę Syna Bożego.

 

Ale nie, ale nie! Na tym i nie tylko na tym Portalu wszystkich ich wrzuca się do jednego wora, no bo przecież „wszyscy „Żydzi” są be”!

Ale nie u mnie... Nie u mnie, a również jestem Polakiem tylko pozbawionym nienawiści!

 

 

No i u wrót Waszych niezgodnych z Nauką Pana Jezusa świąt przypominam Wam, że i Maria, i Józef, i Elżbieta, i wiele, wiele innych postaci Starego jak i Nowego Przymierza było tymi tak nielubianymi przez Was izraelitami.

 

Dodam tylko na koniec, że owa izraelitka Maria i jej Mąż Józef odwróciliby się do Was plecami widząc jakie  bałwochwalstwo zasiane jest na Ziemi Lecha! Tak, tak Szanowni niektórzy Polacy.

 

Bałwochwalstwo zakazane przez Boże Prawo kwitnie u Was na każdym rozstaju dróg i w każdej świątyni z kamienia, no i również w Waszych sercach! Tak, również a może przede wszystkim, w Waszych sercach!

 

 Już niedługo Wasze święta, na które niestety  nie zaprosicie Osoby Najważniejszej – Bożego Syna,  ponieważ według Waszej Nauki Pan i Bóg Jezus Chrystus nigdy nie umarł! Zatem uczyniliście z Niego kłamcę!


ednak żeby tę naukę dostrzec, to trzeba sprawdzać wypowiedzi Waszych Szefów znad Tybru!

 

 
KOMENTARZE

 • Promień Światła ha, ha, ha!
  Jajec z ciebie (święta blisko!) Keren, pisany a raczej rzeźbiony na modłę muzułmanina! Bo tylko oni nie wierzą w śmierć Jezusa na krzyżu. Wbrew temu co twierdzisz, katolicy wierzą w jego męczeńską śmierć, wierzą że umarł a potem zmartwychwstał. Tę radosną nowinę obchodzą właśnie corocznie od ponad tysiąca lat! Ty Keren, kłamiesz, nie tylko w tej doktrynalnej sprawie, ale także w reklamowaniu swej osoby jako pozbawionej nienawiści. Ty Keren dyszysz nienawiścią i posuwasz się w niej do prowokacji i kłamstw.
 • @Slav
  TRZEBA SPRAWDZAĆ WYPOWIEDZI WASZYCH SZEFÓW ZNAD TYBRU...A TY CHŁOPIE ŚPISZ!

  No bo jeśli tę radosną nowinę obchodzisz AŻ RAZ NA ROK, to znajomość twoja Nauk Zbawiciela, jest co najmniej mizerna!

  Popatrz Keren, raz na rok, co za wiara i my mamy się z takim(i) zmierzać skoro raz na rok i pewnie korzysta z katechizmu kk.

  A może byś tak usiadł kiedyś do Pisma Świętego( tylko nie raz na rok) i zaczął czytać to co Zbawiciel Naucza, spróbuj może przestaniesz oddawać hołd jajku i zającowi, bo właśnie tym ofiarom, twoja katolicka nauka, hołduje!

  Cóż , pogaństwo w całej okazałości!

  P.s Co ma piernik do wiatraka, co ma jajko, i zając do Biblijnych Nauk, no ale jeśli raz na rok to wcale się nie dziwię że zatraciłeś zdrowe rozumowanie!

  //Bałwochwalstwo zakazane przez Boże Prawo kwitnie u Was na każdym rozstaju dróg i w każdej świątyni z kamienia, no i również w Waszych sercach! Tak, również a może przede wszystkim, w Waszych sercach!//

  To prawda Keren, to smutna prawda!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @Slav
  ZSTĄPIENIE PANA JEZUSA DO OTCHŁANI WEDŁUG PAPIEŻY!

  Choć po drodze mi z Grzegorzem, bo to człowiek rozumiejący Pismo Święte i szanujący Boże Zapisy, to najpierw słowa swoje kieruję do Ciebie slav.

  Powinieneś jednak wiedzieć, że wiem iż muzułmanie nie wierzą w Śmierć Syna Bożego na krzyżu. Pisałem o tym wielokrotnie, że Koran wręcz sugeruje, że co niektórym wydawało się, iż Pan został ukrzyżowany. Tak slav, powinieneś o tym wiedzieć.

  Powinieneś także zastanowić się nad tym, czy czasami ów sekciarz czyli ja, nie ma jednak jakiegoś asa w rękawie pisząc, iż katolicy nie wierzą w Śmierć Pana Jezusa.

  A jednak slav, a jednak.... To Ty się mylisz i kompletnie nie znasz podstaw nauki Kościoła katolickiego w tym temacie. Zresztą nie dziwię się. Ja również kiedyś tejże nauki nie znałem i rozmawiając teraz z różnymi katolikami w pracy, czy poza nią, wiem, że oni również nie wiedzą.

  A oto ta jakże straszna i niezgodna z Nauką Pana Jezusa myśl. Oto dowód! Oto katolickie słowa na temat Śmierci Pana Jezusa:

  „Zstąpienie Chrystusa Pana do "piekieł", tj. do Otchłani, nastąpiło PO JEGO ŚMIERCI, A PRZED ZMARTWYCHWSTANIEM”.

  No cóż, dotarliśmy do wrót katolickiego kłamstwa. Według papieży i biskupów, Pan Jezus nie leżał „trzy dni” śmiercią otulony w grobie. To tylko ciało umarło. To tylko ciało Zbawiciela było w czeluściach mroku, ale Jego Duch, Jego Jestestwo, Jego Wola i Siła, w końcu, Jego Duchowa Osoba w tym czasie egzystowała i zstąpiła do Otchłani.

  Co za brednie! Zbawiciel chowany jest w grobie... Płaczą nad Nim niewiasty! Smucą się Apostołowie, a tu patrz... kpina jakaś i wyrok katolickich nauczycieli:

  "To ciało tylko przestało istnieć, ale prawda jest taka, że pomiędzy śmiercią ciała a zmartwychwstaniem Duch Boga Żywego jednak Żył i głosił Ewangelię duchom zamkniętym w więzieniu".

  Slav, to nie ja dyszę nienawiścią, lecz to Ty nie znasz heretyckiej nauki Kościoła katolickiego!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @DO KATOLIKÓW!
  ZOSTALIŚCIE OSZUKANI NA TEMAT ŚMIERCI PRZEZ SWOICH PAPIEŻY I KATECHETÓW!

  Katechizm Kościoła katolickiego, nauka nr 632:

  „632 Liczne wypowiedzi Nowego Testamentu, według których Jezus został wskrzeszony "z martwych" (Dz 3, 15; Rz 8, 11; 1 Kor 15, 20), zakładają, że PRZED ZMARTWYCHWSTANIEM przebywał On w krainie zmarłych . Takie jest pierwsze znaczenie, jakie przepowiadanie apostolskie nadało zstąpieniu Jezusa do piekieł; JEZUS DOŚWIADCZYŁ ŚMIERCI JAK WSZYSCY LUDZIE I JEGO DUSZA DOŁĄCZYŁA DO NICH W KRAINIE UMARŁYCH. JEZUS ZSTĄPIŁ TAM JEDNAK JAKO ZBAWICIEL, OGŁASZAJĄC DOBRĄ NOWINĘ UWIĘZIONYM DUCHOM”.

  http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkI-2-2.htm

  http://m.neon24.pl/5f4febc4f6155df1aca81222495f517b,0,0.gif

  No cóż katoliku, powyższe wytłumaczenie papieża Jana Pawła II ma Ciebie przekonać, iż liczne wypowiedzi Nowego Testamentu, zakładają, że PRZED ZMARTWYCHWSTANIEM Pan Jezus przebywał w krainie zmarłych głosząc Dobrą Nowinę.

  Zauważ słowa: PRZED ZMARTWYCHWSTANIEM! To ci dopiero ekwilibrystyka!
  Pan Jezus Powiedział, że będzie leżał w grobie przyrównując Swoją Śmierć do Jonasza przebywającego trzy dni w brzuchu wielkiej ryby! W dniu wyznaczonym oczekiwano Jego Zmartwychwstania. Kobiety, mężczyźni a nawet Jego przeciwnicy wiedzieli o tym, że Zbawiciel ma zmartwychwstać w określonym przez Siebie czasie.

  To nie kto inny a Bóg Ojciec Go Wzbudził ze snu śmierci i dlatego Pan Jezus nazwany jest Pierwszym w Zmartwychwstaniu, lub Pierwiastkiem Zmartwychwstania.

  Jednak nie katoliku... Jednak nie! I choć Ciało Zbawiciela (jak przyznają papieże) było grobie owe „trzy dni”, to jednak Jego Całego Prawdziwego Jestestwa (duszy), tam nie było, ponieważ w tym czasie Zbawiciel głosił Ewangelię „duchom zamkniętym w więzieniu”. W tym czasie przebywał gdzie indziej!

  WAŻNE JEST KATOLIKU to, że Zbawiciel przypominał, że musi ponieść Śmierć za grzechy rodzaju ludzkiego. Mówił o tym, że będzie przebywał w grobie i po pewnym czasie zmartwychwstanie.

  Prorok Boży w Starym Przymierzu zaznaczył, że Ciało Zbawiciela nie zazna skażenia. Dlaczego więc z taką dokładnością opowiadają nam o tym pisarze Biblijni a pomijają rzecz omawianą w tym temacie? Dlaczego nic, kompletnie nic nie piszą o tym, że owszem Ciało Pana Jezusa będzie leżeć w grobie, ale tak naprawdę Syna Bożego tam nie będzie ponieważ Zbawiciel po zakończeniu życia przybierze Postać Duchową i wstąpi.... gdzieś tam?!

  http://m.neon24.pl/5f4febc4f6155df1aca81222495f517b,0,0.gif

  Tak! Papieże nie wierzą w to, że Zbawiciel Umarł według Jego Prawa. Papieże, biskupi, księża, katechetki i katecheci sprzeciwili się Bogu Ojcu, Który ze snu śmierci Syna Swego Wskrzesił wtedy i tylko wtedy gdy Sam Zechciał.

  Papieże zakpili sobie z Prawa Bożego. Papieże zakpili sobie z Mocy Bożej a stwierdzenie, że PRZED ZMARTWYCHWSTANIEM Pan Jezus Głosił DOBRĄ NOWINĘ UWIĘZIONYM DUCHOM, jest niezbitym dowodem na to, iż owi papieże i katecheci oraz... katechetki nie znają Ewangelii i Prawo Boże mają po prostu za nic!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr
  PAPIEŻE NIE WIERZĄ W TO...SKORO NIE WIERZĄ W ZBAWICIELA TO WIERZĄ DEMONOWI!

  Napisałeś:

  //Tak! Papieże nie wierzą w to, że Zbawiciel Umarł według Jego Prawa. Papieże, biskupi, księża, katechetki i katecheci sprzeciwili się Bogu Ojcu, Który ze snu śmierci Syna Swego Wskrzesił wtedy i tylko wtedy gdy Sam Zechciał.

  Papieże zakpili sobie z Prawa Bożego. Papieże zakpili sobie z Mocy Bożej a stwierdzenie, że PRZED ZMARTWYCHWSTANIEM Pan Jezus Głosił DOBRĄ NOWINĘ UWIĘZIONYM DUCHOM, jest niezbitym dowodem na to, iż owi papieże i katecheci oraz... katechetki nie znają Ewangelii i Prawo Boże mają po prostu za nic!//

  .......................................................................


  Skoro więc Prawo Boże mają za nic, to nie mogą zrozumieć tych Praw.

  Nawet najprostsze omawianie spraw dotyczących ZAKAZU przedstawiania Pana Jezusa w postaciach rzeźbionych czy malowanych jest dla nich sprawą niedostępną, jest dla nich niezrozumiałe a co dopiero sprawy trudniejsze. A taką jest sprawa śmierci Zbawiciela.

  Nie dorośli do prostych tematów a jeśli nawet dorośli to i tak WYGNĄ GO na swój sposób i dopasują by dogodzić sobie!

  Cóż, jedno co mi się ciśnie na usta to: ''Plemię żmijowe''!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • DO KATOLIKÓW I INNYCH : SPRAWDZAJCIE SWOICH NAUCZYCIELI !
  Witam!


  Jest to przykre , ale katolików nie interesuje Nauka Pana Jezusa , nie interesuje ich co jest napisane w Piśmie Świętym , nie interesuje ich Wola Boga Ojca . Szkoda , że nikt z nich nie chce sprawdzić swoich nauczycieli czy mówią prawdę . Nikt z katolików nie chce wziąć do ręki Pisma Świętego i sprawdzić co tam jest napisane , nikt z nich nie chce zgiąć kolan przed Zbawicielem i Bogiem Panem Jezusem Chrystusem i poprosić Go o pomoc i zrozumienie Jego Nauki . Szkoda , że katolicy umiłowali swoją tradycję i swoje obrzędy bardziej niż Pana Jezusa , a przecież Ukochany Bóg Ojciec dał ludziom tylko i tylko swego ukochanego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa , nikogo innego nie posłał Bóg Ojciec do ludzi . Szkoda i jest to bardzo przykre , że tak wiele ludzi nie wie o tym . Dlatego że nie chcą sprawdzić swoich nauczycieli , nie chcą sprawdzić co oni głoszą i nie chcą wykonywać Woli Boga Ojca . Tak to prawda , gdyby poznali prawdę to by nie kłaniali się figurą i nie modlili się do obrazów tylko i tylko zginali by swoje kolana przed majestatem Pana i Boga Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna .Bo taka jest wola Boga Ojca , aby wszyscy szli do Syna .

  KATOLICY - BADAJCIE PISMO PANA I CZYTAJCIE !!!

  BŁOGOSŁAWIONY TEN , KTÓRY CZYTA ,I CI , KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW PROROCTWA I ZACHOWUJĄ TO , CO W NIM JEST NAPISANE / Objawienie Jana 1,3 /

  Dla mnie WIELKA NOC to codzienne życie zgodne z Ewangelią Pana Jezusa . Jak mówi Pismo, ''na NASZĄ WIELKANOC jako baranek został ofiarowany Chrystus'' i ja obchodzę tą Wielką noc każdego dnia a nie tylko raz w roku. To prawda, że TĄ WIELKANOC człowiek wierzący w Pana Jezusa , będzie obchodził codziennie w Duchu i w prawdzie. To smutne , że dla Ciebie Czytelniku, Wielkanoc, to umówione coroczne spotkania rodzinne, zastawione bogato stoły, poleje się wódka, jak to w polskiej rodzinie .

  Usuńcie stary kwas, abyście się stali nowym zaczynem, ponieważ jesteście przaśni; albowiem na naszą Wielkanoc jako baranek został ofiarowany Chrystus . Obchodzmy więc święto nie w starym kwasie ani w kwasie złości i przewrotności , lecz w przaśnikach szczerości i prawdy / I List Pawła do Koryntian 5,7-8 /

  Ja dziś każdego dnia obchodzę święto / WIELKIEJ NOCY / na cześć i chwałę Bożego Syna !!!!


  POZDRAWIAM !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY