Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

LETNI CZŁOWIEK!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Letni człowiek boi się żony, siostry, dziewczyny, czy znajomych.

 


W dzisiejszych czasach dogadanie się między wyznaniami sprawiło, że ludziska bardziej własną chwałę umiłowali niźli Chwałę Bożą. Dlatego mając związane ręce międzywyznaniowymi umowami, nie mogą na różnych forach przelać na papier swoich myśli. Nie mogą, ponieważ stali się niewolnikami drugiego człowieka lub jakiejś nauki, którą ów człowiek narzucił innemu człowiekowi. 

Oczywiście łatwiej jest kroczyć z prądem życia niż brnąć pod prąd po Ścieżce Pana Jezusa Chrystusa.


Łatwiej i przyjemniej!


Nasuwa mi się w tym miejscu pewien fragment z Apokalipsy:


„(15)Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! (16) a tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich”. (3:15, 16)


Letni człowiek, (a Ty nim jesteś), myśli, że przeżyje swój ziemski czas bezproblemowo! 
Uważa, że jest człowiekiem wierzącym ale ma  bardzo mało czasu na głoszenie innym ludziom Bożej Ewangelii.Letni człowiek  przygląda się tylko literkom na ekranie monitora i wmawia sobie, że nie potrafi sklecić kilku zdań w obronie Nauk Boga Ojca i Boga Syna.

Letni  człowiek boi się żony, siostry, dziewczyny czy znajomych.


Letni człowiek, choćby jego zdanie było inne od ogółu, nie wyrazi go, ponieważ nie chce widzieć złośliwych uśmiechów i czuć pogardy.


Letni człowiek jest całkiem dobry i wyćwiczony w chowaniu się między innymi ludźmi. Przyczai się w grupie i żaden z obecnych nie wie o tym, że pośród nich znajduje się (tchórz) sekciarz.


 

Ba!  Letni człowiek jest w stanie iść do kościoła katolickiego by robić zdjęcia młodym małżonkom.

Letni człowiek  kupi nawet choinkę swojemu dziecku a Teściowi życzyć będzie wszystkiego najlepszego z okazji pogańskich świąt.

Jednak  letni człowiek ukryje się tylko do czasu, aż pewnego dnia poczuje Boży Miecz spadający na jego kark! KOMENTARZE

 • @
  KTO MNIE WYZNA...

  Napisano:

  (32) Każdego więc, który mię wyzna przed ludźmi, i Ja wyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie;

  (33) ale tego, kto by się mnie zaparł przed ludźmi, i Ja się zaprę przed Ojcem moim, który jest w niebie.

  (34) Nie mniemajcie, że przyszedłem, przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz.

  (35) Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jej matką, i synową z jej teściową.

  (Ew. Mateusza 10:29-35, Biblia Warszawska)

  I choć wielu ludzi zna te wersety, podam mały przykład który znaczy bardzo dużo, przykład który niewielu ludzi rozumie!

  Kiedy rozmawiam z ludźmi na sprawy dotyczące Nauk Zbawiciela, wielu przyznaje mi rację i zgadza się ze mną w wielu kwestiach.

  Ale końcowa ich odpowiedź brzmi: masz rację, ale co by na to powiedziała moja żona, ojciec, teściowa czy ktokolwiek!!!

  Tak Keren, ludzie wiedzą, bardzo dużo wiedzą i bardzo mocno tchórzą!

  A to znaczy, że im się tylko wydaje że WYZNAJĄ PANA JEZUSA!!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @
  Witam !

  Jest napisane w Piśmie Świętym;

  Kto bowiem wstydzi się Mnie i słów moich przed tym cudzołożnym i grzesznym rodem , tego i Syn Człowieczy wstydzić się będzie , gdy przyjdzie w Chwale Ojca Swego z aniołami świętymi / Ew. Marka 8,38 /.

  Bo kto by chciał duszę swoją zachować , utraci ją , a kto by utracił duszę swoją dla Mnie i dla Ewangelii , zachowa ją /Ew.Marka 8,35 /

  Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w Chwale Ojca Swego z aniołami swymi , i wtedy odda każdemu według uczynków jego / Ew. Mateusza 16,27 /

  Nie każdy , kto do Mnie mówi ; Panie , Panie , wejdzie do Królestwa Niebios ; Lecz tylko ten , kto pełni Wolę Ojca Mojego , który jest w Niebie / Ew.Mateusza 7,21 /

  Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących , i skalanych , i zabójców , i wszeteczników , i czarowników , i bałwochwalców , i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką . To jest śmierć druga / Objawienie Jana 21,8 /

  Błogosławieni , którzy piorą swoje szaty , aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta . Na zewnątrz są psy i czarownicy , i wszetecznicy , i zabójcy , i bałwochwalcy , i wszyscy , którzy miłują kłamstwo i czynią je / Objawienie Jana 22,14-15 /

  Pan Jezus powiedział ;

  IDĄC NA CAŁY ŚWIAT , GŁOŚCIE EWANGELIĘ WSZYSTKIEMU STWORZENIU / Ew. Marka 16,15 /

  Szkoda , że ludzie zapominają o głoszeniu prawdziwej Ewangelii Pana Jezusa , szkoda że tak mało ludzi wyznaje Pana Jezusa . Przecież Bóg Ojciec dał ludziom , Tylko Swego Umiłowanego Syna Pana Jezusa nikogo innego nie posłał do ludzi !!!
 • @60grzegorz @jassy27
  ZWIĄZANI WĘZŁEM EKUMENIZMU!

  Grzegorz przytoczył między innymi wersety z Ewangelii według Mateusza 10/34, 35:

  „(34) Nie mniemajcie, że przyszedłem, przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz.  (35) Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jej matką, i synową z jej teściową. 

  No cóż, mnóstwo ludzi owego Bożego Miecza nie ma najmniejszego zamiaru przyjąć na swoje barki! Adwentyści Dnia Siódmego i kilka innych wyznań spotykają się każdego roku na wspólnych modlitwach z katolikami.
  Jeszcze nie tak dawno dla Adwentystów papieże byli wcieleniem bestii no ale za odpowiednie gratyfikacje można przecież z bestią wejść w układy!

  Na tym Portalu widzimy to samo. Świadkowie... nie chcą narazić się katolikom a katolicy Świadkom... Także ludzie niewierzący mienią się oficjalnie katolikami a czciciele starych pogańskich wierzeń bez problemu uczęszczają do kościoła katolickiego.

  Zatem i sekta katolicka i sekta Świadków... oraz Adwentystów Dnia Siódmego mają się dobrze! To nie ma absolutnie żadnego znaczenie, że Pan Jezus, Syn Boga Ojca Przyniósł miecz. Ludzie ustanowili własne prawa.

  Dla Świadków... obecność Syna Bożego trwa od roku 1914. Adwentyści zaś dawno temu ustanowili fałszywą datę przyjścia Pana Jezusa lecz ani myślą przyznać się do błędu. Katolicy zaprzestali bawić się w tego typu domysły, choć nie oznacza to, że kiedyś podobnie jak Świadkowie... i Adwentyści Dnia Siódmego, tej daty nie wyznaczyli.

  Ekumenizm kwitnie. Rezygnowanie w własnych poglądów ma się dobrze. Czasami na takich wspólnych spotkaniach pastorzy Adwentystów pozwalają na siebie mówić per „ksiądz”. A wszystkie tego typu zagrywki dzieją się tylko po to, by nie poczuć na swoim ciele prześladowania ze względu na Szlachetne Imię Zbawiciela!

  http://m.neon24.pl/5297cc58096a34b1062f8e3dfeb073de,0,0.gif

  Jassy27 napisał:

  „Szkoda , że ludzie zapominają o głoszeniu prawdziwej Ewangelii Pana Jezusa , szkoda że tak mało ludzi wyznaje Pana Jezusa . Przecież Bóg Ojciec dał ludziom Tylko Swego Umiłowanego Syna Pana Jezusa. Nikogo innego nie posłał do ludzi!!!”.

  To prawda, ale ludziska na forach wolą umizgiwać się do Siebie i wzajemnie sobie przytakiwać, a później szczycą się tym ileż to oni wpisów nie mają w dziale „Religie”!
  Jednak najgorsze jest to, że owych wpisów broniących Pana Jezusa oraz Boga Ojca jest coraz mniej od tak zwanych uczniów i uczennic Chrystusowych!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY