Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
696 postów 3169 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

PAPIEŻ JAN PAWEŁ II PONIŻAŁ PANA JEZUSA I BOGA OJCA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne

Do artykułu pod adresem:

 

http://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-rzym-sladami-sw-jana-pawla-ii,nId,2381170

 

 

CO TO ZNACZY: "Dla nas, Polaków, Rzym zawsze kojarzy się z naszym papieżem"?

 

Może to był Twój papież Autorze, ale moim na pewno nie był! Papież Jan Paweł II kłamał i poniżał Pana Jezusa Chrystusa. Papież Jan Paweł II nie liczył się w najmniejszym nawet stopniu z Wolą Boga Ojca, Który Tylko Syna Swego nam Dał!

 

Papież Jan Paweł II był bluźniercą, który przez „całe swoje życie” namawiał ludzi by modlili się do Marii. W swoim papieskim herbie umieścił tenże bałwochwalca literkę "M", która symbolizowała jego duchową więź z Marią.

 

Papież Jan Paweł II, podobnie jak inni papieże, ukradł ze starego "Mojżeszowego Dekalogu" Przykazanie II zabraniające wykonywania obrazów i figur Pana Boga! Papież Jan Paweł II (i poprzedni papież, a także ten obecny), kłamał mówiąc, że kiedyś Pana Bóg Dał Przykazanie o treści: "Pamiętaj abyś dzień święty święcił". To herezja! Nigdy na Górze Synaj nie padły takie słowa...

 

atem papież Jan Paweł II był człowiekiem złym i nie pozwalał by Słowo Boże zaistniało w jakikolwiek sposób pod strzechami Polaków.

 

Gdyby użyć porównań Biblijnych dodam, że papież Jan Paweł II był opanowany przez szatana!

 

 

PAN JEZUS JEST JEDYNĄ DROGĄ DO BOGA OJCA.

 

CYTAT 1:

 

"6 Odpowiedział mu Jezus: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie".

 

Ewangelia według Jana 14/6

 

CYTAT 2:

 

"16 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne".

 

Ewangelia według Jana 3/16

 

 

Maria była wspaniałą, wybraną kobietą, ale tylko i wyłącznie dla rodzaju ludzkiego Bóg Ojciec Dał Własnego Syna.


Gdy namawiają Ciebie katoliku byś modlił się do Marii, czy do innych ludzi, to pamiętaj, że czyniąc to,  występujesz przeciwko Postanowieniu Boga Ojca!
KOMENTARZE

 • Autor
  Czy w TAKI DZIEŃ jak dzisiaj należy obrażać innych?
 • @leoparda 14:41:43
  Witam! Autor stanął w obronie Boga Ojca i Boga Syna i nic poza tym. Przedstawił naukę Bożą wyżej od nauki ludzkiej. Papież Jan Paweł II , przeciwstawił się woli Boga Ojca . Przez niego miliardy ludzi zostało wprowadzonych w błąd . Papież Jan Paweł II to kłamca i oszust , a ty czytelniku piszesz ;
  //Czy w TAKI DZIEŃ jak dzisiaj należy obrażać innych? // A czy Papież Jan Paweł II przez swoje całe życie na ziemi NIE OBRAŻAŁ PANA JEZUSA , NIE OBRAŻAŁ JEGO NAUKI , NIE LICZYŁ SIĘ Z WOLĄ BOGA OJCA , OSZUKIWAŁ LUDZI , KAZAŁ SIĘ MODLIĆ DO MARI , DO FIGUR , DO OBRAZÓW . A ty czytelniku stajesz w obronie oszusta , a Gdzie Zbawiciel Pan Jezus , którego posłał Ukochany Bóg Ojciec do ludzi .

  Czytelniku sprawdzaj swoich nauczycieli i ich naukę , którą głoszą , czy ta nauka pochodzi do Pana Boga , czy od ludzi ??? A dzisiejszy dzień jest taki sam jak każdy dzień , wspaniały i piękny , byle w Panu Jezusie .

  Czytelniku w żaden dzień nie należy obrażać nikogo ! To Pan Jezus dał nam Ludziom wspaniałe przykazania , które każdy człowiek powinien przestrzegać . //Czy w TAKI DZIEŃ jak dzisiaj należy obrażać innych? // Nie w taki dzień nie należy obrażać nikogo , w taki dzień i w każdy inny dzień należy słuchać Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa , przestrzegać Jego prawa , a nie nauki ludzkiej , to Pan Jezus został posłany do ludzi nikt inny , to Pan Jezus powinien być na pierwszym miejscu , a nie człowiek , który głosi naukę ludzką niezgodną z nauczaniem Pana Jezusa .

  Papież Jan Paweł II jest kłamcą i oszustem , który głosił naukę niezgodną z nauczaniem Pana Jezusa , każdy może to sprawdzić w Piśmie Świętym , ale najpierw jest Zbawiciel Pan Jezus Jego poproście o poznanie i zrozumienie Jego nauki , bo bez Pana Jezusa nikt nic uczynić nie może !!!

  POZDRAWIAM !
 • @jassy27 19:20:00
  Chciałabym wiedzieć jakiego jesteście wyznania. Skoro twierdzicie, że głosicie Słowo Boże to wypadałoby powiedzieć kim jestem.

  To jest wasze postrzeganie wiary. Ja się z tym nie zgadzam i mam do tego takie prawo. Różnica między mną a wami jest dość istotna. Jakoś ja, katoliczka nie obrażam tego co dla was drogie. A wy to robicie i to w Wielki Piątek. A Jezus Chrystus kazał nawet miłować wrogów. Czego jak widać nie robicie.
 • @leoparda 19:47:02
  Ja nie należę do żadnego wyznania i do żadnej organizacji na ziemi . Moim Bogiem jest Pan Jezus Zbawiciel , którego posłał do wszystkich ludzi na całej kuli ziemskiej Ukochany Bóg Ojciec .

  W Ewangelii Jana jest napisane 3,16 ;

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne .

  Napisałaś ;

  ///To jest wasze postrzeganie wiary. Ja się z tym nie zgadzam i mam do tego takie prawo. ///.

  To co napisałem i to co głoszę nie jest moje !!! Jest to prawo i nauka Pana Jezusa , którą przyniósł Pan Jezus z samego nieba od Swojego Taty Boga Ojca . Jeśli się z tym nie zgadzasz co napisałem to nie ze mną się nie zgadzasz , ale z Panem Jezusem i z jego nauką , a czy ty masz do tego prawo to ja nie wnikam .

  A różnica między nami jest na pewno i to wielka , ja nie modlę się do figur i obrazów , ani nie wierzę w naukę ludzką . Ja modlę się do Pana Jezusa i przestrzegam Jego prawa i wykonuję Ojcowską Wolę . A Wola Boga Ojca jest aby ludy , narody i języki szli do Syna.

  Cytat z Ewangelii Mateusza 17,5 ;

  Ten jest Syn mój umiłowany , którego sobie upodobałem , JEGO SŁUCHAJCIE !!!

  Pan Jezus powiedział w Ewangelii Jana 14,6 ;

  Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

  Napisałaś jeszcze , że Pan Jezus kazał miłować wrogów , ja nie napisałem , że ty jesteś moim wrogiem . Ja nie zgadzam się z twoją nauką i to co ty głosisz , a to jest wielka różnica . A dzisiejszy piątek jak już pisałem wcześniej jest zwykłym dniem jak każdy dzień . Pozdrawiam .
 • @leoparda 19:47:02
  To takie dziwne wyzwanie, chrystusowymi się określają, którego głównym zadaniem jest udowodnienie, że katolicy się mylą i kłamią. Biblię traktują jak talię kart, co pasuje wyciągamy, co nie pasuje uciekamy od odpowiedzi. Członków sądząc po numerach jest może ze 100. Szukają takiego, co o Biblii nic nie wie, temu uda się wszystko wmówić, ale jak już ktoś zna Biblię, to dla nich zagrożenie.
  Znasz dobrze Biblię, to stań do rozmów z nimi, przekonasz się. Nie znasz, to lepiej poczytaj Biblię, bo ich Biblia od tego co przez Biblię chciano nam przekazać jest dalekie.
 • @leoparda
  POGAŃSKIE OBYCZAJE WZIĘTE Z KATOLICKICH KOMIKSÓW!

  Napisałaś:

  //Czy w TAKI DZIEŃ jak dzisiaj należy obrażać innych?//


  Ze względu na to że widzimy się pierwszy raz, powiem tobie że katolicy obrażają CODZIENNIE PANA JEZUSA a to co robicie teraz to jedna wielka szopka, za którą stoi, jedzenie i opilstwo.

  Mam pytanie: Czy ktoś z katolików oświeciłby mnie tłumacząc mi, co ma jajko, zając do tych spraw Biblijnych. Co oni mają wspólnego z nauką Zbawiciela.

  W ogóle to bezczelnością z twojej strony jest stwierdzenie :''nie należy obrażać innych''.

  Co za pogaństwo, powtórzę raz jeszcze, a wam każdego dnia wolno OBRAŻAĆ ZBAWICIELA, TAK!?

  Holdujecie fałszywym naukom kościoła katolickiego, powielacie bałwochwalstwo, klniecie, klękacie przed figurami z gipsu i drewna i TO JEST DOBRE, TAK!?

  Kobieto, zacznij czytać Pismo Święte a tych ślepych przewodników którzy pasą siebie, zamiast was, OPUŚĆ! OPUŚĆ!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @jassy27 20:48:14
  "Ja nie należę do żadnego wyznania i do żadnej organizacji na ziemi ." A ja w to nie wierzę.
 • @Zawisza Niebieski 21:16:34
  Tak podejrzewałam, ale nie myślałam, że się wstydzą przyznać do swojej przynależności. To po co stawać do rozmów?
 • @60grzegorz 21:41:11
  NIGDY mnie nie przekonasz!!!
 • @Zawisza Niebieski 21:16:34
  //Znasz dobrze Biblię, to stań do rozmów z nimi, przekonasz się. Nie znasz, to lepiej poczytaj Biblię, bo ich Biblia od tego co przez Biblię chciano nam przekazać jest dalekie. //

  Badacie pisma , bo sądzicie , że macie w nich żywot wieczny : a one składają świadectwo o Mnie . Ale mimo to do Mnie przyjść nie chcecie , aby mieć żywot . / Ew. Jana 5,39 /.

  Zawiszo choćbyś całe Pismo święte znał na pamięć , to bez Pana Jezusa nic nie zrozumiesz co w nim jest napisane , nie zrozumiesz nauki Pana Jezusa , to Zbawiciel jest kluczem do
  Pisma świętego . Bo to w Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania tak zadecydował Bóg Ojciec , a nie człowiek .

  Radzę każdemu , aby się trzymał z daleko od wyznań , religii i organizacji zarejestrowanych tu na ziemi i od ludzkiej nauki , która nie prowadzi do Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa.

  Ale szukajcie najpierw KRÓLESTWA BOŻEGO i sprawiedliwości jego , a wszystko inne będzie wam dodane . / Ew. Mateusza 6,33 /

  Błogosławieni są raczej ci , którzy słuchają Słowa Bożego i strzegą go ./ Ew. Łukasza 11,28 /
 • @leoparda 21:48:24
  "Ja nie należę do żadnego wyznania i do żadnej organizacji na ziemi ." A ja w to nie wierzę.

  Sprawa wiary nie jest , sprawą wszystkich ludzi . Nie wszyscy ludzie wierzą , oj nie wszyscy . Ja do niczego cię nie zmuszam , ani nie mam zamiaru tego robić . To Pan Jezus jest najdoskonalszym wzorem wiary.

  Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu ; kto bowiem przystępuje do Boga , misi uwierzyć , że On istnieje i że nagradza tych , którzy Go szukają . / List do Hebrajczyków 11,6 /

  Pozdrawiam!
 • @leoparda
  TO PAPIEŻ JAN PAWEŁ II JEST OSZUSTEM A NIE PAN JEZUS CHRYSTUS!

  Leopardo, oj leopardo...

  Każdy dzień i każda godzina, każda minuta i sekunda godne są by wychwalać Pana Jezusa i by wielbić Boga Ojca! Choćby taką sprawę powinnaś wiedzieć. Choćby taką!

  Leopardo, napisałaś:

  „Czy w TAKI DZIEŃ jak dzisiaj należy obrażać innych?”.

  Wspaniale odpowiedział Ci Jassy, a Grzegorz dodał:

  „A wam każdego dnia wolno OBRAŻAĆ ZBAWICIELA, TAK!?”.

  No właśnie leopardo, czy wolno Wam katolikom w tak zwany Wielki Piątek obrażać Zbawiciela? Nie wolno, prawda?

  A przecież w „te dni” kpicie sobie z Jego Śmierci i Zmartwychwstania. Tak, tak, leopardo, nie przesłyszałaś się... Kpicie sobie i to bardzo solidnie i wiesz przecież, że co jak co, ale staram się zawsze swoje wypowiedzi udowodnić, no chyba, że udowadniam to pięć razy, a Zawisza chce bym udowodnił jeszcze razy 15. To już inna sprawa.

  http://m.neon24.pl/5297cc58096a34b1062f8e3dfeb073de,0,0.gif

  Zatem do tematu:

  Pan Jezus Swoją Śmierć przyrównał do Jonasza, który połknięty został przez wielką rybę i przebywał w jej wnętrznościach „trzy dni”. Pan Jezus więc przebywał w paszczy ziemi „trzy dni i trzy noce”. Po tym czasie Zbawiciel został wzbudzony przez Boga Ojca do Nowego Życia, dlatego Pan Jezus jest Pierwszym w zmartwychwstaniu, lub według innego przekładu „pierwiastkiem zmartwychwstania”. Tyle Nauka Pana Jezusa wyrażona w Piśmie Świętym.

  A teraz kłamstwo papieża Jana Pawła II!

  Otóż wyżej wymieniony w zatwierdzonym przez siebie Katechizmie Kościoła katolickiego zaznaczył, że:

  „632 LICZNE WYPOWIEDZI NOWEGO TESTAMENTU, WEDŁUG KTÓRYCH JEZUS ZOSTAŁ WSKRZESZONY "Z MARTWYCH" (DZ 3, 15; RZ 8, 11; 1 KOR 15, 20), ZAKŁADAJĄ, ŻE PRZED ZMARTWYCHWSTANIEM PRZEBYWAŁ ON W KRAINIE ZMARŁYCH.
  Takie jest pierwsze znaczenie, jakie przepowiadanie apostolskie nadało zstąpieniu Jezusa do piekieł; Jezus doświadczył śmierci jak wszyscy ludzie i Jego dusza dołączyła do nich w krainie umarłych. Jezus zstąpił tam jednak jako Zbawiciel, ogłaszając dobrą nowinę uwięzionym duchom”.

  http://m.neon24.pl/5297cc58096a34b1062f8e3dfeb073de,0,0.gif

  Powyższa 632 nauka papieża Jana Pawła II jest kłamstwem. Pan Jezus, owszem zstąpił głosić dobrą nowinę uwięzionym duchom, ale po swoim zmartwychwstaniu, a nie wtedy, gdy Jego Ciało leżało w grobie! Według nauki papieża Jana Pawła II Pan Jezus nas oszukał, ponieważ Mówił co prawda o tym, że zmartwychwstanie „po trzech dniach”, ale tak naprawdę to wcale nie umarł tylko żył i głosił Ewangelię. To zaiste demoniczna jest nauka i szatańska pod każdym względem!

  A... Gdybyś czasami zechciała przytoczyć dowód „z Piotra”, to 10 razy się najpierw zastanów...

  Czekam za odpowiedzią. Hmm... Myślę, że czekam nie tylko ja!Do Zawiszy w tym temacie nie piszę ponieważ ów Zawisza nie wierzy w to, że na krzyżu umarł PAN BÓG!

  PS

  Czy tak trudno jest uwierzyć na słowo ludziom, którzy mówią, że nie należą do żadnego rejestrowanego wyznania!? No ja również nie należę do żadnej tego typu organizacji!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TAGI

ULUBIENI AUTORZY