Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

WINNICA BOGA OJCA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bóg Ojciec Ustanowił dla Ciebie Swój Prawdziwy i Najdoskonalszy Krzew Winny!

 

Ewangelia według Jana 15!

//biblia.info.pl/biblia.php 

(1) Ja jestem  prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest winogrodnikiem”.

 (2) Każdą latorośl, która  we mnie nie wydaje owocu, odcina, a każdą, która wydaje owoc, oczyszcza, aby wydawała obfitszy owoc”. 

 

Ewangelia według Jana 15/1, 2

 

auważ Czytelniku rzecz bardzo ważną: Każdy człowiek, który nie wydaje owocu w Panu Jezusie, przez Boga Ojca jest usuwany! Okazuje się, (i to jest dowód), że owoc naszego codziennego duchowego życia wydawany powinien być w Zbawicielu i Potężnym Bogu – Panu Jezusie Chrystusie, Który w Ojcowskiej Winnicy zajmuje Najważniejsze Miejsce.

 

(3) Wy jesteście już czyści dla słowa, które wam głosiłem; (4) trwajcie we mnie, a Ja w was. Jak latorośl sama z siebie nie może wydawać owocu, jeśli nie trwa w krzewie winnym, tak i wy, jeśli we mnie trwać nie będziecie”.

 

Ewangelia według Jana 15/3, 4  

laczego Pan Jezus głosi, że powinniśmy trwać w Nim?


Dlaczego nie Powiedział wprost i zdecydowanie, że nasze trwanie raczej z Bogiem Ojcem powinno być? Przecież to On, Bóg Ojciec Jest Najpotężniejszą i Najdoskonalszą Istotą „w świecie widzialnym i niewidzialnym”?

 

Hmm... To bardzo ważne zagadnienia!

 

Ale czytajmy dalej! Nauczyciel Powiedział:

 

(5) Ja jestem krzewem winnym, wy jesteście latoroślami.  Kto trwa we mnie, a Ja w nim,  ten wydaje wiele owocu; bo beze mnie nic uczynić nie możecie”. 

 

Ewangelia według Jana 15/5
Pan Jezus kolejny już raz przypomina, że to ON Jest Krzewem Winnym w Ogrodzie Boga Ojca. Kolejny już razy uczy, że trwać powinniśmy w Nim! I ciekawostka: Przyrzeka Zbawiciel, że ten, kto trwa w Nim, w tym także jest Syn Boga Ojca! 

Fragment, który teraz przytaczam wymaga krótkiego, osobnego komentarza!

 

Pan Jezus Powiedział: „Beze mnie nic uczynić nie możecie”.

 

Czy już rozumiesz? Czy wiesz, co za chwilę napiszę? Oto okazuje się, że dla rodzaju ludzkiego pierwsze posłuszeństwo człowieka jest względem Boskiego Syna. Kto nie trwa w Prawdziwym Krzewie Winnym, ten nie może wydać duchowego owocu! Tak Postanowił Bóg Ojciec, by nasze duchowe jestestwo zależało całkowicie od Jego Syna, od Prawdziwego Krzewu Winnego, Który to Krzew karmi nas swoimi soczystymi sokami byśmy mogli wydać owoc!

 

auważ Czytelniku, że Bóg Ojciec Jest Winogrodnikiem, Właścicielem i Panem Swojego Ogrodu. Jednak w Tej Winnicy Najważniejsze Miejsce Wszechpotężny Ustanowił dla Swojego Syna a nie dla Ciebie! Zapamiętaj:  Nie dla Ciebie!

 

Pomylił się Filip i pomylili się niektórzy Apostołowie, którzy chcieli ujrzeć Boga Ojca. Nie wystarczył im Ojcowski Syn. Nie zrozumieli... błądzili, a przecież to Pan Jezus Jest Prawdziwym Krzewem Winnym, bez Którego kompletnie nic uczynić nie możemy!

 

Zobacz:


Syn Boga Ojca kolejny już raz nazywa Siebie Starotestamentowym Określeniem Boga: „Jestem”!

 

 

awno, dawno temu, w Ogrodzie w Eden rosły różne drzewa.


Spośród nich wyróżniały się dwa: Drzewo Żywota i Drzewo Wiadomości Dobra i Zła. Jednak Adam i Ewa wybrali źle. Znasz przecież tę historię. Znasz jej zakończenie! Nie bierz przykładu z naszych Prarodziców, nie naśladuj ich.

Bóg Ojciec, Ten Wspaniały Winogrodnik Ustanowił dla Ciebie Swój Prawdziwy i Najdoskonalszy Krzew Winny. Jak wiesz, owym Krzewem Jest Pan Jezus Chrystus.

 

Jeżeli w Synu Boga Ojca nie wydasz owocu, to zostaniesz przez Ojcowską Chwałę ukarany, odcięty i wyrzucony!


 

    Zapamiętaj! Mówię Ci: Zapamiętaj!

KOMENTARZE

 • @DO WSZYSTKICH!
  O TYCH, KTÓRZY NIE KOCHAJĄ SYNA BOGA OJCA!

  I Ty katoliku i Ty Świadku... i Ty Adwentysto, powinniście trwać w Nauce Syna Bożego. Powinniście znaleźć w Nim ukojenie i spokój.

  To On jest Drogą do Boga Ojca. To Syn Boży jest Pośrednikiem pomiędzy Ojcowską Chwałą a Tobą. Przynajmniej tak być powinno w Waszym życiu.

  Kiedyś, dawno temu, Syn Boga Ojca stworzył świat. Zobacz: Mówi o tym Ewangelia według Jana 1:10.
  Tak! Tak! Syn Boży jest Stworzycielem Aniołów i ludzi. Bóg Ojciec nam Go Dał. Przeczytaj o tym w Ewangelii według Jana 3/16 oraz w Liście Apostoła Pawła do Kolosan 1/15-20.

  *

  Dlaczego nie liczycie się z Ojcowską Wolą? Dlaczego modlicie się do Marii czy do papieża Jana Pawła II? Dlaczego Waszą prorokinią jest Pani Ellen White a Waszym idolem człowiek w Ameryce?

  No tak, powiadacie, że Syn Boży jest niedoskonały. Można Go nazwać Potężnym, ale nie Wszechpotężnym! Powiadacie, że można Pana Jezusa nazwać Mocnym, ale nie można Wszechmocnym.

  Czyżbyście uważali, (powtórzę), że Syn Boży jest Stworzeniem niedoskonałym? Czyżbyście uważali, że tak jak zawinili doskonali Adam i Ewa, to tak samo zawinił Doskonały Bóg Syn?

  A może uważacie fałszywi nauczyciele brooklynscy, że to Bóg Ojciec jest niedoskonały, ponieważ Jego Dzieło - Ukochany Bóg Syn, posiada jakieś wady?

  Tak, zapewne tak uważacie, skoro nie chcecie do Potężnego Boga Syna odezwać się bezpośrednio choćby jednym zdaniem!

  To żałosne, że owieczka w stadzie, nigdy, przenigdy osobiście nie odezwie się ani jednym słowem do Pasterza!

  To żałosne... Słyszysz Świadku... chodzący od domu do domu z fałszywą nauką na ustach? Zapewne nie słyszysz, ale może niektórego z Was Pan Jezus obudzi, kiedyś, pewnego dnia. I Ciebie katoliku, i Ciebie Adwentysto Dnia Siódmego, również jeszcze Ciebie, człowieku, który teraz się szelmowsko uśmiechasz!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @Keren
  PAN JEZUS DRZWIAMI DO OWCZARNI !

  Napisałeś:

  //Dawno, dawno temu, w Ogrodzie w Eden rosły różne drzewa.

  Spośród nich wyróżniały się dwa: Drzewo Żywota i Drzewo Wiadomości Dobra i Zła. Jednak Adam i Ewa wybrali źle. Znasz przecież tę historię. Znasz jej zakończenie! Nie bierz przykładu z naszych Prarodziców, nie naśladuj ich.
  Bóg Ojciec, Ten Wspaniały Winogrodnik Ustanowił dla Ciebie Swój Prawdziwy i Najdoskonalszy Krzew Winny. Jak wiesz, owym Krzewem Jest Pan Jezus Chrystus.

  Jeżeli w Synu Boga Ojca nie wydasz owocu, to zostaniesz przez Ojcowską Chwałę ukarany, odcięty i wyrzucony!//

  ............................................

  Tak ,to prawda, jeśli człowiek nie zapuka do Pana Jezusa i nie poprosi Go o pomoc, nie może trwać w krzewie winnym, nie może być zaliczony do ludu Bożego. I tu kłania się również przypowieść o owczarni: ''Ja JESTEM Drzwiami do owczarni'' mówi Pan Jezus.

  Czyli by trafić przed Ojcowskie Oblicze, trzeba zwrócić się o pomoc do Pana Jezusa, trzeba Jego uznać za Tego, Który może to zrobić, gdyż Bóg Ojciec Powiedział : ''To Jest Mój Syn Umiłowany Którego Sobie Upodobałem, Jego słuchajcie!


  Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

  Jan 14

  P.s Przecież to takie proste, ale nie do wszystkich widocznie!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • PRAWDZIWY KRZEW WINNY : Ojciec miłuje Syna i wszystko oddał w Jego ręce !
  To Pan Jezus jest prawdziwym krzewem winnym , tak postanowił Bóg Ojciec !

  OJCIEC MIŁUJE SYNA I WSZYSTKO ODDAŁ W JEGO RĘCE .

  Człowiek powinien udać się tylko do Pana Jezusa ,taka jest wola Ojcowska. Pan Jezus przestrzega przykazań swego Ojca i tylko On może bezpośrednio modlić się do Niego.

  Jeśli Przykazań Moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości Mojej, jak i Ja przestrzegałem Przykazań Ojca Mego i trwam w miłości Jego. / Ew. Jana 15,10 /

  Zbawiciel Pan Jezus mówi wyraznie , ze człowiek wierzący powinien bezpośrednio modlić się do Niego , mamy trwać w miłości Jego i przestrzegać przykazań Jego. Kto modli się bezpośrednio do Boga Ojca , ten nie wykonuje woli Ojcowskiej.

  Człowiek otrzymał od Boga Ojca najpiękniejszy i najwspanialszy dar Pana i Boga Jezusa Chrystusa .Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna nikogo innego !!!

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne / Ew. Jana 3,16 /

  To Pan Jezus Powiedział w Ewangelii Św. Jana w rozdziale 15 , 1-16 :

  Ja jestem , prawdziwym krzewem winnym , a Ojciec mój jest winogrodnikiem . Każda latorośl , która we mnie nie wydaje owocu odcina , a każdą , która wydaje owoc , oczyszcza , aby wydawała obfitszy owoc . / Ew. Jana 15 ,1 /

  PAN JEZUS , PRAWDZIWYM KRZEWEM WINNYM !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY