Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

FATIMA – KOLEBKA PAPIESKIEGO KŁAMSTWA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ani Bóg Ojciec ani Jego Ukochany Syn nie powiedzieli, że należy oddawać jej cześć ponad cześć jaką syn czy córka oddają własnym rodzicom!

 

W maju roku 1917, w Dolinie Pokoju, w portugalskim miasteczku Fatimie zaczęła się ukazywać postać kobiety, którą ponoć była Maria, znana wszystkim izraelitka, która urodziła Pana Jezusa Chrystusa!

Podobno świadkiem tych cudownych objawień była trójka małych dzieci, Łucja, Franciszek i Hiacynta. Warto zwrócić uwagę na to, iż w owym czasie Łucja miała lat 10, Franciszek 9 a Hiacynta 7.


Cytat:

2 Jeśli powstanie u ciebie prorok, lub wyjaśniacz snów, i zapowie znak lub cud, 3 i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: "Chodźmy do bogów obcych - których nie znałeś - i służmy im", 4 nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy.

Za Panem, Bogiem swoim, pójdziesz. Jego się będziesz bał, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziesz słuchał, Jemu będziesz służył i przylgniesz do Niego. 6 Ów zaś prorok lub wyjaśniacz snów musi umrzeć, bo chcąc cię odwieść od drogi, jaką iść ci nakazał Pan, Bóg twój, głosił odstępstwo od Pana, Boga twego, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, wybawił cię z domu niewoli. W ten sposób usuniesz zło spośród siebie”.


Księga Powtórzonego Prawa 13/2-6


//www.nonpossumus.pl/ps/Pwt/13.php

 


 

Maria, ta Maria, której dzieje opisane są na Kartach Ewangelii była wspaniałą kobietą. Jak każdy człowiek posiadała swoje wzloty i upadki, swoje dobre i złe strony. I tam w Kanie Galilejskiej wymogła na Zbawicielu by Ten z wody uczynił wino. Sam Zbawiciel dość mocno i stanowczo zwrócił jej uwagę, jednak nie pogniewał się na nią choć błąd Marii był jednoznaczny.


Katolicy zwą ją królową niebios pomimo, że wiedzą, iż w Niebie Panuje Bóg Ojciec i Jego Syn.


Katolicy zwą ją pośredniczką i pocieszycielką, pomimo że wiedzą, iż Bóg Ojciec ustanowił tylko Jednego Pośrednika pomiędzy Sobą a ludźmi. Jest Nim Pan Jezus!


Maria, ta Maria, której historię życia znam z Kart Ewangelii w wypowiedzianym przez siebie proroctwie zaznaczyła, że ludy i narody będą nazywać ją szczęśliwą pomiędzy niewiastami. To prawda! Maria, Miriam, lub Mariam – była najszczęśliwszą niewiastą wszech czasów. To Ją Bóg Ojciec Wybrał! To Ją Pan Jezus Przeznaczył...

 

ednak katolicy nie zgadzają się z tą kobietą! Jej nauka, jej prorockie słowa, nie mają dla nich żadnego znaczenia.


Co ciekawe: Ani Bóg Ojciec ani Jego Ukochany Syn, nic, absolutnie nic nie wspomnieli o rzekomym pośrednictwie Marii. Ani Bóg Ojciec ani Jego Ukochany Syn nie powiedzieli, że należy oddawać jej cześć ponad cześć jaką syn czy córka oddają własnym rodzicom!


Maria, ta Maria, której historię życia znam ze Świętej Księgi, nigdy, przenigdy by nie pozwoliła na to by na jej cześć budować kościoły i ołtarze. W pogardzie miałaby katolickie święta i zapłakałaby nad licheńskim molochem.


ej serce rozpierałby Duch Boga Żywego. Jej myśli zaprzątałoby Boskie Prawo wyrażone na Dwóch Tablicach. Jej całe jestestwo pałałoby miłością do Przedwiecznego Boga i namawiałaby ludzkie istoty do oddawania czci Stwórcy nieba i ziemi!


atem kim była kobieta objawiająca się małym dzieciom? Kto ją wysłał? Kto tak naprawdę ukrył się pod postacią dziewczyny „znad rzeki Jordan”? Komu zależało na tym by oszukać miliony istnień ludzkich?


Jest taki jeden fragment. Jest taki historyczny zapis w Ewangelii według Łukasza.


Posłuchaj Czytelniku i... zastanów się:


1 Pełen Ducha Świętego, powrócił Jezus znad Jordanu i przebywał w Duchu [Świętym] na pustyni 2 czterdzieści dni, gdzie był kuszony przez diabła. Nic w owe dni nie jadł, a po ich upływie odczuł głód. 3 Rzekł Mu wtedy diabeł: "Jeśli jesteś Synem Bożym, powiedz temu kamieniowi, żeby się stał chlebem". 4 Odpowiedział mu Jezus: "Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek". 


 5 Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata 6 i rzekł diabeł do Niego:"Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. 7 Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje". 8 Lecz Jezus mu odrzekł: "Napisane jest: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz". 


9 Zaprowadził Go też do Jerozolimy, postawił na narożniku świątyni i rzekł do Niego: "Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! 10 Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli, 11 i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień". 12 Lecz Jezus mu odparł: "Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego". 

 

Ewangelia według Łukasza 41-12


 

//www.nonpossumus.pl/ps/Lk/4.php 

Potęga i wspaniałość tego świata poddane są szatanowi. To on wywołuje wojny. To za jego sprawą są gwałty i on jest przyczynkiem wszelkiej ludzkiej nienawiści. To on deprawuje rodzaj ludzki i zwierzęcy. Do czasu, do pewnego zamierzonego przez Zbawiciela czasu!

Przed laty, szatan, (lub jego wysłannik), ukazał się pod postacią kobiety małym dzieciom i nadał sobie imię „Maria”. To on sam, (lub jego wysłannik), najpierw oszukał trójkę pastuszków a potem zwiódł miliony katolików na całym świecie!

To on w końcu znając doskonale ludzkie ciało pewnego dnia włożył pistolet w rękę szaleńca... Lecz jego celem nie było wtedy zabicie swojego sługi. Jego sługa był mu jeszcze potrzebny!


 Jeżeli zechcesz to przeczytaj również artykuł pt:

Fatimskie kłamstwo!”.


//57kerenor.neon24.pl/post/62469,fatimskie-klamstwo

 

 KOMENTARZE

 • @
  FATIMA – KOLEBKA PAPIESKIEGO KŁAMSTWA! FATIMA – KOLEBKA PAPIESKIEGO KŁAMSTWA! FATIMA – KOLEBKA PAPIESKIEGO KŁAMSTWA!

  Napisano:

  ''(6) Dziwię się, że tak prędko dajecie się odwieść od tego, który was powołał w łasce Chrystusowej do innej ewangelii,

  (7) chociaż innej nie ma; są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową.

  (8) Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty!

  (9) Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście, niech będzie przeklęty!

  (10) A teraz, czy chcę ludzi sobie zjednać, czy Boga? Albo czy staram się przypodobać ludziom? Bo gdybym nadal ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusowym.

  (List do Galatów 1:6-10, Biblia Warszawska)

  ....................................................................

  Tak, są pewni ludzie na tym padole nad którymi sąd zapadł już dawno temu. Odrażający, brudni, źli którzy Naukę Pana Jezusa za nic mają.

  To są ci którzy będą schlebiać dla korzyści, to są ci, którzy będą wywracać domy wdów i robić pogrom w ludzkim umyśle.

  Plemię żmijowe które zbudowało sobie domek z piasku na siedmiu pagórkach, sądząc że ich Boży Wyrok nie sięgnie!

  Opowieści z mchu i paproci to jedyna prawda jaką mają, dlatego za te WSZYSTKIE OSZUSTWA JAKIE SIĘ DOPUŚCILI I DOPUSZCZAJĄ NIE UMKNĄ PRZED KARĄ!

  Gdyby znali Naukę Zbawiciela wiedzieliby że owo widzenie nie dotyczyło żadnego zamachu na papiestwo a UPADEK KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, którym to dzieciom objawił szatan A NIE ŻADEN BÓG!

  I zapewne wielu przyklaśnie tym oszustom, którzy dali zbałamucić się i uwierzyć w te ich łgarstwa.

  Marii nie ma w niebie, MARIA JAK KAŻDY CZŁOWIEK WIERZĄCY, OCZEKUJE W PROCHU ZIEMI, POWTÓRNEGO PRZYJŚCIA ZBAWICIELA I NIKT TEGO NIE ZMIENI, OPRÓCZ PANA JEZUSA!!

  Słowa które głoszą z ambon są słowami odmiennej ewangelii z którymi to słowami, Zbawiciel i wielu wierzących nie ma nic wspólnego!!!

  Napisałeś Keren:

  //Potęga i wspaniałość tego świata poddane są szatanowi. To on wywołuje wojny. To za jego sprawą są gwałty i on jest przyczynkiem wszelkiej ludzkiej nienawiści. To on deprawuje rodzaj ludzki i zwierzęcy. Do czasu, do pewnego zamierzonego przez Zbawiciela czasu!

  Przed laty, szatan, (lub jego wysłannik), ukazał się pod postacią kobiety małym dzieciom i nadał sobie imię „Maria”. To on sam, (lub jego wysłannik), najpierw oszukał trójkę pastuszków a potem zwiódł miliony katolików na całym świecie!

  To on w końcu znając doskonale ludzkie ciało pewnego dnia włożył pistolet w rękę szaleńca... Lecz jego celem nie było wtedy zabicie swojego sługi. Jego sługa był mu jeszcze potrzebny!//

  Tak, jego sługa był mu jeszcze potrzebny a ludzie są tacy naiwni!!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • FATIMA - TO KŁAMSTWO I OSZUSTWO !!!
  //W maju roku 1917, w Dolinie Pokoju, w portugalskim miasteczku Fatimie zaczęła się ukazywać postać kobiety, którą ponoć była Maria, znana wszystkim izraelitka, która urodziła Pana Jezusa Chrystusa!
  Podobno świadkiem tych cudownych objawień była trójka małych dzieci, Łucja, Franciszek i Hiacynta. Warto zwrócić uwagę na to, iż w owym czasie Łucja miała lat 10, Franciszek 9 a Hiacynta 7.//
  -----------------------------------------------------------------------------------------

  Szkoda i jest to tragiczne , że ludzie tak szybko dają się zwieść jakimś ludzkim naukom . Zapomnieli całkiem o Zbawicielu Panu Jezusie , którego posłał do ludzi ukochany Bóg Ojciec . Szatan robi wszystko na ziemi aby zwieść ludzi , aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa , który jest OBRAZEM BOGA / II List Pawła do Koryntian 4,3-4/

  Szkoda , że ludzie nie znają i nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli , zawierzyli małym dzieciom uwierzyli w ich opowiadanie (objawienie) od szatana , a Naukę i Prawo Boże mają za nic . Uważają się za ludzi wierzących a Ojcowski rozkaz mają za nic .Uważają się za ludzi wierzących , a nie chcą się pokłonić i chcą zgiąć kolan przed Panem i Bogiem Jezusem Chrystusem , którego posłał do ludzi ukochany Bóg Ojciec . Ludzie bardziej umiłowali naukę ludzką i swoich nauczycieli , którzy głoszą nieprawdę i nauki swoje , które nie prowadzą do Zbawiciela Pana Jezusa . Zawierzyli małym dzieciom ??? postawili ich wyżej od Zbawiciela i Jego Prawa i Jego Nauki , która jest Święta i Prawdziwa !

  A duch wyraznie mówi , że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich / I List Pawła do Tymoteusza 4,1 /

  Albowiem oczy Pana zwrócone są na sprawiedliwych , a uszy Jego ku prośbie ich , lecz oblicze Pańskie przeciwko tym , którzy czynią zło / I List Piotra 3,12 /

  Szatan zwiódł miliony ludzi na całej kuli ziemskiej , ukazał się małym dzieciom w postaci jakieś kobiety , na pewno nie była to Maria!!!. Maria śpi w prochu ziemi i oczekuje powtórnego przyjścia Zbawiciela .

  Oj , gdyby ludzie znali naukę Pana Jezusa ! dzisiaj by widzieli , słyszeli i rozumieli od kogo było to widzenie (objawienie) wiedzieli by , co prawdziwe , co poczciwe , co sprawiedliwe , co czyste !!!

  NIECH PAN DA MĄDROŚĆ WASZYM SERCOM / Mądrość Syracha 45,26/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY