Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

NIE POZWOLĘ KPIĆ Z BOGA OJCA I PANA JEZUSA ZAWISZO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bóg Syn stworzył świat i prowadził lud izraelski przez pustynię, to tym bardziej na miano Pana Boga zasługuje!

 

Na początku zaznaczę, że mi również nie chodzi o podważanie pozycji Boga Ojca, czy też jego Syna i dodam, że mówię o tym, co zapisano w Biblii. 

Twoje słowa Zawiszo Niebieski obrażają nadal Boga Ojca i Jego Syna, zatem stwierdzam, że dalsza dyskusja z Tobą w tym temacie nie może mieć miejsca i usunięcie Ciebie z mojego bloga jest jedynym wyjściem, ponieważ kłamiesz i podważasz Majestat Tego Który Umarł i Zmartwychwstał.

 

odam, że widocznie Izajasz nie prorokował o Tobie tylko o tych, którzy jednak nazwą w przyszłości Dziecko, które się urodzi „Bogiem Mocnym”.

Ty stajesz okoniem do słów proroka, Pawła i wielu Apostołów, nie mówiąc już o Samym Bogu Ojcu, Którego Syn zstąpił z Nieba przyjmując powłokę ludzką! 

Pojęcie „Bóg” jest pojęciem Mocy i Władzy. Pojęcie Bóg jest pojęciem Potęgi i na takie określenie zasługuje Bóg Ojciec oraz Bóg Syn, który jest Dokładnym Ojcowskim Odbiciem! Bóg Syn stworzył świat i prowadził lud izraelski przez pustynię, to tym bardziej na miano Pana Boga zasługuje! Okazuje się, że szatana wiele osób nazwie „bogiem tego świata”, ale Pana Jezusa „Bogiem” wielu nie nazwie.

 

Anioł Boży w Starym Przymierzu mógł się przedstawić jako „Pan Bóg”, ale Ty Zawiszo nie dostrzegasz Boskiej Mocy Zbawiciela w Jego Nauce i w Jego Czynach. To Duch Boży miał uwielbić Syna Bożego, zatem ludzie bardzo często dopiero po zesłaniu tegoż Ducha stwierdzali kim naprawdę był Pan Jezus, choć przecież Apostoł Tomasz nazwał jednak Zbawiciela swoim BOGIEM dużo wcześniej.

 

Szczepan widząc Chwałę Ojcowską i Synowską swoje słowa w modlitwie skierował bezpośrednio do Pana Jezusa! Do Pana Jezusa a nie do Boga Ojca! 

No ale TY kompletnie nie znasz Pisma Świętego.

 

Twój brak miłości do Boga Ojca oraz do Pana Jezusa sprawia, że co pewien czas ludzie wytykają Ci nieznajomość podstaw Ewangelii, choćby w temacie o homoseksualizmie.

 

Może masz tutaj jakieś zadanie do spełnienia na tym Portalu. Może właśnie po to posłany zostałeś przez swojego pana, by odwodzić ludzi od Zbawiciela i od Boga Ojca!

 

Bywaj!

 

Powyższy artykuł napisałem do tematu, który Czytelnik znajdzie pod adresem:

 

 //57kerenor.neon24.pl/post/138572,poganskie-katolickie-piec-zlotych-jednym-zdaniem

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  ODPOWIEDŹ ZAWISZY NIEBIESKIEGO!

  http://zawisza.neon24.pl/post/138641,kerenor-nie-kpie-z-twego-boga-ot-nie-jest-on-biblijny


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @Keren
  KATOLICY, CZYTAJCIE PISMO ŚWIĘTE!!!

  Napisałeś:

  //Pojęcie „Bóg” jest pojęciem Mocy i Władzy. Pojęcie Bóg jest pojęciem Potęgi i na takie określenie zasługuje Bóg Ojciec oraz Bóg Syn, który jest Dokładnym Ojcowskim Odbiciem! Bóg Syn stworzył świat i prowadził lud izraelski przez pustynię, to tym bardziej na miano Pana Boga zasługuje! Okazuje się, że szatana wiele osób nazwie „bogiem tego świata”, ale Pana Jezusa „Bogiem” wielu nie nazwie.

  Anioł Boży w Starym Przymierzu mógł się przedstawić jako „Pan Bóg”, ale Ty Zawiszo nie dostrzegasz Boskiej Mocy Zbawiciela w Jego Nauce i w Jego Czynach. To Duch Boży miał uwielbić Syna Bożego, zatem ludzie bardzo często dopiero po zesłaniu tegoż Ducha stwierdzali kim naprawdę był Pan Jezus, choć przecież Apostoł Tomasz nazwał jednak Zbawiciela swoim BOGIEM dużo wcześniej.

  Szczepan widząc Chwałę Ojcowską i Synowską swoje słowa w modlitwie skierował bezpośrednio do Pana Jezusa! Do Pana Jezusa a nie do Boga Ojca!//

  ................................................................

  I nie trzeba tutaj człowieka obdarzonego wielkim rozumem, by to zrozumieć!

  Więc w czym jest problem, ano problem ten jest w ludziach którzy specjalnie przez nieprawość TŁUMIĄ PRAWDĘ!

  Tak, są do tych spraw powoływane sztaby ludzi, którym to organizacje wyznaniowe płacą lub za zyskanie sobie fałszywej przychylności(wazeliniarstwo) WYKRZYWIAJĄ SŁOWO PAŃSKIE!

  I taką marionetką może być opisywany tutaj Zawisza i wielu, wielu innych ślepych ludzi którzy więcej umiłowali świat, niż ZBAWICIELA!

  P.S. TO SĄ POSŁAŃCY SZATANA!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @60grzegorz 16:53:01
  Witam. Parę razy komentowałem kretyńskie wypowiedzi tego typa i napisałem, że swoim nickiem obraża sławnego rycerza!!! Tu pasuje powiedzenie:"nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy!
 • BÓG OJCIEC , DAŁ NAM LUDZIOM - POTĘŻNEGO BOGA ................
  Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce / Ew. Jana 3,35 /
  Odpowiedział Tomasz i rzekł Mu ; PAN MÓJ I BÓG MÓJ . Szczęśliwi , którzy nie widzieli , a uwierzyli / Ewangelia św. Jana 20,28-29 /.

  Tego miłujcie , chociaż Go nie widzieliście , wierzcie w Niego , choć Go teraz nie widzicie , i weselcie się radością niewysławioną i chwalebną / I List św. Piotra 1, 8 /.

  Tak jest to smutne i przykre co ludzie myślą i wypisują na temat Pana Jezusa . Od ponad 2000 lat Zbawiciel Pan Jezus został posłany do ludzi przez ukochanego Boga Ojca , aby zbawić świat . A człowiek próbuje za wszelką cenę pouczać Pana Boga , odrzuca Jego naukę , lekceważy polecenie Boga Ojca i pyszni się bezpodstawnie . Bóg Ojciec chce uratować rodzaj ludzki i posyła do ludzi swego umiłowanego Syna Pana Jezusa nikogo innego , aby zbawił świat , ale wyznania , religie i organizacje na ziemi odrzucają Ojcowski Dar , którym jest Pan i Bóg Jezus Chrystus . Szkoda , że ludzie wierzą w ludzką naukę ,wierzą swoim nauczycielom , nie sprawdzając ich i ich nauki , która przecież nie prowadzi do Zbawiciela jest to droga do nikąd . A Pana Boga mają za nic , nie chcą zgiąć nawet kolan przed Panem Jezusem , a to jemu nikomu innemu Panu Jezusowi należy się pokłon tak zadecydował ukochany Bóg Ojciec , a nie człowiek .

  BÓG OJCIEC , DAŁ NAM LUDZIOM - POTĘŻNEGO BOGA !!!

  Bóg Ojciec Dał nam swego Syna, Jezusa Chrystusa, Boga, abyśmy tylko do Niego się udali i tylko Jemu pokłon złożyli , Bóg Ojciec nikogo innego nie posłał do ludzi tylko i tylko swego umiłowanego Syna , PANA i BOGA JEZUSA CHRYSTUSA ! Jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus !

  Ojcowski ROZKAZ brzmi dokładnie ; Ten Jest Syn Mój Umiłowany , Którego Sobie Upodobałem JEGO SŁUCHAJCIE ! / Ewangelia św. Mateusza 17, 5 /.

  Ludzie czytajcie Pismo Święte i sprawdzajcie swoich nauczycieli !!! Ale najpierw zegnijcie swoje kolana przed majestatem Pana Jezusa i proście Go o przebaczenie i zrozumienie Jego Nauki Świętej


  POZDRAWIAM .
 • @
  TYLKO MODLITWA DO BOŻEGO SYNA!

  Dziękuję za Wasze wpisy a w szczególności za te, które bronią Nauk Boga Ojca oraz Pana Jezusa Chrystusa. Może Grzegorzu masz rację, że Niebieski tutaj na tym Portalu ma jakąś sprawę do załatwienia, tym bardziej, iż znowu gdzieś wybył. Ale to nic, ważne by Słowa Syna Bożego były oddane wiernie a nieudolność i zupełny brak znajomości choćby podstaw Ewangelii został nie po raz pierwszy Niebieskiemu udowodniony.

  Jassy napisał:

  „Ludzie czytajcie Pismo Święte i sprawdzajcie swoich nauczycieli! Ale najpierw zegnijcie swoje kolana przed majestatem Pana Jezusa i proście Go o przebaczenie i zrozumienie Jego Nauki Świętej”.

  Tak! W Sprawach Bożych są priorytety. W Sprawach Bożych są pewne pierwszeństwa. Modlitwa skierowana bezpośrednio do Syna Bożego o zrozumienie Jego Nauki jest w tym temacie najważniejsza.

  Zobaczcie:

  http://zawisza.neon24.pl/post/138641,kerenor-nie-kpie-z-twego-boga-ot-nie-jest-on-biblijny


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY