Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

O MAMEDZIE K., KTÓREGO KATOLICY JUŻ NIE LUBIĄ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pranie się po pysku, kopanie czy szczypanie, nie mają nic wspólnego z wiarą w Pana Jezusa.

 

a tam się nie dziwię, że Mamed z Polski chce prysnąć. No bo co ma tutaj szukać ten, który jeszcze nie tak dawno na rękach był noszony? Łaska kibica na pstrym koniu jeździ! Jednak łaska Polaka, to co innego. Łaska Polaka, szczególnie łaska Polaka katolika wyznacza drugiemu człowiekowi miłosierne granice. Zatem Polak katolik takiemu Mamedowi szepcze w ucho: „Wypad człowieku z mojego kraju boś radykalnym muzułmaninem!”.

 

I tutaj Szanownym Polakom przypominam, że Arab to takie określenie człowieka mówiące np. o jego miejscu zamieszkania. Nazwa Arab wskazuje jego korzenie znajdujące się na Półwyspie Arabskim.

 

Taki Arab lub taki Polak, jeżdżą sobie po świecie i nadal są tym kim są, choć swoje miejsce rodzinne opuścili. I tak jak taki Polak nie musi być katolikiem to również taki Arab nie musi być muzułmaninem, lub islamistą. No, jednak jeśli o Mameda chodzi, to on raczej jest muzułmaninem i to radykalnym!
 

Oczywiście na poziomie dyskusji przy stole, to ja z Kolegą Mamedem kompletnie się nie zgadzam i biorę w obronę Pana Boga Jezusa Chrystusa, Ojcowskiego Syna. Przy tymże stole dyskusyjnym powiem Panu M, że Koran poniża Zbawiciela i obraża Jego Godność. Ha... Dodam nawet, że Mameda Allah, nie jest moim, ponieważ tenże bóg nie ma absolutnie nic wspólnego z Bogiem Ojcem!

 

No chyba, że dyskutowałbym z innym znamienitym Polakiem i to takim wielkim katolikiem na pokaz, zwanym Adamkiem góralem T! Z tymże wielkim sportowcem nie za bardzo czułbym się przy owym stole dyskusyjnym, skoro wyżej wymieniony stawia swoją żonę na baczność. A może przeskoczywszy stół dałby mi w pysk?

 

nam i to jak najbardziej osobiście takiego gościa, który na co dzień nie wykazuje najmniejszej agresji względem bliźniego. No ale jak go tak dość mocno za język pociągniesz, to tenże gościu powie, że wolałby raczej „by tych Żydów do komór wrzucono”. Taki cotygodniowy wierny papieżowi katolik ten mój znajomy!

 

a tam również jestem radykałem! A jak... Nie idę na żadne układy z przedstawicielami religijnymi. Nie idę na układy z tymi, którzy za nic mają Nauki Syna Boga Ojca. Ba! Dodam i to bez cienia wstydu, że mam w nienawiści poglądy tych, którzy kpią sobie z Pana Boga.

 

Zauważ Czytelniku, iż napisałem, że mam w nienawiści fałszywe poglądy ludzi. Nie napisałem natomiast, że nienawidzę tych, którzy te poglądy głoszą!

 

atem nienawiść według Nauki Syna Bożego posiada charakter duchowy a nie dosłowny.
No, co innego nienawiść takich papieży, którzy wprowadzili na setki lat śmiertelną zabójczą machinę, Inkwizycją zwaną. Tak! Tak! To co innego.

 

Ta nienawiść nie miała charakteru duchowego lecz cielesny, literalny a wymyślne maszyny świątobliwego Torquemady dotrwały do naszych czasów. No i papieskie rozkazy dotyczące wyrywania języków czy spalania kobiet na stosie, to była taka tradycja nie tak dawnych jeszcze okresów. 

Ale, ale... Mamedzie, Pan Jezus Chrystus nie był tylko prorokiem! Pan Jezus Chrystus Jest także i co najważniejsze, Synem Błogosławionego Boga Ojca, a Twój Koran mówi źle o Bogu Ojcu. Twój Koran sprzeciwia się Bogu Ojcu. Twój Koran głosi, że Bóg wystarczy sam sobie i nie potrzebuje Syna. Twój Koran powątpiewa w Śmierć i Zmartwychwstanie Syna Ojcowskiego.

 

Mamedzie Przyjacielu, jesteś na złej drodze, ponieważ właśnie Pan Jezus Jest Jedyną Drogą do Boga Ojca, którego Ty nie znasz!

 

ednak żebym z powodu Twojej niewiary miał wyganiać Ciebie z mojego Kraju i dokuczać Tobie i Twojej Rodzinie? A fe...

 

Toż to, gdybym z powodu fałszowania Ewangelii miał wygonić katolików, to te pola urodzajne chwastem by zarosły a rzeki dzikim sitowiem. I gdybym wieczorem jakimś w podróż się wybrał to do „nikogutku” gęby swej rozdziawić bym nie mógł bo wszyscy katolicy na zesłaniu by byli, daleko od stron rodzinnych i od tych pól zielonych.

 

Jeśli jednak chcesz być sportowcem w innym kraju, to Twoja wola. Ja również nie czułbym się dobrze, gdyby szanowni katolicy mnie wygwizdali.

 

eszcze tylko słówko:

 

Pranie się po pysku, kopanie, dogniatanie, ugniatanie, czy szczypanie, nie mają kompletnie nic wspólnego z wiarą w Pana Jezusa. Adamek o tym nie wie i Ty również. Jednak póki człowiek żyje ma jeszcze czas się zmienić. Jeśli oczywiście taka będzie Wola Boga Syna oraz Jego Ojca!
 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  No to pewnie , o tym nic nie będzie ?. https://watchtower-forum.pl/forums/topic/7213-pedofilia-w%C5%9Br%C3%B3d-%C5%9Bwiadk%C3%B3w-jehowy-czy-co%C5%9B-si%C4%99-zmieni%C5%82o/
 • @Repsol
  O TYM, CO JEST NAJGORSZE!

  Dzięki za skrót!

  W wielu społecznościach istnieją dewiacje. Niestety, by to zauważyć i dogłębnie przeanalizować to wpierw warto z takiej społeczności wystąpić. I wśród katolicyzmu i pośród fałszywej organizacji Świadków... głośno ostatnio o pedofilii.

  Świadkowie... tutaj nie są żadnymi odstępcami od „normy”. W tym dziele szatana bierze udział mnóstwo ludzi z innych wyznań również. Po prostu ludziska co pewien czas spotykają się by rozmawiać o Panu Boga mając za uszami brud skrzętnie na co dzień ukrywany!

  Zawsze uważałem i uważam nadal, że Syn Boga Ojca może człowiekowi pomóc. To w Nim Bóg Ojciec ukrył wszelkie skarby mądrości. Ja w Panu Jezusie pokładam swoją nadzieję i cieszę się, że kiedyś dawno temu wyrwał mnie z organizacji katolickiej. Cieszę się również z tego, że nie należę do żadnego zarejestrowanego wyznania.

  Jestem po prostu uczniem Chrystusowym, zgodnie z Dziejami 11/26:

  „(...) W Antiochii też po raz pierwszy nazwano uczniów Chrystusowymi”.

  Ale najgorsze jest nie to, że w danym zgromadzeniu są dewianci. Najgorsze jest to, że w tym zgromadzeniu kpi się z Nauk Pana Jezusa!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr
  WIARA NA POKAZ, CZY CHCIAŁBYM SIĘ LUDZIOM PRZYPODOBAĆ CZY BOGU!?

  Napisałeś:

  //Zawsze uważałem i uważam nadal, że Syn Boga Ojca może człowiekowi pomóc. To w Nim Bóg Ojciec ukrył wszelkie skarby mądrości. Ja w Panu Jezusie pokładam swoją nadzieję i cieszę się, że kiedyś dawno temu wyrwał mnie z organizacji katolickiej. Cieszę się również z tego, że nie należę do żadnego zarejestrowanego wyznania.

  Jestem po prostu uczniem Chrystusowym, zgodnie z Dziejami 11/26://

  .......................................................................

  Dlatego WIARA nie jest sprawą wszystkich, kto nadal brnie w swoich grzechach nie dostrzegając tego, niech wie że nie został oczyszczony z dawnych swoich grzechów, niech wie że jest ślepcem i daleko jest od Zbawiciela!

  Apostoł Paweł mówi że ZASŁONA zostaje zdjęta tylko w Chrystusie i to jest prawda, wszyscy ci którzy nie zostali umyci we KRWI BARANKA, nie dostrzegą swoich błędów i zasłonięty mają umysł!

  Keren to są puste gaduły o których mówi Biblia.

  //Jestem po prostu uczniem Chrystusowym, zgodnie z Dziejami 11/26://

  A uczeń Chrystusowy wie, czego od niego chce MISTRZ, WIE CO MA ROBIĆ I JAK MA SIĘ ZACHOWYWAĆ GODNIE, BY NIE PRZYNOSIĆ WSTYDU!

  Prawie wszyscy z nich, wstydu nie mają, nie mają serca do Zbawiciela!

  A jeśli tego nie mają, NIE SĄ CHRYSTUSOWI!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  NO CÓŻ, TWARDE SŁOWA PISZESZ ALE PRAWDZIWE!

  Pan Jezus jest Jedyną Drogą do Ojcowskiej Chwały! Nie są Mu posłuszni Świadkowie..., katolicy, czy Adwentyści Dnia Siódmego. Jedni wolą nie odzywać się wcale do Tego, Który chce uratować im życie, inni wolą Marię i kłamcę papieża Jana Pawła II. Jeszcze inni mają już swoją prorokinię Panią White!

  Ot i cała wiara w... człowieka! A Pan Jezus w ich sercach nie zagości. No chyba, że na drugim albo na jeszcze dalszym miejscu!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • TYLKO SYN BOGA OJCA ! NIKT INNY !
  Bóg Ojciec Syna dał ; a nie obrazy, figury , rzeżby , świątynie ręką budowane, wyznania, religie ,marie??? Itp.?

  Dobrze jest nie należeć do żadnej organizacji zarejestrowanej na ziemi.

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ( Jana 3/16 ).

  Bo nie posłał Bóg Syna na świat , aby sądził świat , lecz aby świat był przez niego zbawiony( Jana 3/17 )

  Ilu jest takich , którzy to rozumieją co powiedział Pan Jezus , ilu ma serce do Zbawiciela , ilu jest takich , którzy wykonują Ojcowski rozkaz , ilu jest takich , którzy pukają do Pana Jezusa ? Dla człowieka wierzącego nadzieją jest Syn Boga Ojca. Wszyscy ludzie na ziemi , którzy chcą być zbawieni muszą udać się do PANA I BOGA JEZUSA CHRYSTUSA OJCOWSKIEGO SYNA, bo taka jest wola Boga Ojca, aby wszyscy szli do SYNA!

  Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie Chrystusie !!!!
  Pan Jezus powiedział w ewangelii św. Jana ;

  BO BEZE MNIE NIC UCZYNIĆ NIE MOŻECIE . / Ew. Jana 15,5 /

  Proroctwo Izajasza mówi wyraźnie i zrozumiale :

  Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju/. Proroctwo Izajasza 9,5 .

  To Pan Jezus nikt inny jest : DRZWIAMI DO OWCZARNI !

  POZDRAWIAM!
 • @jassy27 23:32:18
  W żadnym kraju na świecie nie powinno być miejsca dla tych, którzy nie poczuwają się zobowiązani do praw danego kraju przestrzegania.

  Jeśli Islam (mówię o tych najbardziej konserwatywnych krajach) wymaga od Europejek tak przybywających, by nie pokazywały się na ulicach bez zakrycia i poza turystycznymi nie daje wiz tym, którzy chcieliby tam żyć, ale po europejsku, to - na zasadzie równości broni, bo to jest spór na płaszczyźnie cywilizacyjnej, a nie kulturowej - Europa ma prawo zamknąć się przed rzeszami napływających do nas uchodźców, z których znaczna część emocjonalnie przynajmniej biernie sympatyzuje z ideą używania przemocy (terroryzym) w walce o własne interesy polityczne ("wszystko jest w ręku Allaha, a my jesteśmy jedynie jego bezwolnym narzędziem").

  /A pewnie znając geopolitykę i tak pewnie za jakiś czas dojdzie do tego, że wraz z narastającym nieuchronnym konfliktem rosyjsko-tatarskim na Krymie cała grupa Tatarów krymskich, którym Rosja nie bratem, a Ukraina nie ojczyzną, przyjedzie do Polski na ukraińskich paszportach i nikomu tu przeszkadzać nie będą.
 • @maharaja 08:19:58
  Witam!
  maharaja sprawa wiary nie jest sprawą wszystkich ludzi . Z tym co napisałeś ja się nie zgadzam ;

  //("wszystko jest w ręku Allaha, a my jesteśmy jedynie jego bezwolnym narzędziem").//

  Moje zdanie na to co napisałeś jest odmienne . Ja odpowiem Tobie i każdemu człowiekowi , że wszystko jest w rękach Pana Jezusa Chrystusa Ojcowskiego Syna , bo tak zadecydował Bóg Ojciec , a nie człowiek . Jeśli człowiek czegoś nie rozumie to powinien pójść do Zbawiciela Pana Jezusa , przecież Bóg Ojciec posłał do ludzi swego umiłowanego Syna nikogo innego nie posłał . To w Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania , to w Panu Jezusie jest zbawienie , to Pan Jezus otwiera ludziom uszy aby słuchali Jego , a nie nauki ludzkiej , to Pan Jezus nikt inny otwiera ludziom oczy aby przejrzeli , to Pan Jezus daje poznanie i zrozumienie Jego nauki nikt inny tego uczynić nie może . A ja radzę tobie i czytelnikom i każdemu człowiekowi jeśli czegoś człowiek nie wie lub nie rozumie niech pokłoni się przed majestatem Pana i Boga Jezusa Chrystusa i poprosi o przebaczenie , o mądrość , o zrozumienie Jego Praw i Jego nauki , a na pewno Pan Jezus takiego człowieka nie odrzuci .

  ALBOWIEM Z NIEGO I PRZEZ NIEGO I KU NIEMU JEST WSZYSTKO , JEMU NIECH BĘDZIE CHWAŁA NA WIEKI . AMEN ./ List Pawła do Rzymian 11,36 /

  ON JEST OBRAZEM BOGA NIEWIDZIALNEGO , PIERWORODNYM WSZELKIEGO STWORZENIA ./ List Pawła do Kolosan 1,15- 20 /

  BÓG OJCIEC , DAŁ NAM LUDZIOM - POTĘŻNEGO BOGA !!!

  maharaja - A pospolitych i babskich baśni raczej bym unikał i omijał i nie zajmował się żadną politykom i nie potrzebnymi sprawami , które nie prowadzą do Zbawiciela Pana Jezusa Ojcowskiego Syna . Bez pomocy Pana i Boga Jezusa Chrystusa Ojcowskiego Syna człowiek nic nie zrozumie , ani nic uczynić nie może.

  Dla czystych wszystko jest czyste , a dla pokalanych i niewierzących nic nie jest czyste , ale pokalane są zarówno ich umysł , jak i sumienie. Utrzymują, że znają Boga , ale uczynkami swymi zapierają się go ( List Pawła do Tytusa 1- 15/16 ).

  Tak sprawa Wiary nie jest sprawą wszystkich ludzi , Oj nie wszystkich !!! ale niektórzy uważają inaczej .


  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY