Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
617 postów 2666 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

KONGRES ŚWIADKÓW... 2017, FAŁSZ I OBŁUDA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bóg umiłował świat i Syna swego Jednorodzonego dał...

 

ostałem zaproszenie na Kongres Świadków... Zaglądam do skrzynki na listy a tu, patrz, wita mnie duży czarny napis: „Nie poddawaj się!”.

Myślę sobie, że owszem, to bardzo dobry tytuł. W dobie dzisiejszego, wciąż panoszącego się pogaństwa, taka dawka dobrego słowa może się przydać!

 

ednak przecież ja znam poglądy tychże, którzy raczyli wrzucić swoją ulotkę „pod me skromne progi”.

 

Każde takie zaproszenie posiada, rzekłbym, myśl przewodnią. Tego typu zaproszenie musi mieć jakieś ważne swoje motto. I to pismo znalezione przeze mnie w skrzynce takie motto posiada. Tymczasem je zaprezentuję:

 

Nie poddawaj się!


Co pomoże Ci nigdy nie tracić nadziei? Biblijna odpowiedź na to pytanie zostanie przedstawiona w niedzielę przed południem w wykładzie publicznym zatytułowanym „Nigdy nie trać nadziei””.

 

Powyżej tego zawołania czytam jeszcze między innymi: „W trzydniowym programie, przemówienia i wywiady. Dowiedz się jak Bóg udziela wytrwałości ludziom na całym świecie”. Po tych słowach nstępuje wskazanie wersetu Biblijnego z Listu Apostoła Pawła do Rzymian 15:5.

 

 

Tak Czytelniku: Potrzebujemy pocieszenia. Człowiek potrzebuje nadziei w tym zagonionym czasie. Człowiek potrzebuje oparcia i ukojenia. Gdy piszę te słowa mam przede wszystkim na myśli pomoc i wsparcie Pana i Boga Jezusa Chrystusa. To On, Jedyny Ojcowski Syn został nam dany! To Jego, Swojego Ukochanego Syna Bóg Ojciec posłał, abykażdy kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał żywot wieczny”.

 

Również Tobie mówię Nieznajomy Czytelniku, byś się nie poddawał. Ja Tobie również piszę, byś znalazł ukojenie i wewnętrzny spokój. Jednak moje zaproszenie nie każe Ci czekać na odpowiedź do niedzieli. Nie tak by powiedział Paweł. Nie tak by powiedział Piotr, a przede wszystkim, nie kazałby czekać „do niedzieli” Pan Jezus Chrystus, gdyby człowiek potrzebował wsparcia. Nie czekałby do niedzieli Zacheusz, człowiek małego wzrostu siedzący na drzewie.


 

 

Na zaproszeniu Świadków... nie ma Bożego Ducha. Na zaproszeniu Świadków... nie ma właściwie nadziei dla Ciebie. Na zaproszeniu Świadków... nie znajdziesz Tej Najważniejszej Osoby, bez obecności Której, to całe zebranie nie ma najmniejszego sensu.

 

atem ja także Ciebie Czytelniku zapraszam. Zapraszam Cię do tego byś pomodlił się do Pana Jezusa Chrystusa. Nie do Marii! Nie do papieża Jana Pawła II. Nie do jakiegokolwiek człowieka, lecz tylko bezpośrednio do Zbawiciela. Nie czekaj do niedzieli. Nie czekaj do jutra. Nie odkładaj spotkania z Tym, Który chce dać Ci prawdziwą wolność! Bądź posłuszny Ojcowskiemu Rozkazowi. Bądź posłuszny Ojcowskiej Woli. Pamiętasz? Na „Górze Przemienienia” padły z Nieba Ojcowskie Słowa, Które rzucają Ciebie w Ramiona Jego Syna. To przecież nie kto inny a Bóg Ojciec Rzekł: „Ten jest Syn Mój umiłowany! Jego słuchajcie”. 

A... Musisz o czymś wiedzieć! Musisz coś poznać. Przedstawiam Ci największą mroczną tajemnicę Świadków...  chodzących od domu do domu z fałszywą nauką na ustach! Tak Przyjacielu, oto okazuje się, że Świadkowie... nigdy bezpośrednio nie odzywają się do Pana Jezusa. Hmmm... Odezwał się  do Zbawiciela w drodze do Damaszku Apostoł Paweł. Głos swój w modlitwie wzniósł do Syna Bożego Szczepan, jednak żaden uparty i krnąbrny Świadek... nie wyrzuci ze swej krtani ani jednego hymnu pochwalnego skierowanego bezpośrednio do Ojcowskiego Syna.

 

Nie dowiesz się tego na żadnym Kongresie Świadków... Powiem jednym zdaniem: Świadkowie... nie kochają Syna Boga Ojca i na takie spotkanie pełne nienawiści chcą Ciebie zaprosić. 

A ja, no cóż, na zakończenie mojego zaproszenia przytoczę Mowę Mojego Pana i Boga – Jezusa Chrystusa. Posłuchaj:

 

 "16 Tak bowiem  Bóg  umiłował świat, że  Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. 17 Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony”.

 

Ewangelia według Jana 3/16, 17

 

//www.nonpossumus.pl/ps/J/3.php Biblia Tysiąclecia 

 

 

Bóg Ojciec Syna Swego Jednorodzonego Dał...

A Świadkowie... nie chcą bezpośrednio z Nim romawiać!

Ot, po prostu demonizm!
 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Czemu tu się dziwić ,skoro to sekta pedofili . Bywaj z Bogiem. http://przerywamymilczenie.pl/artykuly/pedofilia-wsrod-swiadkow-jehowy.html
 • @Autor
  Życie , jest okrutne . Pozdrawiam. : http://www.fronda.pl/a/tysiace-przypadkow-pedofilii-u-swiadkow-jehowy-szefowie-sekty-nakazuja-nie-zglaszac-przypadkow-pedofilii,57836.html
 • @
  ŚWIADKOWIE, ORGANIZACJA ZAŁOŻONA W CELU PONIŻANIA OSOBY PANA JEZUSA!

  Napisałeś Keren:

  //Na zaproszeniu Świadków... nie ma Bożego Ducha. Na zaproszeniu Świadków... nie ma właściwie nadziei dla Ciebie. Na zaproszeniu Świadków... nie znajdziesz Tej Najważniejszej Osoby, bez obecności Której, to całe zebranie nie ma najmniejszego sensu.//

  Ten wybryk diabelski jakim jest organizacja świadków jest już na tyle przemądrzała że nie istotna jest dla nich Biblia i Słowo tam zapisane a ważniejsi są ci którzy grzeją krzesła brooklynskich salonów.

  Nie powiem, ale od pewnego czasu bardzo przypadły mi do ucha słowa PROROKA IZAJASZA, POWTÓRZĘ RAZ JESZCZE: PROROKA IZAJASZA, który w prosty i oczywisty sposób określa Pana Jezusa, BOGIEM MOCNYM!

  O dziwo, ta szaleńcza organizacja, która trzyma w ręku Biblię i która głosi swoją ważność nad wszystkimi innymi wyznaniami, ODRZUCA, POWTARZAM ODRZUCA, PROROKA IZAJASZA I NIE ZGADZA SIĘ Z NIM, MAŁO TEGO, NIE POWTÓRZY ZA NIM, ŻE PAN JEZUS JEST BOGIEM MOCNYM!

  Pozostaje więc pytanie; KTO IM TEN UMYSŁ TAK ZAŚLEPIA!?
  Jaką trzeba mieć w sobie SIŁĘ GŁUPOTY, BY SPRZECIWIĆ SIĘ IZAJASZOWI!

  Tak Keren, na tym zaproszeniu nie znajdziemy Naszego Pana, nie znajdziemy Go tam ponieważ On nie Przychodzi w miejsca, gdzie jest obłuda i fałsz!!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • NIE PODDAWAJ SIĘ ............I nigdy nie trać nadziei............!
  Witam!

  Szkoda , że świadkowie i inne wyznania , religie i organizacje zarejestrowane , nie chcą i nie mają zamiaru wykonywać Ojcowskiej woli i Ojcowskiego rozkazu , który brzmi ;

  TEN JEST SYN MÓJ UMIŁOWANY , JEGO SŁUCHAJCIE !!!! / Ew. Marka 9,7 /

  A ludzie głoszą naukę ludzką , która nie prowadzi do Zbawiciela Pana Jezusa . Dobrze Izajasz prorokował o was , obłudnikach , jak napisano ;

  LUD TEN CZCI MNIE WARGAMI , ALE SERCE ICH DALEKO JEST ODE MNIE / Ew. Marka 7,6-8 /

  Inni znowu pisma badają , bo myślą , że w nich żywot mają , ale do Pana Jezusa przyjść nie chcą , aby mieć żywot , nie chcą uszanować woli Ukochanego Boga Ojca . Nawet do Pana Jezusa się nie odzywają jak to mają w zwyczaju świadkowie , którzy nigdy ze Zbawicielem Panem Jezusem nie rozmawiają tylko Go obrażają i poniżają , a naukę Jego mają za nic .

  OJCIEC MIŁUJE SYNA I WSZYSTKO ODDAŁ W JEGO RĘCE . KTO WIERZY W SYNA , MA ŻYWOT WIECZNY , KTO ZAŚ NIE SŁUCHA SYNA , NIE UJRZY ŻYWOTA , LECZ GNIEW BOŻY CIĄŻY NA NIM / Ew. Jana 3,35-36/

  ABY WSZYSCY CZCILI SYNA , JAK CZCZĄ OJCA . KTO NIE CZCI SYNA , TEN NIE CZCI OJCA , KTÓRY GO POSŁAŁ / Ew. Jana 5,23 /

  Do czytelnika czytajcie Pismo Święte i sprawdzajcie naukę wyznań i religii , czy ta nauka jest od Pana Jezusa , czy może od ludzi ???

  BŁOGOSŁAWIONY TEN , KTÓRY CZYTA I CI KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW PROROCTWA I ZACHOWUJĄ TO , CO W NIM JEST NAPISANE / Objawienie Jana 1,3 /

  A ja radzę każdemu człowiekowi i tobie czytelniku ,aby od nauki świadków i innych wyznań trzymać się z dala , one nie prowadzą do zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa Ojcowskiego Syna . Nauka świadków do droga do nikąd . Czytelniku obyś był zimny albo gorący , tylko nie letni bo inaczej Pan Jezus wypluje cię z ust swoich.

  POZDRAWIAM !
 • @jassy27 grzegorz60
  KPINY ŚWIADKÓW... Z BOŻEJ EWANGELII!

  No cóż, brak szacunku do Osoby Syna Bożego sprawił, iż organizacja Świadków... od samego zarania swojego istnienia zanurza się w nauce ludzkiej, w nauce pogańskiej.
  Łatwo jest oskarżać papieży. Łatwo jest wykazywać innym bałwochwalcze modlitwy do Marii czy do papieża Jana Pawła II.

  Świadkowie... przecież również są bałwochwalcami. W ich "Strażnicach", aż kipi od pogańskich rysunków.

  Jassy napisał:

  "A ja radzę każdemu człowiekowi i tobie czytelniku, aby od nauki świadków i innych wyznań trzymać się z dala , one nie prowadzą do zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa Ojcowskiego Syna . Nauka świadków do droga donikąd. Czytelniku obyś był zimny albo gorący, tylko nie letni bo inaczej Pan Jezus wypluje cię z ust swoich".

  To dobre i ważne ostrzeżenie!

  Grzegorz zauważył:

  "O dziwo, ta szaleńcza organizacja, która trzyma w ręku Biblię i która głosi swoją ważność nad wszystkimi innymi wyznaniami, ODRZUCA, POWTARZAM, ODRZUCA PROROKA IZAJASZA I NIE ZGADZA SIĘ Z NIM, MAŁO TEGO, NIE POWTÓRZY ZA NIM, ŻE PAN JEZUS JEST BOGIEM MOCNYM!

  Pozostaje więc pytanie: KTO IM TEN UMYSŁ TAK ZAŚLEPIA!?
  Jaką trzeba mieć w sobie SIŁĘ GŁUPOTY, BY SPRZECIWIĆ SIĘ IZAJASZOWI!".

  Jak więc widać nie tylko mamy tutaj do czynienia z brakiem szacunku do Pisma Świętego ze strony katolików. Okazuje się, że nienawiść Świadków... do Słowa Bożego tylko niektórzy zauważają. I dobrze, że owi niektórzy jeszcze tutaj od czasu do czasu komentują.


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY