Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
604 posty 2569 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

JEDEN WDZIĘCZNY TRĘDOWATY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedyną Drogą do Boga Ojca jest tylko Pan Jezus. Nie Maria... Tylko Pan Jezus.

 

"11 Zmierzając do Jerozolimy przechodził przez pogranicze Samarii i Galilei. 12 Gdy wchodzili do pewnej wsi, wyszło naprzeciw Niego dziesięciu trędowatych. Zatrzymali się z daleka 13 i głośno zawołali: "Jezusie, Mistrzu, ulituj się nad nami!" 14 Na ich widok rzekł do nich: "Idźcie, pokażcie się kapłanom!" A gdy szli, zostali oczyszczeni. 


 15 Wtedy jeden z nich widząc, że jest uzdrowiony, wrócił chwaląc Boga donośnym głosem, 16 upadł na twarz do nóg Jego i dziękował Mu. A był to Samarytanin. 17 Jezus zaś rzekł: "Czy nie dziesięciu zostało oczyszczonych? Gdzie jest dziewięciu? 18 Żaden się nie znalazł, który by wrócił i oddał chwałę Bogu, tylko ten cudzoziemiec". 19 Do niego zaś rzekł: "Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła".

 

Ewangelia według Łukasza 17/11-19

 

 //www.nonpossumus.pl/ps/Lk/17.php


 

Jeden  jedyny człowiek a ich dziewięciu...

Jednak  jeden  tylko sprawiedliwy...

A ich mnóstwo...

 

Jeden  jedyny pragnący...

Ale dziewięciu nie potrzebuje...

Tylko  jeden  wykonuje Wolę Boga Ojca...

Dziewięciu pada na kolana przed obrazem „Marii”...

 

On tylko, modli się do Syna Boga Ojca...

Dziewięciu wybiera Samego Przedwiecznego nie licząc się z Ojcowskim zdaniem!

Dziewięciu wybiera „Marię”, lub papieża Jana Pawła II. 

Szczepan  widząc Chwałę Boga Ojca i Jego Syna  wybrał Zbawiciela.

Szczepan,  jeden  sprawiedliy wybrał Majestat Boga Syna.

Dziesięciu oczyszczonych ale tylko jeden wierzący.

 

Oto zobacz człowieku:


Na krzyżu umarł Syn Boży ale Ty nadal jesteś trędowaty, chociaż każdego dnia otwierasz Pismo Święte. Nadal jesteś chory i masz urojenia, ponieważ modlisz się do „Marii”.  Nadal jesteś poganinem,  ponieważ nie wykonujesz Woli Boga Ojca! 

a chcę być jednym wdzięcznym uleczonym z trądu człowiekiem!

 

Ale przecież Ty nie masz zielonego pojęcia, o czym piszę, prawda?


Powiem Ci coś:


Jedyną Drogą do Boga Ojca jest tylko Pan Jezus.  Nie Maria... Tylko Pan Jezus. Modlitwa do Marii jest niezgodna z Wolą Boga Ojca.

 

Szczepan widząc Chwałę Boga Ojca oraz Chwałę Jego Syna zwrócił się bezpośrednio do Zbawiciela.


Ty nie jesteś taki sam jak ten Szczepan. Ty Go nie rozumiesz, ponieważ nie jesteś jednym wdzięcznym uleczonym trędowatym tak jak on i... ja!


 
 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • PAN JEST PASTERZEM MOIM ..........
  Witam!
  ----------------------------------------------------------------------------------------
  //Jedyną Drogą do Boga Ojca jest tylko Pan Jezus. Nie Maria... Tylko Pan Jezus. Modlitwa do Marii jest niezgodna z Wolą Boga Ojca.//
  ----------------------------------------------------------------------------------------

  Tak Ja się z tym zgadzam ! co napisał autor postu 57kerenor . JEDYNĄ DROGĄ DO BOGA OJCA JEST TYLKO PAN JEZUS . TAK ZADECYDOWAŁ BÓG OJCIEC .

  Nigdzie w Piśmie Świętym nie przeczytałem , że należy modlić się do Marii , papieży , figur , obrazów itp. Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna Pana Jezusa nikogo innego nie posłał . Człowiek , który nie modli się do Pana Jezusa i w modlitwie omija Zbawiciela ten nie wykonuje woli Boga Ojca .Taki człowiek nie powinien nazywać siebie wierzącym i niech taki człowiek nie myśli sobie , że jego modlitwa zostanie wysłuchana i że cokolwiek otrzyma od Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa .

  Natomiast przeczytałem w Piśmie Świętym ;

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne / Ew. Jana 3,16 /

  Zbawiciel Pan Jezus mówi wyraznie , ze człowiek wierzący powinien bezpośrednio modlić się do Niego , mamy trwać w miłości Jego i przestrzegać przykazań Jego. Kto modli się bezpośrednio do Boga Ojca , ten nie wykonuje woli Ojcowskiej.

  Jeśli Przykazań Moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości Mojej, jak i Ja przestrzegałem Przykazań Ojca Mego i trwam w miłości Jego. / Ew. Jana 15,10 /

  Przeczytałem również w Ewangelii Mateusza :

  Każdy więc , który mnie wyzna przed ludzmi , i Ja wyznam przed Ojcem moim , który jest w niebie. Ale tego , kto by się mnie zaparł przed ludzmi , i Ja się zaprę przed Ojcem moim , który jest w niebie / Ew. Mateusza 10,32 /

  Tych cytatów w Piśmie Świętym jest bardzo dużo szkoda tylko , że ludzie nie chcą modlić się do Pana Jezusa nie chcą wykonywać woli Boga Ojca , tylko zajmują się niepotrzebnymi naukami ludzkimi , które przecież nie prowadzą do Zbawiciela Pana Jezusa .

  Ludzie czytajcie Pismo Święte i sprawdzajcie swoich nauczycieli !!! Ale najpierw zegnijcie swoje kolana przed majestatem Pana Jezusa i proście Go o przebaczenie i zrozumienie Jego Nauki i Jego prawa świętego ! Pan Jezus powiedział w ewangelii Jana ; BO BEZE MNIE NIC UCZYNIĆ NIE MOŻECIE . / Ew. Jana 15,5 /

  Autor napisał ;
  ---------------------------------------------------------------------------------------
  //Na krzyżu umarł Syn Boży ale Ty nadal jesteś trędowaty, chociaż każdego dnia otwierasz Pismo Święte. Nadal jesteś chory i masz urojenia, ponieważ modlisz się do „Marii”. Nadal jesteś poganinem, ponieważ nie wykonujesz Woli Boga Ojca! //
  ----------------------------------------------------------------------------------------

  Kerenor napisałeś ; //Dziesięciu oczyszczonych ale tylko jeden wierzący. // Oj ! Nie wszyscy ludzie będą zbawieni , ale niektórzy myślą , że Pan Jezus wszystkim ludziom wybaczy Oj ! nie wszystkim .

  Przypomniał mi się werset z Ewangelii św. Łukasza ;
  Taka , mówię wam , jest radość wśród aniołów Bożych nad jednym grzesznikiem , który się upamięta / Ew. Łukasza 15 8-10 /

  Cieszę i raduje się w Panu Jezusie , że to On Pan Jezus pozwolił mi któregoś dnia zawrócić do Niego i podziękować Mu za oczyszczenie i uleczenie mnie z trądu . Dziś nie należę do żadnej organizacji zarejestrowanej na ziemi , dziś nie modlę się do figur , obrazów , Marii tylko do Zbawiciela Pana Jezusa , którego posłał Umiłowany Bóg Ojciec i żadna to moja zasługa uratował mnie Zbawiciel Pan Jezus .

  To Pan Jezus nikt inny zdjął mi zasłonę z oczu , abym przejrzał i zrozumiał Jego Naukę Świętom i powiedział do mnie -Pójdz za Mną to Ja jestem Droga i Prawda , i Żywot i nikt nie przychodzi do Ojca tylko przez mnie . To Pan Jezus jest drzwiami do owczarni .

  Szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego , a wszystko inne będzie wam dodane / Ew. Mateusza 6,33 /

  Jedyną Drogą do Boga Ojca jest tylko Pan Jezus.


  POZDRAWIAM!
 • @57KerenOr, Jassy!
  ''TAK BÓG UMIŁOWAŁ ŚWIAT ŻE SYNA SWEGO JEDNORODZONEGO DAŁ ABY KTO W NIEGO WIERZY NIE ZGINĄŁ ALE ŻYWOT WIECZNY MIAŁ''

  I tu z przykrością trzeba powiedzieć że tego wersetu nie rozumie prawie większość ludzi!

  A gdyby nawet go rozumieli to i tak nie zachowują Jego Przesłania!

  Pan Jezus powiedział: ''każdy kto jest pouczony przez Ojca, przychodzi do mnie''.

  Duża ilość pustych gadułów jest nie tylko na tym ale i prawie na wszystkich forach, którzy zamiast WYWYŻSZYĆ BOŻEGO SYNA, PONIŻAJĄ GO!!

  Prawie nikt nie chce oddać DUCHOWEGO POKŁONU, PANU JEZUSOWI!

  Tak, Szczepan, Łotr, Mędrcy ze Wschodu Słońca, Tomasz oni wiedzieli jak się zachować a dlaczego, ponieważ zostali DOBRZE POUCZENI OD OJCA i Nauka Jego niemal wrosła w ich trzewia!

  Napisałeś Keren:

  //Na krzyżu umarł Syn Boży ale Ty nadal jesteś trędowaty, chociaż każdego dnia otwierasz Pismo Święte. Nadal jesteś chory i masz urojenia, ponieważ modlisz się do „Marii”. Nadal jesteś poganinem, ponieważ nie wykonujesz Woli Boga Ojca!//

  Tak, każdego dnia ślepy świadku, otwierasz Pismo Święte i zwodzisz ludzi, ponieważ nie zachowujesz słowa proroka Izajasza a nie wiesz o tym, żeś dawno zważony!

  //Jedyną Drogą do Boga Ojca jest tylko Pan Jezus. Nie Maria... Tylko Pan Jezus. Modlitwa do Marii jest niezgodna z Wolą Boga Ojca.//

  PAN JEZUS, OJCOWSKI WYSŁANNIK, BÓG KTÓREGO ŚLEPIEC DOSTRZEC NIE MOŻE więc idzie do niemych bałwanów!

  NIE MA ŻADNEGO INNEGO IMIENIA POD NIEBEM DANEGO LUDZIOM W KTÓRYM TO IMIENIU JEST ZBAWIENIE!

  PAN JEZUS JEST DROGĄ, PRAWDĄ I ŻYCIEM, JEST BOGIEM PRAWDZIWIE WIERZĄCYCH LUDZI!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

TAGI

ULUBIENI AUTORZY