Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
604 posty 2569 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

NIE WSZYSCY ODZIEDZICZĄ ŻYWOT WIECZNY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bluźnierstwo przeciwko Duchowi Świętemu nie będzie odpuszczone...

 

Głoszą tutaj niektórzy, że pewnego dnia każdemu człowiekowi Syn Boży wybaczy jego przewinienia, złości, morderstwa, czy bluźnierstwa! Sugerują tutaj niektórzy, że i szatan w takim razie może być uratowany a może także i bestia zaznaczona w Apokalipsie no i fałszywy prorok, który zwodzi lub zwodzić będzie ludzkość! 

 

Tak tutaj niektórzy głoszą! Pamiętam, że jest napisane, iż szatan okłamał Ewę. Pamiętam, że jest napisane, że dał jej złudną nadzieję namawiając ją do spożycia owocu z drzewa wiadomości dobra i zła! Hmmm... W „nagrodę” przyobiecał jej, iż nie umrze!

 

Głoszą tutaj niektórzy, że wszyscy pewnego dnia zostaną uratowani. Prędzej, czy później ale wszyscy odziedziczą życie.

 

Szatan potrafi przemienić się w anioła światłości. Potrafił oszukać Adama i potrafił zwieść Ewę!

 

Po wielu latach znowu dał o sobie znać. Znowu przemówił do Ewy słowami: „Powiedź, że wszyscy kiedyś otrzymają wyzwolenie”.


 

 

 nieważne, że Zbawiciel wyraźnie powiedział, że bluźnierstwo przeciwko Duchowi Świętemu nie będzie odpuszczone ani w tym wieku ani w przyszłym. To nie jest ważne! Ważne jest, że Barbara nie zgadza się z Panem Jezusem Ojcowskim Synem, mając czelność innych nazywać sługami bożka mordercy!

 

Ja ufam proroctwom i wiem, że śmierć wtóra w jeziorze ognia i siarki jest symbolem unicestwienia zła a nie symbolem oczyszczenia.

 

Do Miasta Świętego opisanego w Apokalipsie nie wejdzie nic nieczystego. Pewnego dnia tylko „prawi zamieszkają ziemię”.  Przecież jest napisane: Szczęśliwi  cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię”. 

 


 

Niektórzy jednak bawią się własnymi klockami i zaufali swojej mądrości odrzucając Mądrość Bożą!


 

  

 

KOMENTARZE

 • witaj Kerenie
  Zacytowałeś Mt 5:5 "na własność posiądą ziemię ", pełna zgoda
  Pozdrawiam
 • @Autor
  // szczęśliwi cisi .....posiądą ziemię //......to Ty chyba się nie mieścisz w tej kategorii , t zn tych cichych bo ciągle masz tu coś do powiedzenia
 • "Nie wszyscy odziedziczą żywot wieczny"
  Taką mam nadzieję, że nie wszyscy odziedziczą żywot wievczny, a przynajmniej nie w takiej samej formie; szczególnie ci, którzy bawiąc się w bogów zbudowali ludzkości to piekło na ziemi, w którym wszyscy żyjemy, jak również ci, którzy świadomie przyłożyli do tego piekła swoją cegiełkę.
 • Synowie popów zoreganizowali zagładę Polaków jako karę za grzech kłamstwa o Ukrainie
  Polacy winni zakłamywania prawd o Ukrainie czyli winni niewybaczalnego grzechu przeciwko Duchowi Świętemu winni terżbyli śmierci, którą im przygotowali synowie popów grekokatolickich i przwosławnych pod wpodzą Bandery w ramach ukrainizacji parafian. Dzisiaj w popieraniu banderyzacji państwa ukraińskiego stworzonego przez ZSRR i Chruszczowa ikonkurują PiS, Platformy i sexlewice.
 • @Keren
  NIE WSZYSCY ODZIEDZICZĄ ŻYWOT WIECZNY, TO PRAWDA!!!

  Naiwność ludzka nie zna granic. Złe pojmowanie Nauki Pana Jezusa doprowadza do tego, że co niektórzy myślą że grzesząc, będą zbawieni!

  Nic mylnego panowie i panie, nie rozumiecie prostych przykładów Biblijnych i zawartych tam przekazów a skąd dopiero sprawy dotyczące, zbawienia.
  Zabierzcie się najpierw za sprawy dotyczące Królestwa Bożego a konkretnie Króla, Którym Jest Pan Jezus!

  On Jest TYM Którego trzeba najpierw poznać a dopiero potem będziecie mogli poznać dalsze Jego myśli!!

  Ja bez żadnych tłumaczeń i wielkich rozpisywań, powiem: kto sądzi że Zbawiciel Zbawi wszystkich jest w wielkim błędzie, taki człowiek dla własnego swego nędznego sumienia by się oczyścić z brudu, powiela prastarą myśl szatana: ''żadną śmiercią nie pomrzecie''.

  Tak więc, chytry i przebiegły demon, zasiewa w umysłach ludzkich pozorny spokój a oni uśpieni w jego przeświadczeniu grzeszą całe życie, myśląc że będą zbawieni!

  Tak, to typowa nauka szatańska na którą nabierają się ci, którzy nie mają prawdziwego Ducha Chrystusowego!

  Keren napisałeś:

  //Ja ufam proroctwom i wiem, że śmierć wtóra w jeziorze ognia i siarki jest symbolem unicestwienia zła a nie symbolem oczyszczenia.

  Do Miasta Świętego opisanego w Apokalipsie nie wejdzie nic nieczystego. Pewnego dnia tylko „prawi zamieszkają ziemię”. Przecież jest napisane: „Szczęśliwi cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię”. //

  Zdrowo myślący człowiek wie, że Biblia jest zbiorem nauk by człowiek Boży był przygotowany do Bożego dzieła, by człowiek Boży umiał rozpoznać co jest dobre a co złe. Z tego co czytam to wielu z was miałoby problem z interpretacją Kodeksu Karnego a skąd dopiero Biblii!

  Cóż , jeśli dany człowiek nie widzi i nie wyciąga wniosku z nauk Biblijnych, nie dostrzega tam co wolno a co nie wolno, jest cymbałem brzmiącym i miedzią brzęczącą!

  puuug, napisałeś:

  //// szczęśliwi cisi .....posiądą ziemię //......to Ty chyba się nie mieścisz w tej kategorii , t zn tych cichych bo ciągle masz tu coś do powiedzenia//

  Typowa odpowiedź na poziomie szkoły podstawowej!

  Keren napisałeś;

  //Niektórzy jednak bawią się własnymi klockami i zaufali swojej mądrości odrzucając Mądrość Bożą!//

  Właśnie o tym pisałem!

  //Ja ufam proroctwom i wiem, że śmierć wtóra w jeziorze ognia i siarki jest symbolem unicestwienia zła a nie symbolem oczyszczenia.

  Do Miasta Świętego opisanego w Apokalipsie nie wejdzie nic nieczystego. Pewnego dnia tylko „prawi zamieszkają ziemię”. Przecież jest napisane: „Szczęśliwi cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię”. //

  I żaden puuug, bar-bara, czy kto inny, tego nie zmieni!!!!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  BOŻA SPRAWIEDLIWOŚĆ!

  Witaj Grzegorzu...

  Niestety wielu ludzi kpi sobie w żywe oczy z Mocy Bożej i Bożej Sprawiedliwości! Przed laty mój znajomy doszedł do karkołomnego wniosku, iż również szatan zostanie oczyszczony w jeziorze ognia i siarki. Taką to myśl podaje co niektórym demon.

  Boża Sprawiedliwość to również kara. Zatem wdzięczni powinni Synowi Boga Ojca być ci, którzy uratowani zostali z katastrofy którą niesie katolicyzm. Wdzięczni powinni być ci, którzy uzyskali wolność i opadły im kajdany.

  Przyjdzie jednak taki dzień, że nastąpi zagłada. Przyjdzie taki dzień, że czas łaski minie.

  Bóg Ojciec Syna Swego nam Dał... Jednak jakże niewielu tutaj jest takich, którzy Synowi Bożemu są wdzięczni za uratowanie życia. Jakże mało jest takich, którzy do Syna Bożego bezpośrednio zwracają się w modlitwie. Jakże mało...


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • Niechaj was nikt nie zwodzi próżnymi słowy ........... / List do Efezjan 5,6 /
  Witam!

  Zbawiciel , Pan Jezus umarł na krzyżu tylko za ludzi wierzących , tylko za tych , których wywołał z tego świata . Nie wszyscy ludzie będą zbawieni , oj nie wszyscy , tylko ci co czynią wolę Boga Ojca :

  Nie każdy , kto do mnie mówi ; Panie , Panie, wejdzie do Królestwa Niebios ; lecz tylko ten , kto pełni wolę Ojca mojego , który jest w niebie / Ew. Mateusza 7,21 /

  Śmierć Pana Jezusa daje wszystkim ludziom szanse zbawienia , no ale nie wszyscy ludzie chcą przyjść do Zbawiciela , nie chcą się przed nim pokłonić , nie chcą do Pana Jezusa się modlić , nie chcą prosić o pomoc i poznanie Jego Nauki . No ale są tu tacy , którzy twierdzą inaczej i nie chcą się zgodzić z Panem Jezusem i wprowadzają swoje prawo i swoją naukę .

  GDYŻ TO WIEDZCIE NA PEWNO, IŻ ŻADEN ROZPUSTNIK ALBO NIECZYSTY, LUB CHCIWIEC, TO ZNACZY BAŁWOCHWALCA, NIE MA UDZIAŁU W KRÓLESTWIE CHRYSTUSOWYM I BOŻYM / List Pawła do Efezjan 5,5 /

  Wszystko to zaś dzięki światłu wychodzi na jaw jako potępienia godne; wszystko bowiem, co się ujawnia, jest światłem. Dlatego powiedziano: Obudź się, który śpisz, I powstań z martwych, A zajaśnieje ci Chrystus. Baczcie więc pilnie, jak macie postępować, nie jako niemądrzy, lecz jako mądrzy, wykorzystując czas, gdyż dni są złe. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska / List Pawła do Efezjan 5, 13-17 /

  Pan Jezus nie da się z Siebie naśmiewać , nie pozwoli ażeby człowiek kpił sobie z Jego Prawa i z Jego Nauki ! Nie wszyscy ludzie będą Zbawieni , Oj nie wszyscy ??? . Pan Jezus jak przyjdzie po raz wtórny to odda każdemu według jego uczynków .

  A JEŚLI SPRAWIEDLIWY Z TRUDNOCIĄ DOSTĄPI ZBAWIENIA , TO BEZBOŻNY I GRZESZNIK GDZIEŻ SIĘ ZNAJDĄ / I List Piotra 4,18 /

  W zgromadzeniu grzeszników zapali się ogień i przeciw narodowi buntowniczemu gniew się rozżarzył. Nie przepuścił Pan dawnym olbrzymom , którzy się zbuntowali ufni w swą silę ./ Mądrość Syracha 16, 6-14 /

  NIE WSZYSCY LUDZIE BĘDĄ ZBAWIENI !!!

  Pozdrawiam.
 • @jassy27, Keren, Grzegorz...
  Napisano, ze nie wszyscy beda w 1000 letnim Krolestwie niebieskim/niebianskim.

  Natomiast napisano, ze wszyscy beda zbawieni i wy grzeszni ludzie tego nie zmienicie!

  Kielbasi sie wam wszystko, a to dlatego, ze jeden drugiego sluchacie, jeden drugiemu czesc oddajecie.

  W Biblii mamy mowe przede wszystkim o eonach, czyli o wiekach.

  Waszymi wpisami swiadczycie tylko, ze nie od Pana Jezusa otrzymujecie, zescie nie jego uczniami.
 • @Bara-bar
  GDZIE JEST NAPISANE BARBARO, ŻE WSZYSCY LUDZIE WSZYSTKICH CZASÓW BĘDĄ ZBAWIENI?

  POPROSZĘ CYTATY!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

TAGI

ULUBIENI AUTORZY