Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
604 posty 2569 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

W DOMU OJCA MEGO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Źródłem naszej nadziei jest PAN Jezus Chrystus!

 

Dzisiaj chciałbym Ci przedstawić Czytelniku mowę pogrzebową z pewnej katolickiej strony Internetowej*.


Mowa pogrzebowa może być, (jeśli ktoś chce parę słów powiedzieć nad grobem), dobrym pretekstem do przedstawienia Bożej Myśli na temat życia i śmierci. Jedna sprawa tylko musi być w niej zawarta a mianowicie ta: Owa mowa powinna być oddana szczerze i prawdziwie- zgodnie z Wolą Autora tekstu!

 

Czytamy więc tam, pod katolickim adresem, że:

 

Źródłem naszej nadziei jest Jezus Chrystus. On, poddając się dobrowolnie śmierci na drzewie krzyża, umierając za nas wszystkich, za każdego człowieka, ostatecznie pokonał śmierć i zmartwychwstając, otworzył nam drogę do niekończącego się życia w niebie, w domu Ojca. Jezus na kartach Ewangelii zapewnia nas i pociesza:

 

Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie. W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce(J 14, 1-2)”".

 

 


Właściwie, dla katolika powyższe słowa wydają się prawidłowe i tchnące mądrością a cytat, według Niego oczywiście, oddany jest szczerze i prawdziwie. Może dla katolika, ale nie dla mnie! Otóż w ten sposób oddany cytat na temat życia i śmierci jest Myślą zafałszowaną i nieprawdziwą.  Dlaczego? Ponieważ autor owej pogrzebowej homilli przerwał Panu Jezusowi niejako, mówiąc potocznie, „w pół zdania”!

 

atem myślenie katolickie jest następujące: „Pan Jezus poszedł dawno temu przygotować miejsce ludziom w Niebie i zabiera ich dusze do Domu Ojca!”.

 

ednak gdyby ludzkie próchno dokończyło Główne Myśli Syna Bożego to zaskoczony katolik dowiedziałby się o tym, że dalsza część Mowy Bożego Syna podważa jeden z główniejszych fałszywych dogmatów papieskich.

 

No tak, Syn Boży przecież kontynuował Swoją Myśl w sposób następujący:

 

3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce,  przyjdę powtórnie  i  zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. 

No i tajemnica została rozwiązana! Gdy Pan Jezus Przyjdzie powtórnie to zabierze swoich uczniów do Siebie! Hmmm... Kłamstwo (jak to mówią), ma bardzo krótkie nogi! W tym wypadku mówię tutaj o kłamstwie między innym papieża Jana Pawła II również...

 

*

//www.slowo.redemptor.pl/pl/1221/7574/niech-sie-nie-trwozy-serce-wasze-wierzycie-w-boga-i-we-mnie-wierzcie-.html

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  TO JEST ROBIONE SPECJALNIE, TO JEST ŚWIADOME OKŁAMYWANIE!

  Jest takie powiedzenie: ''połowa prawdy to całe kłamstwo''.

  Do dnia dzisiejszego tak właśnie czytane jest to na wielu uroczystościach kościelnych a nawet gdyby było czytane w całości to i tak katolik nie sprawdzi tego, bo mu się nie chce. Wielu z nich przyszło odbębnić i zaliczyć dany dzień.

  Sam wiem, bo byłem katolikiem i nie sprawdzałem tych kłamców!

  Ale dziękuję Panu Jezusowi że Dał mi w późniejszym czasie możliwość sprawdzenia tych, którym tak ślepo zawierzyłem!

  Do dnia dzisiejszego pamiętam wykrzywianie wersetów, wersja katolicka:''wszystkiego doświadczajcie a co SWOJE, tego się trzymajcie'',
  wersja Biblijna: ''wszystkiego doświadczajcie a co DOBRE, tego się trzymajcie''.

  Tych przykładów Biblijnych zaniedbań i oszustw jakie wprowadził kk są setki!

  Podeptali swymi brudnymi nogami DZIEŁO BOŻE, podeptali Jego Prawa, zaniedbali CZEŚĆ, poniżyli CHWAŁĘ, wprowadzili swoich bożków, ogłupili ludzi, pod pozorem długich modlitw otumanili wielu!

  Zawsze zastanawiałem się nad tym, dlaczego ludzie pytają o DROGĘ, ślepca a nie PRAWDZIWEGO PRZEWODNIKA, jakim jest Pan Jezus!

  No cóż, jak powiedział Paweł, ''WIARA nie jest sprawą wszystkich'' ale to nie znaczy, że wszyscy mają nie próbować!

  Biada człowiekowi, który maluczkiego wprowadza w błąd, biada maluczkim którzy nie sprawdzają swoich nauczycieli!

  ..................................................................................

  ''A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, PRZYJDĘ POWTÓRNIE i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”.

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @60grzegorz jassy27
  GŁUPOTA NAUCZYCIELI KATOLICKICH I NIE TYLKO KATOLICKICH...

  Tak, dzięki za zgodny z Nauką Pana Jezusa wpis. Zauważyłem również, że i jassy podjął temat pod poprzednim artykułem dorzucając kolejne cytaty.

  Mało jest ludzi, których naprawdę interesuje Słowo Boże. Mało jest takich ludzi, którzy wiarę w Pana Jezusa Chrystusa uczynili swoją codziennością.

  Temat życia i śmierci... Temat zmartwychwstania jest kluczowym tematem Pisma Świętego. Ludzie ustanawiają swoje prawa a Pan Jezus i Bóg Ojciec swoje. Kto ma rację? Ja wiem, Wy wiecie, ale czy oni wiedzą? Niektórzy wolą poświęcić swój czas na pisanie przeróżnych niepotrzebnych artykułów i komentarzy. Inni zaś w tym swoistym zapędzie ekumenicznym zapomnieli o tym, że ów ekumenizm z głoszeniem Ewangelii niewiele ma wspólnego. Zaś kolejni... w ogóle nie piszą!

  Jednak głos uczniów Chrystusowych na tym Portalu jest ważny. Pan Jezus Chrystus jest PIERWSZYM w zmartwychwstaniu, zatem zmartwychwstał po kilku dniach do „nowego życia”. Wzbudzony został przez Ojcowską Chwałę do „nowej egzystencji”. Gdzie Syn Boga Ojca był przez owe kilka dni gdy śmierć ogarnęła Jego Ciało? Jak to gdzie? Przecież pisze w Słowie Bożym, że Pan Jezus przebywał w grobie!

  I w tym miejscu głupota nauczycieli katolickich została udowodniona.

  CYTAT:

  „20 Tymczasem jednak CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ JAKO PIERWSZY spośród tych, co pomarli. 21 Ponieważ bowiem przez człowieka [przyszła] śmierć, przez człowieka też [dokona się] zmartwychwstanie. 22 I jak w Adamie wszyscy umierają, tak też w Chrystusie wszyscy będą ożywieni, 23 lecz każdy według własnej kolejności. CHRYSTUS JAKO PIERWSZY, potem ci, co należą do Chrystusa, W CZASIE JEGO PRZYJŚCIA”.

  List Apostoła Pawła do Koryntian 15/20-23

  http://www.nonpossumus.pl/ps/1_Kor/15.php


  Tak, Pan Jezus zmartwychwstał jako PIERWSZY, zaś uczniowie i uczennice Chrystusowi wzbudzeni do nowego życia zostaną wtedy gdy Pan Jezus PRZYJDZIE!

  Zatem Słowa Pana Jezusa i Apostoła Pawła przeciwko Słowom katolików i... Świadków..., którzy również „wysyłają do Nieba” wybranych przedstawicieli swojej organizacji!

  http://m.neon24.pl/0f6b4812b919df437c2d111e8819a39c,0,0.jpg

  Do katolików i Świadków... I nie tylko do nich....

  Pan Jezus Chrystus jest Jedyną Drogą do Boga Ojca! Pomódlcie się do Niego o Mądrość. Zegnijcie swoje kolana przed Synem Bożym a jeśli On zechce to przyjmie Was do Swojej Owczarni!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @
  BŁOGOSŁAWIONY TEN , KTÓRY CZYTA , I CI , KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW PROROCTWA I ZACHOWUJĄ TO , CI W NIM JEST NAPISANE !!! / Objawienie Jana 1,3 /

  A duch wyraźnie mówi że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystąpią do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich / I List Pawła do Tymoteusza 4,1 /

  Szkoda ,że katolicy i inne wyznania zarejestrowane na ziemi , nie chcą słuchać Zbawiciela , nie chcą zgiąć swoich kolan przed Najwyższym Arcykapłanem , którym jest Pan i Bóg Jezus Chrystus , nie chcą oddać pokłonu Panu Jezusowi , a przecież taka jest wola Boga Ojca , aby wszyscy ludzie pokłonili się Panu Jezusowi .

  Katolicy i inni nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli , a na dodatek zmieniają słowa Pana Jezusa tak jak zmienili Przykazania Boże . Umiłowali swoją tradycję , wymyślili własne święta i umiłowali własną chwałę , a naukę Bożą mają za nic .

  Pan Jezus powiedział wyraźnie w Ewangelii Marka w rozdziale 13,31 ; NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ , ALE SŁOWA MOJE NIE PRZEMINĄ !

  Pan Bóg wprowadził swoje prawo , a człowiek zmienia je na własną korzyść . To Pan Jezus , a nie człowiek jest najdoskonalszym wzorem wiary !

  Dobrze Izajasz prorokował o was , obłudnikach, jak napisano;

  Lud ten czci mnie wargami , ale serce ich daleko jest ode mnie . Daremnie mi jednak cześć oddają , głosząc nauki , które są nakazami ludzkimi . Przykazania Boże zaniedbujecie , a ludzkiej nauki się trzymacie . / Ew. Marka 7,6-8 /

  KTO SIĘ ZA DALEKO ZAPĘDZA I NIE TRZYMA SIĘ NAUKI CHRYSTUSOWEJ , NIE MA BOGA .KTO TRWA W NIEJ , TEN MA I OJCA , I SYNA / II List Jana 1,9 /

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

TAGI

ULUBIENI AUTORZY