Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
604 posty 2569 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

LUDZIE ŚPIĄ W PROCHU ZIEMI DO MOMENTU ZMARTWYCHWSTANIA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dawno, dawno temu największy oszust wszystkich czasów powiedział: "Na pewno nie umrzecie"!

 

List Apostoła Pawła do Kolosan 3:4

 

//www.nonpossumus.pl/ps/Kol/3.php

 

"4 Gdy się ukaże Chrystus, nasze życie, wtedy i wy razem z Nim ukażecie się w chwale". 

No cóż, Apostoł Paweł potwierdza Naukę Syna Bożego. Powołanie do Nowego Życia ludzi wierzących nastąpi gdy pewnego dnia kolejny raz "ukaże się" Pan Jezus. Wtedy to, spełni się obietnica zmartwychwstania.

 

Wy jednak łamiąc Te Boskie Zasady udajecie się dzisiaj na cmentarze by czcić tych, którzy ponoć "uprzedzili innych w drodze do Pana".


Szkoda, wielka szkoda, że ufacie swoim papieżom, biskupom i różnej maści katolickim nauczycielom, którzy przyzwyczaili Was do obchodzenia wielu fałszywych świąt.

 

Szkoda, że nie ufacie Bogu Ojcu, Który Syna Swego nam Dał. Płaszcz papieża całkowicie oślepił Wasze oczy. Właśnie w dzisiejszym dniu podważacie najgłębszą Tajemnicę Bożego Syna. Właśnie w dzisiejszym dniu kategorycznie sprzeciwiacie się Jego Najdoskonalszemu Postanowieniu. 

awno, dawno temu największy oszust wszystkich czasów powiedział: "Na pewno nie umrzecie".

 

Dzisiaj, 1 listopada 2017 roku przyznajecie mu rację wspominając tych, którzy według Was nie śpią w prochu ziemi tylko wcześniej wstąpili do Nieba!  A to przecież kłamstwo wielkie jest i zafałszowanie Nauki Syna Bożego!


 
KOMENTARZE

 • LISTOPADOWE KŁAMSTWO NIEZGODNE Z NAUCZANIEM PANA JEZUSA.
  1 listopada , to kolejne oszustwo , to kolejne kłamstwo wymyślone przez człowieka . 1 listopada to nie przestrzeganie i lekceważenie Prawa Bożego , to poniżanie majestatu Boga Ojca i Boga Syna .

  Każdy może to sprawdzić w Piśmie Świętym , ale najpierw trzeba zgiąć kolana przed majestatem Pana Jezusa i poprosić Go o pomoc i zrozumienie Jego nauki , bo to w Panu Jezusie w nikim innym Bóg Ojciec ukrył wszystkie skarby mądrości i poznania . Pan Jezus ustanowił swoje prawo Zmartwychwstania i żaden człowiek mu w tym nie przeszkodzi .

  PAN JEZUS USTANOWIŁ SWOJE PRAWO. PRAWO TO MÓWI, ŻE PEWNEGO DNIA, ZBAWICIEL PRZYJDZIE PO RAZ DRUGI, BY WSZYSTKICH LUDZI WIERZĄCYCH WZBUDZIĆ DO NOWEGO ŻYCIA.

  W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem.
  /Ew. Jana 14,2-3 /

  Dziś wszyscy umarli śpią w prochu ziemi. Jeszcze nikt z ludzi nie wstąpił do nieba . Jeśli dziś 1 listopada pójdziesz na cmentarz to przeciwstawisz się Panu Bogu i Jego Nauce Świętej . Dla człowieka wierzącego w Pana Jezusa w tym dniu nie ma miejsca na żadnym cmentarzu . Pan Jezus nigdy nie wspomniał o jakimś listopadowym święcie , jest to wymysł ludzki , a Pan Bóg nie ma z tym nic wspólnego .


  Pozdrawiam!
 • @
  OTUMANILI, OGŁUPILI, ZAKPILI, OŚMIESZYLI, SPONIEWIERALI I PODEPTALI!!

  Napisałeś Keren:

  //Szkoda, wielka szkoda, że ufacie swoim papieżom, biskupom i różnej maści katolickim nauczycielom, którzy przyzwyczaili Was do obchodzenia wielu fałszywych świąt.

  Szkoda, że nie ufacie Bogu Ojcu, Który Syna Swego nam Dał. Płaszcz papieża całkowicie oślepił Wasze oczy. Właśnie w dzisiejszym dniu podważacie najgłębszą Tajemnicę Bożego Syna. Właśnie w dzisiejszym dniu kategorycznie sprzeciwiacie się Jego Najdoskonalszemu Postanowieniu.//

  Otępiały ich umysły, ślepota ogarnęła ich i wolą słuchać oszustów, niż Pana Jezusa!

  Tak, to prawda katolicyzm przyklaskuje szatanowi a nie Zbawicielowi!

  To jest tragedia!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

TAGI

ULUBIENI AUTORZY