Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
604 posty 2569 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

PCHNIĘCIE SZPADĄ W ARTYKUŁ PT: „MASOŃSKI ZAMACH NA DEKALOG”.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nigdy, powtarzam, nigdy Pan Bóg nie podał Mojżeszowi Przykazania na Górze Synaj o brzmieniu „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”.

 

janusz.neon24.pl/post/141221,masonski-zamach-na-dekalog

 

W artykule pióra Janusza G., aż roi się od tak zwanych nieprawdziwych zdań. W istocie widać u niektórych błędy. I nie o błędy językowe mi tutaj chodzi, czy styl jakowyś nieodpowiedni. Nie, absolutnie nie mam najmniejszego zamiaru zajmować się takimi czy innymi stylami pisarstwa neonowego.

 

Od „wielu wieków” uważam, że czasami, lub wręcz często, pismaka takiego jakim ja jestem można poznać po odpowiednio ułożonych literkach, które przeobrażają się w wyrazy, a te, w bardziej lub mniej logiczne zdania!

 

Dzisiaj, teraz, w tym momencie, mam zamiar odpowiedzieć pchnięciem słownej szpady a owe pchnięcie musi... lub powinno, pozostawić ranę wyraźną i głęboką!

 

auważ Drogi Czytelniku jak katoliccy pisarze nisko cenią Twój rozum i możliwość dedukcji.

 

W artykule Janusza G.widnieją dawne Boże Przykazania z Góry Synaj. Pierwszym jest „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną” a drugim „Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie”.

 

Oba Przykazania Boże zaiste są Prawdziwe i wynikające z zapisu historycznego znajdującego się w Księdze Powtórzonego Prawa. Jednak muszę Ci powiedzieć, że kolejność tychże Bożych Praw przedstawiono Ci fałszywie!


Otóż Przykazanie „Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie” nie było nigdy PrzykazaniemDrugim, lecz... Trzecim! 

Tak, Przyjacielu, najgorszą hańbą papieży, księży i biskupów jaką się okryli przez wieki, nie była wcale krwiożerca i zabójcza papieska Inkwizycja lecz wysublimowana walka wysłanników szatana z Doskonałym Chrystusowym Prawem! Walka ta, a jakże, miała i ma nadal na celu zniszczenie ziarenka, które mogłoby ewentualnie wzrosnąć i wydać Boży Plon.

 

Nie mogą więc słudzy szatana dopuścić do tego aby nad czerwonym od krwi Tybrem zakwitła Boża Nauka!

 

By nie nużyć Cię zbytnio moimi wywodami, które przecież nie mogą zajmować Pierwszego miejsca zerknij szybko na „Boże” przykazanie o numerze 10.


Znasz je! Bardzo często je słyszałeś! 

Ani żadnej rzeczy, która jego jest”.

 

Hmmm... Zauważ, że dawno temu Syn Boga Ojca podał izraelitom Dziesięć Nauk. Każda z tych Nauk czytana oddzielnie posiada swój koloryt i wewnętrzną logikę. Każda z tych Nauk czytana oddzielnie stanowi jakby swoiste Prawo. Nie wolno Ci Mojżeszu mordować! Nie wolno Ci kraść! Nie wolno cudzołożyć, a przede wszystkim nie wolno służyć jakimś innym bogom!

 

A tu, patrz, tym sposobem dobrnęliśmy do „Przykazania” Dziesiątego. Okazuje się jednak, że to „Przykazanie” (jak wspomniałem wyżej), czytane oddzielnie, wykazuje swoją słabą moc i brak logiki.

 

Ani żadnej rzeczy, która jego jest”! Spróbuj Czytelniku rozwikłać ten problem! Spróbuj spojrzeć na temat chłodnym okiem. Czyżbyśmy Pana Boga o brak logiki posądzać mogli? Czyżbyśmy postanowili zarzucić Wielkiemu Majestatowi kłamstwo? Czy powiemy Zbawicielowi, iż Przykazania Czytane oddzielnie posiadają spójnię i sens,oprócz Zapisu o numerze Dziesięć?

 

ednak ja wyjaśnię tę „zagadkę”. Otwórz Pismo Święte, a konkretnie Stary Testament. W Księdze Powtórzonego Prawa w rozdziale piątym znajdziesz nieznany Ci zapis. W tym właśnie rozdziale ukryte jest II Boże Przykazanie, którego nie znasz. Posłuchaj:


 8Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazutego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi.9Nie będziesz oddawał im pokłonuani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu - tych, którzy Mnie nienawidzą,10a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań”.

 

Tak, w rzymskim kościele obrazów i figur przedstawiających Pana Boga jest mnóstwo. Tym wyrzuceniem dawnego, powyżej przedstawionego Przykazania, papieże przyznali się do szaleństwa i szalbierstwa. Jednak byś nie zorientował się w ilości Boskich Praw, (bo przecież do dziesięciu jednak liczyć umiesz), twoi kłamliwi nauczycieleDziesiąte Przykazanie Boże dane kiedyś Mojżeszowirozbili na dwie części. Jeden Boży Dziesiąty Rozkaz z Góry Synaj rozpołowili mówiąc, że to są Dwa Przykazania.

 

No to podam teraz prawdziwy zapis dwóch ostatnich Bożych Przykazań z Góry Synaj. Przykazania Te czytane oddzielnie posiadają jednak sens i logikę.

 

Posłuchaj: 

Przykazanie nr IX:

 

 20  Jako świadek nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa”.

 

Przykazanie nr X:

 

21   Nie będziesz pożądał żony swojego bliźniego. Nie będziesz pragnął domu swojego bliźniego ani jego pola, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do twojego bliźniego".

 

Teraz poznałeś Dwa ostatnie Prawdziwe Przykazania z Góry Synaj.

Jednak tych katolickich, papieskich herezji nie koniec. Ci fałszywi nauczyciele, którzy pewnego dnia zostaną ukarani przez Stwórcę zataili przed Tobą jeszcze jedno dawne Przykazanie.

 

Nigdy, powtarzam, nigdy Pan Bóg nie podał Mojżeszowi Przykazania na Górze Synaj o brzmieniu „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”. 

ednak wydaje się tym szaleńcom, (do których należał również papież Jan Paweł II), że bezkarnie zmieniać mogą sens Chrystusowych Słów. Wydaje im się, że są ponad Boskim Prawem. Wydaje się im, że swoją żałosną nauką, mogą zatruwać ludzkie umysły.

 

Riposta, czyli pchnięcie szpadą! Tym razem zimna stal przecina herezje zapisane w artykule Janusza G.  

KOMENTARZE

 • @Zawisza Niebieski
  ŻEGNAM ZAWISZĘ NIEBIESKIEGO, KTÓRY CIĄGLE FILOZOFUJE I KŁAMIE!
  ŻEGNAM ZAWISZĘ NIEBIESKIEGO, KTÓRY WIE LEPIEJ OD PANA BOGA ILE MENORA MIAŁA RAMION.

  ŻEGNAM ZAWISZĘ NIEBIESKIEGO, KTÓRY CIĄGLE PODWAŻA SIŁĘ, POTĘGĘ I MAJESTAT SYNA BOGA OJCA.


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • BIADA TYM , KTÓRZY PRAWO BOŻE ZMIENIAJĄ !!!
  „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”.


  Nie ma i nigdy nie było takiego przykazania . To przykazania jest wymysłem ludzkim , to ludzie je wymyślili katoliccy nauczyciele . Nigdy Pan Bóg nie dał Mojżeszowi takiego przykazania . Każdy może to sprawdzić w Piśmie Świętym w piątym rozdziale dekalogu / V Księga Mojżeszowa 5,6-21 /.

  Szkoda , że ludzie nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli czy mówią prawdę , nie chcą się modlić do Pana Jezusa , a przecież Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Pana Jezusa nikogo innego nie posłał . Szkoda , że ludzie trzymają się ludzkiej nauki , a Pana Boga mają za nic . Szkoda , że ludzie umiłowali własną chwałę i własną tradycje , a do pana Jezusa się nie odzywają zmieniają jego przykazania , jego prawo i jego naukę świętą.

  Przykazania Boże zaniedbujecie , a ludzkiej nauki się trzymacie . Biada tym , którzy Prawo Boże zmieniają.

  Jeśli ktoś dołoży coś do nich , dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze . A jeśli ktoś ujmie ze słów tej księgi proroctwa , ujmie Bóg z działu jego z drzewa żywota i ze świętego miasta , opisanych w tej księdze / Objawienia Jana 22,18-19 /.

  Na tym bowiem polega miłość ku Bogu , że się przestrzega Przykazań Jego , a Przykazania Jego nie są uciążliwe/ I List Jana 5,3 /.

  Przykazanie ludzkie wymyślone przez człowieka w katechizmie katolickim „Pamiętaj abyś dzień święty święcił” nie istnieje i nigdy Pan Jezus nie dał takiego przykazania Mojżeszowi na świętej górze .
 • @57KerenOr Jassy!
  KOŚCIÓŁ KATOLICKI NIE JEST ŻADNYM NASTĘPCĄ APOSTOŁÓW!
  KOŚCIÓŁ KATOLICKI TO ORGANIZACJA KTÓRA LŻY NAUCE PANA JEZUSA!

  Pozwolę sobie zacytować Keren i Jassy wasze słowa, bo co więcej można dopisać!?

  Napisałeś:

  //Tak, Przyjacielu, najgorszą hańbą papieży, księży i biskupów jaką się okryli przez wieki, nie była wcale krwiożerca i zabójcza papieska Inkwizycja lecz wysublimowana walka wysłanników szatana z Doskonałym Chrystusowym Prawem! Walka ta, a jakże, miała i ma nadal na celu zniszczenie ziarenka, które mogłoby ewentualnie wzrosnąć i wydać Boży Plon.

  Nie mogą więc słudzy szatana dopuścić do tego aby nad czerwonym od krwi Tybrem zakwitła Boża Nauka!//

  Jassy napisał:

  //Przykazania Boże zaniedbujecie , a ludzkiej nauki się trzymacie . Biada tym , którzy Prawo Boże zmieniają. //

  Tak to prawda, biada człowiekowi który poprawia Boga, oj biada!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @60grzegorz jassy27
  JAK TO MÓWI MŁODZIEŻ "WIELKIE TENKSY ZA WPISY".

  No cóż, od dawna nasze poglądy się uzupełniają, dlatego niektórzy sądzą, iż jassy, keren i grzegorz to jedna i ta sama osoba!

  Hmmm... Na nic zapewnienia, że tak nie jest. Na nic... A przecież sprawdzenie czy dany gościu posiada kilka nicków jest dość proste. Wystarczy w tym samym czasie wrzucić komentarz i... sprawa rozwiązana. No ale lepiej snuć domysły na temat spisku niż pisać o Panu Jezusie.


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

TAGI

ULUBIENI AUTORZY