Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

KŁAMLIWE BOŻE NARODZENIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A bezczelnością, pychą i egoizmem jest, przykazanie człowiecze, wstawić między Prawa Boże.

 


Przypomnienie tematu z innej strony!

 

eżeli:

Obchodzicie katolickie Boże Narodzenie, lub popieracie je, to występujecie przeciwko Panu Jezusowi i Bogu Ojcu!

Dlaczego? Ponieważ święta te,oparte są na podwalinie pogańskiej, lecz to nie wszystko! Wymyślacie sytuacje, które nigdy nie zaistniały. Jednym słowem, święta Wasze, to jedno wielkie kłamstwo.

 

 

Zatem do rzeczy:

25 grudnia nie narodził się Pan Jezus.

Data narodzin Zbawiciela jest nieprawdziwa. Została zaczerpnięta z pogaństwa. Zresztą, cały tzw. „cykl świąteczny, (jak napisane zostało w „Przewodniku katolickim*), składa się z wielu rytuałów pogańskich. Kościół zamiast walczyć z wierzeniami i obyczajami pogańskimi nadał im charakter chrześcijański”.

Wyżej wymieniona data narodzin Króla królów została zaczerpnięta ze starożytnego Rzymu. Dzień „25 grudnia był świętem państwowym na cześć niezwyciężonego Słońca”* i nie ma ów dzień nic wspólnego z prawdziwą wiarą.

Idźmy dalej drogą katolickich fałszerzy historii:

Nigdy mojego Zbawiciela nie odwiedziło trzech Króli, lecz jak powiada ewangelista Mateusz, byli to Mędrcy ze Wschodu słońca, lub mówiąc dokładniej, magowie.

Następnym kłamstwem jest nadanie im imion. Kacper, Melchior i Baltazar. Te wymyślone imiona niepoparte są najmniejszym nawet zapiskiem Biblijnym!

Podążając tropem kłamstwa, doszliśmy do tak zwanego żłobka.

Żłobek z figurką, lub lalką, czy kukiełką niby to, Małego Pana Jezusa, przed którym klękacie na kolana, to czystej krwi pogaństwo. Drugie Boże Przykazanie z Góry Synaj zabrania wykonywania obrazów, czy jakichkolwiek figur Pana Boga. 
Zabrania oddawania im pokłonu i zabrania oddawania im czci. W Nowym Przymierzu w Dziejach Apostolskich, Apostoł Paweł mówi:

29 Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że Bóstwo jest podobne do złota albo do srebra, albo do kamienia, wytworu rąk i myśli człowieka”. (17/29)

//www.nonpossumus.pl/ps/Dz/17.php

Dzielicie się opłatkiem nie w Imię Zbawiciela i zgody z Nim a zgody między sobą. 
To jest bardzo tragiczne ponieważ nie znając Nauk Pana Jezusa, jako katolicy, wolicie żyć w zgodzie bardziej z sąsiadem, córką czy synem, niż ze Stwórcą Nieba i ziemi, Którego Nauki  notorycznie łamiecie.

Na Górze Synaj, jak wspomniałem wyżej, Pan Bóg zawarował w II Swoim Przykazaniu Prawo mówiące o tym, że nie wolno wykonywać figur przedstawiających Jego Postać, czy obrazów, lub jakichkolwiek wyobrażeń, a w Waszych kościołach czy na rozstajach dróg jest tych bałwochwalczych wizerunków bez liku.

Zobacz: Księga Powtórzonego Prawa 5/8-10

//www.nonpossumus.pl/ps/Pwt/5.php

Nie mamy rozumieć, że Bóg Jest podobny do wytworu sztuki ludzkiego umysłu, woła Apostoł Paweł. 
Nie czyń sobie posągu, ani obrazu, krzyczy Mojżesz. 
I zamienili Chwałę Nieśmiertelnego Boga na obrazy, uczy również Paweł.

Wolą papieży i biskupów jest, by czynić wyobrażenia Pana Boga”, rzucają Bogu Ojcu i Jego Synowi w Twarz kolejno po sobie następujący papieże.

Pozostańmy jeszcze przy Dekalogu.

Nigdy, powtarzam, nigdy, Mojżesz od Pana Boga na świętej Górze nie otrzymał Przykazania o brzmieniu: 
Pamiętaj, abyś dzień święty święcił`”.

A bezczelnością, pychą i egoizmem jest, przykazanie człowiecze wstawić między Prawa Boże. Może sami otworzycie Biblię i sprawdzicie? Macie teraz dużo czasu!

 

 

MARIA!

Wspaniała, wybrana przez Pana Boga, kobieta. 
Co bym o niej nie powiedział pięknego, to modlitwa skierowana do niej jest bałwochwalstwem. 
Nie wolno, powtarzam, nie wolno do niej się modlić.  Zresztą, ta Maria, którą znam z Biblii, już od wielu wieków nie żyje.

Jednak pewnego Dnia, zgodnie z zapiskiem Biblijnym, ona i wszyscy ludzie wierzący, zostaną z martwych wzbudzeni. 
Takie jest Boże Prawo, Prawo zmartwychwstania, aby jeden drugiego nie uprzedził, aby wszyscy razem w jednej chwili, w „mgnieniu oka”, odziedziczyli żywot wieczny!

Zobacz: 1 List Apostoła Pawła do Koryntian 15/22 -51,52

//www.nonpossumus.pl/ps/1_Kor/15.php

Modlitwy do Aniołów, Józefa, Apostołów i innych katolickich „świętych”, to obłuda, to sprzeniewierzenie się Woli Pana Jezusa Chrystusa.

Nie ma innego imienia pod niebem danego ludziom, prócz „Jezus Chrystus". Od Niego i tylko od Niego zależy ludzkie zbawienie. Do Niego to łotr wiszący na krzyżu zwracał się mając nadzieję na życie wieczne. Gdy kamienowany Szczepan widział przed swoją śmiercią Ojcowski Majestat, a po Jego Prawicy Syna Bożego, to zgodnie z Bożym Postanowieniem zwrócił się do… Pana Jezusa, mówiąc:

Panie Jezu, przyjmij ducha mego!”.

Dzieje Apostolskie 7:59

//www.nonpossumus.pl/ps/Dz/7.php

 


 

Jak możecie tak spokojnie obchodzić wymyślone tradycyjne obrzędy? Jak możecie łamać się opłatkiem z bliźnim i godzić się z nim, czy życzyć mu wszystkiego najlepszego skoro modlitwami i uczynkami udowadniacie, że Waszym największym przeciwnikiem jest Pan Jezus Chrystus?
Zwracacie się w modlitwach do obrazów, przed figurami zdejmujecie czapki i kapelusze a Zbawiciela w Waszych sercach nie ma.

Wiem, tak zostaliście wychowani przez Waszą kłamliwą katolicką tradycję, przez oszustów w habitach, przez papieży i biskupów, przez księży, zakonnice, zakonników i katechetów.

Jakie to są Dary Miłości które moglibyście złożyć „ku miłej wonności” dla Syna Bożego? 
Wydeptujecie posadzki kościołów, kaplic i bazylik daremnie.

Wyrzućcie na śmietnik pogańskie obrazy, spalcie pogańskie katechizmy, które „odwodzą Was od mów rozumnych” i… zacznijcie być posłuszni Słowu Bożemu
Porzućcie papieży i biskupów którzy szydzą z Ewangelii.

Poproście Pana Jezusa o wybaczenie Waszych grzechów. To On Siedzi Po Prawicy Boga Ojca... i zacznijcie nowe życie, bo póki co, to Drodzy moi, jesteście martwi.

Niestety!

 

eżeli:

Obchodzicie katolickie Boże Narodzenie, lub popieracie je, to występujecie przeciwko Panu Jezusowi i Bogu Ojcu!

*

Podobne tematy zamieściłem pod adresami:

//57kerenor.neon24.pl/post/102435,najbardziej-oczekiwane-swieto-w-roku-list-do-mirka

//57kerenor.neon24.pl/post/101256,juz-niedlugo-katolicka-gwiazdka

Odsyłacze:  * Przewodnik katolicki” 52/1998 rok

 

 

Czytelniku, jeżeli chcesz, to przeczytaj również artykuł pt: „Jak rozpoznać prawdziwą wiarę!”.

//57kerenor.neon24.pl/post/98390,jak-rozpoznac-prawdziwa-wiare

 
 

KOMENTARZE

 • @
  A DO MNIE PRZYJŚĆ NIE CHCECIE...

  (39) Badacie Pisma, bo sądzicie, że macie w nich żywot wieczny; a one składają świadectwo o mnie;

  (40) ale mimo to do mnie przyjść nie chcecie, aby mieć żywot.

  (41) Nie przyjmuję chwały od ludzi,

  (42) ale poznałem was, że nie macie w sobie miłości Bożej.

  (43) Ja przyszedłem w imieniu Ojca mego, a wy mnie nie przyjmujecie; jeśli kto inny przyjdzie we własnym imieniu, tego przyjmiecie.

  (Ew. Jana 5:37-43, Biblia Warszawska)
  ....................................................................................

  Każdy człowiek który chce przypodobać się Panu Jezusowi, musi wypełniać Jego Prawa, musi słuchać Nauk Jego!

  Podsumuję to twoimi słowami, chociaż tak naprawdę to nie są one twoje:

  //Wyrzućcie na śmietnik pogańskie obrazy, spalcie pogańskie katechizmy, które „odwodzą Was od mów rozumnych” i… zacznijcie być posłuszni Słowu Bożemu.
  Porzućcie papieży i biskupów którzy szydzą z Ewangelii.

  Poproście Pana Jezusa o wybaczenie Waszych grzechów. To On Siedzi Po Prawicy Boga Ojca... i zacznijcie nowe życie, bo póki co, to Drodzy moi, jesteście martwi.//

  To jest bardzo dobrze pokazany człowiekowi, kierunek, by spodobać się Zbawicielowi a nie ludzkiemu ego! ZACZĄĆ NOWE ŻYCIE!


  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • Kłamliwe święta!
  Polska katolicka jest to lud tradycji , a nie nauk Zbawiciela , lud poniżający Boga Ojca i jego Syna . Stawiają ludzką naukę , wyżej od nauki Boga , ludzie którzy miłują własną tradycję lecz niekochający Zbawiciela i Boga Ojca .

  25 grudnia jest to pogańskie święto niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa . Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane , że 25 –go grudnia jest to święto i że należy ten dzień czcić .

  Ale wy katolicy i inne wyznania lubicie kłamstwa , wy wierzycie waszej tradycji , wy wierzycie papierzom , wierzycie w prezenty , w choinkę itp. w rzeczy , które nie mają nic wspólnego z wiarą w Pana i Boga Jezusa Chrystusa. Jest to bardzo przykre , że ludzie umiłowali własną chwałę , a zbawiciela i Jego Naukę mają za nic .

  Grzegorz napisał;

  //Każdy człowiek który chce przypodobać się Panu Jezusowi, musi wypełniać Jego Prawa, musi słuchać Nauk Jego! //

  Tak jest to prawda i ja się z tym zgadzam , każdy człowiek prawdziwie wierzący w Pana Jezusa będzie przestrzegał i wykonywał Jego Prawo i Jego Naukę Świętą !

  W Piśmie Świętym jest wyrażnie napisane , iż jedyną drogą do Boga Ojca jest Zbawiciel Pan Jezus Chrystus nikt inny .

  Pan Jezus powiedział;

  Ja jestem droga i prawda , i żywot nikt nie przychodzi do Ojca , tylko przeze mnie( ew. Jana 14,6 ). To Zbawiciel Pan Jezus Chrystus jest jedyną drogą do Boga Ojca i nie ma w nikim innym zbawienia .

  25 grudnia jest to pogańskie święto niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa , 25 grudnia nie narodził się Pan Jezus i jest to kłamstwo , każdy może to sprawdzić w Biblii.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY