Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za namową papieży i biskupów poniżacie Pana Jezusa i Boga Ojca!

 

 

Wasze święta katolicy to przede wszystkim biznes. A dobry biznes to kasa, prawda?

Jest Was ponoć 80% albo i może więcej! 

Tak, do Was mówię, do Was katolicy. Bilbordy na ulicach przyciągają wzrok.
Choinki iskrzące się pokładem światła oślepiają przechodniów, a Ci, uśmiechają się do Siebie no bo przecież ponoć Rodzi się Zbawiciel.

Mój Zbawiciel Urodził się ponad dwa tysiące lat temu… 

Nie wierzycie w Syna Boga Ojca. Jesteście poganami nieznającymi podstawowych Nauk z Pisma Świętego.
Za namową papieży i biskupów poniżacie Pana Jezusa a tzw. gwiazdkowe święta potrzebne są Wam Tylko do zaspokojenia Waszych brzuchów.


Telewizja. O tej porze roku "szyby niebieskie są od telewizorów".
Piękny moment by zareklamować cyfrowy Polsat lub "enkę".


Radio. Tutaj, owszem, kolęd bez liku a po nich i między nimi: "Zapraszamy do Tesco, specjalna okazja, u nas możesz tylko zyskać a nie stracić".


Przeglądam program telewizyjny:


Filmy, muzyka, filmy i… filmy. No i "Bożonarodzeniowe" Orędzie Prezydenta, Który, podobnie jak Wy, kompletnie nie zna Biblii. Zresztą, skąd ma znać skoro nasz Władca Państwa zamiast modlić się tylko do Pana Jezusa bierze udział w katolickich "szopkach" i tradycjach opartych na watykańskich kłamstwach.


   Oj Drodzy Moi... Wasz papież Jan Paweł II oślepił Was... Oj oślepił!


Kładziecie pod jego pomnikami kwiaty, całujecie granit, kamień zimny, modlicie się do Niego a tym samym obrażacie Stwórcę Nieba i Ziemi.


Tak, nawet w taki podobno specjalny dzień kompletnie ignorujecie Gościa na którego cześć kupujecie choinki, prezenty, wódkę i czekoladę dla Waszych Dzieci i... znowu wódkę!


A na pasterce jeden przez drugiego będziecie się wydzierać i szpanować przed dziewczynami w drugim kącie kościoła.

Szpan, obłuda, obżarstwo i… pogaństwo….I kłamstwo!


Przeczytaj również:


//57kerenor.neon24.pl/post/141640,dlaczego-nie-obchodze-swiat-bozego-narodzenia

 


 

KOMENTARZE

 • @Krzysztof J. Wojtas
  PAN JEZUS JEST JEDYNĄ DROGĄ DO BOGA OJCA! EWANGELIA WEDŁUG JANA 14/6

  Jeśli chodzi o chwalenie mojego Pana Boga Jezusa Chrystusa to TEN CZAS niczym nie różni się od czasu minionego wczoraj czy tydzień temu!

  Modlitwa do Syna Bożego to podstawa a przestrzeganie codzienne Jego Postanowień stanowi kwintesencję życia ucznia Chrystusowego.

  Nie uznaję kłamstw i pogańskich wymyślonych tradycji, zatem walczę piórem a nie mieczem tak jak Wasi papieże z czasów inkwizycji! Modlitwa do Marii, czy do papieża Jana Pawła II jest niezgodna z Decyzją Boga Ojca. On ustanowił dla rodzaju ludzkiego tylko i wyłącznie Pana Jezusa Chrystusa, zobacz: Dzieje Apostolskie 4/12!

  Jeśli będziesz na moim blogu przeklinał nawet wykropkowując część zdania czy wyrazu to usunę Twoje komentarze bez mrugnięcia okiem!

  Tyle ma do powiedzenia lew!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @matterhorn
  Hmmm... SZYBKO SKOŃCZYLIŚCIE Z MIŁOŚCIĄ WIGILIJNĄ!

  No cóż, muszę wywalić Twój komentarz a Twój wpis absolutnie nic nie zmienia. Poniżasz Pana Jezusa, obrażasz Boga Ojca i nie zależy Ci kompletnie na Ewangelii. Jesteś po prostu człowiekiem niewierzącym.


  Pozdro!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • Kpiarze , którzy lekceważą Boże Prawo !
  katolików nie interesuje Nauka Pana Jezusa , nie interesuje ich co jest napisane w Piśmie Świętym . Nikt z katolików nie chce wziąć do ręki Pisma Świętego i sprawdzić co tam jest napisane . Tak to prawda , gdyby poznali prawdę to by nie kłaniali się figurą i nie modlili się do obrazów . Święta , które teraz obchodzą to umówione coroczne spotkania rodzinne, zastawione bogato stoły, poleje się wódka, jak to w polskiej rodzinie .

  Jeden z apostołów Pana Jezusa powiedział ;

  BŁOGOSŁAWIONY TEN , KTÓRY CZYTA ,I CI , KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW PROROCTWA I ZACHOWUJĄ TO , CO W NIM JEST NAPISANE / Objawienie Jana 1,3 / .

  Ale po co czytać , jak można się swietnie bawić i objadać , a zarazem poniżać majestat Pana Jezusa . To nie jest ważne , że owe święta / Bożego Narodzenia / oparte są na kłamstwie ważne jest to , by wszyscy się świetnie bawili .

  Nie tylko katolicy ale też inne wyznania , które nie wierzą w Pana Jezusa , którzy nie wykonują woli Boga Ojca , którzy lekceważą Ojcowski rozkaz , obchodzą święta / Bożego Narodzenia / tak jak na przykład świadkowie czy adwentyści dnia siódmego czy ateiści . Oni na temat Pana Boga Jezusa Chrystusa nic nie wiedzą , ani nigdy do Zbawiciela się nie odzywają , a na dodatek chodzą od domu do domu z fałszywą nauką na ustach .

  To oni poniżają Pana Jezusa , a Jego urodziny 25 grudnia obchodzą ? stawiają w swoich domach choinki , obdarowują się prezentami no bo to taka tradycja ? To dopiero jest opętanie !!! Nie ma na to słów i nie ma tego z czym przyrównać !!!

  Szkoda, wielka szkoda że ludzie nie sprawdzają swoich nauczycieli, że odrzucają Naukę Zbawiciela ,a przecież ukochany Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swojego umiłowanego Syna , Pana i Boga Jezusa Chrystusa aby przez Niego świat był Zbawiony . Szkoda ,że ludzie odrzucają Ojcowski Dar którym jest PAN I BÓG JEZUS CHRYSTUS , UMIŁOWANY SYN BOGA OJCA !

  Na zakończenie , dziękuje mojemu Zbawicielowi Panu Jezusowi , że to dzięki Niemu i dzięki Jego łasce , każdego dnia mam święto i każdego dnia mogę świętować razem z Zbawicielem modląc się do niego , oddając Mu cześć i chwałę i czcić Go w duchu i prawdzie , a nie w literze bo litera zabija , a duch ożywia . A powtarzanie w kółko katolickich bzdur to drogi do nikąd , człowiek nie z uczynków będzie usprawiedliwiony oj nie z uczynków …………..

  Pozdrawiam!
 • @57KerenOr 13:02:40
  O żesz ...... ..... .... ....
  Strasznie mnie te słowa ugryzły Nie wiem, czy to przetrzymam. Muszę chyba natrzeć te pogryzione miejsca balsamem z lwiej paszczy z jakąś antytoksyną.

  PS. A czy wy obchodzicie wigilię - czego?
 • @topstopjuve
  http://m.neon24.pl/d11a2df76c0ba4f4d10d2820b96aa364,0,0.png

  POWIEDZ LUDZIOM PRAWDĘ!

  Chcesz się wyspowiadać? Zrób to w zaciszu domowym przed Majestatem Pana Jezusa a nie przed oszustami w czarnych habitach.

  Chcesz służyć Synowi Boga Ojca? Odejdź od tych, którzy modlą się do Marii czy do papieża Jana Pawła II. Przestań padać na kolana przed obrazami i figurami niby to Pana Boga. Nie choć do kościoła w którym uczą fałszywej nauki. Pozbądź się wszystkich tak zwanych "świętych obrazków", które są w Twoim domu. Zacznij mówić innym ludziom o Tej Nauce, Którą wprowadził Pan Jezus.

  Nie zapraszaj Mamy na wigilię tylko powiedz Jej prawdę, że data Narodzin Zbawiciela w Twoim kościele to oszustwo. Powiedz Jej, że Pana Jezusa nie odwiedziło trzech króli tylko mędrcy lub magowie ze wschodu. Zaznacz, że nie byli to Kacper, Melchior i Baltazar.

  Chcesz służyć Panu Jezusowi? To mów wszystkim, że to On jest Drogą do Boga Ojca i że wszystkie modlitwy powinni ludziska kierować do Syna Bożego.


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @topstopjuve 18:13:03
  Mówienie, że Jezus ustanowił kapłaństwo, nie opiera się na prawdzie tylko na kłamstwie tych w czarnych sukienkach
 • @topstopjuve
  PAN JEZUS CHRYSTUS JEST NAJWYŻSZYM KAPŁANEM!

  Czy mógł(a)byś wskazać gdzie Keren napisał że ustanowione przez Pana Jezusa kapłaństwo , to bzdura!

  Proszę mi to pokazać!

  //Modlę się raczej o wstawiennictwo Marii do Jezusa niż do niej samej.//

  Bóg Ojciec Dał nam ludziom swego Syna i to do Niego bezpośrednio mamy się udać! Jak więc można udać się do tego, którego Bóg Ojciec nie wskazał!?

  Jak można udać się do osoby która od dawna nie żyje!?

  PAN JEZUS JEST NAJWYŻSZYM KAPŁANEM, Z CHWILĄ JEGO ŚMIERCI ON JEDEN JEDYNY JEST TYM DO KTÓREGO POWINNI UDAĆ SIĘ LUDZIE!

  Żadna inna osoba nie była na te miejsce ustanowiona i nie moje to wymysły tylko tak pouczył ludzi Ojciec Pana Jezusa!!

  Kto udaje się wpierw do innej osoby a potem do Pana Jezusa, stawia Pana Jezusa na drugim miejscu, to JEST BAŁWOCHWALSTWO!!!!

  To co ty robisz, to właśnie jest to!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @topstopjuve
  ZGADZA SIĘ TO PRAWDA!

  Dlatego trzeba czytać Pismo Święte a nie katechizmy, ponieważ katechizm to wymysł kościoła katolickiego by ludzi sprowadzić na manowce!

  Czytaj Pismo Święte i proś Pana Jezusa o pomoc w zrozumieniu Jego Nauk!

  Oczywiście że kościół i żadna budowla nie jest człowiekowi potrzebna!
  Z chwilą śmierci Pana Jezusa zostaje wprowadzone Nowe Przymierze które niszczy świątynie które były przedtem!

  Teraz człowiek Chrystusowy, jest CHODZĄCĄ ŚWIĄTYNIĄ BOŻĄ!!

  Czyli masz mieć Prawa i Nauki Zbawiciela w sercu i WYKONYWAĆ JE , a staniesz się jak każdy wierzący prawidłowo w Pana Jezusa, ŚWIĄTYNIĄ BOŻĄ, w której mieszka Nauka Zbawiciela ale zapewne tego w katolicyzmie się nie dowiesz!

  Najwyższym Kapłanem do Którego powinnaś się udać jest PAN JEZUS, NIKT INNY !!!!TERAZ ON WYSŁUCHUJE TWOICH GRZECHÓW I POMAGA!!

  Czyli idziesz bezpośrednio do Boga(Pana Jezusa) który jest Tym Odwiecznym Kapłanem a tamten ten zwykły ziemski nie jest ci do niczego potrzebny a zwłaszcza już , kiedy Ciebie OSZUKUJE!

  Ja też kiedyś tego nie wiedziałem i dzisiaj mogę dzięki Panu Jezusowi, służyć RADĄ!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @topstopjuve
  DLATEGO MAMY SPRAWDZAĆ SWOICH NAUCZYCIELI!

  //Jak się w to wczyta i porówna z nauką Kościoła, to coś tu nie gra.//

  Jeśli podejdziesz do Nauk Zbawiciela, dowiesz się że On Powiedział : ''że mamy poznawać ludzi po owocach''. Jeśli więc ktoś mówi że jest wierzący a nie wykonuje Woli Pana Jezusa, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma!

  Dlatego to Jego ostrzeżenie biegnie od dwóch tysięcy lat w przyszłość aż do końca świata, byś ty, ja czy każdy inny człowiek mógł i umiał wyciągnąć wnioski, oczywiście pozytywne a negatywne , OMIJAĆ

  I tu w tym przypadku, kiedy twój nauczyciel kręci, to masz ogromny problem bo należysz do ludzi którzy wiedzą że oni kłamią a ty nadal tam jesteś!

  Dlatego o te wyjście z tego świata, o te nowe narodzenie które nie rozumiał Nikodem, trzeba prosić Zbawiciela, bo tylko On potrafi człowieka wyciągnąć i na MOCNYM POSTAWIĆ GRUNCIE!

  Pismo Święte mówi: ''nie miejcie nic wspólnego z bezowocnymi uczynkami złego''. Dla mnie to kompletnie wystarcza!


  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @topstopjuve 60grzegorz jassy27
  TRZY RAZY RACJA!

  Topstopjuve napisał:

  "Rzeczywiście, odnośnie Maryi nigdzie nie ma w Piśmie Świętym o tym, że Pan Jezus ją w jakiś sposób wywyższył. Zawsze była traktowana jako matka, jako człowiek, jako ktoś, kto pełni tylko jakąś misję. Nawet z opisu ukrzyżowania wynika, że zamiast ją wywyższyć, to odwrotnie wskazał jej miejsce w szyku...".

  60grzegorz o ostrzeżeniu Zbawiciela napisał:

  "Dlatego to Jego ostrzeżenie biegnie od dwóch tysięcy lat w przyszłość aż do końca świata, byś ty, ja czy każdy inny człowiek mógł i umiał wyciągnąć wnioski, oczywiście pozytywne a negatywne OMIJAĆ".

  To prawda, "rzeczywiście, odnośnie Maryi nigdzie nie ma w Piśmie Świętym o tym, że Pan Jezus ją w jakiś sposób wywyższył". Przynajmniej nie tak, jak to swoim wiernym wpoić chcą papieże i biskupi.

  Jassy27 napisał:

  "BŁOGOSŁAWIONY TEN , KTÓRY CZYTA ,I CI , KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW PROROCTWA I ZACHOWUJĄ TO , CO W NIM JEST NAPISANE". /Objawienie Jana 1,3/.

  Ale po co czytać , jak można się świetnie bawić i objadać , a zarazem poniżać majestat Pana Jezusa . To nie jest ważne , że owe święta /Bożego Narodzenia/ oparte są na kłamstwie ważne jest to , by wszyscy się świetnie bawili".


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY