Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

TRZEJ KRÓLOWIE – KATOLICKIE SZALBIERSTWO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyzwyczailiście już mnie do tego, że na tym Portalu kłamstwo jest mile widziane.

 

 

 

 

Nigdy Panu Jezusowi nie składali hołdu trzej królowie. To katolickie kłamstwo. Nie byli to Kacper, Melchior i Baltazar. Szydzicie katolicy z Syna Boga Ojca i ustanawiacie swoje prawa, które częstokroć niezgodne są z Nauką Mistrza z Nazaretu! Łamiecie podstawowe zasady ewangeliczne.

 

Ale cóż... Przyzwyczailiście już mnie do tego, że na tym Portalu kłamstwo jest mile widziane. Kłamstwo i obłuda.

 

Przypomnę tylko tym, którym zależy, iż o fakcie historycznym dotyczącycym mędrców ze wschodu można dowiedzieć się z Ewangelii według Mateusza. Tam w rozdziale drugim znajdziecie prawdę na ten temat. Tam, a nie pośród neonowych zna(F)ców.

 

 

Pisałem na temat mędrców ze wschodu także pod adresem:


//www.eioba.pl/a/4plv/o-trzech-krolach-ktorych-nie-bylo

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  HASKY SZCZEKA A KARAWANA IDZIE ....

  Spytałbym się tobie hasky o coś ale boję się że, twoja rozszczekana buzia nic nie jest w stanie mi odpowiedzieć!

  Z tego co czytam widzę że posiadasz ''nieprzebrane pokłady ludzkich wiadomości''.

  Wiem też że grudniowy okres jest w katolicyzmie tym okresem w którym zwierzęta mówią ludzkim głosem, więc przemów hasky, przemów a nie szczekaj!

  Keren napisał i to jest prawda:

  //Nigdy Panu Jezusowi nie składali hołdu trzej królowie. To katolickie kłamstwo. Nie byli to Kacper, Melchior i Baltazar. Szydzicie katolicy z Syna Boga Ojca i ustanawiacie swoje prawa, które częstokroć niezgodne są z Nauką Mistrza z Nazaretu! Łamiecie podstawowe zasady ewangeliczne.//

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @Husky
  NA TEMAT SZEŚCIU KRÓLI!

  HUSKY, PYTANIE ZASADNICZE BRZMI:

  Skąd wiesz, że tychże było sześciu. Masz jakieś dowody na ten temat? To po pierwsze! Po drugie, według Ewangelii wg Mateusza nie byli to królowie tylko mędrcy lub mówiąc dokładniej, magowie i jak przypomniał Grzegorz, nie mieli na imię Kacper, Melchior i Baltazar.

  Zatem mowa o królach składających hołd Synowi Bożemu jest kłamstwem! Wierutnym kłamstwem!

  Czekam za odpowiedzią!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • NIGDY NIE BYŁO TRZECH KRÓLI , ANI SZEŚCIU JAK NIEKTÓRZY TWIERDZĄ !
  Szósty stycznia jak co roku jest to święto pogańskie / katolików / wymyślone przez katolickich nauczycieli , którzy nie mają nic wspólnego z Prawdziwą Ewangelią Pana Jezusa . Jak co roku , według katolickiej tradycji jest wprowadzanych w błąd miliardy ludzi na ziemi . Przez katolicką tradycje zginie bardzo wielu ludzi .

  Ludzie upamiętajcie się i zacznijcie czytać Pismo Święte , ludzie proście Zbawiciela Pana Jezusa o przebaczenie i pomoc . tylko Pan Jezus może wam pomóc nikt inny , przestańcie żle czynić . Nigdy Zbawiciela Pana Jezusa , nie odwiedziło trzech króli , ewangelia mówi wyrażnie , że byli to Mędrcy ze Wschodu słońca , mówiąc dokładniej byli to magowie i nie mieli na imię Kacper, Melchior i Baltazar .

  Nigdzie nie przeczytałem , żeby świętować to wydarzenie , które miało miejsce ponad 2000 lat temu . Przykład mędrców jest wspaniałym dowodem na to , komu należy się pokłon , komu ludzie powinni oddawać pokłon cześć i chwalę . Ukochany Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Pana Jezusa nikogo innego i to Panu Jezusowi należy się pokłon ;

  Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi i pod ziemią / List Pawła do Filipian 2,9-11 / Dawno temu wiedzieli już o tym magowie / mędrcy / , którzy nie byli królami , że pokłon należy się tylko Panu Jezusowi nikomu innemu . Wiedział również o tym Szczepan / kamieniowany / , który bezpośrednio w swojej modlitwie zwrócił się do Pana Jezusa , a nie do Boga Ojca .

  No ale dzisiaj katolicy i inne wyznania na ziemi nie chcą pokłonić się Panu Jezusowi umiłowali własną chwalę i własną tradycję , którą stawiają wyżej od Zbawiciela Pana Jezusa i od Jego Przykazań . Mówią , że go znają , ale swoimi uczynkami zapierają się go .

  W Ewangelii Mateusza w drugi rozdziale jest wyraźnie napisane , że to Mędrcy ze wschodu , a nie trzej królowie przybyli oddać pokłon Panu Jezusowi z trzema darami .Cytat ;

  Gdy zaś Jezus narodził się w Betlejem w Judei za panowania króla Heroda, oto Mędrcy ze Wschodu przybyli do Jerozolimy i pytali: Gdzie jest nowo narodzony król judzki? Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon . Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z matką jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę. / Ew. Mateusza 2, 1-12 /
 • @Husky
  CÓŻ KOLEGO, JESTEŚ BARDZO ALE TO BARDZO CHORYM CZŁOWIEKIEM!

  ŻEGNAJ!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @topstopjuve
  NIE NAZWAŁBYM WOJTASA BARANEM, bo to nie za bardzo ładne określenie jest.

  Raczej rzekłbym, że to greenhorn, czy człek zielony i kompletnie nieznający się na Ewangelii Pana Jezusa Chrystusa. Dodałbym, iż Pan Wojtas podobnie jak imć Zawisza, zabłysnąć raczej chce na Neonie niźli powiedzieć prawdę.

  Zauważ, że w twórczej pracy Pana W. jest mnóstwo niedomówień i domysłów. Jak taki człowiek zdobył prawa do wydawania jego książek? 

  Imć Pan W. tyle H2O wlewa w swoje arty, że pewnego dnia sam się w niej zachłyśnie.

  A z drugiej strony patrząc czas przestać rzucać perły pomiędzy wieprze!!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY