Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2746 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

MODLITWA- UŚMIECH MIŁOŚCI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie tak ma być z modlitwą. Ona nie polega na bezrozumnym powtarzaniu słów. Nie uwiążesz u Jej palików chorągiewek by modlitwę słały za Ciebie.

 

Modlitwa to nie tylko rozmowa z Synem Boga Ojca ale rozmowa z Nim przede wszystkim. Gdy jest Ci źle, lub gdy chcesz się wyżalić a przede wszystkim gdy Go chcesz wielbić i wysławiać to używasz języka zrozumiałego i pięknego. I nie chodzi tutaj o cudowny dobór słów, bo kimże jestem by sądzić, że moje adoracje wychodzące z moich ust są doskonałe?

Modlitwa to również spojrzenie w Kosmos. To westchnienie gdy co dnia idziesz do pracy. Wieczorem patrzysz i podziwiasz układ gwiazd. Spoglądasz w serce Drogi Mlecznej i dostrzegasz tam Moc tak Tajemniczą i Cudowną, że ślesz w tę potężną przestrzeń uśmiech miłości. To szacunek i pokłon dla Niewidzialnego. To milczenie i ukorzenie się przed Jego Majestatem.

Modlitwa „Ojcze Nasz” nie ma absolutnie nic wspólnego z mantrą i powtarzaniem tylko słów. Ten kto tak odmawia Boże Słowa to ich nie rozumie. Ileż to razy mówiąc Modlitwę Pańską nie dobrnąłem do Jej końca? Ileż to razy przerwałem Ją i zacząłem wielbienie od początku? Dziesiątki razy... Nie chcę Jej mówić jak wiersza wykutego na blachę. Nie tak ma być z modlitwą. Ona nie polega na bezrozumnym powtarzaniu słów. Nie uwiążesz u Jej palików chorągiewek by modlitwę słały za Ciebie.

Ale możesz „wiatrowi" rozkazać by poniósł Twoje słowa w daleką dal a literki omijając szczyty gór i morza dotrą przed Tron Syna Bożego!


eszcze raz napiszę o tej szczególnej modlitwie polegającej na milczeniu, na podziwianiu tego wszystkiego wokół mnie co ukształtowała Moc Przedwiecznego.

Gdy spadają krople deszczu z nieba świecąc w porannym blasku słońca, gdy pada śnieg lub trzaska siarczysty mróz, to Go dostrzeżesz i gdy z oczu Twoich spłynie łza to... Go zrozumiesz! 


 

Możliwość modlenia się do Syna Boga Ojca wiąże się z Jego Łaską. Nigdy, przenigdy nie wiedziałbym do kogo kierować swoje chwalby gdyby pewnego dnia On nie powiedział do mnie: Oto JESTEM!

I Ten szczególny Rozkaz Starodawnego, który poruszył moje serce: „To jest Syn Mój Umiłowany, Jego słuchajcie!”.

Modlitwa to nie tylko rozmowa z Synem Boga Ojca ale rozmowa z Nim przede wszystkim.KOMENTARZE

 • @57KerenOr
  PAN JEZUS, BÓG OJCIEC TO STWORZYCIELE NIEBA I ZIEMI!


  Napisałeś:

  //Modlitwa to również spojrzenie w Kosmos. To westchnienie gdy co dnia idziesz do pracy. Wieczorem patrzysz i podziwiasz układ gwiazd. Spoglądasz w serce Drogi Mlecznej i dostrzegasz tam Moc tak Tajemniczą i Cudowną, że ślesz w tę potężną przestrzeń uśmiech miłości. To szacunek i pokłon dla Niewidzialnego. To milczenie i ukorzenie się przed Jego Majestatem.//

  Kiedy to przeczytałem co napisałeś powyżej, zaraz moje ''oczy'' skierowały się na List do Hebrajczyków 11/1-3

  ''(1) A wiara jest pewnością tego, czego się spodziewamy, przeświadczeniem o tym, czego nie widzimy.

  (2) Wszak jej zawdzięczają przodkowie chlubne świadectwo.

  (3) Przez wiarę poznajemy, że światy zostały ukształtowane słowem Boga, tak iż to, co widzialne, nie powstało ze świata zjawisk.


  ... iż to, co widzialne, nie powstało ze świata zjawisk... To prawda, to prawda a człowiek świecki, szuka , szuka i dopatruje się jakiegoś kosmicznego dziwoląga imieniem natura, ewolucja lub coś innego, która niby to wszystko stworzyła a odpowiedź jest taka prosta!

  Tylko przez te ''okulary'' zwane WIARĄ , można dostrzec to , co przed wieloma ludźmi zostało zakryte!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @
  Oj ! nie wszyscy dzisiaj , chcą modlić się do Pana Jezusa ! modlą się bezpośrednio do Boga Ojca , do Marii i do różnych innych osób tzw. / świętych /, którzy tak naprawdę nie są osobami świętymi i nigdy nie byli ? np. do św. Antoniego ? lub do papierzy ? lub jeszcze innych wymyślonych . Taka modlitwa nigdy nie zostaje wysłuchana , dlatego że nie jest skierowana do Pana Jezusa !!!!

  A przecież ukochany Bóg Ojciec dał ludziom na całej kuli ziemskiej tylko swego umiłowanego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa nikogo innego nie posłał do ludzi ;

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny . / Ew. Jana 3,16 /

  Każda modlitwa , która wychodzi z ust i z serca , powinna być skierowana do Pana Jezusa , bo tak zadecydował Bóg Ojciec. Przekazując to trzem apostołom na świętej górze przemienienia ;

  Ten jest Syn mój umiłowany , którego sobie upodobałem , Jego słuchajcie . / Ew. Mateusza 17,5 /

  Dziękuje dziś Panu Jezusowi za to , że dzięki Jego łasce mogę moją modlitwę kierować do Niego i prosić Go o cokolwiek w imieniu Jego i to dzięki Panu Jezusowi mogę wykonywać wolę Boga Ojca : A Wolą Boga Ojca jest aby wszyscy szli i modlili się do Syna , Pana i Boga Jezusa Chrystusa .

  Modlitwa , która płynie z czystego serca i jest skierowana tylko do Pana Jezusa , taka modlitwa na pewno będzie wysłuchana i taki człowiek zostanie wysłuchany przez Zbawiciela .

  Nie każdy , kto do mnie mówi : Panie , Panie , wejdzie do Królestwa Niebios : lecz tylko ten , kto pełni Wolę Ojca Mojego , który jest w niebie . / Ew. Mateusza 7,21- 23 /

  Keren napisał ;
  //Modlitwa to nie tylko rozmowa z Synem Boga Ojca ale rozmowa z Nim przede wszystkim. //
  ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  Modlitwa to także podziwianie tego co Pan Jezus razem ze swoim Ojcem stworzyli , cały świat i wszystko co na nim jest i nas otacza . Dziś dzięki Panu Jezusowi żyje i dzięki Niemu mogę widzieć , przejrzeć i podziwiać to wszystko co stworzył razem ze swoim Tatą .


  Pozdrawiam !
 • @topstopjuve
  MARIA NIE WSTAWIA SIĘ ZA ŻADNYM CZŁOWIEKIEM U PANA JEZUSA!

  Witaj!

  Zastanawiasz się zapewne dlaczego nie wysłuchałem prośby w sprawie napisania jeszcze paru zdań na temat słów modlitwy.
  Twoje wynurzenie o wstawiennictwie Marii jest tego przyczyną!

  26.12.2017 roku napisałeś:

  „Modlę się raczej o wstawiennictwo Marii do Jezusa niż do niej samej”.

  http://m.neon24.pl/b98f6e94dad3195b297dd02ca37477b3,11,1.png

  Po prostu fałszem jest myślenie, iż człowiek musi modlić się do Marii o jakiekolwiek wstawiennictwo! Maria zgodnie z Prawem Bożym musiała kiedyś umrzeć, lecz mając nadzieję w sercu wiedziała, że pewnego dnia zmartwychwstanie do nowego życia!

  Pan Jezus wyraźnie zaznaczył, że zabranie ludzi wierzących nastąpi z chwilą Jego powrotu. (Zobacz: Ewangelia według Jana 14/1-3)!

  Ci, którzy uważają, że należy prosić Marię o wstawiennictwo u Pana Jezusa nie znają Ewangelii i tak w istocie kpią sobie w żywe oczy ze Słów Syna Boga Ojca!
  Pan Jezus wielokrotnie zaznaczył, że ludzie mają pójść „do Niego” bezpośrednio.

  Jeden przykład! Zbawiciel rzekł:

  „(39)  Badacie Pisma, bo sądzicie, że macie w nich żywot wieczny; a one składają świadectwo o mnie;  (40)  ale mimo to DO MNIE przyjść nie chcecie, aby mieć żywot”.

  Ewangelia według Jana 5/3 9, 40

  Pan Jezus jest Jedynym Arcykapłanem Nowego Przymierza i Pośredniczy pomiędzy Bogiem Ojcem a człowiekiem! Pan Jezus nie jest ani Twoim ani moim Pośrednikiem. Pan Jezus Jest Pośrednikiem Boga Ojca!

  Powtórzę się: Kto potrzebuje „dodatkowych pośredników”, pośredniczących pomiędzy człowiekiem a Zbawicielem, kompletnie nie zna Nauki Syna Bożego.


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @topstopjuve
  MODLĘ SIĘ DO PANA JEZUSA CHRYSTUSA I TYLKO DO PANA JEZUSA CHRYSTUSA.

  On jest moim Bogiem i Orędownikiem przed Ojcowskim Obliczem. Modlę się różnymi słowami a także moja modlitwa oparta jest na braku słów, czyli na westchnieniu czy podziwianiu Jego Dzieł.

  Kocham Zbawiciela i kocham Boga Ojca. Wiem o tym bardzo dobrze, że Syn Boga Ojca Jest nam dany od Ojcowskiego Majestatu. Izajasz prorokuje, że ludzie wierzący zwać będą Syna Bożego Bogiem Mocnym, więc Pan Jezus jest Bogiem Mocnym! Jest również Zbawiciel Księciem Pokoju a także Przedziwnym Doradcą.

  Jest też Arcykapłanem... I Jemu oddaję swoje serce. Zbawiciel jest Moim Tatusiem.


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @topstopjuve
  NO POWIEDZMY...

  ZATEM CZAS NA CIEBIE. Chętnie wysłucham Twoich poglądów dotyczących Twojej wiary...


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @topstopjuve
  Napisałem do Ciebie:

  "POWIEDZ LUDZIOM PRAWDĘ!

  Chcesz się wyspowiadać? Zrób to w zaciszu domowym przed Majestatem Pana Jezusa a nie przed oszustami w czarnych habitach.

  Chcesz służyć Synowi Boga Ojca? Odejdź od tych, którzy modlą się do Marii czy do papieża Jana Pawła II. Przestań padać na kolana przed obrazami i figurami niby to Pana Boga. Nie choć do kościoła w którym uczą fałszywej nauki. Pozbądź się wszystkich tak zwanych "świętych obrazków", które są w Twoim domu. Zacznij mówić innym ludziom o Tej Nauce, Którą wprowadził Pan Jezus.

  Nie zapraszaj Mamy na wigilię tylko powiedz Jej prawdę, że data Narodzin Zbawiciela w Twoim kościele to oszustwo. Powiedz Jej, że Pana Jezusa nie odwiedziło trzech króli tylko mędrcy lub magowie ze wschodu. Zaznacz, że nie byli to Kacper, Melchior i Baltazar.

  Chcesz służyć Panu Jezusowi? To mów wszystkim, że to On jest Drogą do Boga Ojca i że wszystkie modlitwy powinni ludziska kierować do Syna Bożego.

  http://57kerenor.neon24.pl/post/141656,szpan-i-gwiazdkowe-poganstwo#comment_1430636

  Czy nie pasuje Ci coś w moim wpisie topstopjuve?
  Od mojej modlitwy ważniejszy jest Pan Jezus, Syn Boga Ojca. Zacznij Jemu służyć i zerwij wszelkie kontakty z religią katolicką. Służ Panu Jezusowi zgodnie z Ojcowską Wolą! Pomódl się do Zbawiciela i zaufaj Mu.

  Skasowanie komentarzy niekoniecznie jest dobrym wyjściem. Jeżeli zależy Ci na zbawieniu to opowiadaj niedościgłe tajemnice Chrystusowe i nie maż się jak małe dziecko!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY