Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2746 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

POLAK KATOLIK WINNY ZA NIC BYĆ. ZA WSZYSTKO WINNY BYĆ KALI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polak katolik nie ma prawa być ukarany pomorem za swoje pogańskie obyczaje.

 

Krystynko Droga, wyhamuj trochę. Chcący, czy też niechcący, uprawiasz tutaj szkodliwą demagogię. Przecież ten Portal i bez Twoich wpisów stacza się na samo dno. Owe miejsce w sieci przypomina mi antysemicką propagandę sprzed wielu, wielu lat.

Izraelici winni są za pomory! Izraelici winni są za wojny! Izraelici winni są za wszelkie zło na naszej planecie!

 

 

A za co winny jest Marcin Luter? No przecież za nic! Winni są również izraelici za to, że Luter żył, że się urodził, że... Tak, to zapewne również ich wina...


Albo taka Lutrowa wstawka, którą przytaczasz:


"Myśmy żydowinów z Jeruzalem nie sprowadzali. Dotychczas nie wiadomo co za diabeł ich do nas zagnał ....".     

 

                                                      

 

No proszę, mesje Luter zapomniał, że to Pan Bóg rozproszył po "wszelkich krainach ziemskich" Swój Naród! O tym przecież Marcin powinien wiedzieć, skoro Pismo Święte czytał!

 

Ale nie! Ale nie! W nim, tak samo jak w wielu tutaj obecnych, kwitła nienawiść do izraelitów. Ale on oczywiście winny nie był. On napisał jakieś tam tchórzliwe tezy, które z wiarą w Pana Jezusa i Boga Ojca niewiele miały wspólnego! No ale co tam, winni są Izraelici, Romowie ale nie Polacy.


 

Polacy  nie sprowadzają przecież żadnych pomorów, nie toczą wojen, nie walczą w powstaniach i nie podrzynają gardeł bliźniemu kosami. Nie Polacy... Owszem, za wszelkie zło odpowiedzialny jest izraelita ale nie Polak katolik, który zamiast modlić się tylko do Syna Boga Ojca, modli się do Marii czy do papieża Jana Pawła II.
Polak katolik nie ma prawa być ukarany pomorem za swoje pogańskie obyczaje. Nie może przecież Polak katolik  cierpieć za swoje pogańskie bałwochwalcze obrazy i figury na rostajach dróg! Polak katolik  nie może być winny! Polak katolik to wzór cnót dla izraelity i dla Cygana. 

Polak katolik winny za nic być. Za wszystko winny być Kali!

 

Tak, tak, Mzwandile Ngubeni, jesteś winny i Ty Emosie Bango, także! 


 KOMENTARZE

 • @AgnieszkaS 18:49:59
  przecież to wysłannik z Jerozolimy, dlaczego ma wracać?:))))

  btw "promień światła"...brzmi tak jak "niosący światło"...:))
 • POLAK - KATOLIK ........
  Witam!

  Tacy właśnie są Polacy katolicy . Na tyle ich tylko stać ;

  AgnieszkaS naprawdę bardzo się wykazała swoją mądrością w wypowiedzi ;
  ---------------------------------------------------------------------------------------
  // Po co cierpieć wśród wśród bałwochwalczych Polaków, udaj się Lwie do Jerozolimy, a będziesz wśród swoich. //
  --------------------------------------------------------------------------------------

  Polska katolicka to kraj tradycji i obrzędów wymyślonych przez ludzi . To kraj , który Naukę Pana Jezusa ma za nic , a z wolą Boga Ojca absolutnie się nie liczy . Mówią , że Pana Boga znają , a modlą się do swojego bożka marii, do papierza, do obrazów , do figur i do różnych innych tzw. świętych , którzy wcale nie są świętymi i nigdy nie byli .

  Jeśli zapytasz się katolika o PANA JEZUSA to zaraz uważa cię za światka lub za jakiegoś innego wyznawcę jakieś innej religii wymyślonej przez świat . Polak katolik nie modli się do PANA JEZUSA zgodnie z wolą Boga Ojca , nie czyta Pisma Świętego , a na dodatek uważa się za osobę wierzącą , jest to koszmar !

  Bóg Ojciec tylko Syna swego dał ludziom , nikogo innego nie posłał do ludzi ;

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ./ Ewangelia Jana 3,16 /.

  Ojcowski ROZKAZ brzmi dokładnie ; Ten Jest Syn Mój Umiłowany , Którego Sobie Upodobałem JEGO SŁUCHAJCIE ! / Ewangelia św. Mateusza 17, 5 /.

  Ludzie czytajcie Pismo Święte i sprawdzajcie swoich nauczycieli !!! Ale najpierw zegnijcie swoje kolana przed majestatem Pana Jezusa i proście Go o przebaczenie i zrozumienie Jego Nauki Świętej .

  Bóg Ojciec Dał nam swego Syna, Jezusa Chrystusa, Boga, abyśmy tylko do Niego się udali i tylko Jemu pokłon złożyli , Bóg Ojciec nikogo innego nie posłał do ludzi tylko i tylko swego umiłowanego Syna , PANA i BOGA JEZUSA CHRYSTUSA ! Jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus !

  No ! ale Polak katolik wie lepiej od Pana Boga , wie jaką drogą ma iść i do kogo ma się modlić , a naukę Pana Jezusa ma za nic . Dla Polaka katolika tradycja jest ważniejsza od Pana Jezusa Ojcowskiego Daru , umiłowali własną chwałę i własną tradycję. Zapomnieli , że Zbawienie jest tylko w Panu i Bogu Jezusie Chrystusie . Tak zadecydował ukochany Bóg Ojciec !!!

  Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce / Ew. Jana 3,35 /
  Tego miłujcie , chociaż Go nie widzieliście , wierzcie w Niego , choć Go teraz nie widzicie , i weselcie się radością niewysławioną i chwalebną / I List św. Piotra 1, 8 /.

  A ja radzę pomodlić się do Pana Jezusa !
 • @AgnieszkaS
  SĄ LUDZIE...

  Pani Agnieszko, zapewniam panią że, są ludzie którzy widzą dużo więcej niż się niektórym wydaje. I tak jak kiepski poeta pisze kiepskie poematy, tak wspaniały Apostoł pisze to, co dyktuje mu Pan Jezus!

  Dużo zależy od człowieka co wybierze, ja wolę ewangelię Chrystusową!
  Ja wolę Pismo które wykracza poza obszar ludzkiego umysłu, wolę Pismo które daje Życie Wieczne a nie śmierć!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @trybeus
  MOGĘ BYĆ LUCYFEREM TRYBEUSIE. NO PROBLEMO!

  Trybeusie, napisałeś do AgnieszkiS na temat mojego Internetowego loginu:

  "Promień światła"...brzmi tak jak "niosący światło"...:))".

  Dobrze napisałeś. Nazwy trochę podobne no ale wiesz chyba, że Lucyfer to dobra nazwa Anioła przed jego wystąpieniem przeciwko Panu Bogu! Dopiero potem ów Anioł stał się "satanos".

  No tak, wiem, że wiesz...

  MOGĘ BYĆ LUCYFEREM... Spoko! NIE OBRAZIŁEM SIĘ!
  Z punktu zapisu Biblijnego, każdy z nas powinien chcieć nim być!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @AgnieszkaS 01:13:42
  //Każdy, nawet najmniejszy zakątek na ziemi, ma swoje wierzenia, tradycje i obrzędy wymyślone przez ludzi, i wszystkie święte księgi zostały przez ludzi napisane. //
  { AgnieszkaS }

  Witam!

  A ja wolę Naukę Zbawiciela Pana Jezusa od ludzkiej nauki , tradycji , obrzędów czy innych wierzeń . Wolę wykonywać Wolę Pana Jezusa niż mam sam na sobie polegać , czy na mojej własnej woli , czy na jakieś nauce wymyślonej przez ludzi . AgnieszkoS sprawa wiary nie jest sprawą wszystkich ludzi . Nie wszyscy ludzie chcą uwierzyć w Zbawiciela Pana Jezusa , którego posłał Bóg Ojciec do ludzi , ażeby świat był przez niego zbawiony . Oj ! nie wszyscy ludzie chcą być zbawieni ! A ja wolę Naukę Pana Jezusa od nauki ludzkiej .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY