Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2746 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

NOWE ŻYCIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Plemnik dotarł do celu swojego przeznaczenia. Teraz ma do wykonania ostatnie zadanie - przeniknąć w głąb komórki jajowej.

 

Nie za bardzo interesują mnie apele biskupów czy arcybiskupów katolickich. Nie dlatego, że w niektórych relacjach ludzkich nie mogą mieć oni racji lecz dlatego, że  przypodobanie się ludziom większe dla nich ma znaczenie, niźli przypodobanie się Panu Jezusowi i Bogu Ojcu. 

W "naszej" cywilizacji miłość do bliźniego zajmuje podobno miejsce wyróżnione, choć przykłady życiowe przeczą tej tezie!  W kulturze europejskiej  wyrosłej na pogańskich obyczajach katolickich czy pogańskich obyczajach "Lutrowych",  wojny i powstania zajmują ważne miejsce obyczajowe. I do tego Polak na Polaka patrzy z pogardą a także Polak na izraelitę patrzy z zazdrością i nienawiścią, co widać wyraźnie na tym Portalu!

latego, jeśli mówimy o  aborcji, (może jednak powinienem napisać -"zabójstwie"), to absolutnie nic żaden przepis nie wniesie jeśli wyznaczymy  fałszywy czas istnienia nowego życia na podstawie własnego widzimisię  a nie na podstawie stanu faktycznego.  No i jeszcze o krzyk sumienia chodzi...!

W jednym z Portalowych miejsc napisano:

"Chyba najmądrzejsze, co dziś w naszym kraju można zrobić, to chronić powszechnie i bezwzględnie od 90-go lub od 120-go dnia życia".

No tak, ciekawe na jakiej podstawie i "z jakiej to racji" człowiek ma wyznaczać ów bezwzględny czas?

Fragment z innej strony:

"Plemnik dotarł do celu swojego przeznaczenia. Teraz ma do wykonania ostatnie zadanie - przeniknąć w głąb komórki jajowej.

Podczas przebijania się do wnętrza komórki jajowej plemnik traci akrosom oraz witkę.  Plemnik, który wniknął do komórki jajowej, wnosi połowę cech dziedzicznych przyszłego dziecka. Płeć zależy wyłącznie od typu plemnika,  który zapłodni komórkę, nie można jednak odróżnić "żeńskich" i "męskich" plemników od siebie".

https://trymestr.pl/momentpoczecia.phpI oto prawidłowa odpowiedź: Gdy plemnik pokona chaszcze, lasy, pagórki, doliny i jeziora, dotrze do celu podróży. Przebije się przez komórkę jajową wnosząc do jej wnętrza cechy Dziedziczne Dziadka, lub Babci a także oczywiście Mamy i Taty.

Od tego momentu zaczyna się życie! I od tego momentu zaczyna się również zabójstwo!
 

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  „Oczy twoje widziały nawet mój zarodek, a w twej księdze były zapisane wszystkie jego cząstki” (Psalm 139:16)

  https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2007446?q=zarodk%2A&p=par
 • @via vitae
  STRASZNA RÓŻNICA W TŁUMACZENIU CYTATU!

  Psalm 139/16

  "16 Oczy Twoje widziały me czyny 
  i wszystkie są spisane w Twej księdze; 
  dni określone zostały, 
  chociaż żaden z nich [jeszcze] nie nastał".

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Ps/139.php Biblia Tysiąclecia

  http://m.neon24.pl/e7399cd79fc21cfd8786bdf125ef9fac,0,0.jpg

  "(16) Oczy twoje widziały czyny moje,W księdze twej zapisane były wszystkie dni przyszłe,Gdy jeszcze żadnego z nich nie było".

  http://biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska

  http://m.neon24.pl/e7399cd79fc21cfd8786bdf125ef9fac,0,0.jpg

  "(16) Widziały Twoje oczy, kiedy powstawałem, wszystko było zapisane w Twej księdze. Wyznaczona była liczba dni moich, zanim pierwszy z nich mogłem przeżyć".

  http://biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawsko-Praska

  http://m.neon24.pl/e7399cd79fc21cfd8786bdf125ef9fac,0,0.jpg

  "(16) Niedoskonały płód ciała mego widziały oczy twoje; w księgi twoje wszystkie członki moje wpisane są, i dni, w których kształtowane były, gdy jeszcze żadnego z nich nie było". 

  http://biblia.info.pl/biblia.html Biblia Gdańska

  http://m.neon24.pl/1bd5fe37d5e16890fbe2b890e5ea7527,0,0.jpg

  "Oczy Twoje widziały me czyny "!

  " Oczy twoje widziały czyny moje".

  " Widziały Twoje oczy, kiedy powstawałem".

  " Niedoskonały płód ciała mego widziały oczy twoje".


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • Tłusty kocie - Ona zna sposób i cenę uwolnienia zaś Ty nie znasz umiaru.
  Faktycznie spełniasz swoje pragnienie i kroczysz po śladach kopyt. Wpis zrobiłeś pozornie szlachetny lecz wstawiasz go tylko po to by straszliwie dokazać cierpiącej duszy. O ile wiem , że jej rozpacz i później łzy w kratce konfesjonału uratują jej duszę to nie wiem czym ogarniesz mrok swoich zamysłów. Tak jak faryzeusze nawet pismo możesz wykorzystać do zduszenia siostry.. Szkoda Ciebie na to dziwaczne marzenie o pogoni za niosącym światło.

  Prawda nas wyzwoli …kroczy obleczona miłosierdziem.
 • @jax
  SÓL SREBROWA SULFATIAZOLU!

  Witaj jax!

  Myślę, że wczorajszego dnia oparzyłeś się sromotnie!
  Wykonałeś zatem mam nadzieję rzeczy podstawowe, które wykonać musimy gdy wrzątek wylejemy przykładowo na rękę. Pierwsze i podstawowe jest to, że należy z szybkością błyskawicy doskoczyć do umywalki i lać na oparzoną rękę hektolitry zimnej wody. Lać nie pięć minut ani dziesięć, tylko najmniej pół godziny.

  Jak wiesz ochładzać w ten sposób musimy oparzelinę by gorąco, które wtargnęło pomiędzy tkanki nie wyrządziło nam jeszcze większej krzywdy.

  Potem, dopiero potem, wezwać możemy lekarza, (lecz nie musimy przecież), by zajął się naszą gło... sorry, ręką!

  Gdy jednak lekarz okaże się zbędny, to rany pod żadnym pozorem nie smarujemy masłem albo smalcem.

  Proponuję w tym wypadku argosulfan. Nakładamy ów krem na ranę na grubość około 2 mm i zostawiamy. Najlepiej, jeśli jest to możliwe, nie owijamy rany żadnym bandarzem.
  Argosulfan to inaczej sól srebrowa sulfatiazolu. Owa sól srebrowa bardzo szybko goi rany i polecam ją każdemu!

  No chyba, że wstając rano uderzyłeś się w głowę. Wtedy należy wykonać zupełnie inne czynności...

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • płać plemnika
  ".. nie można jednak odróżnić "żeńskich" i "męskich" plemników od siebie"" - oczywiście że można, można także dokonać selekcji męskie - żeńskie
 • @57KerenOr
  NOWE ŻYCIE - NIE ZBIJAJ!

  //I oto prawidłowa odpowiedź: Gdy plemnik pokona chaszcze, lasy, pagórki, doliny i jeziora, dotrze do celu podróży. Przebije się przez komórkę jajową wnosząc do jej wnętrza cechy Dziedziczne Dziadka, lub Babci a także oczywiście Mamy i Taty.

  Od tego momentu zaczyna się życie! I od tego momentu zaczyna się również zabójstwo!//

  I to jest wszystko i nie potrzeba tutaj wielkich rozprawek, ale człowiek będzie robił wszystko by być mądrzejszym od Zbawiciela!

  Zresztą już przykład tej ''mądrości'' pokazał nam jax .

  A ja, ze swej strony mogę ze smutkiem powiedzieć że niektórym być może bandaż na głowę mógłby jeszcze pomóc, ale to niektórym!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY