Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

GDZIE BYŁA DUSZA SYMEONA?! PYTANIE DO KATOLIKA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

MÓZG JEST PO TO BY MYŚLEĆ!

Cytat:


(50)  Ale Jezus znowu zawołał donośnym głosem i oddał ducha.  (51) I oto zasłona świątyni rozdarła się na dwoje, od góry do dołu, i ziemia się zatrzęsła, i skały popękały,  (52)  i groby się otworzyły, i wiele ciał świętych, którzy zasnęli, zostało wzbudzonych;  (53) i wyszli z grobów  po jego zmartwychwstaniu, i weszli do świętego miasta, i ukazali się wielu.

(54)  A setnik i ci, którzy z nim byli i strzegli Jezusa, ujrzawszy trzęsienie ziemi i to, co się działo, przerazili się bardzo i rzekli: Zaiste, ten był Synem Bożym”.


Ewangelia według Mateusza 27/50-54 Biblia Warszawska

 


 

Katoliku, według Twojej nauki dusze ludzi wierzących po zakończeniu życia idą do Nieba. Tak podobno zakończył swoje życie Twój papież Jan Paweł II, który, (i tutaj jeszcze raz powtórzę),  podobno  gdy umarł to natychmiast zabrany został do Domu Ojca.


a piszę, że to nieprawda ale przecież nie od dzisiaj znasz moje zdanie!

Co powiesz jednak na słowa Ewangelisty Mateusza? Ze mną możesz się nie zgodzić! Możesz nazwać mnie sekciarzem czy heretykiem ale...!

 

ednak zauważ, że  po zmartwychwstaniu  Pana Jezusa jacyś święci ludzie wyszli z grobów i weszli do miasta świętego. Niespójność nauki papieskiej polega na tym, że jeżeli Pan Jezus zmartwychwstał i po Jego zmartwychwstaniu powstali z grobów owi święci, to gdzie były wcześniej ich dusze? Rozumiesz?


eżeli prawdą jest to, co głoszą papieże, że po zakończeniu życia dusze ludzi wierzących zabrane są do Nieba to znaczy, że coś tutaj nie gra. Czyżby dusze tych którzy zmarli powróciły do ciał tychże?Ajajaj! Sam przyznasz, że to raczej heretycie myślenie byłoby!


No więc zauważ, że umiera jakiś wierzący Symeon i jego dusza wędruje do Nieba ponieważ Pan Jezus ją tam przeniósł  bo już zmartwychwstał. Potem, ni stąd ni zowąd następuje cud i ów Symeon wchodzi do świętego miasta. Wchodzi on tam bez duszy ponieważ ona wcześniej zabrana została do Nieba.


Co za heretycie zdanie, prawda? 

No, jeżeli Ci zależy to nie śpij spokojnie! Pa! I myśl Człowieku, myśl...


Przeczytaj także:


//57kerenor.neon24.pl/post/143147,ucza-ze-syn-bozy-nie-lezal-do-zmartwychwstania-w-grobie

 KOMENTARZE

 • @
  RUSZ GŁOWĄ TO NIE BOLI!

  Czy uważasz, że "jedyneczka" zmieni stan faktyczny? Mylisz się, w tym temacie jak i w wielu innych, należy ruszyć głową!

  Pan Jezus, Syn Błogosławionego Boga Ojca, ustanowił Swój Dzień Zmartwychwstania dla rodzaju ludzi wierzących. Mówi o tym Apostoł Paweł w 1 Liście do Koryntian 15.

  Jak masz ochotę to przeczytaj!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY