Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

BO TO JEST SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy ich dusze powróciły z Nieba do ich ciał?

 

Kilka ważnych punktów na temat życia i śmierci. Wcale nie dużo ale jednak...

Napisane tak, by papieże i biskupi oraz księża, zakonnice i zakonnicy się zaczerwienili ze wstydu.

I żeby również były czerwone jak buraki...hm... raczej jak pomidory te, no... jak im tam... a już wiem, katechetki!

 


 

Punkt najbardziej istotny mówi, że Pan Jezus - Syn Boga Ojca, naprawdę umarł i naprawdę zmartwychwstał.

 

Punkt drugi nie mniej ważny stwierdza, że Syn Boży leżał określoną ilość dni grobie. To zaiste punkt ważny jest, ponieważ tutejsi bywalcy Neonowi głoszą, że to raczej nieistotna jest wiadomość i wagi podrzędnej!

Jednak pozwolę sobie zauważyć, że owi zna(f)cy tematu, kompletnie nie rozumieją tego, iż Pan Jezus przeżył śmierć prawdziwą i nie było to żadne kłamstwo z Jego strony. No chyba, że ludziska z pewnego odłamu sekciarskiego uważają, że w czasie leżenia w grobie, to hmm... Syn Boga Ojca był w zupełnie innym miejscu! Takie gdybanie i sprzeciwianie się zapisowi Ewangelicznemu sprawia, iż tubylcy i tambylcy, (bo przecież jest ich miliard z okładem), już w tym jakże ważnym temacie stoją, jak to się mówi, „okoniem do Bożego Prawidła”.

 

Punkt następny  to dodatek do punktu drugiego. Taka była jedna dziewczyna, co ją wszyscy lubili. Płakali i narzekali nad jej marami aż posłali po Piotra a ten pomodliwszy się o pomoc do Zbawiciela, podniósł jeszcze niedawno zmarłą dzieweczkę. Ciekawe, czy dusza tejże girl, która zabrana została do Nieba po zakończeniu jej życia, powróciła z Nieba do jej ciała, czy może wzbudzona została dzieweczka bez owej duszy? To zaiste ważne pytanie jest!

 


I jeszcze taka sprawa: Po zmartwychwstaniu Pana Jezusa wyszli niektórzy wierzący ludzie z grobów by pokazać się w mieście... To cud był i potęga Mocy Bożej! A skoro wyszli po zmartwychwstaniu Pana Jezusa to znowu pojawia się zagadnienie treści następującej: Czy ich dusze powróciły z Nieba do ich ciał? To kolejne dobre pytanie jest. Takie do poduszki!

 

No cóż, okazuje się, że ponad miliard ludzi może się jednak mylić ponieważ owe ogólne zmartwychwstanie o którym wielokrotnie nauczał Syn Boga Ojca, nastąpi dopiero z chwilą powtórnego przyjścia Zbawiciela!   


 

No ale ów miliard ludzi z nawiązką, może sobie podać rękę z tymi, którzy chodzą od domu do domu z fałszywą nauką na ustach. Ci oni, również co pewien czas do Nieba posyłają najdoskonalszych przedstawicieli swojego wyznania o określonej wszakże liczbie!  

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • DO CIEBIE!
  GDYBYŚ NIE KLĄŁ TO BYM ZOSTAWIŁ TWÓJ WPIS... Ale u mnie panują ludzkie zasady. Usuwam wszystkie wpisy z klątwami i z kpinami z Boga Ojca i Jego Syna.


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • DO "JEDYNKOWICZÓW" I NIE TYLKO!
  O BARANIE CO TŁUKŁ LACHÓW!

  Lachowie się napili zatrutego wina
  Zakpilli z Boga Ojca zakpili z Jego Syna
  Myśleli że jakowąś krzywdę mi tu zrobią
  A oni swoją niemoc JEDNĄ GWIAZDKĄ zdobią!

  Pijani od wieczora do wczesnego rana
  Nauczyli się jedynie przykład brać z barana
  A baran jak to baran ciągle tylko bodzie
  Raz zabija w Rzymie a raz w Lachów rodzie!

  Nie ma nikt miłości do Boskiego Syna
  Nie kocha Mistrza bogacz ani poczciwina
  Nie kocha Boga matka ani matki dziecię
  Wśród przyjaciół Rzymu, LWA wy nie znajdziecie!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @Korneliusz
  ZE SPOKOJEM KOLEGO!

  Może jak przeczytasz spokojnie mój pierwszy komentarz to bez problemu zrozumiesz. Nie tłumię prawdy Korneliuszu ale choćbyś wypisał mi 100 wersetów z Pisma Świętego a na samym końcu byś zaklął tak jak było to w w Twoim poprzednim wpisie, to w najlepszym dla Ciebie razie bym poprosił o powtórzenie komentarza!

  Mój blog jest blogiem BIBLIJNYM zatem z językiem kloszarda nie ma on nic wspólnego! Myślę, że jednak zrozumiałeś! W moim życiu przypodobanie się ludziom w sprawach wiary nie istnieje!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @Korneliusz
  UWAŻAJ BO TOBIE DENKO NIE WYTRZYMA, KORNELIUSZU!

  Napisałeś:

  //jesli czytac ,ze zrozumieniem sie nauczyles lub pamietasz 666........ jako niewolnik i kolaboraqnt Systemu ......masz male szanse...rozumiesz na ...Zmartwychwstanie" jak Jezus ....bo stoi tam ,ze masz wsteplowany Znak Bestii- a zadrzumionych syfem DO NIEBIOS nie zapraszaja ,ze wzgledu na przykra won ...niewiernego BOGU swietemu//

  Dobre, znak bestii, zadżumionych ... do niebios nie zapraszają, sądząc po pisowni Keren i zdolności wypowiadania się mamy do czynienia z jakimś przedszkolakiem albo nawiedzonym duchownym, który pisząc to , opluł zapewne połowę ludzi stojących obok!

  Ale jest na takie laickie chimery, rada, PIJ KORNELIUSZU, MELISKĘ, ona poprawia stan świadomości , opóźnia reakcję na nerwowe poczynania i bardziej kontroluje umysł który w wyniku braku melisy, traci panowanie!

  To tak, do samopoczucia Korneliuszu, do samopoczucia!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @Keren
  ZAPRAGNIJCIE MLEKA, ZAPRAGNIJCIE PANA JEZUSA!

  (1) Odrzuciwszy więc wszelką złość i wszelką zdradę, i obłudę, i zazdrość, i wszelką obmowę
  (2) jako nowonarodzone niemowlęta, zapragnijcie nie sfałszowanego DUCHOWEGO MLEKA, abyście PRZEZ NIE WZRASTALI ku zbawieniu,

  (3) gdyżeście ZAKOSZTOWALI, iż dobrotliwy jest Pan

  (1 List Piotra 2:1-5, Biblia Warszawska)

  Sądzę Keren, że wielu ludzi przystępujących do tzw. odpowiedzi, nie zdaje sobie w ogóle sprawy z tego, że NIE ZAKOSZTOWALI iż dobrotliwy jest PAN, jak wspomina o tym apostoł Piotr w powyższych słowach!

  Niemowlę które zakosztowało mleka, nie może na początku swej egzystencji dostać do jedzenia kotleta, tak samo jak w sprawach biblijnych człowiek który przystępuje do Boga musi mieć chęć przystąpienia do Niego a potem dopiero dostaje mleko.

  To mleko to oczywiście podstawowe wiadomości na których będzie wzrastał człowiek wierzący, to mleko jest na drugim miejscu, bo żeby je dostać trzeba wpierw je zasmakować lub zakosztować jak pisze Piotr, w celach konsumpcyjnych , czy mu ZASMAKUJE!

  Wielu tu piszących widzi to mleko, ale nie mają oni możliwości opisania jego smaku a skoro nie mają możliwości picia , nie mają też możliwości wzrastaniu ku zbawieniu!

  To są właśnie te, puste gaduły, unoszone lada wiatrem, ludzie o rozdwojonej jaźni, którzy nie zakosztowali Pana i na podstawie kompletnego ‘’braku smaku’’ próbują opisać coś, co dla nich jest na razie nieosiągalne!

  Tak , to smutne, to bardzo smutne!

  Powracając do tego kotleta, wielu tutaj piszących nie zna ‘’smaku mleka’’ nigdy nie miało w ustach mleka a konsumując od razu kotleta robią krzywdę sobie i innym!

  Sumując, jeśli człowiek poprosi Pana Jezusa o pomoc i zostanie wysłuchany to dany człowiek dostanie od Zbawiciela na początek mleczko, czyli podstawy wiary a dopiero później gdy zacznie budować swą wiarę na Zbawicielu, wzrasta w coraz większe i trudniejsze wiadomości, które Objawia mu Pan Jezus!

  Prościej i łatwiej już napisać nie potrafię ale bardzo dużo ludzi nie wie o tym że jedną z łatwiejszych kontroli czy jestem wierzący, czy nie, jest pytanie: czy modlę się tylko do Pana Jezusa, czy tylko Jego uważam za Tego, Którego wyznaczył Bóg Ojciec, czy jestem tym, który powie Mu: Pan mój i Bóg mój!

  Jeśli tak nie jest a wiarę swą opieram na kimś innym, DAREMNA MOJA WIARA, DAREMNE MOJE POSTĘPOWANIE, JESTEM NIKIM!

  Podstawą i początkiem wszelkiego rozumowania o sprawach Bożych, jest Pan Jezus, to ON Jest Tym , Którego powinni zakosztować ludzie, by dalej móc wzrastać i oczymkolwiek dalej dyskutować !

  On Jest podstawą i początkiem wszelkich rozważań Biblijnych, On Jest Tym Mlekiem Które powinno się pić i Które Daje Wzrost!

  Omijając Pan Jezusa, jestem tym który omija picie mleka i próbuje zjeść kotleta , JESTEM TYM który chce do owczarni dostać się przez okno, jestem złodziejem!

  Miałem mało czasu, więc przepraszam za błędy, zresztą nie to jest ważne!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  OBLUBIENIEC I OBLUBIENICA!

  Słusznie napisałeś. Na początku niemowlę karmi się mlekiem a potem gdy dziecko dorośnie spożyć może pokarm twardszy i bardziej sowity. Podałeś przykład kotleta zatem niech i tak będzie!

  Apostoł Paweł w 1 Liście do Koryntian 3/1-7 zaznacza:

  "1 A ja nie mogłem, bracia, przemawiać do was jako do ludzi duchowych, lecz jako do cielesnych, jak do niemowląt w Chrystusie. 2 MLEKO WAM DAŁEM, A NIE POKARM STAŁY, BOŚCIE BYLI NIEMOCNI; ZRESZTĄ I NADAL NIE JESTEŚCIE MOCNI. 3 Ciągle przecież jeszcze jesteście cieleśni. Jeżeli bowiem jest między wami zawiść i niezgoda, to czyż nie jesteście cieleśni i nie postępujecie tylko po ludzku?

  4 Skoro jeden mówi: "Ja jestem Pawła", a drugi: "Ja jestem Apollosa", to czyż nie postępujecie tylko po ludzku? 5 Kimże jest Apollos? Albo kim jest Paweł? Sługami, przez których uwierzyliście według tego, co każdemu dał Pan. 6 Ja siałem, Apollos podlewał, lecz Bóg dał wzrost. 7 Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko TEN, KTÓRY DAJE WZROST - BÓG". 

  http://www.nonpossumus.pl/ps/1_Kor/3.php

  Podoba mi się Twoje następujące stwierdzenie:

  "Sumując, jeśli człowiek poprosi Pana Jezusa o pomoc i zostanie wysłuchany to dany człowiek dostanie od Zbawiciela na początek mleczko, czyli podstawy wiary a dopiero później gdy zacznie budować swą wiarę na Zbawicielu, wzrasta w coraz większe i trudniejsze wiadomości, które Objawia mu Pan Jezus!".

  Tak, słusznie piszesz...

  ***

  Po pierwsze i najważniejsze: Bóg Ojciec tylko Syna Swego rodzajowi ludzkiemu Dał i Rzekł, że mamy Pana Jezusa słuchać!
  A budowanie wiary, (jak wspominasz) na Panu Jezusie czyli na Skale, Na Opoce, sprawi że ten duchowy "dom wiary" nie runie. Nie podmyją go złowieszcze wody szatańskiej nauki.

  Pan Jezus jest jedyną Drogą do Boga Ojca, Jedynym Ojcowskim Pośrednikiem. Pan Jezus nie jest Pośrednikiem moim czy Twoim. Jak przecież wiesz, Pan Jezus nie jest Pośrednikiem pomiędzy człowiekiem a Bogiem Ojcem lecz POMIĘDZY BOGIEM OJCEM A LUDŹMI WIERZĄCYMI!

  Dla nas Syn Boga Ojca jest tym, którego nazwać powinniśmy Tatusiem, Bogiem, Królem, czy Zbawicielem! No i... jest również Syn Boży naszym Oblubieńcem. A skoro tak, to czyż Oblubienica nie powinna Swojemu Mężowi powiedzieć, że Go kocha? A jakże, powinna! Nie do Marii ani do żadnego człowieka powinien wznosić swe modły rodzaj ludzki lecz tylko i wyłącznie do Pana i Boga - Jezusa Chrystusa! Taka jest Wola Boga Ojca!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @Korneliusz
  CZY TY W OGÓLE....

  Ogarniasz chłopie o czym my piszemy, twój wpis świadczy o tym, że masz kłopoty z umysłem, obsesja jakaś czy coś. Tak właśnie boli prawda, chłopie, meliska, meliska i raz jeszcze meliska!

  Co ty wypisujesz za banialuki, nie pij chłopie!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @Korneliusz
  TWÓJ DEMONIZM KORNELIUSZU!

  Korneliuszu, wybacz, że Ci nie mogę pomóc... Twój język jest taki diabelski że muszę, po prostu muszę Cię usunąć!

  Jesteś chyba bardzo chory człowieku. Taki tok rozumowania, który sobą reprezentujesz nie jest do przyjęcia w "moim miejscu na Neonie".

  Usuwam Twoje wszystkie wpisy a co powiedzą inni to mnie absolutnie nie interesuje. Ty chyba faktycznie masz kłopoty z umysłem, jak pisze Grzegorz i to wielkie kłopoty!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 17:47:34
  W odpowiedzi za AFRONT ...i jezuicka cenzure ,zajme sie TOBA serdecznie i z Ducha ,........ i nie ma dla Ciebie ' instancji odwolawczej odwolawczej ,od tego SZLACHETNEGO POSTANOWIENIA !
  Twoj P A N sie takimi bzdetami nie zajmuje .
 • @57KerenOr
  Odpowiedzią Boga na nieczyste działania jest, paradoksalnie zgoda i ujawnienie ich, wtedy "płoną w świetle" i ulegają zmianie, wyjaśnieniu ulega prawdziwa intencja. To obdarcie fałszywej powłoki.
 • @Marcin Kotasiński
  FAŁSZYWA DOKTRYNA!

  No tak a ta fałszywa powłoka to powłoka szatana, który przyjmując postać anioła światłości pokazuje się jako idealne i doskonałe bóstwo!

  On, (o szatanie teraz mowa), zatem on lub jego wysłannik objawić się może człowiekowi pod postacią fałszywej doktryny a nawet przyjmując ludzką postać zwiedzie człowieka poprzez obraz młodej dziewczyny, izraelitki o imieniu "Maria".

  Jednak fałszywa doktryna zawsze pozostanie mirażem tylko a jej słabe włókna spłoną w ogniu Prawdy Boga Syna i Prawdy Boga Ojca. To oczywiste. Sąd Boży bardzo często odłożony jest "na później".


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • DO WSZYSTKICH ...........
  Witam .

  57Kerenor , napisał;

  / No cóż, okazuje się, że ponad miliard ludzi może się jednak mylić ponieważ owe ogólne zmartwychwstanie o którym wielokrotnie nauczał Syn Boga Ojca, nastąpi dopiero z chwilą powtórnego przyjścia Zbawiciela! /

  Pan Jezus ustanowił swoje prawo Zmartwychwstania i żaden człowiek mu w tym nie przeszkodzi .

  PAN JEZUS USTANOWIŁ SWOJE PRAWO. PRAWO TO MÓWI, ŻE PEWNEGO DNIA, ZBAWICIEL PRZYJDZIE PO RAZ DRUGI, BY WSZYSTKICH LUDZI WIERZĄCYCH WZBUDZIĆ DO NOWEGO ŻYCIA.

  Dziś wszyscy umarli śpią w prochu ziemi , do momentu zmartwychwstania , jeszcze nikt z ludzi nie wstąpił do nieba .
  Zbawiciel przyjdzie drugi raz , by wszystkich ludzi wierzących wzbudzić do nowego życia . Drugie przyjście dopiero nastąpi no ale są tu tacy , którzy myślą inaczej i Naukę Pana Jezusa mają za nic . Wprowadzają własną naukę czy jakieś zarysy historyczne , które nie mają nic wspólnego z Nauką Pana Jezusa . Obstając przy tym zapomnieli całkowicie , że sprawcą zbawienia jest Pan Jezus Chrystus tak zadecydował Bóg Ojciec i nikt z ludzi tego nie zmieni , ani żadna nauka ludzka .

  CYTAT ;

  A jak postanowione jest ludziom raz umrzeć, a potem sąd, tak i Chrystus, raz ofiarowany, aby zgładzić grzechy wielu, drugi raz ukaże się nie z powodu grzechu, lecz ku zbawieniu tym, którzy go oczekują. / List do Hebrajczyków 9,27-28 /

  Zmartwychwstanie ludzi wierzących nastąpi dopiero gdy Syn Boży pojawi się po raz wtórny nie wcześniej , a jeśli ktoś myśli inaczej to taka osoba jest w błędzie i przeciwstawia się woli Pana Jezusa .

  CYTAT ;

  Zmartwychwstanie w chwili przyjścia Zbawiciela Pana Jezusa ; Gdy się Chrystus , który jest życiem naszym , okaże, wtedy się i wy okażecie razem z nim w chwale . / List Pawła do Kolosan 3,4 /

  TRZEBA BARDZIEJ SŁUCHAĆ BOGA NIŻ LUDZI. OKAZUJE SIĘ , ŻE NAUKA LUDZKA SIĘ MYLI , NAUKA LUDZKA TO DROGI DO NIKĄD .

  Jeśli kto inaczej naucza i nie trzyma się zbawiennych słów Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz nauki zgodnej z prawdziwą pobożnością , ten jest zarozumiały , nic nie umie , lecz choruje na wszczynanie sporów i spieranie się o słowa , z czego rodzą się zawiść , swary , bluźnierstwa , złośliwe podejrzenia / I List Pawła do Tymoteusza 6,3- 5 /

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY