Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

NIENAWIŚĆ DO OJCA I DO MATKI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zróbcie to w tym momencie bo za sekundę możecie już nie żyć!

 

Cytat:

 

   26 "Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem".

 

Ewangelia według Łukasza 14:26

 

//www.nonpossumus.pl/ps/Lk/14.php

 

 

uż dawno temu w Starym Przykazaniu zawarta została następująca myśl: "Czcij swego ojca i swoją matkę, jak ci nakazał Pan, Bóg twój, abyś długo żył aby  ci się dobrze powodziło na ziemi, którą ci daje Pan, Bóg twój".

 

Księga Powtórzonego Prawa 5/16

 

//www.nonpossumus.pl/ps/Pwt/5.php

 

Miłość do Rodziców wpisana jest w nasze życie. Oni nas wychowali, dawali rady i dbali o nas od samej młodości.

 

ednak wyobraż sobie Czytelniku, że pewnego dnia wkroczył w Twoje życie Pan i Bóg Jezus Chrystus! Zacząłeś poznawać Jego Nauki i zauważyłeś, że to, o czym cię tyle lat uczyli papieże i biskupi jest sprzeczne z tym, czego Uczy cię Syn Boży!

 

  Przyszedł więc czas, że musisz wybrać!

 

 

Do Twojego jestestwa wtargnęły dwie wiadomości:  Pierwsza wiadomość, to wiadomość otrzymana od Twojego Ojca i Twojej Matki mówiąca o tym, że nauka papieży i biskupów jest jedyną drogą w Twoim życiu.

 

Druga wiadomość,  to wiadomość którą otrzymałeś "wczoraj" od Syna Boga Ojca. Ta wiadomość zdruzgotała Twoje dotychczasowe życie. Okazuje się, że Syn Boży wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że tylko On jest Jedyną Drogą do Boga Ojca i nie musisz wcale modlić się do Marii, ponieważ Syn Boży Jest Wszechmocny i może we wszystkim ci pomóc!

Nie można pogodzić tych dwóch nauk!  


Nie można postawić znaku równości między nauką Twoich Rodziców a Nauką Pana Jezusa!  Do jednej tylko z tych nauk możesz mieć szacunek ale drugą musisz odrzucisz! Czy wiesz już jaką musisz przyjąć? Oczywiście, musisz przyjąć Naukę Syna Ojcowskiego! A czy wiesz już jaką naukę powinieneś odrzucić? Tak, jasne, że wiesz: Musisz odrzucić naukę Twoich katolickich Rodziców. 

Zatem żeby kroczyć prostą drogą za Panem Jezusem musisz mieć Rodziców w nienawiści! 

Ale to nie jest nienawiść literalna, tylko duchowa.

Powiem Ci, na czym ona polega.

 

Otóż masz nadal kochać swojego Ojca i Swoją Matkę. Masz nadal być dla nich dobry...

Jednak musisz mieć w nienawiści ich poglądy, które niezgodne są z Nauką Pana i Boga Jezusa Chrystusa.  To jest nienawiść duchowa do Rodziców, o której wspomniał Pan Jezus Chrystus!


 

Ty mężczyzno i Ty kobieto musicie wybrać Zbawiciela! Musicie odrzucić pogańskie nauki w których zostaliście wychowani!

 

I nie czekajcie do jutra!


Zróbcie to w tym momencie bo za sekundę możecie już nie żyć!

 

PS

 

Czytelniku nie myśl, że powyższa sprawa dotyczy tylko katolików! Otóż nie!


Ja radzę byś porzucił organizację Świadków... chodzących od domu do domu z fałszywą nauką na ustach, a także Adwentystów Dnia Siódmego i różnej maści badaczy, którzy wmawiają Ci, że są sługami Pana i Boga Jezusa Chrystusa.

 

Pamiętaj, że Jedyną Drogą do Boga Ojca Jest Jego Syn!

 

Zobacz:  Ewangelia według Jana 14/6! 

Przeczytaj również mój artykuł pt: "Czytając Pismo Święte możesz być zaskoczony".

 

//57kerenor.neon24.pl/post/143444,czytajac-pismo-swiete-mozesz-byc-zaskoczony

 

 

 

 

 

 

   

KOMENTARZE

 • @ALL
  „NAJPIERW” TO JEST PAN JEZUS A NIE CZŁOWIEK!

  Cytat:

  „18  Gdy Jezus zobaczył tłum dokoła siebie, kazał odpłynąć na drugą stronę.  19  Wtem przystąpił pewien uczony w Piśmie i rzekł do Niego: "Nauczycielu, pójdę za Tobą, dokądkolwiek się udasz".  20  Jezus mu odpowiedział: "Lisy mają nory i ptaki powietrzne - gniazda, lecz Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł oprzeć".

  21  Ktoś inny spośród uczniów rzekł do Niego: "Panie, pozwól mi NAJPIERW pójść i pogrzebać mojego ojca!".
  22  Lecz Jezus mu odpowiedział: "Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich umarłych!".

  Ew. wg Mateusza 8/18-22

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Mt/8.php 

  http://m.neon24.pl/78c1a37cdb006e6b0acd91b6b77e089d,0,0.gif

  Jeżeli Panu Jezusowi na Jego zaproszenie odpowiesz, że jeszcze NAJPIERW musisz coś zrobić, to znaczy, że tak naprawdę masz problemy z wiarą! 

  NAJPIERW, na pierwszym miejscu, jest Syn Boga Ojca a nie ciocia, mama, praca, czy Twój bliski, któremu właśnie musisz wyprawić pogrzeb.

  Syn Boży chce wyzwolić Ciebie z więzienia bez krat! Pan Jezus mówiąc „pójdź za Mną” chce dać Ci Skarb – Zbawienie! A Ty zamiast się cieszyć zajmujesz się przyziemnymi sprawami.

  http://m.neon24.pl/9daa9af97ad20bf182b69e85b8a52a2f,0,0.jpg

  PRZYKŁAD, OCZYWIŚCIE WYMYŚLONY!

  Jutro ma odbyć się pogrzeb Twojego ojca. Kochałeś go i wiesz, że zawsze miło będziesz go wspominać. Już za kilkanaście godzin, jako głowa rodziny, będziesz na pogrzebie pełnić bardzo ważną rolę! Przeczytasz kilka istotnych zdań... Ksiądz nad grobem odprawi swoje obrzędy a Ty jako katolik zgodzisz się z tym, iż dusza Twojego ojca zabrana została do Nieba.

  Ty jako katolik będziesz już za kilkanaście godzin brał udział w ceremonii, która należy TYLKO I WYŁĄCZNIE do liturgii Twojego Kościoła!

  To będzie typowa katolicka uroczystość tylko... poza murami kościoła!

  http://m.neon24.pl/0fc9f9a84547b660e71c7d7e6cad2ed4,0,0.jpg

  Jednak nie wiesz o tym, (no bo skąd masz o tym wiedzieć), że dzisiaj w nocy nie będziesz mógł spać! To Syn Boży „odgoni sen od Ciebie”. Ni z tego ni z owego, sięgniesz po Biblię, która stoi zakurzona w szeregu z innymi książkami. Będziesz wertował z zapartym tchem kartka po kartce.

  Dowiesz się z Niej, że Bóg Ojciec tylko Syna Swego rodzajowi ludzkiemu Dał i nikogo więcej. Nie znajdziesz tam pozwolenia na modlitwy do Marii czy do papieża Jana Pawła II.

  Przeczytasz o tym, że bałwochwalstwem jest wykonywanie obrazów i figur niby to Pana Boga!

  … A gdy rano wstaniesz, to ostatnia „nocna łza” spłynie po Twoim policzku! Będziesz wiedział, że właśnie wszystkie Twoje plany dotyczące katolickiego pogrzebu legły w gruzach. Będziesz już przekonany o tym, że zmartwychwstanie ludzi wierzących nastąpi z chwilą powtórnego przyjścia Zbawiciela. Ze smutkiem stwierdzisz, że Twój Ojciec i Twoja Matka byli w błędzie!

  Tak, przed Tobą bardzo ważny dzień, MUSISZ POWIEDZIEĆ Swojej Mamie, że NAJPIERW jest Pan Jezus! No i... No i... że nigdy już Twoja noga nie postanie na katolickim pogrzebie!

  PS

  Oczywiście przykład opisany w Ewangelii według Mateusza nie dotyczy tylko pogrzebu, lecz każdej, dokładnie każdej scenki z naszego życia.

  Dzieje się to wtedy, gdy Synowi Boga Ojca mówimy, żeby spokojnie zaczekał, ponieważ mamy przedtem inne sprawy do zrobienia!

  Zastanówmy się nad tym, ileż to razy używamy w sposób nieodpowiedni słowa: „NAJPIERW”!


  http://m.neon24.pl/1c792a9662b844942348210dde1a2689,0,0.png
 • @ALL
  NIE BIERZ UDZIAŁU W CUDZYCH GRZECHACH!

  SPRAWA POGRZEBU KATOLICKIEGO JESZCZE RAZ!

  Stoisz sobie człowieku na cmentarzu, pośród katolickiego zgromadzenia. Powiedziałeś sobie kiedyś, że twoja noga nigdy już w kościele nie postanie i myślisz, że dotrzymałeś słowa?

  Nie! Właśnie uczestniczysz w liturgicznym katolickim obrządku, tylko… poza murami kościoła.

  Zatem jesteś uczestnikiem, jak uczy Apostoł Paweł, „cudzego grzechu”.

  Ksiądz i zebrani obrażają Majestat Najwyższego, a Ty stoisz sobie i czekasz za końcem tej ceremonii albo w myślach przypominasz sobie Twojego katolickiego przyjaciela, którego już nie ma między wami! Przyszedłeś tutaj dla niego! Przyszedłeś, by się pożegnać no i nie chciałeś wystąpić przeciwko Twojej ukochanej Żonie, albo Teściowej, lub innej bliskiej Ci Osobie.
  Tym samym umiłowałeś własną chwałę i chwałę Twoich bliskich bardziej, niż Nauki Zbawiciela! Bezapelacyjnie więc jesteś uczestnikiem cudzego grzechu!

  Zapomniałeś o Słowach Mistrza:

  „(35) Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jej matką, i synową z jej teściową. (36) Tak to staną się wrogami człowieka domownicy jego. (37) Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien”.

  Ewangelia według Mateusza 10/35-37 Biblia Warszawska

  www.biblia.info.pl/biblia.php

  Ktoś stojący z boku na owej celebracji, zaintonował Modlitwę Pańską. Zatem myślisz sobie, że i Ty również możesz to zrobić i z poganami, których usta są brudne i fałszywe wspólnie zaczynasz się modlić.
  No cóż Przyjacielu i Przyjaciółko, jesteście uczestnikami cudzych grzechów.

  Pamiętacie może żonę Lota?

  Czy przykładając rękę do pługa, a jednocześnie odwracając się za siebie, możecie kroczyć prosto Drogą Pana Jezusa?
  Czy nie wypadniecie raczej w bruzdy tego świata?!


  http://m.neon24.pl/1c792a9662b844942348210dde1a2689,0,0.png
 • @ALL
  WYJDŹCIE SPOŚRÓD NICH I ODŁĄCZCIE SIĘ!

  "14 Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? 16 Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami?

  Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego - według tego, co mówi Bóg:
  Zamieszkam z nimi i będę chodził wśród nich,
  i będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.

  17 Przeto wyjdźcie spośród nich
  i odłączcie się od nich, mówi Pan,
  i nie tykajcie tego, co nieczyste,
  a Ja was przyjmę
  18 i będę wam Ojcem,
  a wy będziecie moimi synami i córkami -
  mówi Pan Wszechmogący".

  2 List Apostoła Pawła do Koryntian 6/14-18

  http://www.nonpossumus.pl/ps/2_Kor/6.php


  http://m.neon24.pl/1c792a9662b844942348210dde1a2689,0,0.png
 • @ALL
  WYBIERZ DOBRZE!

  "10 A zatem teraz: czy zabiegam o względy ludzi, czy raczej Boga? Czy ludziom staram się przypodobać? 
  GDYBYM JESZCZE TERAZ LUDZIOM CHCIAŁ SIĘ PRZYPODOBAĆ, nie byłbym sługą Chrystusa".  

  List Apostoła Pawła do Galacjan 1/10

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Ga/ 


  http://m.neon24.pl/83d82092af754411d34144ff7482a5eb,0,0.jpg
 • Nauka Pana Jezusa , czy nauka ludzka , wybierz Dobrze !!!
  DZIŚ JEŚLI GŁOS BOŻY USŁYSZYSZ , NIE ZATWARDZAJ SERCA SWEGO !

  KTO MIŁUJĘ OJCA ALBO MATKĘ BARDZIEJ NIŻ MNIE , NIE JEST MNIE GODZIEŃ ; I KTO MIŁUJE SYNA ALBO CÓRKĘ BARDZIEJ NIŻ MNIE , NIE JEST MNIE GODZIEŃ / Ewangelia Mateusza 10 ,37 /

  Jakże piękne i proste słowa do zrozumienia przekazuje człowiekowi Zbawiciel Pan Jezus , że to On jest na pierwszym miejscu nikt inny , a człowiek jest dopiero na drugim czy trzecim miejscu . Mowa jest o tym nawet w Przykazaniach Bożych , pierwszy jest Pan Bóg , a dopiero na drugim miejscu jest człowiek
  .
  BĘDZIESZ TEDY MIŁOWAŁ PANA , BOGA SWEGO , Z CAŁEGO SERCA SWEGO I Z CAŁEJ DUSZY SWOJEJ , I Z CAŁEJ MYŚLI SWOJEJ , I Z CAŁEJ SIŁY SWOJEJ . A DRUGIE JEST TO ; BĘDZIESZ MIŁOWAŁ BLIZNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO . / Ewangelia Marka 12,30-31 /

  To Pan Jezus i Jego Nauka Święta jest na pierwszym miejscu dla człowieka wierzącego , nie ojciec , siostra , brat czy matka . Najpierw to jest Pan Jezus , a nie człowiek !!! Trudno jest głosić Ewangelię tym , którzy jej nie znają . Tym , którym jest ciężko zajrzeć do Pisma Świętego i sprawdzić co tam jest napisane o Panu i Bogu Jezusie Chrystusie . To Pan Jezus jest najdoskonalszym wzorem wiary i nie ma w nikim innym Zbawienia tak zadecydował Bóg Ojciec
  .
  BŁOGOSŁAWIONY TEN , KTÓRY CZYTA , I CI , KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW PROROCTWA I ZACHOWUJĄ TO , CI W NIM JEST NAPISANE !!! / Objawienie Jana 1,3 /

  Pan Jezus chce dać szanse , każdemu człowiekowi , ale nie wszyscy chcą zgiąć swe kolana przed majestatem Pana Jezusa , nie wszyscy chcą słuchać Zbawiciela , nie wszyscy ludzie chcą być zbawieni , a szkoda Pan Jezus codziennie wyciąga swoje ręce do ludzi , a to człowiek odwraca się do Niego plecami .

  Pan Jezus powiedział ;

  OTO STOJĘ U DZWI I KOŁACZĘ ; JEŚLI KTOŚ USŁYSZY GŁOS MÓJ I OTWORZY DRZWI , WSTĄPIĘ DO NIEGO I BĘDĘ Z NIM WIECZERZAŁ, A ON ZE MNĄ / Objawienie Jana 3,20 /
  DZIŚ JEŚLI GŁOS BOŻY USŁYSZYSZ , NIE ZATWARDZAJ SERCA SWEGO !

  Na koniec pozwolę sobie , powtórzyć jeszcze raz słowa , które napisał w swoim artykule 57kerenor i jest to prawdą ;

  // Ja radzę byś porzucił organizację Świadków... chodzących od domu do domu z fałszywą nauką na ustach, a także Adwentystów Dnia Siódmego i różnej maści badaczy, którzy wmawiają Ci, że są sługami Pana i Boga Jezusa Chrystusa.

  Pamiętaj, że Jedyną Drogą do Boga Ojca Jest Jego Syn! //


  Pozdrawiam .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY