Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

KATOLICKA I KOMUNIA CAŁKOWICIE NIE ŚWIĘTA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przestańcie chodzić do kościoła! Przestańcie uczęszczać na lekcje religii

 

"Miesiąc maj jest w szczególny sposób poświęcony Maryi - Matce Boga i naszej Matce!".

 

//niedziela.pl/artykul/6165/nd/Maj---miesiacem-Maryi 

Jedno zdanie a tyle w nim fałszu!

 

 

Nie wiem, dlaczego maj ma być poświęcony w szczególny sposób kobiecie, która od prawie 2000 lat nie żyje?! Maria oczywiście była wspaniałą, wybraną izraelitką ale nigdy nie była matką Boga ani nie jest moją duchową matką!

 

Tego typu brednie wysnuwać mogą, powiedźmy, papieże, księża, czy katecheci i ewentualnie również zakonnice i zakonnicy, którzy nie są posłuszni Ewangelii Syna Bożego.

 

ednak człowiek wierzący i znający Boże Słowo powie, że Pan Jezus będąc na krzyżu polecił Marię Apostołowi Janowi w opiekę słowami "Oto matka twoja". Także do Marii skierował Pan Jezus słowa otuchy wskazując na Jana: "Oto syn twój".

 

Papieże sugerują jednak, że Pan Jezus się pomylił  i Maria powinna być matką nas wszystkich a nie tylko Apostoła Jana. No cóż, do tych katolickich bajeczek jestem przyzwyczajony.

 

No i jakże Maria mogła być matką Boga  skoro Syn Boży istniał dużo wcześniej zanim Maria pojawiła się na ziemi?

 

No i jakże Maria mogła być matką Boga skoro Syn Boży ma już swojego Duchowego Ojca?

 

Ufff! Po prostu to są typowe, żałosne nauki przywódców znad Tybru!

 

A tymczasem przygotowania do I Komunii nabrały rozpędu i mówiąc potocznie "dzieci się cieszą".

 

Ale co te maluszki tak na prawdę z Pisma Świętego wiedzą? W zasadzie nic. No bo jeśli ich Rodzice czy Dziadkowie uważają, że jakiś miesiąc trzeba poświęcić Marii, to znaczy, że dzieci te, (nie boję się powiedzieć tego słowa), te dyrdymały głosić będą i tu i ...tam, od młodości do starości.

 

Ale jeśliby tym Dzieciom taki ktoś jak Keren Or powiedział, że tylko Syn Boga Ojca zasługuje na to, by poświęcić MU nie tylko miesiąc maj ale i pozostałe miesiące w roku, to taki Keren Or zaraz sekciarzem byłby nazwany. No albo heretykiem, kto wie?

 

A przecież to Nauka Biblijna by była! Hmmm...  Zapomniałem, że katolicy nie lubią Biblii. No ale przede wszystkim katolicy nie kochają Boga Ojca, Który... Syna Swego Dał rodzajowi ludzkiemu.  Syna i tylko Syna, nikogo więcej!

 

Cytat:

 

Mowa o Panu Jezusie:

 

"12 I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". 

 

 

Dzieje Apostolskie 4/12


//www.nonpossumus.pl/ps/Dz/4.php


 

 Czy słyszysz Młody Czytelniku? Posłuchaj: "Nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia",  poza Panem Jezusem!

 

Wcale nie musisz modlić się do Marii  czy do, he, he, papieża Jana Pawła II!  Jesteś oszukiwany! Bóg Ojciec rodzajowi ludzkiemu Dał Tylko i Wyłącznie Swojego Syna!

 

Co małe dzieci idące "jutro czy pojutrze" do tak zwanej I Komunii wiedzą na temat Nauki Pana Jezusa?  Dosłownie nic, tak jak ich Rodzice, Wujowie, czy Dziadkowie!  Dosłownie nic, tak jak papież, ksiądz czy katecheta!Zatem moja rada:     

 

Przestańcie chodzić do kościoła!  Przestańcie  uczęszczać na lekcje religii.  Przestańcie  obchodzić pogańskie, bałwochwalcze święta.

 

Zwróćcie się w swoich modlitwach do Ukochanego Syna Bożego, Który jest Zbawicielem, Królem, Panem, Orędownikiem i... Potężnym Bogiem!


Tak Przyjaciele:  Syn Boga Ojca jest Potężnym Bogiem!


 KOMENTARZE

 • @ALL
  NOWE NAUKI, NIEZGODNE Z NAUKĄ PANA JEZUSA CHRYSTUSA!

  Cytat:

  "9  KAŻDY, KTO WYBIEGA ZBYTNIO NAPRZÓD, 
  A NIE TRWA W NAUCE [CHRYSTUSA], 
  TEN NIE MA BOGA. 
  Kto trwa w nauce [Chrystusa], 
  ten ma i Ojca, i Syna. 

  10  Jeśli ktoś przychodzi do was 
  i tej nauki nie przynosi, 
  nie przyjmujcie go do domu 
  i nie pozdrawiajcie go, 

  11  albowiem kto go pozdrawia, 
  staje się współuczestnikiem jego złych czynów". 

  2 List Jana 1/9-11

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1088 Biblia Tysiąclecia

  *

  Pod powyższym adresem dopisek do wersetu nr 9 brzmi: "Tzn. szerzy nowe nauki niezgodne z nauką Chrystusa"!

  No cóż, papieże są mistrzami w objawianiu ludziom nauk, o których Syn Boga Ojca nigdy nie wspomniał najmniejszym choćby słowem.

  Czyli:

  "KAŻDY, KTO WYBIEGA ZBYTNIO NAPRZÓD, 
  A NIE TRWA W NAUCE [CHRYSTUSA], 
  TEN NIE MA BOGA". 

  Tym szybkim jedynkowiczom napiszę, że Jan między innymi o Waszej nauce pisał!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @topstopjuve
  WYBIERZ SYNA BOGA OJCA!

  Dzięki za wpis!

  Wiele lat temu mój znajomy dał mi złą odpowiedź. Ufałem Mu i będąc zapatrzony „w człowieka” podjąłem niezgodną z Nauką Pana Jezusa decyzję.

  Nie usprawiedliwiam się tym, że byłem „młody i głupi”. Nie usprawiedliwiam się tym, że przecież „dopiero przed chwilą” przestałem być katolikiem. Natomiast przez wiele lat miałem pretensję do siebie o to, że wtedy zaufałem człowiekowi.

  Zatem skoro Ty podjąłeś temat a jutro ja już mogę nie żyć, to dzisiaj powiem swoje zdanie: Nie chodź na żadne bierzmowanie i niech Twoja noga nigdy już nie przestąpi progu jakiegokolwiek kościoła! Między innymi, taką odpowiedź powinienem otrzymać przed laty od mojego znajomego! I ten ktoś powinien jeszcze dodać: Pomódl się do Syna Bożego aby Dał Ci siłę.

  Pozdrawiam! Trzymaj się!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Ten Pan Opara to ma anielska cierpliwosc.
  Ja bym pogonil tych wszarzy kociarsko-zydowskich z portalu gdzie pieprz rosnie. Niech pisza na Onecie , w Faktach i Mitach u Piotrowskiego albo na scianie ustepu dworcowego w Koluszkach.Ten portal jest dla ludzi kulturalnych a nie dla dolow spolecznych (low life).
 • @staszek kieliszek
  TEN PORTAL POWINIEN BYĆ DLA LUDZI MÓWIĄCYCH PRAWDĘ STASZKU K.

  Czyżby to był taki bardzo wysublimowany donos Staszku?
  Czy przykładowo mógłbyś odnieść się merytorycznie do tematu?
  A może potrzebne Ci jest Wszechpotężne Ramię Inkwizycji?

  A może potrafisz udowodnić mi w którym miejscu złamałem zapis Konstytucji lub obowiązującego tutaj Regulaminu? Istnieje również taka opcja, że nie wiesz co powiedzieć! No i może boisz się tego, że w dość prosty sposób mógłbym Ci udowodnić, że to Ty jesteś kociarzem a nie ja!?

  A ta nazwa: "kociarsko-żydowski portal", to taka miłosierna nazwa jest, czyż nie? Czyżbyś dołączył do grona antysemitów w tym Neonowym świecie?

  Jeżeli więc sprawę ze swej strony wyjaśniłem to przejdę do rzeczy:

  Piszę tutaj Staszku o fałszowaniu Słowa Bożego przez papieży, Świadków... czy Adwentystów Dnia Siódmego. Piszę tutaj dlatego, że bardzo mało jest takich ludzi, którym zależy na Dobru Zbawiciela i Boga Ojca.

  Może nie zawsze mój język jest miodem polany ale staram się nie obrażać ludzi, lecz jeśli już, to występuje przeciwko ich poglądom. Rozumiesz? Przeciwko ich poglądom! I tak Karola Wojtyłłę nigdy chyba jeszcze nie nazwałem bezpośrednio oszustem choć na takie miano zasługiwał ale papieża Jana Pawła II, owszem wielokrotnie!

  Jeżeli zrozumiałeś mój wpis to jutro a może jeszcze dzisiaj odniesiesz się do poglądów wyrażonych w tekstach, które prezentuję Czytelnikowi. Jeżeli zaś gdziekolwiek Cię okłamałem, to pokaż mi to miejsce!

  さようなら sayōnara


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • I komunia św. - święto , które jest niezgodne z ewangelią Pana Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna !
  Owe święto katolickie tzw. I –wszą komunią św. , które katoliccy nauczyciele nakazują Ci obchodzić jest niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa , jest niezgodne z ewangelią . Nigdy nie przeczytałem, no bo nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane o tzw. przez katolików I komunii tzw. świętej .

  Jest to święto wymyślone przez ludzi , aby ludziska znów mogli napełnić jedzeniem swoje brzuchy leniwe , aby znów mogła polać się wóda jak to w katolickich rodzinach jest w ich zwyczaju . Owe święto to nic innego jak tzw. tradycja , tradycja katolicka , którą umiłowali ludzie aby się dobrze bawić , a z Nauką Pana Jezusa nikt się nie liczy .

  Ludzie zostawcie nauki ludzkie , które nic nie znaczą . Czytajcie Pismo Święte , zawsze jest czas, by pomodlić się do Pana Jezusa Chrystusa, Syna Boga Ojca . Przeczytałem w Piśmie Świętym , że to Pan Jezus jest sprawcą zbawienia i jedyną drogą do Boga Ojca nikt inny . No ale wyznania i religie wymyślone przez ludzi nie znają Pana Jezusa Chrystusa jedynego Ojcowskiego Pośrednika , którego dał ludziom Bóg Ojciec;

  Cytat;

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego. / Ew. Jana 3,16-18 /


  Bóg Ojciec w Swojej Wielkiej Mądrości Ustanowił Tylko Syna Swego Panem, Bogiem i Władcą Zbawienia i taka jest Jego Wola ;


  Ojciec miłuje Syna i wszystko oddał w Jego ręce. Kto wierzy w Syna , ma żywot wieczny , kto zaś nie słucha Syna , nie ujrzy żywota , lecz gniew Boży ciąży na nim / Ew. Jana 3,35-36/


  Wasza TRADYCJA , której zaufaliście i według , której postępujecie to droga do nikąd , to gonitwa za wiatrem .Przez waszych nauczycieli i przez waszą tradycje nie ujrzycie ZBAWIENIA nie zostaniecie zbawieni .

  Tak zadecydował Ukochany Bóg Ojciec , a nie człowiek czy jakiś nauczyciel z tego świata ! Tak to prawda Bóg Ojciec , chce i tak postanowił , żeby Panu i Bogu Jezusowi Chrystusowi służyły Ludy , Narody i Języki na całej kuli ziemskiej .

  Zgadzam się z tym co napisał 57kerenor i jest to prawdą i każdy może to sprawdzić , ale najpierw jest Pan Jezus i modlitwa do Niego ;


  //Przestańcie chodzić do kościoła! Przestańcie uczęszczać na lekcje religii. Przestańcie obchodzić pogańskie, bałwochwalcze święta.

  Zwróćcie się w swoich modlitwach do Ukochanego Syna Bożego, Który jest Zbawicielem, Królem, Panem, Orędownikiem i... Potężnym Bogiem!

  Tak Przyjaciele: Syn Boga Ojca jest Potężnym Bogiem!//

  I nikt z ludzi tego nie zmieni , żadna religia czy wyznanie zarejestrowane na ziemi .


  POZDRAWIAM !
 • @57KerenOr 10:14:58
  "Low life" latwo poznac. Jestescie natretni jak muchy, nie obrazacie sie, przez jakis czas przycupniecie udajac przyjacielskosc aby z tumanskim uporem znowu powrocic i walczyc z Chrystusem i KK. Moze to opetanie ale wyglada na to, ze ktos wam placi. Oczywiscie pozory intelektu musza byc, wiele argumentow, wiele slow, cytaty z pisma swietego przytaczacie. Zauwazylem, ze nawet tutaj na Neonie wielu przyzwoitych blogerow nabiera sie na ten Wasz przewrotny pseudo intelekt i bezwiednie klepie za Wami falszywe polprawdy. Pies Was chedorzyl!
 • @staszek kieliszek
  SŁUCHAJ PAN, COŚ PANU POWIEM...

  Kto panu każe wchodzić na tę stronę!?

  A z tym psem, szok!

  Coś panu powiem, ludzie wyjeżdżający na integracje z reguły prawie wszyscy dostają na niej małpiego rozumu. Uwolnieni od domowych obowiązków, wzroku żony, dzieci, myślą że wszystko im wolno i że nic się nie wyda!

  Co musiało się wydarzyć że człowiek takiego intelektu jak pan, chce by nas pies ...., przepraszam jest pan na integracji!?

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 16:54:10
  Idz precz szatanski pomiocie.
 • @staszek kieliszek
  WIDZĘ CHŁOPIE ŻE...

  Nie tylko masz problem ze zrozumieniem Nauk Biblijnych ale jeszcze dochodzi do tego problem natury etycznej i kultury osobistej!

  Cóż, ja ze swej strony życzę tobie wszystkiego najlepszego, bo czegoż może życzyć człowiek wierzący , drugiemu człowiekowi!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @staszek kieliszek
  MELISA, SKUTECZNA I PEWNA!

  No cóż, nie było mnie tutaj kilka godzin a tu masz, Staszkowi puściły nerwy.
  Zatem nie masz Stasiu jakichś przemyśleń Biblijnych? Nie wiesz, co powiedzieć? Rozumiem. Twoje ego nie rozmawia o Piśmie Świętym z sekciarzami, ponieważ masz za słabe wiadomości. Właściwie to Ty wiadomości nie posiadasz żadnych, skoro zaczynasz używać języka kloszarda.

  Wiesz co Stanisławie, masz problem... dlatego proponuję byś do mnie już "nie wchodził". Po co mam Cię denerwować? Po co Ty sam siebie masz denerwować?

  No to trzymaj się!

  PS

  Znalazłem taką bomba extra stronę:

  https://krokdozdrowia.com/napary-ktore-ukoja-nerwy/

  Przyda Ci się!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @staszek kieliszek
  STASZKU DROGI, ZAPOMNIAŁEM JESZCZE O CZYMŚ!

  Napisałeś do mnie:

  ""Low life" łatwo poznać".

  Sprawdziłem sobie w Słowniku "szto eta znaczit".

  UWAGA:

  "low-life {rzecz.}PL

  Światek przestępczy środowisko przestępcze niziny społeczne szumowina".

  No nie gniewaj się, że przetłumaczyłem na polski. Ja tylko wrzuciłem w Google i patrz, dowiedziałem się "żem" SZUMOWINA!

  Ty za to jesteś fajny gość. Taki ułożony i elokwencję w gębie posiadasz!
  Tylko pozazdrościć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY