Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

OBCY PRZYBYSZE Z GWIAZD, JUŻ TU KIEDYŚ BYLI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Owi obcy, nie posiadali jednak mocy ukształtowania innego rodzaju świata wypowiedzianym słowem.

 

Kiedyś, dawno temu, na Naszej Planecie byli już obcy przybysze. "Wylądowali" tutaj by założyć swój Nowy Porządek Świata. Przybyli po to, by zmienić doskonałość stworzenia Bożego. 

Na każdym kroku widać było zniszczenia Bożej Myśli. Na każdym kroku widać było wtargnięcia tychże obcych w komórki zwierzęce i ludzkie. Powstawały na Ziemi "gatunki" zwierząt, których dotąd nie znano.


Owi obcy, choć dysponowali niebywałą wprost mądrością i siłą, nie posiadali jednak mocy ukształtowania innego rodzaju świata wypowiedzianym słowem. Wykorzystując więc stworzenie, które na tej Planecie żyło doprowadzili je do kolosalnej degradacji!

 

"Mądrość" tychże przybyszów sprawiła, iż rodziły się istoty na ziemi o wielkiej mocy i wzroście. Upodobali sobie kobiety ludzkie by płodzić wszeteczeństwo. Nie wiem jak tego dokonali! Może przyjmując postacie nam podobne... Może! A może robiąc dziwne i nieszlachetne doświadczenia? Może...

 Kiedyś, dawno temu na trzeciej Planecie od Gwiazdy Sol doszło do katastrofy. Obcy rodzaj "wtargnął w genetykę" rodzaju ludzkiego i zwierzęcego. Na Ziemi oprócz silnych i potężnych ludzi, pojawiły się monstrualne potwory, smoki jakby z innego świata przybywające.

 

Ludzkość wiele wieków później owe zniekształcone gadziny zaczęła nazywać dinozaurami czyli strasznymi jaszczurami. O tak! Te straszne jaszczury zaczęły zjadać ciężko zapracowany owoc pracy, niszczyć Ziemię i ludzi na Niej mieszkających a dziś ich kości znajdujemy w różnych miejscach Błękitnej Planety.

 

Być może ci ludzie, którzy obcym przybyszom się nie podporządkowali, byli poniewierani i zabijani Być może... Jednak giganci, którzy w ten lub inny sposób zostali ukształtowani wznieśli budowle przekraczjące wymiary ludzkiej ówczesnej myśli. Potężne kolosy zostawione pośród szumiących traw mogą być dzisiaj tego dowodem a i dziwne wielkie rysunki widoczne tylko z pewnej odlegości, obcym do czegoś musiały być przydatne!


Kto wie, może i piramidy gdyby mówić mogły, to opowiedziałyby nam historię o przybyszach z gwiazd plądrujących dobytek Adamowy?  Gdyby tylko mogły mówić!


             Tak! Obcy przybysze już Tutaj kiedyś byli i myśleli, że na zawsze podporządkują sobie rodzaj ludzki i zwierzęcy. Pałając nienawiścią do Stwórcy i Jego stworzenia nie wiedzieli, że niebawem nagłe zginienie na nich przyjdzie i ich dalsze plany wniwecz się obrócą.

 

Wiele lat po tych wydarzeniach urodziłem się ja. Dorastając pod płaszczykiem Rodziców, Babć i Dziadków nie widziałem już tych jaszczurów monstrualnej wielkości i o groźnym wyglądzie. Jednak bajki i opowiadania o smokach pozostały do dzisiaj.


Gdzieś tam, w ludzkiej myśli, owe dinozaury znowu zaczynają być wskrzeszane. Gdzieś tam, w ciemnych katakumbach ukrytych przed okiem człowieka następcy obcych i ich zwolennicy dokonują degradacji komórek. Jakiś obcy, istotą ludzką zwany, właśnie wtargnął ostrzem strzykawki w genetykę Bożą!


uż kiedyś tak było i znowu się powtarza. Najpierw giganci i dinozaury potem owieczka Dolly. I ona objawiona została synom i córkom Adama i Ewy! I choć jej żywot był nieszczęśliwy i krótki to świat dowiedział się, że niektórzy obcy nadal są wśród nas i znowu człowiek wykonuje ich wolę dokładnie tak jak przed wieloma eonami!

 

 KOMENTARZE

 • re ...
  "[...] Kto wie, może i piramidy gdyby mówić mogły, to opowiedziałyby nam historię o przybyszach z gwiazd plądrujących dobytek Adamowy? [...]".

  Ja tam nie wiem czy "przybysze z gwiazd" plądrowali "dobytek Adamowy" natomiast wydaje mi się idzie Pan dobrym tropem, i piramidy rzeczywiście mogłyby nam coś ciekawego opowiedzieć:

  DENSIFIED GODS OF EGYPT
  https://youtu.be/ycIWb8iMnnQ

  Is Egypt`s largest statue REPTILIAN!?!
  https://www.youtube.com/watch?v=dr92OhLcAKE&t=2s
 • Keren
  I POMYŚLEĆ...

  Właśnie i pomyśleć że wiele tych ukrytych zagadek które wydarzyły się w czasie przed potopem, można wytłumaczyć i mało tego jest do wytłumaczenia!

  Piramidy, budowle budowane z wielką dokładnością, obróbka kamienia, metali, dinozaury , olbrzymy, tak, to wszystko jest do wytłumaczenia ale Keren kto tego będzie słuchał, kto!?

  Kto będzie słuchał skoro świat, przyjął naukę ludzką i prowadzony wywodami jakiś uczonych, którzy co roku zmieniają swoje poglądy, będą zacięcie bronili racji i myśli ludzkiej a przecież jest o tym mowa w wielu księgach!

  Bardzo dużo tego jest w księgach znalezionych w Qumran i muszę powiedzieć że to wspaniałe dowody!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @ALL
  JESTEM DURNIEM DO KWADRATU!

  Załóżmy, że człowiek nie ma awersji do słowa "Biblia". Załóżmy, że taki człowiek traktuje tą Księgę choćby jako przekaz historyczny minionych czasów.

  Załóżmy, że taki człowiek otworzy Księgę i przeczyta:

  "1 A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. 2 Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. 

  3 Wtedy Bóg rzekł: "Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat". 4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach".

  Księga Rodzaju 6/1-4

  Co w umyśle takiego człowieka się pojawi? Czy do tematu zapisanego w Biblii podejdzie profesjonalnie czy zacznie się z niego naśmiewać?

  No cóż, przecież obcych od jakiegoś czasu wyobraża sobie człowiek jako no... takich...

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/557/17/5571788.jpg

  Zresztą, ów człowiek raczej nie powie wszem, że byli już tutaj tacy, którzy zstąpiwszy z wyżyn Niebiańskich chcieli popsuć rodzaj Boży! No i spodziewamy się kosmitów widniejących jako istoty mniejsze lub większe i na mniej lub bardziej cieniutkich nogach! A oczy muszą mieć i owszem dokładnie takie jak na powyższym rysunku!

  Ten, kto zauważy, iż owi obcy wcale nie muszą mieć ciał tak zwanych cielesnych staje od razu okoniem do jakichś tam przyjętych nauk. No i obcy musowo przylecą do nas "latającym talerzem". Nie inaczej! Kto może zaryzykować twierdzenie, że obcy poruszają się z szybkością myśli? No tylko dureń! A jeżeli ten dureń powie, że dla obcych niepotrzebny jest zasadzie tlen no i że w dodatku próżnia im nie szkodzi, to taki ktoś może okazać się durniem do kwadratu! To prosta konkluzja!

  @endriu, dzięki za linki!

  @60grzegorz napisał:

  "Kto będzie słuchał skoro świat przyjął naukę ludzką i prowadzony wywodami jakiś uczonych, którzy co roku zmieniają swoje poglądy, będą zacięcie bronili racji i myśli ludzkiej...".

  Dokładnie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  I POMYŚLEĆ ŻE DINOZAURY ŻYŁY....

  Za czasów Noego, kto by pomyślał!

  Znowu nauka uczonych wzięła górę i ludziska myślą że owe gadziny żyły miliony a nawet miliardy lat temu, co za bzdura!

  Zarówno dinozaury jak i giganci żyły w tym samym czasie i wspólnym mianownikiem który ich łączył, BYŁ POTOP!

  No tak, teraz dopiero narobiłem bigosu, przykro mi ale to jest gorzka prawda, zresztą nie dla mnie, mój umysł już dawno temu to uniósł!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @57KerenOr
  KEREN, MUSISZ....

  Pisać łatwiej, bo są tutaj tacy którzy dosłownie wzięli sobie wyraz ''obcy''.

  Tak, przekaz podprogowy albo inna forma domyślna , ich nie interesuje, musisz łopatologicznie no , choćby dla BLU, bo biedak nie zrozumiał!

  Zresztą, cieszyłbym się gdyby tylko to!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @ALL
  ZMIEŃMY TYTUŁ ARTYKUŁU I ZAMIAST ZDANIA "OBCY PRZYBYSZE Z GWIAZD, JUŻ TU KIEDYŚ BYLI" NAPISZMY:

  "ZBUNTOWANI ANIOŁOWIE JUŻ TUTAJ KIEDYŚ BYLI I DOPROWADZILI DO DEGRADACJI RODZAJ LUDZKI I ZWIERZĘCY!".

  Przed wieloma laty, jak głosi Stary Testament, Aniołowie Boży zbuntowawszy się opuścili Niebiańskie Mieszkanie i zapragnęli kobiet ludzkich.

  Cytat:

  "1 A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. 2 Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. 

  3 Wtedy Bóg rzekł: "Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat". 4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach".

  Księga Rodzaju 6/1-4

  (...)

  http://m.neon24.pl/7bfb806dd5cc9c41400202ffcfc7a40f,0,0.png "7 Wreszcie Pan rzekł: "Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: LUDZI, BYDŁO, ZWIERZĘTA pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem". 

  Księga Rodzaju 6/7

  "11 ZIEMIA ZOSTAŁA SKAŻONA W OCZACH BOGA. 12 Gdy Bóg widział, iż ZIEMIA JEST SKAŻONA, że wszyscy ludzie postępują na ziemi niegodziwie, 13 rzekł do Noego: 
  "Postanowiłem położyć kres istnieniu wszystkich ludzi, bo ziemia jest pełna wykroczeń przeciw mnie; zatem zniszczę ich wraz z ziemią". 

  Księga Rodzaju 6/11-13


  Zatem można w miejsce owych OBCYCH wstawić ZBUNTOWANYCH ANIOŁÓW i... wszystko jasne!

  Pozdrawiam!

  PS

  http://m.neon24.pl/7bfb806dd5cc9c41400202ffcfc7a40f,0,0.png TROCHĘ TEMAT WYJAŚNIŁEM W POPRZEDNIM KOMENTARZU, KTÓRY NOSIŁ TYTUŁ: "JESTEM DURNIEM DO KWADRATU!".


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY