Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

SZATAŃSKIE OBJAWIENIE JULIANNY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PO PIERWSZE: NIE BYĆ POSŁUSZNYM ZBAWICIELOWI! OTO PRIORYTET PAPIEŻY I BISKUPÓW! OTO ICH CODZIENNE ŻYCIE! OTO CEL SZATANA!

 

 

 Przypomnienie tematu! 

 

  

 

 

Cytat z katolickiej strony:


"Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało jest jednym z głównych świąt obchodzonych w Kościele katolickim. Choć świadomość niezwykłego cudu przemiany konsekrowanego chleba i wina w rzeczywiste Ciało i Krew Chrystusa towarzyszyła wiernym od początku chrześcijaństwa,  jednak trzeba było czekać aż dziesięć stuleci zanim zewnętrzne przejawy tego kultu powstały i zadomowiły sięw Kościele katolickim".

 

https://www.gosc.pl/doc/4770423.Jutro-Boze-Cialo-uroczystosc-Najswietszego-Ciala-i-Krwi

 

 

Oczywista sprawa i bardzo zrozumiała....

 

W Kościele katolickim rządzonym przez papieży, każda myśl musi nabrać patyny czasu. Wszystkie kłamstwa muszą dojrzeć, zaczerwienić się szatańskimi rumieńcami i być przedłożone gawiedzi, której wiara i tak nie interesuje.

 

atem tymi przejawami kultu, (choć przez stulecia były nieznane w tej mierze, co obecnie), katolik, tak czy siak, prędzej czy później się nabierze.

 

a myślałem, że jednak Pan Jezus już dawno temu zasiadł w Niebie po Prawicy Boga Ojca i stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych. A tutaj, popatrzcie Państwo, nastąpił niebywały cud.

 

Podobno, jak podaje Katechizm "w  Najświętszym Sakramencie Eucharystii są zawarte prawdziwie, rzeczywiście i substancjalnie Ciało i Krew wraz z duszą i Bóstwem Pana naszego Jezusa Chrystusa, a więc cały Chrystus".

 

Jeżeli tak jest w istocie, to po cóż ludzie wierzący wzywają "ku pomocy" Boga Syna,  który jest w Niebie? Skoro "rzeczywiście i substancjalnie Ciało i Krew wraz z duszą i Bóstwem Pana naszego Jezusa Chrystusa, a więc cały Chrystus" znajduje się w jakimś zamkniętym na klucz miejscu, to człowieku, czyż Twoi papieże nie kpią w żywe oczy z wiary w Zbawiciela?


 

O! Tak! To jest kpina, ponieważ "rzeczywiście i substancjalnie Ciało i Krew wraz z Bóstwem Pana naszego Jezusa Chrystusa, a więc cały Chrystus" zasiadł, jak wspomniałem wyżej, w Niebie po Prawicy Swojego Ojca i tylko po Prawicy Boga Ojca się znajduje, nigdzie indziej!

 

I pomyśleć, że "bezpośrednią przyczyną ustanowienia uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa były objawienia bł. Julianny z Cornillon. Pod ich wpływem bp Robert ustanowił w 1246 r. święto Bożego Ciała, początkowo dla diecezji Liege". 

Hm... Zauważ Czytelniku, że owe święto, które papieże nakazują Ci obchodzić nie powstało według Rozkazu Pana Jezusa, ani Jego Apostołów tylko na podstawie objawienia otrzymanego przez niejaką Juliannę z Carnillion.

 

                   laczego tak łatwo dałeś się podejść tej fałszywej nauce?   No i jest jeszcze jedno zagadnienie: Nie ufając Synowi Boga Ojca, nigdy nie dowiesz się czy objawienie wyżej wymienionej Julianny pochodziło od Pana Boga czy od szatana!


A skoro o szatanie mowa, to powiem Ci na ucho i w sekrecie, tak aby nikt nie słyszał, że objawienie, które będziesz za chwilę celebrował było bezapelacyjnie od... szatana! 

 

Tak! To demon objawił się Juliannie!
Jeżeli chcesz to przeczytaj również mój wpis na temat kłamliwego,  tak zwanego "Bożego Ciała".


 

57kerenor.neon24.pl/post/143984,boze-cialo-swieto-na-czesc-szatana

 

 

 


KOMENTARZE

 • @
  WEDŁUG PAPIEŻA JANA PAWŁA II PAN BÓG JEST NIEDOSKONAŁY!

  Napisałem powyżej:

  "Wszystkie kłamstwa (papieży) muszą dojrzeć, zaczerwienić się szatańskimi rumieńcami i być przedłożone gawiedzi, której wiara i tak nie interesuje".

  Katechizm Kościoła Katolickiego!

  Nauka nr 302

  "Stworzenie ma właściwą sobie dobroć i doskonałość, ale NIE WYSZŁO CAŁKOWICIE WYKOŃCZONE Z RĄK STWÓRCY. Jest ono stworzone "w drodze" (in statu viae) do ostatecznej doskonałości, którą ma dopiero osiągnąć i do której Bóg je przeznaczył".

  Doprawdy? Zatem Adam i Ewa nie byli doskonali do momentu zgrzeszenia? Pan Bóg nie stworzył ich w doskonałych ciałach?

  No cóż, skoro taki heretyk jak papież Jan Paweł II dopuszczał możliwość, iż człowiek powstał z małpoluda... No przecież Adam powstał niejako "w drodze"... z małpy po prostu! Czyli z małpy powstał również papież Jan Paweł II. Zapewne on ale nie ja!

  Hmmm...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  MARIA - NORMALNA KOBIETA!

  Przypomnę moje słowa:

  "Wszystkie kłamstwa (papieży) muszą dojrzeć, zaczerwienić się szatańskimi rumieńcami i być przedłożone gawiedzi, której wiara i tak nie interesuje". 

  Katechizm Kościoła Katolickiego!

  Nauka nr 411

  "(Maria).... w czasie całego swojego życia ziemskiego, dzięki specjalnej łasce Bożej, nie popełniła żadnego grzechu".

  http://m.neon24.pl/2502a095c0cbe4b1408f55c04487a288,0,0.gif

  Szanuję Marię i jako kobietę, i jako siostrę w wierze. Wiem również o tym, że Maria prorokowała na swój temat i będąc pod wpływem Bożego Ducha mówiła, iż narody zwać ją będą "szczęśliwą między niewiastami".

  Maria była żoną Józefa i miała z nim gromadkę dzieci. Kłamstwem jest, iż po urodzeniu Pana Jezusa nadal pozostała dziewicą.

  Najważniejsze jednak jest to, że Maria podobnie jak każdy człowiek, popełniała błędy i w tym względzie nie posiadała od Pana Boga jakiejś specjalnej, niesamowitej łaski!

  Aaaa... To Pan Jezus nie popełnił nigdy żadnego grzechu będąc człowiekiem!

  A Maria? No cóż, niepotrzebnie sprowokowała Zbawiciela w Kanie Galilejskiej a później miała czelność przeszkodzić Mu w głoszeniu Ewangelii!

  Normalna kobieta, wierząca i miłująca Pana Boga. Ale nie bez wad i ułomności. To ludzka postać była, tak po prostu!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • W dniu świątecznym czuję się zwolniony
  z obowiązku prostowania bredni, bzdur, wiejskiej filozofii i propagandy wyznawców jednej z dziesiątek tysięcy protestanckich sekt odszczepieńców manifestujących swoją wiarę atakami na Święty Kościół Katolicki, udawanym kapłaństwem kobiet, ślubami zboczeńców, namaszczaniem na przebierańców niby biskupów zboczonych lesbijskich kobiet, czy też poparciem dla rzezi w ramach poparcia dla chazarów maskującego grabieżcze wojny anglosasów.

  Których efektem działania, prócz wymordowania Indian w Ameryce Północnej (w Południowej Indianie mają się dobrze - cóż katolicyzm), mordowania nienarodzonych dzieci dziesiątkami milionów rocznie, propagowaniem mordowania ludzi starych w ramach eutanazyjnego sposobu rozwiązania zniknięcia pieniędzy z funduszy emerytalnych, są wyburzane, profanowane, sprzedawane, a przede wszystkim opustoszałe świątynie i zanik wiary w krajach protestanckich.
  W konsekwencji ich islamizacja.
 • @AlexSailor
  JA NIE CZUJĘ SIĘ ZWOLNIONY OD PROSTOWANIA PROTESTANCKICH I KATOLICKICH BREDNI W ŻADNYM DNIU!

  Jak to dobrze, że nie jestem ani katolikiem ani protestantem! Jak to dobrze...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Kłamliwe święta! które są niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa !!!
  Witam.

  Wolą Boga Ojca jest, ; Aby Ludy, Narody i Języki, od najdawniejszych czasów służyły Bogu Synowi.Ponieważ upodobał sobie Bóg, żeby w nim zamieszkała cała pełnia boskości, w którym są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania.On jest obrazem Boga niewidzialnego, pierworodnym wszelkiego stworzenia [ do Kolosan 1;15,17 ] .

  Wszyscy ludzie powinni udać się do Pana Jezusa Chrystusa zgodnie z wolą Boga Ojca: „Ten jest Syn Mój umiłowany, którego sobie upodobałem, Jego słuchajcie!”. /Ew. Mateusza 17,5 /

  A ludziska co robią ? wymyślają swoje święta , które są niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa , które są niezgodne z Wolą Boga Ojca . Ludzie po prostu sobie kpią z Pana Boga , śmieją się z Niego wprowadzając swoje święta , tradycje i obrzędy , które nie mają nic wspólnego z Panem Jezusem i Jego Nauką Świętą .

  Nigdzie w Piśmie Świętym nie przeczytałem o jakieś procesji ? po ulicach miast czy o jakimś święcie ,, Bożego Ciała ,, Pana Boga należy czcić w Duchu i w Prawdzie , a nie w literze jak to dziś jest u ludzi w zwyczaju .

  Do wszystkich ; Jeśli dziś wyjdziesz z swojego domu , aby uczestniczyć w procesji czy w jakimś święcie wymyślonym przez ludzi tzw. / Boże Ciało /, to wiedz czytelniku , że przeciwstawiasz się Panu Bogu i Jego Woli !!!

  A ja radzę każdemu , aby pomodlić się do Pana Jezusa i poprosić Go o pomoc i zrozumienie Jego Nauki Świętej . Bo to Pan Jezus nikt inny jest jedynym pośrednikiem i drogą do Boga Ojca nikt inny .

  Tak zadecydował Bóg Ojciec , że to Pan Jezus nikt inny jest Jego pośrednikiem pomiędzy nim ,a ludzmi . Mówi o tym w I liście Paweł do Tymoteusza ; Albowiem jeden jest Bóg, jeden tez pośrednik między Bogiem a ludzmi, człowiek Chrystus Jezus, który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie / I list Pawła do Tymoteusza 2,5-6 /.

  Wszyscy ludzie powinni udać się do Pana Jezusa Chrystusa zgodnie z wolą Boga Ojca: „Ten jest Syn Mój umiłowany, którego sobie upodobałem, Jego słuchajcie!”. /Ew. Mateusza 17,5 / Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie Chrystusie.

  Dobrze uczynił łotr na krzyżu on też bezpośrednio zwrócił się do Pana Jezusa , a nie do Boga Ojca .Dobrze też postąpił Szczepan gdy go kamienowali on też bezpośrednio modlił się do Pana Jezusa ; Panie Jezu przyjmij ducha mego / Dzieje Apostolskie 7,54-60 / . Dobrze postąpili również magowie, ze wschodu słońca , którzy przyszli do małego Pana Jezusa , aby jemu się pokłonić i aby jemu nikomu innemu oddać pokłon cześć i chwałę zgodnie z Wolą Boga Ojca !!!!!!!!!!!

  A dziś ludzie pokłon oddają szatanowi , kłaniają się przed jego figurami i jego posągami oraz obrazami. Świętują na jego cześć , a Pan Jezus Błogosławiony Syn Boga Ojca jest od nich bardzo daleko. Jest to przykre , że ludzie umiłowali własną chwałę , a Pana Boga mają za nic.

  JEŚLI DZIŚ USŁYSZYCIE GŁOS BOŻY , NIE ZATWARDZAJCIE SERC WASZYCH . UNIŻCIE SIĘ PRZED PANEM JEZUSEM , A WYWYŻSZY WAS . TO PAN JEZUS NIKT INNY JEST NAJDOSKONALSZYM WZOREM WIARY , BO TAK ZADECYDOWAŁ BÓG OJCIE , A NIE CZŁOWIEK !

  Pozdrawiam
 • Kanibale w ornatach i ławach kościelnych.
  Pijcie, pijcie krew i jedzcie ciało Chrystusa.
  Smacznego, satanistyczni kanibale.
 • @jassy27
  SŁOWA NA CHWAŁĘ BOGA SYNA I BOGA OJCA!

  Napisałeś jassy:

  "Dobrze uczynił łotr na krzyżu on też bezpośrednio zwrócił się do Pana Jezusa, a nie do Boga Ojca. Dobrze też postąpił Szczepan gdy go kamienowali on też bezpośrednio modlił się do Pana Jezusa: "Panie Jezu przyjmij ducha mego" / Dzieje Apostolskie 7,54-60 /.

  Dobrze postąpili również magowie, ze wschodu słońca, którzy przyszli do małego Pana Jezusa, aby jemu się pokłonić i aby jemu i nikomu innemu oddać pokłon cześć i chwałę zgodnie z Wolą Boga Ojca".

  Bardzo ważne zdania napisałeś, bardzo przydatne i ku Chwale Boga Ojca i Boga Syna. Nie Marii owi Mędrcy się pokłonili tylko Synowi Boga Ojca. I to wszystko w temacie!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 19:09:37
  Biedaku. Ty wierzysz w te żydowski brednie sprzed 2000 lat ? Skąd Ty wiesz, że ktokolwiek się komuś pokłonił i skąd wiesz co mamrotał jakiś kamienowany ?
  Widzę że ludzka bezgraniczna, ślepa, niezweryfikowana wiara w gusła nawet dzisiaj dopada ludzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY