Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
696 postów 3169 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

"BOŻE CIAŁO" – ŚWIĘTO NA CZEŚĆ SZATANA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nic Syn Boży nie mówił o tym, że masz pozwolenie na to katoliku, że możesz Zbawiciela zamknąć na klucz w jakiejś skrzynce.

 

Gdy napiszę, że tak zwane katolickie święto "Bożego Ciała", to święto szatańskie, to być może zaraz zawędruję do lochu! Jednak w najgorszym razie spotka mnie tam samotnia i spokój. Legnę sobie niewygodnie na znajdującej się w tym osobliwym miejscu wersalce nabitej ćwiekami i zdam się na rozmyślanie.

 

A rozmyślać będę o rzeczy ważnej a mianowicie o tym iż i ja, kiedyś, dawno temu, byłem "robiony w konia" przez nieżyjącego już papieża Jana Pawła II, któremu dano przydomek Wielki a ja dałbym mu miano Mały. W tym miejscu przepraszam wszystkie konie i rumaki za to porównanie. I te będące na wypasie. I również te, które na wypasie nie są! 

Mój Pan Bóg... Nie Twój Katoliku a Mój.... Zatem Mój Pan Bóg Jezus Chrystus  przed wieloma laty skończywszy Swoją ziemską działalność odszedł do Nieba. Świadkami tejże sceny byli Jego Apostołowie. Poszedłszy więc do Swojego Taty, Syn Boży zasiadł po Jego Prawicy na Tronie!

 

ednak Mój Zbawiciel... Nie Twój katoliku a Mój... Zatem Mój Zbawiciel przyrzekł, że będzie ze swoimi uczniami i uczennicami "aż do skończenia świata". Zesłanie Ducha Bożego było tego przykładem i... jednym z dowodów jak owa Chrystusowa obecność ma się urzeczywistniać.

 

Nic Syn Boży nie mówił o tym, że masz pozwolenie na to katoliku, że możesz Zbawiciela zamknąć na klucz w jakiejś skrzynce.

 

Nic nie mówił o tym, że na Twoje polecenie (heretyku) możesz wziąć znowu ten klucz i... na powrót Syna Bożego z niej uwolnić!


     No chyba, że podpowiedział Ci to szatan. Tak, on jest do tego zdolny. I pomyśleć, że kiedyś ten anioł był Aniołem Dobrym. I pomyśleć, że kiedyś ów diabolos nazwany był Lucyferem Niosącym Światło! Ale tak było kiedyś... Teraz on nie służy już Bogu Ojcu i Panu Jezusowi. Teraz stał się Twoim królem, który rozkazał Ci zamknąć Syna Bożego w "złotej klatce" na klucz!

 

Może niepotrzebnie nazwałem Cię heretykiem ale wybacz, skoro Twój każdy po sobie następujący papież jest heretykiem no to z marszu heretycką naukę papieża popierasz i Ty.

 

A gdyby tak Admini rzucili moją wypowiedź na Główną Stronę. Hę... No raczej nie. Przeznaczono już dla mnie kajdany i ciężką kulę do nogi! Rozumiem więc, że otrzymuję  w tym momencie Żółtą Kartkę. Eeee, to dopiero pierwszy żółty kartonik!

 

Przykładowo taki Husky na Pierwszej Okładce powinien dostać już dawno od Arbitra Kartonik Czerwony. Nawet rzekłbym, że za owego arta zrzucony powinien być nie do lochu, bo tam miejsce przygotowane jest dla mnie, ale poza boisko na trybuny, skąd oglądałby toczącą się dalej grę!

 

I pomyśleć katoliku, że To Ty podczas tej gry ciągle faulujesz. Kopiesz po kostkach i rozpychasz się łokciami a ja będę niedługo w najciemniejszym miejscu spośród wszystkich najciemniejszych miejsc!

 

No przecież bym zapomniał! Istnieje takie katolickie i jednocześnie pogańskie pojęcie jak "adoracja najświętszego sakramentu".

 

Posłuchajcie:

 

"Adoracja Najświętszego Sakramentu (z łacadoratio - oddawanie czci, uwielbienie) – w katolicyzmie (a także w nurcie anglokatolickim w anglikanizmie): oddawanie czci Bogu, który - zgodnie z doktryną - obecny jest w Najświętszym Sakramencie wystawionym w monstrancji, odkrytej puszce z Najświętszym Sakramentem lub też w tabernakulum".


 

No właśnie... Najważniejsza sprawa to zamknąć Zbawiciela w złotej klatce lub w jakiejś puszce. Jednym słowem jesteście żałośni! No i oczywiście zamknąć należy bezapelacyjnie na klucz. Proponuję w tym miejscu mieć dwa kluczyki. Tak w razie czego jakby jakiś sukienkowy nieopatrznie zgubił ten pierwszy!

 

Ok! Rozumiem! W tym momencie  Czerwona Kartka mi się należy! 

 

ednak pod tym moim sarkazmem czai się prawda! Wierzycie w głupoty, księża i biskupi Was kłamią, i się z Was śmieją a Wy za owe kłamstwa przynosicie im koperty z kasą.  Pasibrzuchy molestują Wasze dzieci, zakonnice znęcają się nad Waszymi Maluchami a Wy nadal przynosicie im koperty z kasą.

 

I pomyśleć, że Wy jesteście niewolnikami papieży i biskupów ale to ja wtrącony zostanę do lochu!

 

Syn Boży Umarł i Zmartwychwstał!  Syn Boży poszedł do Nieba i zasiadł po Prawicy Boga Ojca. Syn Boży pewnego dnia przyjdzie powtórnie i zabierze ludzi wierzących do Domu Ojca!

 

A tu patrz: Szatan chce zamknąć Stwórcę w złotej klatce!


 

Powinieneś się jednak przespać z tym problemem katoliku bo to Twój problem jest a nie mój! Powinieneś zwrócić się w modlitwie do Syna Bożego o pomoc. Powinieneś odejść od fałszywej katolickiej religii. Powinieneś się uwolnić z więzów Watykanu.

 

Bóg Ojciec rodzajowi ludzkiemu Dał tylko i wyłącznie Swojego Syna. To Syn Boży Jest Drogą, Prawdą i Życiem. Tylko w Synu Bożym Jest Zbawienie!

 

A Ty... No cóż, pokładasz swoją nadzieję w... szatanie i jego demonicznej nauce!

 

Jeżeli chcesz, to przeczytaj również mój artykuł pt: "Szatańskie objawienie Julianny" na stronie:

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/143974,szatanskie-objawienie-julianny

 

 

KOMENTARZE

 • z ciekawości
  jakiego jest Pan / Pani wyznania / denominacji.

  ja rozumiem, że Pańska / Pani wiara jest prawdziwie i jedynie chrzescijańśka, ale jest na to jakaś nazwa?

  z góry dzięjęi pozdrawiam
 • @
  "Ok! Rozumiem! W tym momencieCzerwona Kartka mi się należy!"

  Dobrze, że chociaż rozumiesz ...
 • @MacGregor
  ŻADNĄ MIARĄ MIERZĄC NIE JESTEM CHRZEŚCIJANINEM!

  Witaj!

  Jestem człowiekiem wierzącym. Wierzę w posłannictwo Syna Bożego.
  Wierzę w to, że Bóg Ojciec Syna Swego nam dał...

  To taki skrót myślowy podparty cytatem z Dziejów Apostolskich 4/12:

  „12 I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". 

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Dz/4.php

  Nie należę do żadnego rejestrowanego zgromadzenia chociaż spotykam się ze znajomymi i rozmawiamy o tych „niedościgłych tajemnicach Chrystusowych”! Dawno temu byłem katolikiem lecz szczerze wdzięczny jestem Panu i Bogu Jezusowi Chrystusowi za to, że pozwolił mi z katolicyzmu odejść!

  Żadną miarą mierząc, nie jestem „chrześcijaninem”! Szkoda, wielka szkoda, że tłumacze Biblijni, grecki wyraz „CHRISTIANOS”, tłumaczą wszędzie jako „chrześcijanin”. Posiadamy w swoim słownictwie doskonalsze tłumaczenie tegoż wyrazu, ponieważ CHRISTianos, to nic innego jak CHRYSTUSOWI.

  To tak... parę słów by zaspokoić Twoją ciekawość!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Mogę zrozumieć, że nie podobają ci się święta związane z Maryją Bogurodzicą
  Ale, że nie podobają ci się święta związane z Jezusem, z Jego Ciałem w Eucharystii to już pomieszanie z poplątaniem.

  "A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». 27 Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, 28 bo to jest moja Krew Przymierza10, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów. 29 Lecz powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z tego owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę z wami nowy, w królestwie Ojca mojego»11. 30 Po odśpiewaniu hymnu wyszli ku Górze Oliwnej. " [Mt. 26, 26-30]

  Święto ku czci Ciała Jezusa w eucharystii jest jak najbardziej świętem biblijnym.

  Napisałeś "Najważniejsza sprawa to zamknąć Zbawiciela w złotej klatce lub w jakiejś puszce. "

  Kiedy chleb staje się Ciałem Jezusa? "Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje»."

  W złotej klatce zamknięty jest chleb, nie Zbawiciel. Chleb staje się Ciałem Jezusa w czasie eucharystii.

  Powinieneś przespać się z tym KerenOr, bo straszne bzdury opowiadasz.
 • @wk..ny 14:43:15
  Teoretycznie masz rację, jakbyśmy się chcieli trzymać ściśle języka. Ale widocznie Jezus miał swoje racje wypowiadając słowa skoro chleb nazwał Swym Ciałem, zaś wino Swą Krwią. Odpowiedziałbym "Oto wielka tajemnica wiary", wiary na rozum nie rozstrzygaj, bo to wiedza z zupełnie innego światu.

  Rabin i jego zachowanie to niestety nie moja domena wiedzy. Nigdy nie byłem świadkiem tego obrzędu, trudno im w tej sprawie się wypowiadać.
 • @57KerenOr 13:34:14
  dzięki za wyjaśnienie.

  Obawiam się niestety, że straszliwie Pan błądzi.

  Christianos - rzeczywiscie znaczy po grecku chrystusowy, no ale christos to greckei tłumaczenie Meszszija czyli namaszczony itd

  Znowuż Jezus to zgrecyzowana forma imienia Jezue (spolszczone jako Jozue), imię Judy i judasza to tez to samo imię hebrajsko-aramejskie

  stąd nie widze problemu

  pozdrawiam
 • @Jaromir
  PAN JEZUS JEST CHLEBEM BOŻYM!

  Po pierwsze primo, Maria nie jest Matką Pana Boga, ponieważ Syn Boży jako Bóg istnieje od samego początku, czyli od czasu w którym Bóg Ojciec "powołał Go do życia".

  Po drugie, również primo, niestety nie możesz zrozumieć dlaczego nie podobają mi się święta związane z "Marią"! Zresztą, jej również by się nie podobały.

  No i nie rób znaku równości pomiędzy zamknięciem całej Istoty Zbawiciela w jakiejś wątpliwej jakości skrzynce, z Chlebem (oczywiście z Duchowym Chlebem) do którego porównał się Syn Boży.

  Powinieneś wiedzieć, że to są absolutnie dwie różne sprawy! Pan Jezus porównał się do CHLEBA ponieważ jest BOŻYM CHLEBEM w każdym momencie i w każdej chwili. Jest CHLEBEM ŻYWOTA teraz, Był Nim 1000 lat temu i 3000 lat temu.

  Zamknięcie zaś Całej Istoty Syna Bożego w skrzynce i otwieranie drzwi Zbawicielowi kluczykiem, który użyje według własnego widzimisię papież, biskup czy ksiądz, jest w rzeczy samej herezją i kpiną zatem taka nauka zasługuje na stos, oczywiście duchowy stos a nie dosłowny. To papieże w "dosłownych" płonących stosach są mistrzami nie ja!

  Jamci wyspany Jaromirze a nawet gdybym wyrwany ze snu być musiał to i tak bez namysłu mogę rzec, że papieże są oszustami, oczywiście również papieża Jana Pawła II mam na myśli także!

  Ale... cieszę się, że co niektórzy wiedzą jak trafić do lochu by ze mną pogaworzyć.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @MacGregor
  POWIADASZ, ŻE BŁĄDZĘ A JEDNAK PRZYZNAŁEŚ MI RACJĘ?! TO CIEKAWE ZJAWISKO! :)

  Wyjaśnijmy: Czy ja w ostatnim wpisie do Ciebie napisałem coś na temat tego, że wyraz grecki „Christos” nie oznacza „Chrystusa”? Oczywiście, że oznacza. I wcale, zauważ, nie odniosłem się do Imienia „Jezus”.

  Pisałem natomiast o tym, że skoro uczniowie w Antiochii zostali nazwani Christianos, to i ludzie wierzący nazywać się powinni Chrystusowymi lub Pomazańcowymi, lub uczniami należącymi do Pomazańca a nie „chrześcijanami”.

  Mówisz, że ja straszliwie błądzę?! Nie może to być tak straszliwe błądzenie Gregor, skoro przyznajesz mi rację pisząc do mnie, że "Christianos - rzeczywiście znaczy po grecku Chrystusowy”.

  Zatem przed momentem powaliłeś na łopatki tłumaczenie katolickie czy jakiekolwiek inne protestanckie, dotyczące fałszywego określenia ludzi wierzących z Dziejów Apostolskich 11/26!
  Tam powinno być napisane, że uczniowie nazwani zostali uczniami Chrystusowymi. I to wszystko!

  Cieszę się jednak, że odwiedziłeś mnie w lochu. Pytanie tylko brzmi, czy do mnie on powinien być zgotowany, czy dla...kogoś innego?

  Narka!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 16:35:15
  Pieśń wolna z każdego lochu ucieknie, choćby i niemądra być miała, a taka polska przekorna natura, że w lochu każdego odwiedzi.

  Pech chciał, że matką ta, co urodziła i wychowała, Biblia nie zostawia co do tego wątpliwości, że matką Jezusa była Miriam/Maryja. Dla chrześcijan Jezus jest Synem Boga ale też i Bogiem. Skoro Maryja matką Jezusa, a Jezus jest Bogiem to Maryja Matką Boga być musi. Takie proste zadanie z logiki.

  Nie pojmujesz za to cudu przeistoczenia zwykłego chleba, który zakupiono i przyniesiono na stół w Wieczerniku z Ciałem Jezusa, które Jezus ofiarował po raz pierwszy swym uczniom w czasie ostatniej wieczerzy, zaś dziś chrześcijanie, ale może chcesz w innym języku, skoro polski ci nie odpowiada En. "Christian"; Sp "cristiano"; Lt. "Christiana"... powtarzają naukę Jezusa przy ołtarzu dokonują przemienienia zwykłego chleba w Ciało Jezusa i zwykłego wina w Krew Jezusa.

  Czy loch winien być dla ciebie zgotowany? Loch to czas na przemyślenie, myślę, że ten loch powinienieś przeznaczyć na przemyślenie, szczególnie, że jesteś podobnież wyspany, by nie opowiadać rzeczy niebiblijnych, o czym mówią cytaty, które zamieściłem w poprzedniej wypowiedzi.


  "A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». 27 Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, 28 bo to jest moja Krew Przymierza10, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów. 29 Lecz powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z tego owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę z wami nowy, w królestwie Ojca mojego»11. 30 Po odśpiewaniu hymnu wyszli ku Górze Oliwnej. " [Mt. 26, 26-30]

  Popatrz na te słowa jeszcze raz "Jezus wziął chleb", nie swoje ciało a chleb, taki sam jak w tabernakulum spoczywa. Później "odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom" czyli swą wolą przemienił chleb, w co? O tym mówi dalsza część "Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje" Nikt nie zamyka ciała Jezusa w "złotej skrzynce", tam spoczywa tylko zwykły chleb. Analogicznie jest z winem, ale myślę, że sam do tego dojdziesz.
 • @Jaromir
  PAN JEZUS JEST SYNEM BOGA OJCA I NIE POSIADA ŻADNEJ CIELESNEJ MATKI!

  To takie proste! Odpowiedz proszę na inne, także proste pytania ok?

  1/ Czy Pan Jezus stworzył świat?
  2/ Czy był Bogiem zanim się urodził "z Marii"?

  A teraz pytanie trudniejsze!

  1/ Czy Maria w swoim proroctwie mówi, że narody i języki zwać ją będą szczęśliwą miedzy niewiastami, czy Matką Boską?

  W tym temacie radzę nie sprzeciwiać się Marii, ponieważ mówiła o sobie będąc pod wpływem Ducha Świętego. To takie proste zadanie z logiki!

  Lub powiem inaczej:

  Zamiast Anioła odwiedza Marię Pan Jezus i mówi: "Mario, za jakiś czas sprawię, że urodzisz mnie jako człowieka. Jestem Bogiem i Synem Boga Ojca, jednak to Ty urodzisz mnie w sposób cudowny i przyjdę do Izraela jako człowiek ale jednocześnie jako Bóg by odkupić ich winy!".

  Tylko głupia istota ludzka w swojej pysze w takiej sytuacji mogłaby powiedzieć do Zbawiciela: "W takim razie ludzie wierzący nazywać mnie będą matką Boga!". Maria była mądrą kobietą a demoniczne myśli posiadają papieże i biskupi, którzy zamiast zgodnie z proroctwem nazwać Marię "szczęśliwą między niewiastami" nazywają ją matką Boską!

  To takie proste zadanie z logiki Jaromirze!

  I uważaj z odpowiedzią do mnie. Radzę Ci, bardzo uważaj...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 18:56:48
  "I uważaj z odpowiedzią do mnie. Radzę Ci, bardzo uważaj...", już się zacznam bać, bo znów zbanujesz, gdy Biblia twym słowom kłam zada.

  "Zamiast Anioła odwiedza Marię Pan Jezus i mówi: "Mario, za jakiś czas sprawię, że urodzisz mnie jako człowieka. Jestem Bogiem i Synem Boga Ojca, jednak to Ty urodzisz mnie w sposób cudowny i przyjdę do Izraela jako człowiek ale jednocześnie jako Bóg by odkupić ich winy!"."

  Czy naprawdę w Biblii tak napisano?
  "W szóstym miesiącu posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. 28 Wszedłszy do Niej, [anioł] rzekł: «Bądź pozdrowiona, łaski pełna, Pan z Tobą, »." [Łk 1m 26-28] Biblia wyraźnie stwierdza "anioła Gabriela".

  Skup się nad słowami «Bądź pozdrowiona, łaski pełna, Pan z Tobą, »

  "2/ Czy był Bogiem zanim się urodził "z Marii"?"
  "A gdy Jezus został ochrzczony, natychmiast6 wyszedł z wody. A oto otworzyły Mu się niebiosa i ujrzał Ducha Bożego zstępującego jak gołębicę i przychodzącego na Niego. 17 A głos z nieba mówił: «Ten jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie». " Mt 3, 16-17
  Skup się nad słowami "Ten jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie"
 • @Jaromir
  NO I NIE JESTEŚ POSŁUSZNY NIE TYLKO SYNOWI BOGA OJCA ALE TAKŻE... MARII!

  NO CÓŻ SĄ DWIE MOŻLIWOŚCI:

  ALBO W ISTOCIE NIE ROZUMIEMY SIĘ ALBO ROZUMIESZ BARDZO DOBRZE O CZYM NAPISAŁEM I NIE CHCESZ MI ODPOWIEDZIEĆ, PONIEWAŻ MUSIAŁBYŚ PRZYZNAĆ, ŻE KOŚCIÓŁ KATOLICKI KŁAMIE!

  Ale nic to, nic to! Przyzwyczajony jestem do tego, że katolicy odwracają kota ogonem. Zresztą, chcący czy niechcący i tak przyznałeś mi rację w sprawie wyrazu "Christianos". Hmmm. Ciekawe, ciekawe...

  Tymczasem trzymaj się! A, jeszcze jedno: Wiem przecież, że Anioł odwiedził Marię ale ja użyłem pewnego porównania, którego niestety nie zrozumiałeś! Nawet przez myśl by mi nie przyszło by w Piśmie Świętym cokolwiek zmieniać. Wyraz "Chrystusowi" jest tego dowodem!
  A mistrzami w zmienianiu zapisów Biblijnych są katolicy.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  Witam !

  Kerenor napisał ;

  // Nic Syn Boży nie mówił o tym, że masz pozwolenie na to katoliku, że możesz Zbawiciela zamknąć na klucz w jakiejś skrzynce.
  Syn Boży Umarł i Zmartwychwstał! Syn Boży poszedł do Nieba i zasiadł po Prawicy Boga Ojca. Syn Boży pewnego dnia przyjdzie powtórnie i zabierze ludzi wierzących do Domu Ojca!

  A tu patrz: Szatan chce zamknąć Stwórcę w złotej klatce! //

  Jest to tragedia ! katolicy na każdym kroku sobie kpią z Zbawiciela Pana Jezusa i z jego nauki , a z woli Boga Ojca nic sobie nie robią . Słuchają swoich nauczycieli , którzy ich okłamują na każdym kroku , którzy głoszą im herezje . Nie sprawdzą ich nauki , ich kłamstw na temat Pana Jezusa i jego nauki świętej .

  Tak to prawda , katolicy umiłowali własną chwałę i własną naukę i własną drogę , która nie prowadzi do Pana Jezusa Ojcowskiego Syna . To drogi i nauka , która zaprowadzi ich do nikąd . Zapomnieli całkiem o tym , że to Pan Jezus jest Królem i to On nikt inny ma królować , a nie Maria , którą katolicy nazwali królową i do , której się modlą . Nie taka przecież była Wola Boga Ojca ?

  Pan Jezus nie da się z siebie naśmiewać i nie pozwoli , aby człowiek kpił sobie z Jego Nauki . Syn Boży pewnego dnia przyjdzie w chwale Boga Ojca wraz z aniołami swymi i odda każdemu według ich uczynków / Ew. Mateusza 16,27 / . A nauka ludzka : księży , biskupów , katechetów , papieży katolickich zostanie zmieciona z powierzchni ziemi .

  I świat przemija wraz z pożądliwością swoją ; ale kto pełni wolę Bożą , trwa na wieki / I List Jana 2 , 17 /

  A pokój Boży , który przewyższa wszelki rozum , strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie /List Pawła do Filipian 4,7 /

  Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi ;

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny / Ew. Jana 3,16 /

  Do katolików i innych ;

  On to jest owym kamieniem odrzuconym przez was , budujących , On stał się kamieniem węgielnym / Dzieje Apostolskie 4,11 /

  Badacie Pisma , bo sądzicie , że macie w nich żywot wieczny ; a one składają świadectwo o mnie. Ale mimo to DO MNIE PRZYJŚĆ NIE CHCECIE , aby mieć żywot / Ew. Jana 5,39-40 /

  Jeśli kto inaczej naucza i nie trzyma się zbawiennych słów Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz nauki zgodnej z prawdziwą pobożnością , ten jest zarozumiały , nic nie umie , lecz choruje na wszczynanie sporów i spieranie się o słowa , z czego rodzą się zawiść , swary , bluźnierstwa , złośliwe podejrzenia / I List Pawła do Tymoteusza 6,3- 5 /

  Dobrze napisał kerenor w swoim artykule i jest to prawdą , każdy może to sprawdzić ;


  //Bóg Ojciec rodzajowi ludzkiemu Dał tylko i wyłącznie Swojego Syna. To Syn Boży Jest Drogą, Prawdą i Życiem. Tylko w Synu Bożym Jest Zbawienie!

  A Ty... No cóż, pokładasz swoją nadzieję w... szatanie i jego demonicznej nauce!//
 • @57KerenOr
  JAK ŚLEPY ŚLEPEGO PROWADZI, OBAJ W DÓŁ WPADNĄ!

  Napisałeś:

  //Syn Boży Umarł i Zmartwychwstał! Syn Boży poszedł do Nieba i zasiadł po Prawicy Boga Ojca. Syn Boży pewnego dnia przyjdzie powtórnie i zabierze ludzi wierzących do Domu Ojca!

  A tu patrz: Szatan chce zamknąć Stwórcę w złotej klatce!

  Powinieneś się jednak przespać z tym problemem katoliku bo to Twój problem jest a nie mój! Powinieneś zwrócić się w modlitwie do Syna Bożego o pomoc. Powinieneś odejść od fałszywej katolickiej religii. Powinieneś się uwolnić z więzów Watykanu.

  Bóg Ojciec rodzajowi ludzkiemu Dał tylko i wyłącznie Swojego Syna. To Syn Boży Jest Drogą, Prawdą i Życiem. Tylko w Synu Bożym Jest Zbawienie!

  A Ty... No cóż, pokładasz swoją nadzieję w... szatanie i jego demonicznej nauce!//


  I pomyśleć, że nikt z katolików nie chce tego sprawdzić, mówisz o jakiejś trójcy to nie słuchają, mówisz o Marii, nie słuchają, mówisz o posłannictwie Bożego Syna, nie słuchają, mówisz o wyrzuceniu II Przykazania z Biblii przez watykan, nie słuchają, ale wiem czego na pewno słuchają, tak słuchają ambonowych bzdur i tego czego naucza szatan!

  Moim zdaniem Keren, te tematy są dla nich kompletnie niezrozumiałe, może rozpocząć od podstaw, bo te lekcje i większość z nich są dla nich nie do zrozumienia!

  Jak czytam te iście fantastyczno naukowe wypowiedzi to zastanawiam się czy nie nastąpił jakiś pomór szarych komórek u niektórych, cóż szkoda, któregoś dnia dowiedzą się kogo słuchali i czyją wolę wykonywali!

  Tak czy owak , wykonują wolę szatana i myślą że robią dobrze!

  //A tu patrz: Szatan chce zamknąć Stwórcę w złotej klatce!//

  I mało tego, wyznaczył MU, godziny urzędowania, co za cyrk!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @ALL
  JESTEŚ KATOLIKU NIEWOLNIKIEM WATYKANU!

  Grzegorzu, Jassy...

  Witajcie! Dzięki za wpisy i za wersety z Pisma Świętego. Dobrze, że chociaż my tutaj się odzywamy a o loch się nie martwmy. To raczej my nazywani jesteśmy sekciarzami, nas nazywają łotrami czy zbirami. To nam się pomyliło i my... nie myślimy!

  To mniej więcej wygląda tak:

  Gdy się urodzisz, to nie masz wpływu na to, że cię ochrzczą.
  Gdy masz 8 czy 9 lat to nie masz wpływu na to, że idziesz do komunii.

  Potem jest coraz trudniej... Nie zauważasz, że jesteś już zarażony śmiertelnym wirusem zwanym: TRADYCJA KATOLICKA!

  Następnie spotykasz dziewczynę. Ma na imię Katoliczka! Zabujany po same uszy nie masz czasu na myślenie. Wtedy włączasz bieg... wsteczny! Kompletnie nie myślisz racjonalnie. Snujesz z kobietą plany a zaczyna się od białej sukni i oczywiście ślubu kościelnego.

  Może masz swoje zdanie ale miłość jest ślepa. Dla Niej, dla Rodziców, dla Znajomych, łamiesz wszystkie zasady i bierzesz ślub kościelny.

  Potem jest już tylko gorzej: Chrzcisz swoje dziecko. Posyłasz je do komunii. Przygotowujesz pociechę do ślubu kościelnego a owe umiłowane Twoje dziecko wyprawia ci świetny katolicki pogrzeb!

  Podsumujmy:

  Chrzest – Nie znasz Nauk Pana Jezusa z przyczyn oczywistych!
  Komunia – Nie znasz Nauki Pana Jezusa...
  Ślub – Nie znasz Nauki Pana Jezusa...

  Umierasz więc jako katolik, który nigdy nie czytał Biblii i nie poznał Nauki Boga Ojca i Jego Syna.
  Zatem umierasz jako poganin lecz ksiądz nad grobem wszystkim oznajmia, że Twoja dusza już jest w Niebie!

  Idiotyczne prawda?

  No, mogą być jeszcze inne wersje katolickiego życia, jak bojaźń przed teściową, żoną, opinią innych! Zatem jeżeli w Twoje życie pewnego dnia nie wkroczy Syn Boga Ojca, dopóki nie przeszkodzi oszustom z Watykanu, dopóty brnąć będziesz "przez wiele pokoleń" w nauce nie dającej zbawienia i nadziei!

  A podobno to my jesteśmy sekciarzami.... He, he! Dobre sobie! I to ja jestem w lochu! Ciekawe!

  Jassy, Grzegorzu, pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @topstopjuve
  PAN JEZUS DZIAŁA W BARDZO RÓŻNY SPOSÓB!

  To bardzo dobrze topstopjuve, że Pan Jezus Pozwolił Ci podjąć już pierwsze kroki w stronę wiary i dobrze, że do Niego się modlisz a właściwie napiszę inaczej: "Dobrze, że się do Niego modlimy". Bóg Ojciec Syna swego nam Dał...

  Masz rację pisząc, że Kościół katolicki nie pomoże Ci w zrozumieniu niedościgłych tajemnic Chrystusowych i życzę Ci byś ów "koniec związku" z papieżami, biskupami i księżmi utrzymał do... końca swojego życia!
  Pan Jezus działa w bardzo różny sposób a nawet... dziwny i widać, że Tobie również przeznaczył pewne osobiste przeżycia.

  Naszym obowiązkiem i chęcią jest głoszenie Słowa Bożego. O Panu Bogu mówimy w domu, w pracy, w mieście, jednym słowem "w każdej dogodnej i niedogodnej" sytuacji.

  I jeśli Syn Boga Ojca pozwoli, to i Twoja Żona zrozumie, że Jedyną Drogą do Boga Ojca Jest Pan Jezus. Może dowie się, że Maria nie żyje i że nie wolno do niej się modlić. Może zauważy, że nie wolno padać na kolana przed obrazami i figurami. Może... Wszystko zależy od Zbawiciela.

  Życzę spokoju i wytrwania, i jak wspomniałem wyżej, Pan Jezus Działa w bardzo różny sposób!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TAGI

ULUBIENI AUTORZY