Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

JESTEŚ KATOLIKU NIEWOLNIKIEM WATYKANU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Potem jest coraz trudniej... Nie zauważasz, że jesteś już zarażony śmiertelnym wirusem zwanym: TRADYCJA KATOLICKA!

 

Mniej więcej Twoje życie wygląda tak:

Gdy  się urodzisz, to nie masz wpływu na to, że cię ochrzczą.
Gdy  masz 8 czy 9 lat to nie masz wpływu na to, że idziesz do komunii.

Potem  jest coraz trudniej... Nie zauważasz, że jesteś już zarażony śmiertelnym wirusem zwanym:  TRADYCJA KATOLICKA!

Następnie  spotykasz dziewczynę.

Ma na imię "Katoliczka"! Zabujany po same uszy nie masz czasu na myślenie.  

Wtedy  włączasz bieg... wsteczny! Kompletnie nie myślisz racjonalnie. Snujesz z kobietą plany a zaczyna się od białej sukni i oczywiście od ślubu kościelnego.

Może masz swoje zdanie  ale miłość jest ślepa. Dla Niej, dla Rodziców, dla Znajomych, łamiesz wszystkie zasady i bierzesz ślub kościelny.

Teraz jest już tylko gorzej:  Chrzcisz swoje dziecko. Posyłasz je do komunii. Przygotowujesz pociechę do... ślubu kościelnego a potem owe umiłowane Twoje dziecko wyprawia ci świetny katolicki pogrzeb! 

Podsumujmy:

Chrzest– Nie znasz Nauk Pana Jezusa z przyczyn oczywistych!
Komunia– Nie znasz Nauki Pana Jezusa...
Ślub– Nie znasz Nauki Pana Jezusa...

Umierasz więc jako katolik, który nigdy nie poznał Biblii! 
Umierasz więc jako katolik, który nie rozumie Nauki Boga Ojca i Jego Syna.

 Umierasz więc jako poganin!


ednak ksiądz nad grobem wszystkim oznajmia, że Twoja dusza już jest w Niebie!

Idiotyczne prawda?

No, mogą być jeszcze inne wersje katolickiego życia... 

atem jeżeli w Twoje życie pewnego dnia nie wkroczy Syn Boga Ojca, dopóki nie przeszkodzi oszustom z Watykanu, dopóty brnąć będziesz "przez wiele pokoleń" w nauce nie dającej zbawienia i nadziei!

A podobno to my jesteśmy sekciarzami.


 

KOMENTARZE

 • Bzdura
  "Podsumujmy:

  Chrzest– Nie znasz Nauk Pana Jezusa z przyczyn oczywistych!
  Komunia– Nie znasz Nauki Pana Jezusa...
  Ślub– Nie znasz Nauki Pana Jezusa...

  Umierasz więc jako katolik, który nigdy nie poznał Biblii! Umierasz więc jako katolik, który nie rozumie Nauki Boga Ojca i Jego Syna.

  Umierasz więc jako poganin!"

  Bzdura umierasz jako chrześcijanin poprzez sakrament chrztu. Do tego nie trzeba znać biblii. Sakrament to obrzęd magiczny i nie wielu to pojmuje. Nauka to Ewangelizacja. Kościół to instytucja.

  Nikt raz ochrzczony, nie umiera jako poganin.
 • @Fischer
  BEZ WIARY NIE MOŻNA PODOBAĆ SIĘ BOGU!

  Ile u Ciebie jest stopni na termometrze Fischer? Może powinieneś się trochę ochłodzić, ponieważ bierze Cię i to równo?!

  Kto nagadał Ci takich bzdur? No to rozumiem teraz, że Hitler to morowy katolicki gość. Bo jeżeli się nie mylę to ów morderca również pewnego dnia został ochrzczony i umarł jako ten, który posiadał przecież jakże ważną świętość w sobie! W rzeczy samej wyżej wymieniony Adolf umarł będąc zapieczętowany sakramentem magicznym.

  Nawet sam nie zdajesz sobie sprawy jakie herezje pleciesz człowieku!

  Zresztą, z drugiej strony teraz się nie dziwię! To przecież ileś tam lat po tym magicznym obrzędzie katolik wyruszył mordować Indian czy przykładowo Mahometan!

  To przecież ileś tam lat po tym magicznym obrzędzie papież katolik wprowadził morderczą średniowieczną Inkwizycję. Spłonęło wtedy na stosach mnóstwo kobiet i mężczyzn.

  Niektórzy papieże z mieczem w ręku wojowali no ale nie martwmy się, każdy z tych morderców będzie miał wybaczone, ponieważ tak orzekł Kolega Fischer!

  Jednak ja wolę zaufać pisarzom Syna Bożego a Fischerowi!

  Cytat:

  "6 Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu. Przystępujący bowiem do Boga musi uwierzyć, że [Bóg] jest i że wynagradza tych, którzy Go szukają". 

  List do Hebrajczyków 11/6

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Hbr/11.php

  Gdy mówimy o wierze, to nie mówimy o modlitwie do Marii czy do papieża Jana Pawła II. Gdy mówimy o wierze to nie mówimy o tym, o czym mówią Świadkowie... A o czym mówią Świadkowie... chodzący od domu do domu z fałszywą nauką na ustach?

  Ano o tym, że nie powinniśmy modlić się do Pana Jezusa. Oni przecież bezpośrednio nie podziękują Synowi Bożemu za to, że Dał im szansę... Człowiekowi, który wyciągnął ich dziecko z topieli, owszem, złożą swoje wyrazy podziękowania ale nie Panu Jezusowi! Nie, nie Jemu!

  Dlatego... katolicy i Świadkowie..., to poganie. Jednak i tym, i tym, życzę wszystkiego dobrego a może pewnego dnia niejeden z nich, (dzięki Łasce Ojcowskiego Syna), odejdzie ze swojej sekty?!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Fischer 14:14:03
  Sakrament chrztu, a konkretnie robienie podczas niego znaków krzyża na czole dziecka, to nic innego jak satanistyczny rytuał zamykania czakry trzeciego oka. Czakry odpowiadającej za intuicję, zdolności parapsychiczne i swobodne kreowanie doświadczeń.
  A więc każdy chrześcijanin umiera jako istota zniewolona duchowo, mentalny niewolnik i kaleka.
 • @tańczący z widłami 15:19:47
  Być może tak.
  Ale też jest to zablokowanie drogi błędnego wyboru do którego jako ludzie nie jesteśmy przygotowani.

  Zatem - chyba można mówić nie o zniewoleniu, a o ukierunkowaniu raczej rozwoju. te zaś zdolności parapsychiczne nigdy nie wpływaja pozytywnie na rozwój człowieka, a czasami są dla niego bardzo szkodliwe.
  (Patrz 57KerenOr powoli zamieniający się z lwa w szakala).
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:31:20
  Mimo zamknięcia czakry, droga błędnego/dobrego wyboru, czyli wolna wola pozostaje otwarta. Poprzez chrzest zostaje jednak wąsko skanalizowana na chłonięcie jewrejskiego chłamu.
  Zdolności parapsychiczne bywają bardzo przydatne. Gdyby polscy katolicy je posiadali, instynktownie przeczuliby pisowskie zagrożenie.
  A co do kotowatych i psowatych, to faktycznie czas pokazuje, że nawet lew może zejść na psy.
  Szakal mówisz ? Ja myślę, że zaledwie fenek.
 • @tańczący z widłami 15:19:47
  Ciebie to już w ogóle pogięło. Jakie czakry, jakie trzecie oko. Za dużo czytasz horrorów.

  Chrzest to zabieg kapłański, mający oczyścić adepta z grzechów przed przystąpieniem do zboru, w tym wypadku chrześcijan (zgodnie z szkołą Jana, przede wszystkim z grzechu pierworodnego). Zabieg dokonuje się żywą wodą. Niestety dziś kapłani już rytuał tylko małpują. Nie wiedzą co to, żywa woda. Nie wiedzą skąd ją pozyskać.

  Nie wiedzą jak w nią tchnąć energie ducha Pana. Dzisiejsi kapłani w większości utracili tą energię, przekazaną pierwszym apostołom przez Jezusa. Energie Pana się przekazuje, jednak gdy łańcuch zostanie przerwany, trzeba ją odnowić. Księża małpują obrządek, ale go nie rozumieją. Kapłani chrześcijańscy nie studiują żydowskich ksiąg kapłańskich inaczej mówiąc Kabały w tym wypadku księgi Zochar.
  Więc ich rola w kościele Jezusa mającym korzenie w judaizmie jest ograniczona.

  W żydowskim pojeciu religinym to są nauczyciele nie kapłani, bowiem nie mają pierwiastka boskiego, który musi miec kazdy kapłan i arcykapłan. Czyli nie pochodzą z rodu Arona. Zatem nie mają mocy. Nie przekazuja, tego niebiańskiego (kosmicznego0 pierwiastka boskiego.
 • @tańczący z widłami 15:56:35
  No to jesteś Pan porąbany widłami.
  Bo chrześcijaństwo nie jest związane z judaizmem; jest jego zaprzeczeniem.
  Właśnie dlatego Jezus został zamordowany, że głosił chrześcijaństwo.

  Oj, trzeba by porządnego przeszkolenia. Bo w ogrodnictwie chwalenie się, że się umie rozrzucać obornik nie znaczy, że umie się to robić dobrze. A jak się to źle robi - to efekty są kiepskie.
 • @Fischer 17:24:55
  Chrzest nie jest oczyszczeniem z grzechów: to manichejskie wpływy Augustyna nadały tej ceremonii takiego znaczenia.
  Chrystus oddał życie, aby dowieść prawdziwości swej nauki jako bezgrzesznej, czyli takiej, która nie podlega prawu żydowskiemu. Grzech jest przekroczeniem prawa.

  Gdyby nie to, to interpretacja, którą wskazałem, jako nakierowanie na dobrą drogę rozwoju (odcięcie błędnych nakierowań), byłaby oczywista.

  Te religie, które powołują się na grzech - wskazują judaistyczną proweniencję.

  (Patrz rozważania wina - grzech).
 • @Fischer 17:24:55
  Co zrobiło kilkudniowe dziecko, żeby musiało podlegać procesowi oczyszczenia ? Zgwałciło, ukradło, pożądało, zabiło ?
  Grzech pierworodny to wymysł zaprzańców z KK.
  I Ty w te bzdury o grzechy zapodawane przez zaprzańców wierzysz ?
  Koszmar.
 • @Fischer 20:21:34
  Wątpliwa jest kwestia dobra i zła. Nie ma dobra i zła absolutnego - jest sytuacyjne.
  Zatem chrzest jest oddzieleniem (wyborem, nakierowaniem) od błędnej drogi, a nie oddzieleniem od zła.
  Tu masz Pan ( i pańska grupa) porąbane.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:05:43
  Zgadzam się z tobą:
  ” Chrzest nie jest oczyszczeniem z grzechów: to manichejskie wpływy Augustyna nadały tej ceremonii takiego znaczenia.
  Chrystus oddał życie, aby dowieść prawdziwości swej nauki jako bezgrzesznej, czyli takiej, która nie podlega prawu żydowskiemu. Grzech jest przekroczeniem prawa.”

  Ale nie jest to takie proste. By dogłębnie to wyjaśnić potrzebny by był kilku stronicowy artykuł. Chrześcijanie nie zdają sobie sprawy z różnorodności pierwszych gmin chrześcijańskich. Jezus NICZEGO nie narzucał. Jednak wiele gmin, gdzie dominowali żydzi, a nawet uczniowie Jana Chrzciciela praktykowali przekazanie (zesłanie ) energii Ducha Ściętego przez chrzest wodą żywą.

  Wcześniej żydzi praktykowali oczyszczenie z grzechów poprzez abulacje w macewach z bieżąca wodą. Jan Chrzciciel jako syn kapłana Zachariasza, pochodził z domu Arona, był naznaczony Duchem Bożym. Wiedział, że energie ducha można przenosić tylko wodą miękką (o odczynie alkalicznym). Zsyłał energię Ducha Świętego poprzez chrzest. Ale zmieniony, poza obmywaniem ciała w macewach czy Jordanie z grzechu, nakładał ducha świętego poprzez wylanie za pomocą muszli (izolator) na głowę delikwenta wody żywej. Dziś kapłani nie maja ani mocy Ducha Świętego, bo genetycznie nie są synami Boga, nie uzyskali sami w właściwy sposób ducha, i nie wiedza jak przekazać skutecznie tą energie dalej.

  Jezus obdarzał nas Duchem Bożym (energią ducha) poprzez błogosławieństwo, nakładanie rak i poprzez poświęcone darów bożych chleba i wina. A Ducha Bożego, który był w nim przekazał za pomocą swego ciała i krwi swojej. Jezus tez pochodził z rodu Dawida i dalej Arona, posiadał moc Ducha Świętego.

  W Chrześcijaństwie najważniejszym jest, zesłać na wiernych Ducha Bożego. Chrześcijaństwo dokonuje tego na wiele sposobów. Augustyn z Hippony w IV wieku usankcjonował tylko jedną z popularnych praktyk wczesno chrześcijańskich. W pierwszych wiekach wiele zmieniono w doktrynie judochrześcijańskiej, odchodząc od zwyczajów żydowskich na rzecz wzwyczai innych narodów. Zrezygnowano z obrzezania, pokarmów koszernych, świąt żydowskich, zreformowano pojęcie związków małżeńskich. W wypadku sakramentu chrztu, akurat stało się odwrotnie. Jednak to właśnie odejście pierwszych ojców kościoła od ortodoksyjnych tradycji żydowskich , przyczyniło się do powstania nowej religii wielonarodowej. Chrzest właśnie scementował stare zwyczaje z nową nauką Jezusa w Chrześcijaństwo, które korzenie judaistyczne zerwało w pierwszych wiekach istnienia.

  Gdyby nauki Jezusa ograniczyłyby się tylko do doktryny żydowskiej, nigdy religia ta nie wyszła by w świat. Zakończyła by prawdopodobnie swoja historie i tradycje wraz z upadkiem Jerozolimy i narodu żydowskiego.

  Co do kwestii samego grzechu pierworodnego

  To raczej konsekwencja dobrego wyboru z drzewa poznania. To jest jeszcze bardziej złożone zagadnienie, a ja nie jestem powołany do tego by wszystko wyjaśniać.

  Więc krótko, Bóg (Pan Niebieski, Niebiański jak zwał) tchnął swego ducha w człowieka utworzonego na jego podobieństwo. Adam był tym człowiekiem. I on wybrał miłość, dobro bo i bóg był dobry (dał życie), dar od Boga (Niebiańskiego) , jego ducha przekazał swojemu potomstwu.

  Adam, wybierając miłość i dobro, poprzez ten wybór zrodził zło (to wynika z obecnej w wielu religiach filozofii dualizmu). Dlatego nowo narodzone dziecko trzeba oddzielić od tego zła poprzez chrzest, to jest poprzez zesłanie Ducha Świętego, i oczyszczenie wodą świętą.
 • Diabeł może być nawet piękny.
  Zastanawiam się czy jest to już mowa nienawiści czy jeszcze nie...
  Polska jest krajem tolerancyjnym i pluralistycznym także wobec wyznań religijnych. Można zatem propagować własne wyznanie i jednać zwolenników, ale bez obrażania i atakowania innych. Ale jawnie wrogie występowanie przeciwko zarejestrowanemu, więc legalnemu wyznaniu należy odczytać jako szerzenie nienawiści, szarganie świętości, deprecjonowanie wyznawców, co poddaję pod rozwagę tutejszym strażnikom cnoty. A jakie ma kwalifikacje kaznodzieja nie wiadomo czego, niejaki Keren? Może być nawet satanistą co bardzo prawdopodobne zważywszy na istniejące synagogi. Podpierając się łbem lwa mniemam, że jest wyznawcą synagogi szatana.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:25:58
  Ależ drogi panie Wojtasie, ja nie oczekuję od ciebie żadnych wyjaśnień.
  Swój wielkoblokowy punkt widzenia na temat chrześcijaństwa, czyli satanizmu sterowanego, proszę prezentować swoim ewentualnym dzieciom.
  Może je przekonasz.
 • Tradycja katolicka ............ nie ma nic wspólnego z wiarą w Pana Jezusa !!!
  Witam przeczytałem w artykule kerena ;

  //Chrzest– Nie znasz Nauk Pana Jezusa z przyczyn oczywistych!
  Komunia– Nie znasz Nauki Pana Jezusa...
  Ślub– Nie znasz Nauki Pana Jezusa...
  Potem jest coraz trudniej... Nie zauważasz, że jesteś już zarażony śmiertelnym wirusem zwanym: TRADYCJA KATOLICKA! //


  Jest to straszne , że tradycja katolicka stoi na pierwszym miejscu dla katolika i jest ważniejsza od Pana Boga . Jest ważniejsza od Nauki Pana Jezusa i Jego Przykazań . Katolicy całkiem zapomnieli o tym , że Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna , Pana i Boga Jezusa Chrystusa , aby świat był przez Niego Zbawiony .

  cytat z Pisma Świętego ;

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ./ Ewangelia Jana 3,16 /.

  A od tradycji katolickiej trzymał bym się z daleka . Tradycja katolicka nie ma nic wspólnego z wiarą w Pana Jezusa i nie ma nic wspólnego z Jego Nauką Świętą .

  Katolicy i inni nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli , a na dodatek zmieniają słowa Pana Jezusa tak jak zmienili Przykazania Boże . Umiłowali swoją tradycję , wymyślili własne święta i umiłowali własną chwałę , a naukę Bożą mają za nic . Dla katolika jest ważniejsza tradycja , która nic nie znaczy i na dodatek nie ma nic wspólnego z Panem Bogiem . W sercu katolika nie ma miejsca dla Zbawiciela Pana Jezusa , w sercu katolika jest tylko miejsce dla tradycji katolickiej .

  To Pan Jezus jest jedyną drogą do Boga Ojca ;

  Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie / Ew. Jana 14,6 /

  Jeden z Apostołów Pana Jezusa powiedział;

  I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni / Dzieje Apostolskie 4,12 /

  Szkoda , że ludzie są zapatrzeni w tradycji katolickiej i zawierzyli swoim nauczycielom , którzy ich okłamują .

  Dlatego to powiedziane jest w Piśmie ;
  Oto kładę na Syjonie kamień węgielny , wybrany , kosztowny . A kto weń wierzy , nie zawiedzie się .Dla was , którzy wierzycie , jest on rzeczą cenną ; dla niewierzących zaś kamień ten , którym wzgardzili budowniczowie , pozostał kamieniem węgielnym / I List Piotra 2,6-7 /

  On to jest owym kamieniem odrzuconym przez was , budujących , On stał się kamieniem węgielnym / Dzieje Apostolskie 4,11 /

  Dobrze napisał keren ;

  // JESTEŚ KATOLIKU NIEWOLNIKIEM WATYKANU ! //


  Tak jest to prawdą , w sercu katolika nie ma miejsca dla Pana Jezusa , jest tylko miejsce dla tradycji katolickiej . Katolicy zapomnieli , że Bóg Ojciec tylko Syna swego dał , nikogo innego nie posłał do ludzi .
 • @jassy27 21:16:07
  Jak czas twój się skończy, zrozumiesz że tradycja katolicka jest najlepszą dla chrześcijan wierzących w Jezusa. Owszem ma błędy jak i inne wyznania. Ma błędy bo żyje, gdyby ich nie miała już by jej nie było. była by martwa.
 • @DO KATOLIKÓW
  PAPIEŻE KŁÓCĄ SIĘ Z BOGIEM OJCEM!

  Pan Jezus został posłany przez Boga Ojca. Mało ludzi zadaje sobie pytanie: Po co?

  Otóż rzecz najważniejsza: Chodziło o złożenie Ofiary Najdoskonalszej z możliwych, Ofiary Jednorazowej i Wystarczającej by przebłagać Ojcowską Chwałę, by na powrót dać człowiekowi możliwośc powrotu do Jedności z Najwyższym!

  "16 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, ABY KAŻDY, KTO W NIEGO WIERZY, NIE ZGINĄŁ, ALE MIAŁ ŻYCIE WIECZNE. 17 Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. 18 Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego". 

  Ewangelia według Jana 3/16-18

  http://www.nonpossumus.pl/ps/J/3.php

  Niektórzy chcą kłócić się z Bogiem Ojcem stwierdzając, że w jakiś sposób dla uratowania ludzkości została wyznaczona również Maria! Zatem wbrew Ojcowskiej Woli ustanowili Marię pośredniczką łask wszelkich czy pocieszycielką lub królową Aniołów i Apostołów.

  Tym samym owi wymyślacze nie uwierzyli Marii, która będąc pod wpływem Ducha Bożego prorokowała o tym, iż przez narody i języki nazywana będzie "szczęśliwą między niewiastami".

  No cóż...

  Co więcej, owi niektórzy zaczęli siać pomiędzy swoimi wiernymi zamęt głosząc, że Maria zabrana został pewnego dnia do Nieba. Katolicy więc, nie znając Nauk Syna Bożego przyjęli tą demoniczną naukę do swoich serc.

  Jednak to mało... Przez "całą Biblię" biegnie Boży Rozkaz na temat zakazu wykonywania obrazów i figur przedstawiających Pana Boga i stworzenia... Papieże nie chcąc zgodzić się z Najwyższym, postanowili wprowadzić swój zapis. Oto ogłosili swoją mądrością ludowi: "Pan Bóg się pomylił, więc możecie ludzie robić sobie różne religijne figurki! Możecie malarze malować swoje obrazy. Możecie rzeźbiarze dalej rzeźbić w drewnie i w kamieniu!".

  No i jednym zamaszystym ruchem ręki wykreślili owi oni Drugie Boże Przykazanie z Góry Synaj! Wyrzucili również Dawne Przykazanie Czwarte o sabacie! Jednak byś katoliku się nie zorientował, Przykazanie Dziesiąte rozbili na... dwie części robiąc z jednego dawnego Przykazania – PRZYKAZANIA DWA!

  Tym samym owi oni wykazali się brakiem najmniejszego choćby szacunku do Boga Ojca i Jego Syna!

  Idąc niejako za ciosem okłamali owi oni Ciebie katoliku mówiąc, że Pana Jezusa odwiedziło kiedyś trzech króli. Do tego ci kłamcy nadali owym królom imiona Kacper, Melchior i Baltazar!

  Jednak nie myśl, że tylko oni winni są tego szalbierstwa. Nie myśl, że tylko oni zostaną ukarani. Także Ty ponosisz winę za to, że nie sprawdzasz watykańskiej nauki.

  http://m.neon24.pl/4533553235fece689e7de83509b6d48e,0,0.gif

  Nieznajomość Przepisów Bożych wcale nie musi uchronić Cię przed Bożą Sprawiedliwościa.
  To jest tak jakby pewnego dnia policjant chciał odebrać Ci prawo jazdy a Ty tłumaczyłbyś mu, że nie może tego zrobić, ponieważ Ty przecież nie znasz przepisów ruchu drogowego.

  Czy Panu Bogu również chcesz powiedzieć: Panie Jezu nie mogę być ukarany ponieważ nie znam Twoich Przepisów? Czy policjant albo sędzia, liczyliby się z Twoim tłumaczeniem?

  http://m.neon24.pl/4533553235fece689e7de83509b6d48e,0,0.gif

  Przypomnę Ci, że Pan Bóg kiedyś, pewnego dnia, ukarał potopem tych, którzy grzeszyli. I Ciebie również może ta kara spotkać. Wyobraźnia Twoja przedstawia Ci Pana Boga na wzór katolicki. Z tego katolickiego Władcy wolno Ci drwić i Go na każdym kroku poniżać.

  Nie! Pan Bóg nie da się z Siebie naśmiewać! Bez dwóch zdań: NIE DA!

  A gdy "pewnego dnia" staniesz przed Jego Tronem to nie próbuj nawet zrzucać winy na papieży. Ich od dawna czeka "jezioro ognia i siarki", ponieważ znając Bożą Prawdę świadomie ukryli Ją przed drugim człowiekiem, któremu powinni dać nadzieję!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Fischer 21:32:02
  //Jak czas twój się skończy, zrozumiesz że tradycja katolicka jest najlepszą dla chrześcijan wierzących w Jezusa. Owszem ma błędy jak i inne wyznania. Ma błędy bo żyje, gdyby ich nie miała już by jej nie było. była by martwa.//

  Fischer jak twój czas dobiegnie końca i jak Pan Jezus tobie pozwoli wtedy zrozumiesz , że nie tradycja katolicka jest najlepsza i najważniejsza ? tylko.............. no wiesz już ci napisałem ! nie ode mnie to zależy przecież ja jestem tylko zwykłym człowiekiem . Poznanie i zrozumienie daje tylko Pan Jezus , tak zadecydował Bóg Ojciec , który ukrył w Synu swoim wszystkie skarby mądrości i poznania . A ja tobie no i wszystkim życzę wszystkiego dobrego , no i abyś któregoś dnia poznał prawdę , ale ode mnie to nie zależy tylko i wyłącznie od Pana Jezusa . Tylko On nikt inny może ściągnąć zasłonę z twoich oczu , a wtedy przejrzysz i zrozumiesz , że tradycja katolicka nie jest wcale najlepszą ???
 • @Fischer
  TRADYCJA KATOLICKA TO TRADYCJA SZATANA!

  Napisałeś:

  //Jak czas twój się skończy, zrozumiesz że tradycja katolicka jest najlepszą dla chrześcijan wierzących w Jezusa. Owszem ma błędy jak i inne wyznania. Ma błędy bo żyje, gdyby ich nie miała już by jej nie było. była by martwa.//
  .................................................

  Muszę przyznać że miałem dzisiaj taki jakiś dzień, że nastrój mi się poprawił (chociaż nie chciałbym tego, ponieważ związane to jest z bredniami) kiedy przeczytałem twój wpis!

  Fischer, jeśli lubisz zabijanie ludzkości (inkwizycja) ,wprowadzanie ludzi w błąd i bazowanie na ich lenistwie(nie czytanie Biblii) jeśli lubisz jak jakiś marny pył watykański wyrzuca Przykazania, wprowadza jakąś HIMERĘ zwaną trójcą, każe katolikowi bić pokłon lalkom i kukłom , jeśli lubisz jak oddaje się pokłon nieżyjącej Marii, jeśli lubisz jak katoliccy kapłani święcą broń, kible miejskie czy koty , psy itd, to daj sobie spokój z tymi twoimi wypowiedziami!

  TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA NAUKA SZATAŃSKA!

  To co napisałem to tylko malutka pigułka ODRAZY, jaką ma do watykanu każdy który zna Naukę Zbawiciela!

  Nawet nie wiesz, że pisząc to popierasz ZBRODNIARZY CIELESNYCH JAK I DUCHOWYCH, LECZ TO DRUGIE JEST NAJGORSZE!

  Ci ludzie z wyglądu podobni do człowieka, mają tylko jego posturę bo wewnątrz to wilki drapieżne, które najchętniej zeżarły by siebie nawzajem, czego i tak kiedyś będziemy świadkami, bo mój Pan, Dokona na nich surowego wyroku!

  Mam nadzieję, że może któregoś dnia, zobaczysz kogo broniłeś!

  Przepraszam, że tak subtelnie i bardzo delikatne to ująłem , ale delikatniej nie umiałem!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 00:31:14
  "Ci ludzie z wyglądu podobni do człowieka, mają tylko jego posturę bo wewnątrz to wilki drapieżne, które najchętniej zeżarły by siebie nawzajem, czego i tak kiedyś będziemy świadkami, bo mój Pan, Dokona na nich surowego wyroku!"

  Wypisz , wymaluj - 60grzegorz i 57KerenOr tudzież jassy27.
  O żesz ...
 • @57KerenOr 15:08:08
  O cokolwiek byscie prosili Ojca w Imieniu moim.....
  Tak,prosili Ojca,nie Syna
 • Dziwaczny i żąłosny heretyku
  to fragment dla Ciebie:

  Właśnie wtedy przybył do Jerozolimy oddać pokłon Bogu Etiop, dworski urzędnik królowej etiopskiej, Kandaki 6, zarządzający całym jej skarbcem, 28 i wracał, czytając w swoim wozie proroka Izajasza. 29 «Podejdź i przyłącz się do tego wozu!» - powiedział Duch do Filipa. 30 Gdy Filip podbiegł, usłyszał, że tamten czyta proroka Izajasza: «Czy rozumiesz, co czytasz?» - zapytał. 31 A tamten odpowiedział: «Jakżeż mogę [rozumieć], jeśli mi nikt nie wyjaśni?»

  - jestes jak ten dworzanin, czytasz, ale poniewaz nie ma Ci ktowyjańśnić, więc tkwisz w ciemności i tylko plujesz jadem na katolików w ramach hobby
 • @MacGregor
  CZY MOGLIBYŚMY WIEDZIEĆ, O JAKIM DZIWACZNYM I ŻAŁOSNYM HERETYKU MÓWISZ!?

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY