Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2746 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

O WAS I O ZAWISZY NIEBIESKIM, KTÓRY PANA BOGA OSKARŻA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oskarżasz Pana Boga Zawiszo Niebieski o to, że Adam i Ewa mogli być stworzeniami niedoskonałymi?

 

Ten Dział to Dział poświęcony poglądom religijnym. No, wolałbym by nazywał się "Wiara". Byłby mi bliższy...

 

ednak obecni tutaj, rzadko wypowiadają się na temat Nauki Pana Jezusa i Boga Ojca. Czasami wręcz nie wypowiadają się wcale na ten temat, ponieważ, jak mniemam, niewiele mają do powiedzenia.

 

 

//zawisza.neon24.pl/post/144013,wojny-krossowe-pewnej-sekty

 

Pod powyższym adresem napisałem ważny komentarz lecz żaden katolik nie odpowiedział mi na podstawie Nauki Starego i Nowego Testamentu. Tytuł komentarza: "Papieże kłócą się z Bogiem Ojcem!".

 

Inaczej: Napisałem artykuł pt:"I pochwalił pan nieuczciwego zarządcę", ale nie wiem dlaczego moja pisanina siedzi w lochu! Żaden Admin nie ma zamiaru mi na to pytanie dać odpowiedzi. Nie wtrącamy się w Wasze rozmowy o polityce i to nie my siejemy polityczny zamęt na Neonie.

 

eśli zaś spraw wiary sięgniemy, to... my mamy cośkolwiek do przekazania i to przede wszystkim... z winy Waszej i Waszych nauczycieli.  Po prostu nie interesuje Was Ewangelia, ba, Wy będąc katolikami nie macie najmniejszego zamiaru słuchać Pana Jezusa, Boga Ojca, Marii i Apostołow. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta i oczywista: Ponieważ to Wy jesteście mądrzy a my jesteśmy głupcami!

 

a Wami stoi Tradycja, papieże, biskupi. To Wy urządzacie uroczystości religijne z okazji powstań i morderstw. No cóż, "siła Was" a nas kilku. Zatem mądry może być tylko ten, kto "władzę posiada", ponieważ łupy dzielą zwycięzcy!

 

To nieważne, że (w sprawach wiary), bardzo często nie macie racji. Ważne natomiast jest to, że zawierzyliście Waszym nauczycielom, którzy każdego dnia upijają Was winem, zwanym: "Kłamstwo".

 

esteście katolikami więc nie macie pretensji do papieży o to, że owi papieże namawiają Was do modlitw do np. Marii. I choć Bóg Ojciec dał rodzajowi ludzkiemu tylko i wyłącznie Swojego Syna, to Wy, owszem, odpowiedzieliście Mu, że się z Nim nie zgadzacie i ustanowiliście jeszcze innych pośredników!


Tak postępuje człowiek, któremu nie zależy na tym, co mówi do niego Pan Bóg. Tak postępuje człowiek, który... nie wierzy! Zatem to Wy jesteście ludźmi niewierzącymi.

 


 

Ale jeżeli czytam wypowiedź Zawiszy Niebieskiego na Wasz temat to wiem, że Wam się tylko wydaje żeście zwycięzcami! Tylko Wam się wydaje!

 

Cytat z Niebieskiego:

 

"Katolicyzm to religia mająca miliony wyznawców, to nie są elity, to są całe społeczeństwa a wśród nich i  przestępcy i  alkoholicy i  narkomani i inni grzesznicy. Może  nie są oni ludźmi wierzącymi, może  są ludźmi niewierzącymi ale nie są poganami.  Przyjęli chrzest więc są chrześcijanami".

 

//zawisza.neon24.pl/post/144013,wojny-krossowe-pewnej-sekty

 

A mi mówicie, że to ja jestem sekciarzem. Zatem Zawiszy kompletnie się pokićkało. Otóż sugeruje ów zna(f)ca, że przestępca, alkoholik i narkoman jeżeli przyjął chrzest to jest tak zwanym "chrześcijaninem".

 

I dalej konkluduje Zawisza Niebieski: "Bóg stworzył nas grzesznymi...".

 

Co? Pan Bóg stworzył nas grzesznymi... To Ty stałeś się grzeszny przez Twoje niecne uczynki i przez pychę, która przez Ciebie przemawia. Oskarżasz Pana Boga o to, że Adam i Ewa mogli być stworzeniami niedoskonałymi? Chory człowieku i  TY masz cokolwiek do powiedzenia na temat wiary?  Masz czelność oskarżać Pana Boga?  Zajrzyj chłopie w swoje serce a znajdziesz tam egocentryka, który zadowolony z siebie spogląda cały czas w lustro zwane pychą!


  Oczywiście wyraz "chrześcijanin" niezgodny jest z kopią grecką ale odpowiedziałem  Zawiszy Niebieskiemu "spod Jego kąta".


 KOMENTARZE

 • @
  DO PIERWSZEGO "JEDYNKOWICZA"!

  Czyż nie zasugerowałem Ci, iż nie umiesz rozmawiać o Panu Bogu? Papieże i biskupi sprawili, że nie potrafisz zająć stanowiska na temat wiary!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  DO DRUGIEGO "JEDYNKOWICZA"!

  Zauważyłeś chyba swoją niedoskonałość? Szkoda, że nie można dać więcej jedynek, prawda?

  Jednak rozumiem, że potrafisz sklecić kilka słów o zagadnieniach przeze mnie poruszonych, tylko, że na razie papieże zakneblowali Ci usta. Ok! Poczekam! Może Ci łaskawie pozwolą...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  DAGOBAH SYSTEM!

  Tymczasem w lochu są moje dwa artykuły i nie wiem, który jest w lochu a który w niższym lochu.

  Na rozmyślanie udać się muszę... Może do Dagobah System na Zewnętrzne Rubieże?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 14:09:53
  Głupoty pleciesz . Tyle w temacie . :)
 • @ALL
  PAN BÓG STWORZYŁ ŚWIAT DOSKONAŁY A CZŁOWIEK ÓW ŚWIAT NISZCZY!

  Zawisza Niebieski napisał:

  "BÓG STWORZYŁ ŚWIAT, W KTÓRYM SĄ CHOROBY, w którym umierają dzieci, w którym raz po razie pojawiają się kataklizmy, w którym umierają matki nowo narodzonych dzieci tak bardzo im potrzebne, że drapieżnik by przeżyć musi zabić swą ofiarę. Czy jest to stwierdzenie prawdy, że świat ten taki jest, czy też oskarżanie Boga?".

  http://zawisza.neon24.pl/post/144023,odpowiedz-kaznodziei-co-prawdy-sie-boi

  http://m.neon24.pl/de509a151e8cc27ff84d914214a4d0d7,0,0.gif

  http://m.neon24.pl/aeedd749186e89f6f2dcce610ab5cd29,0,0.png PAN BÓG NIE STWORZYŁ ŚWIATA W KTÓRYM UMIERAJĄ DZIECI i w którym pojawiają się kataklizmy. Pan Bóg stworzył świat doskonały a człowiek tenże świat niszczy. To człowiek naruszając porządek Boży sprawił, że przyroda wystąpiła przeciwko niemu. To człowiek niszczy geosystem a nie Pan Bóg.

  To człowiek wywołuje wojny a nie Pan Bóg. To człowiek mordował drugiego człowieka w obozach koncentracyjnych a nie Pan Bóg. W końcu, ze względu na grzech, człowiek się starzeje i umiera! I to nie jest wina Pana Boga tylko człowieka!

  Zawisza Niebieski nie mówi prawdy! Jak zwykle oskarża Pana Boga o to, czego Pan Bóg nie uczynił!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @ALL
  ZOSTAWIŁ IM MOŻLIWOŚĆ GRZESZENIA...?

  Zawisza Niebieski napisał o tym, iż Pan Bóg "zostawił (Adamowi i Ewie - dop. mój) możliwość popełnienia grzechu, drzewo wiadomości Dobrego i Złego".

  http://zawisza.neon24.pl/post/144023,odpowiedz-kaznodziei-co-prawdy-sie-boi

  http://m.neon24.pl/f8443bc6c51dd6305ca0516d25bdc2e0,0,0.png

  To jest kłamstwo! Pan Bóg nie zostawił Adamowi i Ewie możliwości grzeszenia. Wręcz przeciwnie, zabronił im grzeszyć i ostrzegł, że nie wolno im zrywać owocu z drzewa wiadomości dobrego i złego.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @ALL
  NIGDY NIE DAJĘ BANA ZA PISANIE PRAWDY!

  Zawisza Niebieski napisał:

  "Jeden z Banów otrzymałem od KerenOr właśnie za głoszenie tej biblijnej prawdy, tak bardzo sekty to denerwuje".

  http://zawisza.neon24.pl/post/144023,odpowiedz-kaznodziei-co-prawdy-sie-boi

  http://m.neon24.pl/ff9a25e24eeb849baa74633caf3e964c,0,0.jpg

  No cóż, nigdy nie daję bana za prawdę. I wielokrotnie to powtarzałem i teraz powtórzę jeszcze raz: Zawisza dostał już niejednego bana za świadome wprowadzenie Czytelnika w błąd. Zawisza dostaje przeważnie bana za kłamstwa i za sugerowanie Czytelnikowi zdań i myśli, których nigdy nie użyłem.

  Z tej przyczyny od pewnego czasu nie chcę widzieć wyżej wymienionego na moim blogu!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @ALL
  NIE PRZYPOMINAM SOBIE BYM COŚ TAKIEGO PISAŁ!

  A' propos Daru Ducha Świętego Zawisza Niebieski zauważa:

  "Wygodniej wbrew Biblii głosić, iż to sakrament niebiblijny".

  http://zawisza.neon24.pl/post/144023,odpowiedz-kaznodziei-co-prawdy-sie-boi

  http://m.neon24.pl/88781ebe1f3bdb26fe2fa2995bec1b26,0,0.png

  Przyznam, że nie przypominam sobie bym kiedykolwiek napisał, iż przykładowo przekazywanie Ducha Bożego, czy modlenie się o Bożego Ducha do Pana Jezusa, jest niebiblijne!

  I owszem, przecież Biblia o tym Mówi, jakżebym więc mógł tak napisać?

  No ale jeżeli Zawisza wskaże mi ten wpis i jeśli jest ów wpis zły, to bezapelacyjnie go usunę!

  Zawiszo Niebieski, czekam by zrobić ewentualną poprawkę! Mam nadzieję na Twoją szybką odpowiedź i wskazanie mi tego miejsca!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • DO WSZYSTKICH ...........
  Witam! A jeśli się okaże , że ta sekta tych sekciarzy mówi prawdę no co wtedy się stanie z tamtymi ? którzy nie uwierzyli prawdzie ? A jeśli się okaże ,że ta sekta dziś w miejsce Chrystusowe Poselstwo Sprawuje upominając wszystkich , aby się upamiętali i zawrócili do Zbawiciela Pana Jezusa ?

  Prawda i Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie , bo tak zadecydował Bóg Ojciec , a nie człowiek . A ci owi sekciarze piszą tylko to co usłyszeli na ucho czy w ukryciu od Pana Jezusa . Piszą o Jego Nauce Świętej i o Jego Posłannictwie od Boga Ojca i nic poza tym . Piszą ,że Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie i nic więcej . Piszą o tym , że należy się modlić i zgiąć swoje kolana tylko przed Najwyższym Arcykapłanem , którym jest Pan Jezus Chrystus , bo tak chce i tak zadecydował Bóg Ojciec !!!

  A ja radzę każdemu człowiekowi pomodlić się do Zbawiciela Pana Jezusa i poprosić Go o pomoc , przebaczenie i zrozumienie Jego Nauki Świętej .

  A ja radzę każdemu człowiekowi , aby nie polegał na własny rozumie i na własnej nauce ludzkiej .

  Cytaty;

  Bóg wprawdzie puszczał płazem czasy niewiedzy , teraz jednak wzywa wszędzie wszystkich ludzi , aby się upamiętali / Dzieje Apostolskie 17,30 /

  Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi / Dzieje Apostolskie 5,29 /

  Wiara tedy jest ze słuchania , a słuchanie przez słowo Chrystusowe / List Pawła do Rzymian 10,17 /

  Pisma Święte , które cię mogą obdarzyć mądrością ku zbawieniu przez WIARĘ w JEZUSA CHRYSTUSA / II List Pawła do Tymoteusza 3 ,15 /

  Sekciarze o których pisze Zawisza Niebieski i inni głoszą Ewangelię Pana Jezusa , a nie piszą o nauce ludzkiej . To co piszą nie jest ich , jest to nauka Boża , jest to słowo Boże , a nie słowo od ludzi . Jeśli ktoś myśli inaczej lub się z tym nie zgadza to taki człowiek nie zgadza się z Panem Bogiem , a nie z sekciarzami .

  Albowiem nie siebie samych głosimy , lecz Chrystusa Jezusa ……… / II List Pawła do Koryntian 4,3-6 /

  Trudno jest głosić Ewangelię Pana Jezusa , tym którzy jej nie znają tak jak Zawisza Niebieski i inni !
 • @ALL
  NIEZGODNA Z EWANGELIĄ NAUKA O TRÓJCY!

  Zawisza pisze do von Finova:

  "Pytasz, jeszcze jak się odbywa głoszenie Ewangelii w mocy Ducha Świętego. Przed każdym podejmowaniem ważnych decyzji uczestnicy modlą się do Ducha Świętego o mądrość w podejmowaniu decyzji".

  http://zawisza.neon24.pl/post/144023,odpowiedz-kaznodziei-co-prawdy-sie-boi

  ***

  No cóż, Bóg Ojciec Dał ludziom tylko Swego Syna a oni, patrz, modlą się jakiejś abstrakcyjnej osoby o mądrość i podejmowanie decyzji!

  Zresztą, jak głosi Apostoł Paweł w 1 Liście do Koryntian 8/6, dla ludzi wierzących istnieje tylko Bóg Ojciec oraz tylko Bóg Syn.

  Dla katolików i dla protestantów jeszcze istnieje trzecia osoba Boska Bóg Duch...

  Hmm... Szatan potrafi przemienić się w anioła światłości!

  PS

  Jassy, dzięki za wpis!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @ALL
  NIE NALEŻĘ DO ŻADNEGO REJESTROWANEGO ZGROMADZENIA!

  Niebieski napisał:

  "Widzisz KerenOr, oszukali cię w tej sekcie, dali kilka mało znaczących spraw i wysłali, byś atakował Kościół".

  http://zawisza.neon24.pl/post/144023,odpowiedz-kaznodziei-co-prawdy-sie-boi

  http://m.neon24.pl/fd2553c095c130f3af690667ab2dfcef,0,0.gif

  Wiele razy powtarzałem, zatem powtórzę raz jeszcze: Nie należę do żadnego wyznania rejestrowanego na tym ziemskim padole. I absolutnie żaden człowiek mnie nie wysłał bym atakował kościół katolicki. Mówię jednak o fałszowaniu Nauki Pana Jezusa przez papieży i biskupów no i przez Niebieskiego. Mówię także o kłamstwach Świadków... i Adwentystów Dnia Siódmego.

  Nigdy nie byłem ani nie jestem Protestantem!
  Nie trzeba być wielkim znawcą by zauważyć kłamstwa Watykanu. Wystarczy przeczytać Nowy Testament.

  Ja jednak często przypominam, iż wpierw należy pomodlić się do Ojcowskiego Syna o pomoc w zrozumieniu wspaniałych Boskich Nauk!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY