Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ZAKOŃCZENIU ŻYCIA?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syn Boga Ojca może z najdoskonalszą precyzją na zawarte w temacie pytanie odpowiedzieć!

 

Od dawien dawna ludzie mają różne pojęcia na temat śmierci. Od dawien dawna mają nadzieję, że ich żywot naszpikowany problemami się skończy. Jedni uważają, że zaraz po zakończeniu życia spełnią się ich marzenia a inni odkładają ten czas w przyszłość.

 

Ze swej strony patrząc, mam zamiar tutaj napisać o tym, co Pan i Bóg Jezus Chrystus sądzi na ten temat. Uważam, że skoro życie lub śmierć zależy od Niego, to Syn Boga Ojca może z najdoskonalszą precyzją na zawarte w temacie pytanie odpowiedzieć!

 

acznę od pewnego zdarzenia, które wiele lat temu rozegrało się w ogrodzie w Eden! Otóż Adam i Ewa będąc nieposłuszni Woli Bożej zgrzeszyli. Zerwali owoc z drzewa wiadomości dobra i zła i to było ich przyczynkiem do upadku. Przedtem jednak, zanim to uczynili Ewa kuszona była przez szatana. To właśnie szatan przybierając postać węża chciał przekonać kobietę, że gdy spożyje owoc to... nigdy nie umrze!

 


 

To fałszywe przyrzeczenie szatana biegnie za rodzajem Adama i Ewy przez całe wieki. Jedni dają się szatanowi zwieść i zrywając owoc kłamliwej wiadomości ulegają zniewoleniu a inni chcąc podporządkować się Woli Najwyższego czekają do Dnia Ostatecznego za wypełnieniem się wspaniałej obietnicy!

 

uż od bardzo dawna ludzie starają się nawiązać kontakt ze zmarłymi. Ileż to filmów fabularnych na ten temat powstało? Ileż filmów dokumentalnych? Szatan nie pozwala zapomnieć ludziom o swoim dawnym przyrzeczeniu. 

Kiedyś, przed wieloma laty Pan Bóg Rzekł do Mojżesza:

 

"(14) Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój". 

Ks. Powt. Prawa 18:14, Biblia Tysiąclecia

 

Pan Bóg nie pozwala wywoływać umarłych. Dlaczego? Ponieważ będąc Panem Życia i Śmierci, i Bogiem Zmartwychwstania to On ustala moment wzbudzenia człowieka ze snu śmierci. Zbawiciel wprowadzając zakaz wywoływania umarłych wiedział bardzo dobrze o oszustwie szatana.  Człowiek zapomniał... ale Pan Bóg pamięta!

 

 

"Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój".

 

W Księdze Koheleta czytamy:

 

"5 ponieważ żyjący wiedzą, że umrą, a  zmarli niczego zgoła nie wiedzą,     
zapłaty też więcej już żadnej nie mają, bo pamięć o nich idzie w zapomnienie. 

6 Tak samo ich miłość,  jak również ich nienawiść, jak też ich zazdrość - już dawno zanikły,  i już nigdy więcej udziału nie mają żadnego  we wszystkim, cokolwiek się dzieje pod słońcem".  (9/5, 6)

 

//www.nonpossumus.pl/ps/Koh/9.php Biblia Tysiąclecia

 

marli niczego nie wiedzą... A przecież są tacy, którzy ponoć mają moc ich przywołania. A przecież kręcą się na stołach talerzyki, spadają podczas seansów spirytystycznych obrazy ze ścian i trzaskają drzwi.

 

Ale dzieje się jeszcze coś gorszego w tym czasie. Ludzie otwierają okna i... skaczą! Szatan oszukuje człowieka. Musi dotrzymać obietnicy danej Ewie! Zatem przybierająć postać anioła światłości pokazuje się ludziom w ich sennych marach czy cudownych objawieniach.

 

 

      Nie idź tą drogą człowieku, ponieważ nie podoba się Synowi Boga Ojca byś w takich przedstawieniach brał udział.  

 

Przyjdzie kiedyś jednak taki czas, że spełni się zapowiedź Pana Boga i pojawi się Twój Mistrz, którzy wzbudzi ze snu śmierci tych, których wybrał!  To zmartwychwstanie nastąpi w jednej chwili, w okamgnieniu na Głos Trąby Ostatecznej!

 

Ten, Który panuje nad śmiercią powiedział do swoich uczniów:

 

 "2 W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział.  Idę przecież przygotować wam miejsce3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce,  przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem".

 

Ewangelia według Jana 14/2, 3

 

//www.nonpossumus.pl/ps/J/14.php

 

Oto tajemnica zmartwychwstania!  Pan Jezus odszedł do Domu Ojca blisko 2000 lat temu "przygotować miejsce ludowi wierzącemu". Jednak pewnego dnia "przyjdzie powtórnie i zabierze ich do Siebie"! Dopiero wtedy... Nie wcześniej!

 

atem, nie dowiadujcie się nic od tych, którzy umarli, ponieważ zmarli nic nie wiedzą...

 

Cytat ostatni:

 

 " 13 Lecz kiedy urządzasz przyjęcie, zaproś ubogich, ułomnych, chromych i niewidomych. 14 A będziesz szczęśliwy, ponieważ nie mają czym tobie się odwdzięczyć; odpłatę bowiem otrzymasz  przy zmartwychwstaniu sprawiedliwych".

 

Ewangelia według Łukasza 14/14

 

//www.nonpossumus.pl/ps/Lk/14.php


 


 

 

Hm...  Syn Boga Ojca głosi, że człowiek wierzący dostanie odpłatę przy zmartwychwstaniu sprawiedliwych!  Szatan używa różnych kłamstw po to by dowieść, że "Adam i Ewa" nie umrą!

 

Wprowadza więc naukę o tym, że dusza ludzka po zakończeniu życia zabrana została do Nieba, lub udowadnia, że człowiek wielokrotnie przyjmuje różne postaci. Innym razem poprzez złe nauki przyspiesza zmartwychwstanie dając ludziom płonną nadzieję!

 

Tak, bez wątpienia, kiedyś, dawno temu ów Zły  był Lucyferem  niosącym Boże Światło, jednak od jakiegoś czasu  stał się diabolos.

 

A ja Ci radzę Czytelniku byś usłuchał Nauki którą Syn Boży przyniósł od Swojego Taty!
KOMENTARZE

 • Rozmyślania ateisty:
  "Jeśli, dałby Bóg, Pana Boga nie ma – to chwała Bogu, ale jeśli, nie daj Boże, Pan Bóg jednak jest – to niech nas ręka Boska broni!"
 • @Husky
  WIENIEC SPRAWIEDLIWOŚCI ODDANY BĘDZIE WSZYSTKIM WIERZĄCYM WTEDY, GDY SYN BOŻY OBJAWI SIĘ DRUGI RAZ!

  No cóż, dla mnie mój wpis nie jest pseudo Zakładem Pascala. Ja się ani nie zastanawiam ani nie kombinuję tylko wiem, że zgodnie z wyrokiem, po prostu umieramy, ponieważ "postanowione jest ludziom raz umrzeć".

  To jest Rozkaz Syna Boga Ojca zatem nie śmiem w tej sprawie deliberować!

  Po prostu nie ma innej opcji!

  Oto cytat potwierdzający "odebranie" Nagrody Zbawienia z chwilą powtórnego pojawienia się Zbawiciela. Apostoł Paweł w Drugim Liście do Tymoteusza zaznacza:

  "7 W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem. 8 Na ostatek odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia, a nie tylko mnie, ale i wszystkim, którzy umiłowali pojawienie się Jego".

  4/7, 8

  http://www.nonpossumus.pl/ps/2_Tm/4.php Biblia Tysiąclecia

  http://m.neon24.pl/7f9a72e29c69f649d01b8b428876d29c,0,0.gif

  Apostoł Paweł wyraźnie pisze, że Wieńca Sprawiedliwości nie otrzyma od razu po zakończeniu swojego życia, lecz dopiero wtedy gdy pojawi się kolejny raz Pan Jezus Chrystus!

  Proponuję w tym miejscu wczytać się uważnie w słowa Pawła:

  "(...) ODŁOŻONO DLA MNIE WIENIEC SPRAWIEDLIWOŚCI, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia...".

  Co więcej, okazuje się, że owa Nagroda nie jest zachowana tylko dla Apostoła Pawła. Otóż tą nagrodę w tym samym czasie otrzyma nie tylko Paweł ale i ci wszyscy, którzy umiłowali pojawienie się Syna Boga Ojca!

  Czyli nauka mówiąca o "zabraniu duszy do Nieba" po zakończeniu życia człowieka, jest po prostu fałszywa!

  Reasumując:

  Apostoł Paweł potwierdza "w swym zapisie" to, o czym Syn Boży mówił w Ewangelii według Jana 14/2, 3. A o czym Mówił Zbawiciel? Ano o tym, że zabierze Apostołów do Domu Ojca dopiero wtedy gdy przyjdzie powtórnie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  SPRAWDZAĆ SWOICH NAUCZYCIELI, TO OBOWIĄZEK !

  Napisałeś:

  //Oto tajemnica zmartwychwstania! Pan Jezus odszedł do Domu Ojca blisko 2000 lat temu "przygotować miejsce ludowi wierzącemu". Jednak pewnego dnia "przyjdzie powtórnie i zabierze ich do Siebie"! Dopiero wtedy... Nie wcześniej!


  Zatem, nie dowiadujcie się nic od tych, którzy umarli, ponieważ zmarli nic nie wiedzą...//

  Tak, taką prawdę którą tu przedstawiłeś Keren, można tylko i wyłącznie znaleźć w Biblii, powtórzę w Biblii!

  Jeśli ktoś chce słuchać innych nauk, ma do tego absolutne prawo, ja jednak polecam TO, czego Nauczał Pan Jezus, bo ON JEST OJCEM PRAWDY I NIE ZMIENIA SWOICH WYPOWIEDZI A OPIERA JE NA PRAWDZIE I SZCZEROŚCI!

  '
  "5 ponieważ żyjący wiedzą, że umrą, a zmarli niczego zgoła nie wiedzą''.

  I to wszystko, na ten jakże prosty Biblijny temat, ale nie dla wszystkich!

  P.s

  Tylko ci którzy ''sprytnie'' obserwują działania kk wiedzą , że tutaj tylko chodzi o to, by owieczki pasły pasterza a nie odwrotnie !

  Zaraz przypomina mi się Szymon Mag, który chciał przekupić, lub kupić Dar Boży za pieniądze , hmm.. a co robią katoliccy księża kiedy ktoś w rodzinie umrze, też chcą wykupić , lub wymodlić to, co jest Biblijnie nieosiągalne, ponieważ Pana Jezusa przekupić się nie da!

  Ale kto to z katolików sprawdzi, kto!?


  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • ...
  Jak uczy doświadczenie życiowe po zakończeniu życia nie ma życia.
 • Autor
  Czemu zadajecie tak głupie i oczywiste pytania katolikom, którzy wierzą słusznie w życie pozagrobowe ?

  Życie po śmierci istnieje, tak jak istnieje światło po przekręceniu wyłącznika.

  Śmierć nie kończy życia.

  Życie jest przypisane do ciała. Samo ciało stanowi tylko futerał dla życia. Zużyty futerał jesteśmy zmuszeni porzucić, ale życie trwa. Trwa wiecznie, tak jak energia, która może zmieniać jedynie postać (Prawo zachowania energii). Energi też nie można zabić, zniszczyć, -jest wieczna.

  Życie to jednak coś więcej niż czysta energia. Towarzyszą mu jeszcze dwa inne pierwiastki, razem tworzące trójce. Jednym z nich jest czas, drugim materia. Umierając (tak jak pojmuje większość), pozbywamy się materii. Ale to nie przerywa życia, bo część energii która nam pozostała, może zgodnie z naszą wolą i prawami fizyki zostać zmaterializowana tworząc dla nas nowy futerał.

  To pragnął przekazać ludziom Pan Bóg, który zszedł z nieba na ziemię. Fizycznie do wystarczy zmaterializować małą cząstkę energii, która resztę energii pozyska z otaczającego świata. Świata w którym jest duch Boży. W naszym wymiarze kosmicznym, jej niespożytym źródłem jest otaczająca nas czarna energia kosmosu. Nowe życie w futerale rodzi się jak embrion, który dalej materializuje się pobierając energię zewnętrzną poprzez pokarm. Do budowy kolejnego futerału potrzebna jest tak zwana iskra Boża, reszta odbywa się automatycznie, jak hodowla latorośli winnej, czy kryształu soli.

  Ludzie boja się śmierci bo jej nie rozumieją. Boją się utraty futerału, tak jak dzieci które boją się, że ktoś zabierze im ulubioną zabawkę.
 • @Fischer
  BIBLIA, BIBLIA A NIE TRADYCJA CZY ŚWIERSZCZYKI KATOLICKIE, POWIE TOBIE PRAWDĘ!

  Proponuję byś czytał Pismo Święte i wyciągał z Nauk Pana Jezusa to co nam przekazał!

  Otumanieni nauką watykańską, brniecie w coś czego nie znacie i nawet tego nie próbujecie sprawdzić!

  Ale wy jesteście mądrzejsi od Zbawiciela i wiecie wszystko, co za ślepa obłuda, co za fałsz za wami stoi!

  To co przedstawiłeś to jakiś kogel mogel oparty na jakiś Hinduskich bajaniach, zejdź na ziemię!

  KIEDY UMRZESZ IDZIESZ DO PIASKU I OCZEKUJESZ PRZYJŚCIA ZBAWICIELA I TAKA JEST PRAWDA!

  Dwa tysiące lat temu , byli tacy sami nieugięci ludzie jak ty i cała reszta, którzy chcieli być mądrzejsi od Zbawiciela, On im Odpowiedział:

  (11) Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, co wiemy, to mówimy, i co widzieliśmy, o tym świadczymy, ale ŚWIADECTWA NASZEGO NIE PRZYJMUJECIE.

  (12) Jeśli nie wierzycie, gdy wam mówiłem o ziemskich sprawach, jakże uwierzycie, gdy wam będę mówił o niebieskich?

  (13) A NIKT NIE WSTĄPIŁ DO NIEBA, tylko Ten, KTÓRY ZSTĄPIŁ Z NIEBA, Syn Człowieczy,

  (14) i jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy,

  (15) aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

  (16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

  (Ew. Jana 3:10-16, Biblia Warszawska)

  ...A NIKT NIE WSTĄPIŁ DO NIEBA...A NIKT NIE WSTĄPIŁ DO NIEBA...A NIKT NIE WSTĄPIŁ DO NIEBA...

  Miłego dnia życzę i mam nadzieję że czas na przemyślenia, czas!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 09:22:18
  Nie mów do mnie Wy, towarzyszu bo komunistów już nie ma. Ja nie zamierzam nikogo zbawiać, to ty usiłujesz, tu na tym forum to robić. Ja tylko prostuje twoje drogi, byś nie sprowadzał wierzących na manowce.

  W powyższej kwesti, powiem ci więcej. Nawet za życia można opuścić ciało. Można zmarłe (dotyczy i zwierząt) ożywić. Materię zamienić w energię i odwrotnie energię zmaterializować.

  Są ludzie którzy ten dar odziedziczyli genetycznie, i potrafią odkryć go w sobie. Gdy bogowie niebiescy brali ziemianki w posiadanie, przekazali część swoich genów człowiekowi. Posiadających pulę boską genową, określano jako niebiesko krwistych. Ze względu na ich dar telepatii, jasnowidzenia, przekazywania energii i inne cudowne właściwości typowano ich na królów lub kapłanów. Pilnując czystości krwi, w kolejnych rozdaniach. Jednak system z upływem lat zaczął zawodzić, cudowna pula genetyczna się rozmyła. Drem od Boga, była nie tylko wiedza, ale i szczególna pula genowa.

  Wiedza zamknięta w Słowo Boże, została tak sformułowana by stymulować ludzkość do jej poznania i studiowania przez wieki na poziomie ich możliwości pojmowania świata. Gdyby była przedstawiona podręcznikowo, byłaby niezrozumiała i porzucona kilka tysięcy lat temu.


  Spytaj swojego Guru, może Ci to wyjaśni. Jeżeli nie potrafi to lepiej zrobisz jak zaczniesz studiować książki z fizyki współczesnej.
 • @Fischer
  I WSZYSTKO UWAŻAM ZA ŚMIECIE, BY POZYSKAĆ PANA JEZUSA!

  Napisałeś:

  //Spytaj swojego Guru, może Ci to wyjaśni. Jeżeli nie potrafi to lepiej zrobisz jak zaczniesz studiować książki z fizyki współczesnej.//

  Cóż moim wzorem Jest Pan Jezus, nie miałem, nie mam, i mieć nie będę żadnego guru, ale coś tobie powiem, fizyka współczesna to także guru, do reszty się nie odniosę bo jajko a raczej fizyka, nie może być mądrzejsza od...no właśnie!

  Widzę że raczej jesteście z tych, którzy obierają drogę fantastyki, niż drogę prawdy!

  HMM.. zaczniesz studiować książki z fizyki, dobre, pytanie tylko po co:
  chyba tylko po to by wypaczyć sobie to , co Objawił mi Zbawiciel!?

  OJ, ludzie, znowu nauka ludzka nad Bożą, tragedia!

  ''BĘDZIECIE USTAWICZNIE PATRZEĆ A NIE UJRZYCIE, BĘDZIECIE USTAWICZNIE SŁUCHAĆ A NIE BĘDZIECIE ROZUMIELI''

  I tak jest po dzień dzisiejszy, JAJO MĄDRZEJSZE OD KURY!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 10:34:22
  Słuchach jesteś na zlej drodze. Mówisz jak świadkowie Jehowy, którzy nie uznają trójcy świętej i powiadają że znajdą się kiedyś (jeszcze ten czas nie nadszedł) razem z 144 000 braćmi w niebie. Zmień klub.

  To błąd odnosi się do apokalipsy. Apokalipsa to zagłada narodu żydowskiego przez Rzymian i pomordowanych 12 tyś żydochrześcijan z 12 plemion Żydowskich. Podczas Powstania Żydowskiego w latach 66-73.

  Czterej jeźdźcy apokalipsy to czterej cesarze: Galba; Oton; Witeliusz; Waspazjan.

  Jan, pisał w tych trudnych czasach prześladowań, do gmin chrześcijańskich poza Judeą. Posługując się pewnym kodem. Robił to dla bezpieczeństwa swojego, jak i adresatów. Jego mowa była zrozumiała dla znawców kabały (księgi liczb), czytając list apostołowie doskonale wiedzieli o czym mowa.

  Liczba 144000 to alegoria kabalistyczna, ma być wynikiem strat jakie poniosły izraelskie plemiona, a przede wszystkim chrześcijanie którzy niebawem mieli spotkać się z swym Panem w niebie (12000x12).

  Dla żydochrześcijan to był koniec, eksterminacja narodu i zbudzenie świątyni Jerozolimskiej, zabicie ostatniego arcykapłana i wymordowanie kapłanów.

  Według Flawiusza zginęło 1 100 000 żydów, a około 900 000 wzięto do niewoli. Wielu z nich by nie oddać w niewolę swoich zon i dzieci własnoręcznie ich zamordowała, inni popełniali zbiorowe samobójstwa.
  Na owe czasy, gdy na świecie nie było tylu ludzi to ogromne liczby. Naród żydowski został wycięty w Judei. O tym traktuje Janowa Apkalipsa, zamykając Nowy Testament.

  Nie wierz tym głupcom, co uważają, że Bóg ustalił limity na zbawienie w niebie.

  Nie wierz tym co nauczają, ze trójca to fałsz. Nie ma boga żywego innego jak w trójcy (czas, energia, materia). Nie ma życia poza czasem, pozbawionym energii i bez materii. Wszystko może istnieć tylko w trzech razem. To nie Bóg, ale współczesna nauka.
 • @60grzegorz
  W SPRAWIE ŻYCIA I ŚMIERCI, KATOLICY, ŚWIADKOWIE... I ADWENTYŚCI NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA!

  Witaj Grzegorzu!

  No cóż, gdyby do Pana Jezusa ludzie chcieli się pomodlić, to może te ważne Sprawy Niebiańskie by im objawił.

  Zauważ jednak jak potężną moc posiadają religie, które są zarejestrowane. One po prostu odbierają możliwość myślenia. Katolików raczej tutaj nie uświadczysz, ponieważ na podstawie Nauki Pana Jezusa nie powiedzą za dużo.

  Zobacz: Dziwny wpis zostawił Husky i... sobie poszedł! Papieże nauczyli ich pewnych formułek na temat zabrania duszy po zakończeniu życia do Nieba i ta wiadomość bije na głowę wiadomości Biblijne. Może ja również kiedyś byłem takim katolickim ignorantem? Chyba tak!

  Dopiero jak Syn Boga Ojca wtargnął w moje życie to brednie papieskie odrzuciłem.

  A co mają na ten temat powiedzieć Świadkowie... skoro i oni wysyłają do Nieba co jakiś czas wysokich rangą przedstawicieli swojej organizacji?

  A co w temacie życia i śmierci mogą powiedzieć Adwentyści Dnia Siódmego, skoro ustanowili swoją datę wtórej obecności Zbawiciela? Ale, ale... gdy owa data się nie sprawdziła, gdy ludzie pełni naiwności czekali za Synem Bożym, to On po prostu... na ich polecenie się nie zjawił!

  No ale żeby jeszcze szefowie organizacji przeprosili ludzi za wprowadzenie ich w błąd? Nie! Oni z szatańskim uśmiechem na ustach orzekli, że w ich obliczeniach nie ma żadnego błędu tylko, że owa obecność Zbawiciela w roku 1844 nie dotyczyła ziemi tylko... świątyni Niebiańskiej. I tam według oszustów w tym roku zasiadł Syn Boży! W Miejscu Najświętszym tejże świątyni!

  Toż to perfidia jest! A gdzie Syn Boży był do tego roku? Ja odpowiem: W Niebie i to w miejscu wyróżnionym czyli po Prawicy Boga Ojca!

  A o czym pisze Fischer? Ano właśnie o swoim guru, który okłamawszy Go sugeruje, że nawet za życia można opuścić ciało.

  Jego słowa:

  "Można zmarłe (dotyczy i zwierząt) ożywić. Materię zamienić w energię i odwrotnie energię zmaterializować. Są ludzie którzy ten dar odziedziczyli genetycznie, i potrafią odkryć go w sobie".

  O tym właśnie jest mój art. O kłamstwie szatana przemawiającego przez tych, którzy ponoć coś widzieli, coś słyszeli a na końcu zobaczyli tunel! I szatan by udowodnić kłamstwo przedstawione Ewie, przemawia tutaj przez Kolegę Fischera, że człowieku przecież można nawet ożywić zmarłe zwierzęta.

  Oczywiście bez pomocy Syna Boga Ojca nie można nikogo ożywić... Mamy tutaj przykład Apostoła Piotra i dziewczynę o imieniu Gazela! Nie widziała żadnego tunelu ani jej dusza nie była w Niebie!

  Ożywić zwierzęta? Nie, szatan nie może powołać do życia nowego istnienia. Jednak może wkroczyć w genetykę zwierząt już przez Syna Bożego stworzonych. W ten sposób pojawiły się dinozaury!

  Ale o czym jeszcze naucza szatan? Ano o tym, że człowiek to w istocie potęgą jest i stwórcą, ponieważ może zmaterializować swoją wolą energię.

  I w końcu dochodzimy do sedna zaprezentowanego przez niedawno zmarłego światowej sławy naukowca: "Pan Bóg do zrozumienia pewnych spraw jest nam niepotrzebny".

  Taka właśnie jest nauka szatana!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr , @60grzegorz
  Witam !

  Nic dodać i nic ująć do Nauki Zbawiciela Pana Jezusa , Ojcowskiego Syna , którą powielają każdego dnia Jego uczniowie i uczennice i którą opisaliście w artykule i komentarzach . Pozwolę jeszcze raz je powtórzyć ;

  // To fałszywe przyrzeczenie szatana biegnie za rodzajem Adama i Ewy przez całe wieki. Jedni dają się szatanowi zwieść i zrywając owoc kłamliwej wiadomości ulegają zniewoleniu a inni chcąc podporządkować się Woli Najwyższego czekają do Dnia Ostatecznego za wypełnieniem się wspaniałej obietnicy! //

  Dwa rodzaje ludzi opisane . Jedni idą za nauką ludzką i słuchają szatana idąc drogą szeroką i przestronną , która wiedzie na zatracenie . Natomiast drudzy idą wąską drogą , która prowadzi do żywota i niewielu jest tych , którzy ją znajdują . To są ci , którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go .

  //Przyjdzie kiedyś jednak taki czas, że spełni się zapowiedź Pana Boga i pojawi się Twój Mistrz, którzy wzbudzi ze snu śmierci tych, których wybrał! To zmartwychwstanie nastąpi w jednej chwili, w okamgnieniu na Głos Trąby Ostatecznej! //

  Pan Jezus dopiero przyjdzie drugi raz i wtedy nie prędzej, zabrać do Domu Ojca ludzi WIERZĄCYCH W ZBAWICIELA I JEGO NAUKĘ Z KTÓRĄ PRZYSZEDŁ OD SWEGO UMIŁOWANEGO TATY BOGA OJCA nie wcześniej .

  60grzegorz napisał również prawdę o Panu Jezusie ;

  // Jeśli ktoś chce słuchać innych nauk, ma do tego absolutne prawo, ja jednak polecam TO, czego Nauczał Pan Jezus, bo ON JEST OJCEM PRAWDY I NIE ZMIENIA SWOICH WYPOWIEDZI A OPIERA JE NA PRAWDZIE I SZCZEROŚCI! //

  Zgadzam się z tym co napisałeś , sprawa wiary nie jest sprawą wszystkich , nie wszyscy ludzie są wierzący i nie wszyscy ludzie chcą uwierzyć w Zbawiciela Pana Jezusa , którego posłał do ludzi Bóg Ojciec .
  No ale wszyscy ludzie myślą , że któregoś dnia Zbawiciel Pan Jezus uratuje, zbawi wszystkich ludzi , a to jest nie prawdą . Tylko tych , którzy czynią Wolę Boga Ojca i tylko tych , których wywołał z tego świata i tylko tych , którzy uwierzyli w Niego i tylko tych , którzy się modlą do Pana Jezusa , a nie do Boga Ojca czy do Marii czy jeszcze innych wymyślonych przez ludzi jest to po prostu koszmar.

  60grzegorz przypomniałeś również bardzo ważny cytat z Pisma Świętego ;

  // Dwa tysiące lat temu , byli tacy sami nieugięci ludzie jak ty i cała reszta, którzy chcieli być mądrzejsi od Zbawiciela, On im Odpowiedział:

  (11) Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, co wiemy, to mówimy, i co widzieliśmy, o tym świadczymy, ale ŚWIADECTWA NASZEGO NIE PRZYJMUJECIE.

  (12) Jeśli nie wierzycie, gdy wam mówiłem o ziemskich sprawach, jakże uwierzycie, gdy wam będę mówił o niebieskich?

  (13) A NIKT NIE WSTĄPIŁ DO NIEBA, tylko Ten, KTÓRY ZSTĄPIŁ Z NIEBA, Syn Człowieczy,

  (14) i jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy,

  (15) aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

  (16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

  (Ew. Jana 3:10-16, Biblia Warszawska) //


  I znów powtórzę sobie nic tu dodać i nic tu ująć z mądrości Zbawiciela . To są słowa wypowiedziane przez samego Pana Boga i to właśnie są słowa prawdziwe i szczere jak to napisał 60grzegorz w swoim komentarzy powyżej . Zaraz idzie odróżnić plewy od ziarna , prawdziwą naukę od nauki ludzkiej .

  Na koniec przypomnę kerena;

  // Zatem, nie dowiadujcie się nic od tych, którzy umarli, ponieważ zmarli nic nie wiedzą. //

  I czy to jest takie trudne do zrozumienia , tak okazuje się ,że jest dla wielu bardzo trudne do zrozumienia bo to jest Nauka Boża , a nie ludzkie ego czy masło maślane .Pan Jezus powiedział w ewangelii Jana w rozdziale 15,5 ; Bo beze mnie nic uczynić nie możecie . No ale dla niektórych jest to niezrozumiałe i bardzo ciężkie do pojęcia !!!

  Pozdrawiam!
 • @57KerenOr Jassy!
  MOŻNA A NAWET TRZEBA POROZMAWIAĆ, ALE...

  Jeśli druga strona jedyne argumenty które przedstawia są wiadomościami zaczerpniętymi od katolickich bajarzy, albo osób reprezentujących nurt świecki, to o czym my rozmawiamy!?

  To mi przypomina rozmowę hydraulika z fryzjerem gdzie temat dotyczy balejażu a hydraulik chce mieć rację!

  Przepraszam Fischer, ale żeby to zrozumieć, musisz stać się fryzjerem!

  To tyle!

  Keren napisałeś:

  //Taka właśnie jest nauka szatana!//

  Oczywiście, że tak, bez dwóch zdań!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY