Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

NIE CHCĄ IŚĆ DO SYNA BOŻEGO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przed kim więc winniśmy zginać swoje kolana? Oto okazuje się, że jeden tylko jest dany nam Zbawiciel ustanowiony przez Boga Ojca.

 

16 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”. 

Ewangelia według Jana 3:16

//www.nonpossumus.pl/ps/J/3.php


atem nasze życie nie zależy od jakiejkolwiek zapobiegliwości człowieka. Nasze życie nie jest w rękach Marii, ani w rękach Apostołów.  Bóg Ojciec tylko i wyłącznie Syna Swego nam Dał, „aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął”.


Komu więc powinniśmy służyć?


eden przecież Jest Król!  Przed kim więc winniśmy zginać swoje kolana? Oto okazuje się, że  jeden tylko jest dany nam Zbawiciel  ustanowiony przez Boga Ojca. 

No, ale co niektórzy nie zgadzają się z Bogiem Ojcem. Do nich należą katolicy, którzy ustanowili dodatkowo pośredniczkę łask wszelkich – Marię.
Razem z katolikami „sztamę” trzymają różnej maści protestanci z Adwentystami Dnia Siódmego włącznie.


Oni wszyscy oprócz Boga Ojca i Boga Syna, umieścili w Niebie tak zwaną trzecią Osobę Boską - boga ducha świętego, który ponoć „z Ojcem i Synem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę”.


Oczywiście ta nauka o „trzeciej boskiej osobie w Niebie” (trójca), jest herezją, ponieważ jak wiedzą ci, którzy Pismo Święte znają, Pan Jezus przyjdzie w Chwale Boga Ojca z Aniołami Swymi, a nie dodatkowo w chwale boga ducha świętego!

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Wybacz to już wywołuje tylko biegunkę .Prosiłem pisz tam https://www.ekspedyt.org/ Ave.
 • PAN JEST PASTERZEM MOIM ........../ PSALM 23 /
  OJCIEC MIŁUJE SYNA I WSZYSTKO ODDAŁ W JEGO RĘCE . / Ew. Jana 3,35 /

  Człowiek otrzymał od Boga Ojca najpiękniejszy i najwspanialszy dar Pana i Boga Jezusa Chrystusa .Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna nikogo innego !!!

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne / Ew. Jana 3,16 /

  Jeśli ktoś myśli inaczej to ; Straszna to rzecz wpaść w ręce BOGA ŻYWEGO / List do Hebrajczyków 10,31 /.

  Chwałą i dostojeństwem ukoronowałeś Go , wszystko poddałeś pod stopy Jego . A poddawszy Mu wszystko , nie pozostawił niczego , co by Mu poddane nie było . / List do Hebrajczyków 2. 7-8 /

  On jest obrazem Boga niewidzialnego , pierworodnym wszelkiego stworzenia . / List Pawła do Kolosan 1, 15 /

  Gdyż w Nim mieszka cieleśnie cała pełnia Boskości / List Pawła do Kolosan 2,9 /

  Tych cytatów jest bardzo dużo w Piśmie Świętym , wystarczy wziąść do ręki Pismo i je sprawdzić . Ale najpierw trzeba zgiąć swe kolana przed majestatem Pana Jezusa i poprosić Zbawiciela Pana Jezusa Chrystusa , o poznanie i zrozumienie , bo bez Pana Jezusa człowiek nic nie zrozumie .

  BO BEZE MNIE NIC UCZYNIĆ NIE MOŻECIE . / Ew. Jana 15,5 /

  Cieszę się , że dziś i każdego kolejnego dnia mojego życia , mogę zgiąć swe kolana przed Największym i Najwyższym Arcykapłanem Panem Jezusem , którego posłał do ludzi Bóg Ojciec .

  Dziękuje dziś Panu Jezusowi Chrystusowi , za Jego naukę , za poznania i zrozumienie . Bez Pana Jezusa nic bym nie zrozumiał i nic bym nie napisał , bo bez Niego nic uczynić nie mogę . Cieszę się i raduję dziś w Panu i Bogu Jezusie Chrystusie .

  Pan Jezus jest BOGIEM POTĘŻNYM , jest najdoskonalszym wzorem wiary !!!! i to przed nim należy zgiąć swe kolana , albowiem jego jest królestwo i moc i chwała, bo tak zadecydował Bóg Ojciec !!!

  Radujcie się w Panu zawsze ; powtarzam , radujcie się . A pokój Boży , który przewyższa wszelki rozum , strzec będzie serc waszych i myśli waszych w CHRYSTUSIE JEZUSIE . / List Pawła do Filipian 4,4-7 /.

  Pan Jezus to ; Dobry Pasterz, Dobry Nauczyciel , Cudowny Doradca , to Bóg Potężny .A od wyznań , religii i fałszywych nauczycieli radzę trzymać się z dala i jak najdalej . Bo one nie prowadzą do Zbawiciela , który daje żywot wieczny , tylko ta nauka i ta droga prowadzi do nikąd .

  Jeśli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki , nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie . Kto go bowiem pozdrawia , uczestniczy w jego złych uczynkach / II List Jana 1,10 /.

  Wszystkie Narody , któreś Ty Stworzył , Przyjdą i Kłaniać się Będą Tobie Panie i wielbić imię twoje / Księga Psalmów 86,9 /
 • @Repsol
  MAM BARDZO DOBRY POMYSŁ!

  Witaj Repsol!

  No cóż, jeśli chodzi o biegunkę to może być poważna sprawa. Są tylko dwie możliwości: Albo zdążysz, albo nie zdążysz...:)

  Mam 572 posty i 2378 komentarzy. Jestem tutaj od 2011 roku i tymczasem dobrze mi "tu".

  Zauważ, że piszę w Dziale "Religie" zatem nie muszę przenosić się tymczasem "tam".

  Mam pomysł! Niech katolicy poczytają trochę Pismo Święte i niech zaczną postępować zgodnie z Ewangelią, niech modlą się do Pana Jezusa a nie do Marii czy do papieża Jana Pawła II, to loch zapełni się mnóstwem Czytelników Neonu24! Będzie mi wtedy w tamtym miejscu raźniej!

  Pozdrawiam! :)


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @jassy27
  WYZNANIE WIARY!

  Napisałeś:

  „Cieszę się, że dziś i każdego kolejnego dnia mojego życia, mogę zgiąć swe kolana przed Największym i Najwyższym Arcykapłanem Panem Jezusem, którego posłał do ludzi Bóg Ojciec.

  Dziękuję dziś Panu Jezusowi Chrystusowi, za Jego naukę, za poznanie i zrozumienie. Bez Pana Jezusa nic bym nie zrozumiał i nic bym nie napisał, bo bez Niego nic uczynić nie mogę. Cieszę się i raduję dziś w Panu i Bogu Jezusie Chrystusie”. 

  Do tego wyznania Twojej wiary nic dodać nie potrafię!

  Dziękuję za wpis!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Repsol
  ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO LOCHU!

  Muszę przyznać, że fajny z Ciebie Gość Repsol. Nie wiesz co napisać no to trzask prask i Kerena znowu do lochu!

  Mam nadzieję, że "Mesje" Opara zauważy, że na Neonie zaczęła się prywata!
  W żadnym razie na Ciebie nie skarżę. Nawet Ci współczuję, ponieważ sam nie zgodziłbym się na profesję Admina! To odpowiedzialna robota!

  E... Jesteście bardzo słabi w dyskusji ale jedno Ci przyznam i to szczerze:

  Zawisza Niebieski wlewa sobie, że się zna, że przeczytał i wie no, i poznał takiego jednego księdza co to Mu pewne rzeczy do głowy nawkładał. Ty zaś nie chlubisz się wielkim znawstwem tematu "religijnego" tylko po prostu pyk i do lochu!

  Może to i lepsze niż głupoty Zawiszy. A skoro loch staje się moim drugim domem, no to trzymaj się Repsol i... pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY