Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

ZA NICH POŚWIĘCAM SIEBIE SAMEGO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie za światem proszę!

 

Ewangelia według Jana 17:1-26, Biblia Warszawska

//biblia.info.pl/biblia.html

 

 "(1) To powiedział Jezus, a podniósłszy oczy swoje ku niebu, rzekł:  Ojcze! Nadeszła godzina; uwielbij Syna swego, aby Syn uwielbił ciebie; (2) jak mu dałeś władzę nad wszelkim ciałem, aby dał żywot wieczny tym  wszystkim, których mu dałeś(3) A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś. (4) Ja cię uwielbiłem na ziemi; dokonałem dzieła, które mi zleciłeś, abym je wykonał; (5) a teraz Ty mnie uwielbij, Ojcze, u siebie samego tą chwałą, którą miałem u ciebie, zanim świat powstał.

 (6) Objawiłem imię twoje ludziom, których mi dałeś ze świata; twoimi byli i mnie ich dałeś, i strzegli słowa twojego. (7) Teraz poznali, że wszystko, co mi dałeś, od ciebie pochodzi; (8) albowiem dałem im słowa, które mi dałeś, i oni je przyjęli i prawdziwie poznali, że od ciebie wyszedłem, i uwierzyli, że mnie posłałeś.(9) Ja za nimi proszę,  nie za światem proszę, lecz za tymi, których mi dałeś, ponieważ oni są twoi; (10) i wszystko moje jest twoje, a twoje jest moje i uwielbiony jestem w nich.

 (11) I już nie jestem na świecie, lecz oni są na świecie, a Ja do ciebie idę. Ojcze święty, zachowaj w imieniu twoim tych, których mi dałeś, aby byli jedno, jak my. (12) Dopóki byłem z nimi na świecie, zachowywałem w imieniu twoim tych, których mi dałeś, i strzegłem, i żaden z nich nie zginął, prócz syna zatracenia, by się wypełniło Pismo. (13) Ale teraz do ciebie idę i mówię to na świecie, aby mieli w sobie moją radość w pełni. (14) Ja dałem im słowo twoje, a świat ich znienawidził,  ponieważ nie są ze świata,  jak Ja nie jestem ze świata(15) Nie proszę, abyś ich wziął ze świata, lecz abyś ich zachował od złego. (16) Nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. (17) Poświęć ich w prawdzie twojej; słowo twoje jest prawdą. 

(18) Jak mnie posłałeś na świat, tak i ja posłałem ich na świat; (19) i  za nich poświęcam siebie samego, aby i oni byli poświęceni w prawdzie.

 (20) A nie tylko za nimi proszę,  ale i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie(21) Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś. (22) A Ja dałem im chwałę, którą mi dałeś, aby byli jedno, jak my jedno jesteśmy. (23) Ja w nich, a Ty we mnie, aby byli doskonali w jedności, żeby świat poznał, że Ty mnie posłałeś i że ich umiłowałeś, jak i mnie umiłowałeś. 

(24) Ojcze! Chcę, aby  ci, których mi dałeś, byli ze mną, gdzie Ja jestem, aby  oglądali chwałę moją, którą mi dałeś, gdyż umiłowałeś mnie przed założeniem świata. (25) Ojcze sprawiedliwy! I świat cię nie poznał, lecz Ja cię poznałem i ci poznali, że Ty mnie posłałeś; (26) i objawiłem im imię twoje, i objawię, aby miłość, którą mnie umiłowałeś, w nich była, i Ja w nich". 


KOMENTARZE

 • @ALL
  http://m.neon24.pl/39ea46710592db3bceadfcd4b1062539,0,0.jpg JEDNA GWIAZDKA DLA MODLITWY PANA JEZUSA CHRYSTUSA. KTOŚ BYŁ BARDZO ODWAŻNY!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr . Zgadzam się z Arcykapłańską modlitwą Pana Jezusa !!!
  Witam!

  Jakże piękna wspaniała i Prawdziwa Arcykapłańska modlitwa Pana Jezusa do swojego Taty Boga Ojca , za ludzmi wierzącymi , za ludzmi którzy zostali wybrani ze świata , za ludzmi którzy będą Zbawieni , za ludzmi którzy uwierzyli w Pana Jezusa i Jego Naukę .

  No ale są tu tacy , którzy piszą i myślą inaczej i nie chcą się z Panem Bogiem zgodzić . Wprowadzają swoje nauki i wprowadzają innych w błąd pisząc nieprawdę na temat Zbawienia . Mianowicie to , że wszyscy ludzie będą Zbawieni , a jest to nieprawdą .

  Bara-bar pisze i wykrzykuje , że Zbawieni będą wszyscy ludzie, a to jest nieprawdą . Pan Bóg umarł na krzyżu , przelewając swoją drogocenną krew tylko za ludzi , którzy uwierzyli w Niego i którzy przestrzegają Jego Prawo i Jego Naukę Świętą . Zbawiciel , Pan Jezus umarł na krzyżu tylko za ludzi wierzących , tylko za tych , których wywołał z tego świata . Nie wszyscy ludzie będą zbawieni tak zadecydował Pan Bóg , a nie człowiek Bara-bar , która się z Panem Jezusem nie chce zgodzić i wprowadza innych ludzi w błąd .

  Bara-bar , Pan Jezus w swojej Arcykapłańskiej modlitwie na pewno się nie pomylił i na pewno nikogo nie chcę okłamać czy wprowadzić w błąd . To Bara-bar się myli , a nie Pan Jezus ! czytelniku wybierz dobrze , nauka ludzka czy Nauka Boża .

  Keren napisałeś ;

  //(20) A nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie. (21) Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś. (22) A Ja dałem im chwałę, którą mi dałeś, aby byli jedno, jak my jedno jesteśmy. (23) Ja w nich, a Ty we mnie, aby byli doskonali w jedności, żeby świat poznał, że Ty mnie posłałeś i że ich umiłowałeś, jak i mnie umiłowałeś.//

  A Bara-bar znów wypisuje nieprawdę i nie rozumie kolejnego wersetu z Pisma Świętego ;

  // @jassy27 16:09:08
  Najwyrazniej ty wierzysz, ze Pan Jezus Umarl TYLKO za WAS, za waszą trojce, czyli ciebie jassy, Kerena i Grzegorza! //

  I to też jest nieprawdą co napisała Bara-bar . Pan Bóg nie da się z Siebie naśmiewać . Bara-bar , Ja wierzę w Pana Jezusa i w Jego Naukę Świętą , Ja wierzę , że któregoś dnia przyjdzie Zbawiciel Pan Jezus i odda każdemu według uczynków jego i wierzę w to , że nie wszyscy ludzie będą Zbawieni , bo tak zadecydował PAN BÓG , a nie człowiek .

  Keren napisał ;

  // Nie za światem proszę!// i to jest prawdą i z tym się zgodzę co powiedział Pan Jezus w Swojej Modlitwie do Boga Ojca .


  POZDRAWIAM!
 • @Bara-bar
  KOŃCZ BARBARO, KOŃCZ... I OSZCZĘDŹ SOBIE WSTYDU!

  Zdaje się, że coraz lepiej dochodzi do Ciebie fakt, iż nie masz racji!
  Coraz doskonalej rozumiesz, że Pan Bóg nie da się z Siebie naśmiewać!
  I jeżeli kolejny raz pojawisz się na moim blogu i pleść będziesz głupoty na temat mojej wiary "w zabójcę" to Ciebie stąd wyrzucę i nie mrugnę nawet okiem!

  Nie pozwolę na to, byś za namową szatana przeszkadzała tutaj komukolwiek w głoszeniu Słowa Bożego!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY