Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

NIE JESTEM CYBORGIEM - List do Człowieka!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uparcie twierdzę, że wolałbym byś uwierzył Panu Jezusowi, a nie mi.

 

Nie jest łatwo przedstawić Ci Majestat Zbawiciela i Boga Ojca. Ten Majestat w Swej Okzałości może pokazać Ci tylko Zbawiciel.


eżeli uważasz, że wypadliśmy z jakiegoś abstrakcyjnego bulionu, to Twoja sprawa. Jeśli zaś myślisz, że Twoim przodkiem była małpa, to ja się z Tobą nie sprzeczam, ale nie oznacza to, że to Ty masz rację. No, przynajmniej ja od małpy nie pochodzę a jak wyjrzę przez okno to jakoś tak widzę wszystkie stworzenia duże i małe w doskonały sposób wykończone. Zaraz, zaraz, jak to Mówi Pismo Święte?


 

A… Już wiem: „Według rodzaju swego”! Zatem kot sąsiada, jest wspaniałym kotem, a mój pies, wspaniałym psem. Domyślam się, że ów kot, nie będzie kopulował z wielorybem i nie pojawi się pewnego dnia kotowieloryb. No, mam taką nadzieję…  Chyba, że do Dzieła Bożego dołoży swoją brudną rękę człowiek i wyhoduje nową owieczkę Dolly  albo ... dinozaura!

 


 

Dowody na istnienie Pana Boga? Wyjdź „na dwór” i spójrz: Wokół Ciebie rozciąga się Kosmos. "Rzuć okiem" na ten wspaniały widok oczami poety, a nie zmarkotniałego człowieka. Może zobaczysz Doskonałość? Spójrz w lustro! Twoja cielesna powłoka jest dowodem na to, że Ktoś Cię ukształtował!

 


     No i skoro istnieje coś takiego jak wiecznie trwająca ewolucja, to dlaczego nie widzę na swojej ulicy jakichś mątw, czy patyczaków i nie nazwanych ustrojów, które wijąc się i przepoczwarzając, za miliony lat będą jakimiś "słoniożyrafami" lub coś w tym rodzaju? To dobre pytanie, nie uważasz? 


Uparcie twierdzę, że wolałbym byś uwierzył Panu Jezusowi, a nie mi.


 

Muszę Ci powiedzieć, że to Ty nie widzisz żadnych dowodów na istnienie Boga Ojca i Boga Syna a ja je widzę. Wiele osób zapewne nie zgadza się z Tobą, w tym również i ja. W zasadzie nie masz także dowodów na to, że i ja miałem swojego cielesnego Ojczulka. No bo jakie możesz mieć dowody? Zatem nie mając żadnych dowodów na istnienie mojego Ojca, skąd wiesz, że w ogóle Ojca miałem?


 

A może pisze do Ciebie cyborg?

 

Hm…  Mam nadzieję, że rozumiesz analogię!?


 Pozdrawiam!


 Adam...

 

 

KOMENTARZE

 • Wywodu kompletnego analfabety i ignoranta.
  Pomijam fakty ale z logiką wywodów tragicznie.

  Mniemam że to jakaś "elyta" np sukienkowa.
  I tacy nauczają na ambonach owieczki które potem jako pożyteczni idioci zatracaj`a Polskę z wielkim zaangażowanie.
 • @Oscar
  OSKARZE DROGI NAPISZ PROSZĘ KONKRETNIE O CO CHODZI NO BO JA NI W ZĄB NIE KAPUJĘ TWOJEGO KOMENTA!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY