Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
637 postów 2753 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

PAN JEZUS OTWIERAŁ "ŻYWOT" MARII! – List do Rebeliantki!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zabroniliście im przysłowiowego "seksu" i jeszcze się obrażacie...

 

Do tematu ze strony:

 

janusz.neon24.pl/post/145423,sw-sergiusz-i-i-swieto-narodzenia-nmp#comment_1486358

 

 

Dlaczego "end of topic"?

 

Powiem Ci dlaczego zakończyłaś temat!

 

Ponieważ nie masz absolotnie żadnych argumentów pomimo podobno Twojej szerokiej wiedzy, którą podziwiają niektórzy. Twoje komentarze tylko i wyłącznie pachną papiestwem a nie Nauką Pana Jezusa. Gdy ktoś Ci coś udowodni, wtedy kłamiesz!

 

 

Unieszczęśliwiliście Marię i Józefa. Z normalnego małżeństwa zrobiliści parę niewolników, którzy pobrali się ale nie wiadomo po co, skoro nie mogą iść do łóżka!  Zabroniliście im przysłowiowego "seksu" i jeszcze się obrażacie jak jakiś heretyk taki jak ja chce bronić normalności pomiędzy Józefem i Marią.

 

TY  się obrażasz!

 

 

Napisałaś do mnie:

 

"Poza tym obrzydliwe jest to, że  na siłę  próbujesz "analizować" i to błędnie istotę małżeństwa NMP i Św. Józefa.To jest po prostu skrajnie niesmaczne".

 

Na siłę? Żartujesz chyba sobie. Nowy Testament wyraźnie mówi, że Maria była żoną Józefa!  Na siłę? Przecież Nowy Testament wyraźnie mówi, że to Małżeństwo miało dzieci? To właśnie Ty starasz się bez absolutnie żadnych dowodów Biblijnych wmówić katolikom, że Maria była w pełnym tego słowa dziewicą! Owszem, Józef nie przystępował do Marii, aż porodziła Pana Jezusa ale to Pan Jezus był  pierwszym otwierającym Jej "żywot".

 

   Mówienie o życiu Marii i Józefa i ich potomstwie jest dla Ciebie "po prostu skrajnie niesmaczne"? A co dla Ciebie "jest smaczne"? Kłamstwo na jej temat? Fałszowanie Ewangelii?  To jest "smaczne"?


 

 


KOMENTARZE

 • Do PANI Rebeliantki
  Jeśli już kociarzu
  Zrozumiał to ???
 • @57KerenOr
  @ A może Kopernik była kobietą?

  Sprawa dotycząca dziewictwa Marii w moim rozumieniu nie podlega w ogóle żadnej dyskusji, jak również, rodzeństwa Pana Jezusa, które miał!

  Tego ich rozumowania ,wybaczcie, ale nie idzie potraktować poważnie !

  Nie nad tym się zastanawiam. Zrozumiałbym,( no może bym zrozumiał) gdyby taką teorię anatomii wciskała kobieta - facetowi, i to jest do przyjęcia, ona wie lepiej, i koniec. Koszula bliższa ciału - i basta.

  Ale żeby taką anatomię potrafił wcisnąć facet, kobiecie, i to jeszcze pewnie żonatej, dzieciatej. Na dodatek żyjący w celibacie, nie mający ,,kontaktu” z osobą płci odmiennej i nie mający nic do powiedzenia w sprawach małżeńskich, to szok.

  Nie doceniałem tych męskich ,,anatomów” w spódnicach. Mają chłopaki siłę perswazji, może nawet lepiej że się nie żenią , bo z taką gadką, pewnie żadna by im się nie oparła!

  Tak ,to dopiero są niesmaczne żarty, żarty z nauk Zbawiciela, zresztą Keren, nie wiń za to rebeliantki, ona zapewne jest wolnego stanu, przebywająca gdzieś w jakimś zakonie, to uwierzenie w takie banialuki, nie sprawiło jej trudności!

  Bajkopisarzy i cudoków na tym portalu , nie brakuje!

  P.s To moja żona po urodzeniu kilku dzieci, też jest nadal dziewicą, a ja o tym nie wiedziałem! Do małżeństwa Józefa i Marii się nie odnoszę , bo po co skoro większość z nich, nie będąc w stanie małżeńskim, nie zrozumie tego, bo nigdy tego nie uświadczyli!

  I jak tu nie przywrócić DO ŻYCIA słowo" parafianin", jak się takie głupoty czyta w wykonaniu KOBIET, TAK KOBIET!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  PARAFIANIN – CZŁOWIEK BEZ OGŁADY I ZACOFANY!

  Zastanawiam się nad tym dlaczego w dawnej Polsce, kiedyś tam, wprowadzono wyraz "parafianin". Przecież ów wyraz degraduje społeczeństwo równając je z ciemnotą i nieukami.

  No cóż, zatem dawno temu, księża, czy biskupi, zarządzali ciemnotą ludzką obrażając godność człowieka. Owi sukienkowi zauważyli już dawno temu, że ciemny lud można "ugniatać" w odpowiedni sposób wpajając im naukę pogańską. Ciemnym i zacofanym ludem łatwo manipulować.

  Staropolskie "parafianin" oznacza bowiem "zacofanego mężczyznę ze wsi, bez ogłady i wykształcenia".

  https://pl.wiktionary.org/wiki/parafianin

  Z życia wzięte:

  Grało sobie kilka osób w karty. Wśród nich był ksiądz. Gdy zabrakło mu pieniędzy postanowił uszczknąć trochę kasy ze składki kościelnej. Gdy jeden z grających zwrócił mu uwagę, że to nie jest dobre wyjście to sukienkowy odparł, (tu dosłowny cytat) "jutro barany przyniosą".

  Starsi ludzie może pamiętają jak dawno temu usprawiedliwiało się księdza gdy ten do Maniuśki skoczył w bok... Otóż "to święte ciało na niej leżało".

  A teraz wychodzi na jaw, jakimi to pedofilami są owi sukienkowi i zbereźnikami!

  Ale czy tylko mężczyźni w spódnicach tacy są? Nie! Jeszcze niedawno można było przeczytać w gazetach jak to jakaś zakonnica ciągnęła dziewczynkę za włosy po podłodze... A ileż to grobów małych dzieci przy zakonach... Ile trupów? Ile zamurowanych ludzi?
  I to także "zasługa" przewielebnych władców i władczyń.

  I oni myślą, że unikną kary? Nie wydaje mi się... A teraz głoszą, że Maria po urodzeniu Syna Bożego była nadal dziewicą. Ha... No i takim oszustem był również papież Polak Jan Paweł II.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Heretyku,
  człowiek nie żyje dla seksu, tylko dla zbawienia. NMP i Św. Józef pobrali się, aby wspólnie wychować Jezusa, a nie dla seksu. Św. Józef otrzymał tą misję z woli Boga.

  Dziwne, że tego nie wiesz, "badaczu Pisma".

  Dziwne też, że nie słyszałeś o świętych małżeństwach powstrzymujących się od seksu na chwałę Bożą, choćby Św. Konga i Bolesław V Wstydliwy.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ta_Kinga

  I nudne są Twoje bajdy o rzekomych "dzieciach" NMP i Św. Józefa. Zmyślasz, Panie.

  Jesteś dziwnie zafiksowany na seksie.

  https://www.deon.pl/religia/w-relacji/cialo-duch-seks/art,152,co-jezus-myslal-o-seksie-kobietach-i-malzenstwie.html
 • @Rebeliantka
  CZYTAJ PISMO ŚWIĘTE, KOBIETO A NIE KOMIKSY!

  Napisała Pani:

  //I nudne są Twoje bajdy o rzekomych "dzieciach" NMP i Św. Józefa. Zmyślasz, Panie.//

  No to przykład czy Keren zmyśla:


  (31) Wtedy przyszli matka i bracia jego, a stojąc przed domem, posłali po niego i kazali go zawołać.

  (32) A wokół niego siedział lud. I powiedzieli mu: Oto matka twoja i bracia twoi, i siostry twoje są przed domem i poszukują cię.

  (33) I odpowiadając, rzekł im: Któż jest matką moją i braćmi? (34) I powiódł oczyma po tych, którzy wokół niego siedzieli, i rzekł: Oto matka moja i bracia moi.

  (Ew. Marka 3:31-34, Biblia Warszawska)

  I cóż na to powiemy, droga Pani!?

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 17:34:26
  Że nie znasz Biblii i dokonujesz błędnych egzegez.
 • @
  SZOK, JAK SIĘ CZYTA TE WASZE...

  Normalnie proszę mi uwierzyć, ale nie piszę po to, by komuś dokopać ale jak czytam te wpisy wielu katolików a teraz tej pani, to zadaję sobie pytanie, czy wy udajecie, czy robicie to specjalnie, bo nawet niektóre sytuacje Biblijne można zrozumieć już na etapie, kiedy ktoś w podstawówce miał już pierwsze lekcje z Nauki o Człowieku!

  Przecież ci wasi nauczyciele, zabrali co niektórym, rozum, czego efekt widzimy...

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 17:43:20
  Twój problem polega na tym, że zatrzymałeś się na etapie podstawówki. Nic ponadto nie przyjmujesz do wiadomości i nie rozumiesz.

  Cóż. Sekciarze tak mają.

  EOT.
 • @Rebeliantka
  MASZ RACJĘ!!

  I tu przyznam tobie rację, bo na etapie początkowej podstawówki, można zrozumieć niektóre sprawy dotyczące anatomii człowieka, zachodzę jednak w głowę , na jakim ty etapie szkoły jesteś, skoro masz olbrzymie braki w nauce o człowieku!


  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @Rebeliantka
  Szkoda czasu na kopanie się z koniem . Ukłony :)
 • @Rebeliantka
  Witam!

  Czytelniku sprawdzaj swoich nauczycieli i ich naukę , którą głoszą , czy ta nauka pochodzi od Pana Boga , czy od ludzi . A dzisiejszy dzień jest taki sam jak każdy dzień , wspaniały i piękny , byle w Panu Jezusie .

  Radzę każdemu , aby się trzymał z daleko od wyznań , religii i organizacji zarejestrowanych tu na ziemi i od ludzkiej nauki , która nie prowadzi do Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa.

  Do wszystkich ;

  Ale szukajcie najpierw KRÓLESTWA BOŻEGO i sprawiedliwości jego , a wszystko inne będzie wam dodane . / Ew. Mateusza 6,33 /

  Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu ; kto bowiem przystępuje do Boga , misi uwierzyć , że On istnieje i że nagradza tych , którzy Go szukają . / List do Hebrajczyków 11,6 /

  Mówiąc krótko i na temat nie przedłużając rozmowy , Pan Jezus nigdy się nie myli , w nim nie znaleziono nawet chwilowego zaćmienia to Pan Jezus jest obrazem Boga niewidzialnego , Jego Nauka Święta jest przechowywana w sercach tych ludzi , których wywołał z tego świata . Nauka Boża jest święta i prawdziwa , a nauka ludzka jest z tego świata i na pewno się długo nie ostoi .

  Przykładem tego są dziś wypowiedzi tzw. Pani REBELIANTKI , która nie liczy się z Nauką Bożą , bo po prostu jej nie zna . To kolejny przykład człowieka , który głosi swoją naukę ludzką , która wiedzie do nikąd . Ta kobieta nie ma żadnych argumentów z Pisma Świętego , nie potrafi podać żadnego cytatu z Biblii na temat omawiany o sprawach wiary .

  REBELIANTKA to kolejny przykład pustej gaduły , która przechwala się swoją mądrością ze świata . REBELIANTKO ilu tu było przed tobą pustych gadułów i gdzie się oni podziali , nikt z nich nie chce stanąć w obronie Nauki Zbawiciela Pana Jezusa ??? I kto tu jest heretykiem , sekciarzem !

  REBELIANTKO pamiętaj , że ty dziś nie walczysz z człowiekiem , tylko z Panem Bogiem i z Jego Nauką Świętą , z którą przyszedł do ludzi , aby świat był przez Niego Zbawiony . Szkoda ,że ty Naukę Pana Jezusa odrzucasz i nie chcesz się z Panem Bogiem zgodzić .

  Człowiek otrzymał od Boga Ojca najpiękniejszy i najwspanialszy dar Pana i Boga Jezusa Chrystusa .Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna nikogo innego !!!

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne / Ew. Jana 3,16 /
 • @Rebeliantka
  MOŻE WYTŁUMACZYSZ ...

  Może wytłumaczysz mi, co oznaczają te wersety, skoro sądzisz że Pan Jezus nie miał braci i sióstr!?

  Nie stać cię na to, bardzo chętnie wysłucham co masz do powiedzenia, swoją nieudolność potrafisz kwitować słowami: sekciarze, dobra niech tak będzie ale wytłumacz to co napisałem!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @
  ALBO NIE MÓWI PRAWDY REBELIANTKA ALBO EWANGELISTA MATEUSZ! KATOLIKU RADZĘ CI BYŚ WYBRAŁ PRZEKAZ Z EWANGELII WEDŁUG MATEUSZA!

  Cytat:

  "18 Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak. Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego. 19 MĄŻ JEJ, JÓZEF, który był człowiekiem sprawiedliwym i nie chciał narazić Jej na zniesławienie, zamierzał oddalić Ją potajemnie. 20 Gdy powziął tę myśl, oto anioł Pański ukazał mu się we śnie i rzekł: «Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, TWEJ MAŁŻONKI; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. 21 Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów». 22 A stało się to wszystko, aby się wypełniło słowo Pańskie powiedziane przez Proroka: 23 Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy: "Bóg z nami". 24 Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański: WZIĄŁ SWOJĄ MAŁŻONKĘ DO SIEBIE, 25 LECZ NIE ZBLIŻAŁ SIĘ DO NIEJ, AŻ PORODZIŁA Syna, któremu nadał imię Jezus".

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=244

  1/18-25

  http://m.neon24.pl/8c00ef510a3eb768fa36cb17be8308ef,13,0.png

  W temacie nas interesującym wybrałem z powyższego cytatu dwie ważne sprawy:

  PO PIERWSZE: Mateusz pisze DWA RAZY, że Józef był MĘŻEM Marii...
  PO DRUGIE: Anioł Boży również Marię nazywa MAŁŻONKĄ Józefa...

  Werset 25 wyraźnie mówi, że Józef nie zbliżał się do Marii dopóty, DOPÓKI NIE URODZIŁA Pana Jezusa. Z kontekstu wyraźnie wynika, że JÓZEF KOCHAŁ SIĘ CIELEŚNIE Z MARIĄ PO URODZENIU SYNA BOŻEGO.

  No i teorie Rebeliantki jak to mówi młodzież, "zostały pozamiatane".

  PS Nie mam fixum myrdum na tle seksu Rebeliantko. Interesuje mnie Prawda!

  Rozumiesz? Prawda!

  ***

  Repsol, Kolego - tutaj nie chodzi o kopanie się z koniem. To nie ja ani co niektórzy tutaj będący występują przeciwko zapiskowi Biblijnemu. Tu chodzi o bardzo prostą sprawę a mianowicie o to, czy wierzysz Naukom Biblijnym, czy też nie!

  Z zupełnym spokojem napiszę, że życzę Rebeliantce by pomodliła się do Syna Bożego a może On, (oczywiście jeśli zechce), otworzy Jej oczy i rozgoni w Jej umyśle ciemne mroki nieprawdy!

  Pozdrawiam wszystkich!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 19:34:45
  Zapiskowi ? . Ty kto ?.
 • @ALL
  MARIA – ŻONA, MATKA A MOŻE I NAWET BABCIA?

  Rebeliantka kolejny raz pożegnała nas słynnym EOT, co może oznaczać "End Of Transmission" "lub "end of topic".
  Rebeliantce tylko wydaje się, że to już jest koniec transmisji. To nie jest koniec!

  Jak ktoś zakończy temat, to nie znaczy, że ten ktoś ma rację a Rebeliantka racji nie ma. Może jednak inny ktoś czytając nasze wpisy zrozumie dzięki Łasce Bożej, że Maria, ta wspaniała wybrana izraelitka była "szczęśliwą między niewiastami".

  Jednak jeśli chodzi o jej codzienne życie to była normalną żoną, matką a może i nawet babcią, któż to wie?

  Papieże Marię ogołocili z tego codziennego życia. Zakazali jej mieć dzieci, zakazali zażywać małżeńskiej miłości. Papieże zakazali temu świętemu małżeństwu wielu codziennych doświadczeń.

  To smutne, szatan chodzi wokół jako lew ryczący czekając tylko kogo by pożreć! Co bardzo smutne, Rebeliantka świadomie poniża Naukę Zbawiciela. Świadomie i z premedytacją.

  A Maria? No cóż, kocham ją jako siostrę miłością historyczną ale przyznaję jej miejsce w jednym szeregu ze wszystkimi których kiedykolwiek powoła Syn Boży! Ona również pracowała w Winnicy Pana i otrzyma tylko i aż, taką zapłatę na którą umówił się z nią Syn Boży!

  Ta wspaniała, wybrana kobieta pewnego dnia zmartwychwstanie na odgłos Ostatecznej Trąby. Razem z nią zmartwychwstaną Apostołowie, prorocy i wszyscy których Pan Jezus Chrystus obdarzy Łaską Życia Wiecznego. Gdy Syn Boży przyjdzie pewnego dnia, to dokona się wielka tajemnica obiecana przez Niego przed wieloma wiekami: "Przyjdę powtórnie i zabiorę was do Siebie abyście gdzie ja Jestem i wy byli".

  Ewangelia według Jana 14/1-3

  http://biblia.info.pl/biblia.html

  "PRZYJDĘ POWTÓRNIE I ZABIORĘ WAS do Siebie"... To jest Tajemnica Zmartwychwstania!

  PS

  Repsol, masz rację lepiej byłoby oddać "zapisowi". Ale to również nie brzmiałoby poprawnie politycznie... Nie, nie, mnie utarczki i różne takie pomiędzy partiami kompletnie nie interesują. Politykę wewnętrzną omijam bardzo szerokim łukiem! Ale uwagę przyjmuję! :)


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  CO MOŻE INGERENCJA BABSKA!?

  Otóż wiele, zapewne z płaczem poleciała owa rebeliantka do wyższych i z wielkim płaczem zapewniła owych, że nie daje rady w dziedzinie Biblijnej, więc panowie i panie, ześlijcie tych okrutnych sekciarzy do lochu!

  No i masz, babo placek, sorry, loch i nie becz więcej!?

  :-) Zastanawiam się jak mocna i daleka jest głupota ludzka!?

  Z uśmiechem na twarzy a nie ze łzami jak rebeliantka, miłej nocy życzy sekciarz, 60grzegorz!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 22:27:28
  Weż się . :))) Jak tu wszystko wiecie to proszę o rozwinięcie tematu Waszej Sekty ?. https://watchtower.org.pl/hitler_list.php
 • @Repsol
  ZNAM DUŻO WIĘKSZĄ SEKTĘ!

  Może rozwiniesz ty, to:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Reichskonkordat

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 22:45:16
  Cieszy mnie że nie napisałeś , nie jestem sekciarzem , no a tak to wszystko wiadomo . Szczęść Boże . :)))))
 • @Repsol
  POMYLIŁEŚ SEKTY!

  Ja bym chętnie rozwinął ten temat gdyby on mnie dotyczył i powiem Ci, że ja do sekty Świadków... nie należę i bez dwóch zdań nie należy do tej sekty kilku innych na tym Portalu... To Organizacja, która poniża Syna Bożego. Wyobraź sobie, że uznają oczywiście, że Syn Boży jest ich Oblubieńcem ale nigdy bezpośrednio nie wypowiedzą do Niego najmniejszego słóweczka.

  Świadkowie... nigdy do Pana Jezusa bezpośrednio nie skierują choćby słowa: Dziękuję!
  Nigdy bezpośrednio... Czy nie tak zachowuje się ŻONA, która nie kocha MĘŻA!?

  Tak! Świadkowie... nie kochają Pana Jezusa!

  Czy to wystarczy Repsol? :)


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI

ULUBIENI AUTORZY