Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sami kryjecie tego, który tuszował czyny lubieżników.

 

Do tematu ze strony:

http://zbigniew1108.neon24.pl/post/145603,zbrodnia-watykanu-jest-instytucjonalna-obrona-zboczencow

 

 

Największą zbrodnią  Watykanu nie jest obrona zboczeńców, choć to bolący bardzo jest temat.


Zbrodnią Watykanu przede wszystkim jest głoszenie nauk, które poniżają Boga Ojca oraz Boga Syna! Zbrodnią  Watykanu  jest głoszenie nauki o pośrednictwie Marii. Największą zbrodnią Watykanu jest szerzenie bałwochwalstwa na całym świecie. Największą zbrodnią  Watykanu jest odebranie ludziom nadziei zbawienia.Obrona Majestatu Pana Boga jest moim obowiązkiem większym niźli obrona godności dziecka, matki i ojca choć wyżej wymienieni mają zbolałe serca!A pedofile? Powinni być odosobnieni, ponieważ stanowią zagrożenie. A homoseksualiści obojga płci? Czas wreszcie mówić, że to jest zboczenie a nie choroba zapisana w genach!

 


 

Nie wolno w tym temacie rozpalać stosów ale niedaleko trzeba szukać. Przecież ten Wasz katolicki umiłowany papież, który mamił Was opowiadaniem o kremówkach i jeździe na nartach tak w rzeczy samej powinien odpowiadać za tuszowanie haniebnej prawdy o bestiach w koloratkach! Facet po prostu powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej!

A mówicie, że ów papież Jan Paweł II jest w Domu Ojca? Żarty jakieś?


Sami kryjecie tego, który tuszował czyny lubieżników. Sami kryjecie tego, który przez okres swojego pontyfikatu nie ostrzegł ojców i matek. Sami kryjecie tego, przez którego płaczecie po nocach!

                                                            


 


KOMENTARZE

 • Lepiej byc zwalconym przez ksiedza niz przez nauczyciela gimnastyki.
  Od kosciola dostaniesz kase a od kuratorium fige z makiem.
 • Strasznie Was rajcuja te opowiastki o seksie w kosciele.
  Piszecie ,ze kosciol ukrywal winnych itp. Wcale nie ukrywal i nie mial obowiazku z kazda sytuacja leciec na policje. Ani kosciol ani zadne inne instytucje tego nie robily. Zmienilo sie to ubieglego roku i teraz jak ktos wie o czyms takim a nie zglosi to grozi mu 3 lata.
  https://prawo.money.pl/kodeks/karny/czesc-szczegolna/rozdzial-xxx-przestepstwa-przeciwko-wymiarowi-sprawiedliwosci/art-240
 • @staszek kieliszek
  NIE RAJCUJĄ MNIE FAKTY DOTYCZĄCE BEZECEŃSTW PAPIEŻY I BISKUPÓW, KSIĘŻY CZY KATECHETÓW OBOJGA PŁCI...

  Jeżeli uważasz, że rajcują mnie tego typu fakty dotyczące ciemnej strony hierarchii Kościoła katolickiego to znaczy, że niedokładnie przeczytałeś mój artykuł. W slangu Internetowym powiedziałbym Ci: Czytaj ze zrozumieniem.

  Sam tytuł arta sugeruje, że odebranie ludziom nadziei zbawienia jest czymś gorszym od wielkich udręk i przykrości które spotkały człowieka! Odebranie ludziom prawdziwych Nauk Zbawiciela i Boga Ojca to najgorszy grzech WSZYSTKICH PAPIEŻY! Mój artykuł jest swego rodzaju naprowadzeniem na prawidłowe myślenie które brzmieć powinno: Grzech przeciwko Synowi Bożemu nijak ma się do grzechu przeciwko człowiekowi ponieważ Sam Zbawiciel Powiedział, że na Pierwszym Miejscu mamy miłować Pana Boga...

  Zatem największym grzechem papieży, biskupów, księży, katechetów, katechetek i wszystkich katolickich nauczycieli jest głoszenie fałszu i obrażanie Pana Boga!

  A jeżeli o tych chodzi, którzy ukrywali:

  Przecież wyszło na jaw, że papież Jan Paweł II ukrywał fakty dotyczące sprawy molestowania. Zresztą, czyżby szef największej siatki szpiegowskiej na świecie nie wiedział przez dwadzieścia kilka lat o bezeceństwach jakie działy się w Irlandii? Myślisz, że nie otrzymywał sygnałów na ten temat i nie zamiatał sprawy pod dywan? Żartujesz sobie?

  Jeszcze raz powtórzę, co jest największą zbrodnią papieży:

  "Zbrodnią Watykanu przede wszystkim jest głoszenie nauk, które poniżają Boga Ojca oraz Boga Syna! Zbrodnią  Watykanu  jest głoszenie nauki o pośrednictwie Marii. Największą zbrodnią Watykanu jest szerzenie bałwochwalstwa na całym świecie. Największą zbrodnią  Watykanu jest odebranie ludziom nadziei zbawienia".

  Drugim Twoim żartem jest owe donoszenie do władz na temat księży i biskupów!
  Polska jest nadal feudalnym Państwem podległym Tradycji Watykanu. Jeżeli cokolwiek zmieniło się na temat molestowań, to tylko i wyłącznie zasługą to jest szybkiego przelotu informacji a nie samych łotrów zza spiżowej bramy!

  Wikipedia:

  „Krytyka papieża Jana Pawła II”!!!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka_papie%C5%BCa_Jana_Paw%C5%82a_II


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Watykan nie liczy się z Nauką Zbawiciela Pana Jezusa i z Wolą Boga Ojca !
  Witam !

  Zgadzam się z tym co napisał Keren i jest to prawdą , o odebraniu ludziom nadziei zbawienia , że jest to największą zbrodnią Watykanu ;
  ---------------------------------------------------------------------------------------
  // Zbrodnią Watykanu przede wszystkim jest głoszenie nauk, które poniżają Boga Ojca oraz Boga Syna! Zbrodnią Watykanu jest głoszenie nauki o pośrednictwie Marii. Największą zbrodnią Watykanu jest szerzenie bałwochwalstwa na całym świecie. Największą zbrodnią Watykanu jest odebranie ludziom nadziei zbawienia.//
  ---------------------------------------------------------------------------------------

  Ludzie ci ,to zródła bez wody i obłoki pędzone przez wicher ; czeka ich przeznaczony najciemniejszy mrok . Obiecując im wolność , chociaż sami są niewolnikami zguby ; czemu bowiem ktoś ulega , tego niewolnikiem się staje . / II list Piotra 2,17-19 /.

  A Duch wyraznie mówi , że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich / I List Pawła do Tymoteusza / .


  Jeśli kto inaczej naucza i nie trzyma się zbawiennych słów Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz nauki zgodnej z prawdziwą pobożnością . Ten jest zarozumiały , nic nie umie , lecz choruje na wszczynanie sporów i spieranie się o słowa , z czego rodzą się zawiść , swary , bluźnierstwa , złośliwe podejrzenia / I List Pawła do Tymoteusza / .


  Prawda jest tylko w Synu Boga Ojca i tylko Syn Boga Ojca jest jedyną drogą do Boga Ojca nie ma innej drogi jak tylko przez Pana i Boga Jezusa Chrystusa . To Pan Jezus jest ; Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym , On jest jedyną Nadzieją i Zbawieniem , a nie człowiek czy jakaś nauka ludzka , katolicyzm , adwentyści dnia siódmego , czy świadek , zielonoświątkowcy czy inni nauczyciele ze świata .

  Okazuje się, że Polak katolik, oddał się pod władzę papieży i biskupów, a nie Pana Boga. Polak katolik, jest bałwochwalcą. Okazuje się , że katolicy nie znają Pisma Świętego , Katolik, słuchał będzie głosu papieży,księży , biskupów , katechetek, a nie Pana Jezusa , Katolicy modlą się do Marii i do papieża Jana Pawła II , katolicy nie znają Nauki Pana Jezusa i nie liczą się z Wolą Boga Ojca .

  Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa i to w nim w nikim innym są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania . Zbawienia jest tylko w Panu Jezusie , bo tak zadecydował Bóg Ojciec i to On nikt inny jest Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym !!!

  Pan Jezus powiedział w ewangelii Jana 15, 5 ; Bo beze mnie nic uczynić nie możecie .
 • @jassy27
  POTĘŻNY BŁĄD!

  Witaj Jassy!

  Twoja wypowiedź jasno przypomina mi i każdemu uczniowi Chrystusowemu, że tylko i wyłącznie Pan Jezus dany został rodzajowi ludzkiemu od Boga Ojca.
  Nie ma innej DROGI. Nie ma innego Pośrednika. Przecież to Pan Jezus a nie ktoś inny, jest Pośrednikiem pomiędzy BOGIEM OJCEM a człowiekiem.

  Niektórzy nie rozumieją... Niektórzy się mylą myśląc, że Syn Boga Ojca jest ICH Pośrednikiem. Nic bardziej błędnego. Pan Jezus Jest Pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem a ludźmi a nie pomiędzy ludźmi a Bogiem Ojcem!

  Dlatego owi niepojętni składają codziennie swoje usta modląc się do Boga Ojca by na samym końcu dodać znamienne: "Przez Pana Jezusa Chrystusa".

  A to przecież z Ojcowskiej Woli Pan Jezus jest:

  BOGIEM, KRÓLEM, PASTERZEM, ZBAWICIELEM, TATĄ, WYBAWICIELEM, ORĘDOWNIKIEM, ARCYKAPŁANEM, POŚREDNIKIEM...

  (...)

  Ludzie nie zgadzają się jednak z Panem Jezusem i zapominają o tym, że On Sam Rzekł: "Pójdźcie DO MNIE wszyscy". Ludzie po prostu bezpośrednio nie modlą się do Pana Jezusa a to jest potężny błąd! Ludzie z Nim nie rozmawiają... Nie zasiadają wspólnie z Nim do stołu!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Wyrachowanie
  Jakże zbliżony temat do mojej odpowiedzi na post rzekomego zbawienia WSZYSTKICH ludzi przez śmierć Pana Jezusa . Bo czyż dawanie ŚLEPEJ
  nadziei swoim wiernym nie jest ich okłamywaniem ,żeby nie powiedzieć jak Ty Keren wręcz odbieraniem nadziei zbawienia ?
  Jeszcze kilka dni temu usłyszałem od znajomej jak to obecny papież przyznaje się do pedofilii w kk i nie ukrywa tego,że takie fakty mają miejsce.
  Szkoda,że nie wspomina o tym ,że ludzie mający z tym problem w hierarchii kk byli przecież papieżami,kardynałami,biskupami i to oni również wprowadzali dogmaty katolickie, wprowadzili kult Marii, usunęli 2 przykazanie, a 10 rozbili na dwie części,mordowali ludzi etc. Szkoda przede wszystkim ,że nie wspomina o tym ,że trzeba zweryfikować również to co głoszą od wieków bo jest to po prostu nie zgodne z nauką Pana Jezusa .
  Szkoda również ,że nikt z wiernych kk nie zada sobie pytania : Jeśli tak wygląda kk od podszewki to jaką mogę mieć pewność ,że ich nauka jest prawdziwa lub skąd mam pewność ,że to oni właśnie są następcami apostołów ? No tak ,ale skąd masz wiedzieć drogi parafianinie, jeśli nie sprawdzasz swoich "nauczycieli", jeśli ślepo wierzysz swoim "przewodnikom " bo tak Ci jest wygodnie, bo tak po prostu jest od wieków i nie możliwe jest według Ciebie , żeby miliardy ludzi na przestrzeni wieków mogło i może się mylić ? Skąd masz wiedzieć skoro nie prosisz Pana Jezusa o to, aby poznać PRAWDZIWĄ DROGĘ ?Skąd masz wiedzieć jeśli nie szukasz ? On sam powiedział... " proście ,a będzie wam dane"...a jeśli znajdziecie łaskę w Jego oczach poznacie PRAWDĘ.
  Powracając do tematu pedofilii i innych zboczeń w kk...nie myślcie ,że jest to rachunek sumienia i przyznanie się do swoich "słabości". To jest czyste
  wyrachowanie ...czasy się zmieniły... powszechny dostęp do informacji przez internet sprawił ,że w końcu musieli zając stanowisko . Wiedzą dobrze, że przyznając się do winy zamykają usta wszystkim ,ale tylko w kwestii ich uczynków nie w kwestii ich nauki tutaj szatan nie pozwoli, aby coś się zmieniło...przynajmniej na tą chwilę. Pojedyncze jednostki mogą się zmienić jeśli Pan pozwoli, ale nie organizacje,dla których władza i pieniądze wspierane przez pana tego świata zawsze będą na pierwszym miejscu.
 • @some66one
  TAK ZADECYDOWAŁ BÓG OJCIEC!

  Witaj!

  Jak się okazuje dawanie ludziom nieprawdziwej nadziei nie dotyczy tylko i wyłącznie rzymskiego Kościoła. Przecież według nauki Świadków... niektórzy wybrani spośród wybranych po zakończeniu życia już zabierani zostają do Nieba uzupełniając jakąś wyimaginowaną klasę!

  Ale, ale... Tak również dzieje się pośród Adwentystów Dnia Siódmego, którzy kiedyś posiali nadzieję w głowach ludzi zapewniając ich, że w tym i w tym roku nastąpi przyjście Syna Bożego. Gdy okazało się, że jednak pomimo wszelkich starań Adwentystów, Zbawiciel nie przyszedł, zapewniono swoich wiernych, że owszem nie było w ich obliczeniach żadnej pomyłki tylko Syn Boży w tym roku zasiadł w... świątyni w Niebie a nie na ziemi!

  Wow! A gdzie był przed rokiem 1844? Gdzie znajdziesz dla Pana Jezusa najlepsze miejsce w Niebie jak nie po Prawicy Boga Ojca?

  Zatem nabierają się katolicy i nabierają się Świadkowie... a także Adwentyści Dnia Siódmego!

  A przecież prawdziwą nadzieję znajdzie człowiek tylko i wyłącznie w Bożym Synu. Tylko w Nim! Tak zadecydował Bóg Ojciec!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  MATKA WSZYSTKICH WSZETECZNIC, ZAMIESZKAŁA W EUROPIE!

  Pozwolę sobie Keren zacytować :

  //Zbrodnią Watykanu przede wszystkim jest głoszenie nauk, które poniżają Boga Ojca oraz Boga Syna! Zbrodnią Watykanu jest głoszenie nauki o pośrednictwie Marii. Największą zbrodnią Watykanu jest szerzenie bałwochwalstwa na całym świecie. Największą zbrodnią Watykanu jest odebranie ludziom nadziei zbawienia.//

  Ten kąkol , ta dzidzania która wyrosła na ziemskim poletku powołana ponad dwa tysiące lat temu , miała i ma tylko jedno zadanie: PONIŻYĆ NAUKĘ BOGA OJCA I BOGA SYNA!!!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  SZPIEDZY WCALE NIE TACY JAK MY!

  No masz rację i niestety owa "matka" ma swoich szpiegów na całym świecie a przy tak rozgałęzionej siatce szpiegowskiej wszystkie wywiady świata to pikuś.

  Jednak najpotężniejszym i haniebnym postępowaniem tychże jest obraza Majestatu Boga Ojca oraz Boga Syna.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Kasa a nie Prawda
  @57KerenOr

  Tak masz racje...organizacje te wiedzą co "ucho łechce" obiecując tzw gruszki na wierzbie i wykorzystują to, aby zyskać jak najwięcej członków no bo jak nie wiadomo o co chodzi to ...... i dlatego uważam ,że w organizacjach nigdy nie znajdzie się prawdziwej nauki...tam Pan Jezus ,a co za tym idzie również Jego Ojciec będą obrażani i poniżani .
  PS
  Szpiegostwo ?? Masz na myśli opus dei ??
 • @some66one
  OŚMIORNICA!

  Tak! Organizacja zwana Opus Dei, czyli Dzieło Boże jest tego przykładem. Jej macki sięgają samych krańców świata a o tajemniczości tego stowarzyszenia w dzisiejszych czasach pisze się coraz więcej... Włosi nazywają ją bez pardonu "Ośmiornicą",

  Okazuje się, że swego czasu według rankingu Panorama Ekonomy* najbogatszym państwem świata był... Watykan.

  Tylko człowiek naiwny może stwierdzić, ze tak wysoką pozycję pod względem bogactwa Watykan posiada dzięki składkom swoich wiernych.
  Teraz dopiero Polacy otwierają oczy ze zdumienia przypatrując się zapiskom "szkalującym" ich ukochanego papieża Jana Pawła II.

  I choć tenże szarlatan wiedział bardzo dobrze o molestowaniu małolatów w Irlandii to przez wiele lat milczał nie robiąc dosłownie nic w tym kierunku!
  Polacy zostali zaślepieni jego opowiadaniem o kremówkach a okazało się, że pod białym płaszczem zamieszkał szatan!

  W istocie Opus Dei a także cały watykański świat nie dąży do objawienia ludziom Słów Syna Bożego. Myślę, że pewnego dnia "ludy, narody i języki" dowiedzą się o tym, że tam, za spiżową bramą rozsiadła się wszetecznica, która kompletnie nic wspólnego nie ma z Nauką Zbawiciela!

  "Cała prawda o finansach Watykanu".

  * https://www.focus.pl/artykul/cala-prawda-o-finansach-watykanu


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY