Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

I ZNOWU JESTEM W LOCHU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdyby ktoś myślał, że tutaj jest bardzo ciemno to zaskoczę go stwierdzeniem, że nie ma racji.

 

 

Jestem w lochu. Tak, to nie jest pomyłka. A skoro w nim jestem to podaję w tym miejscu adres do tak wspaniałego miejsca abyście mogli się wypowiedzieć na temat "nauki" papieża Jana Pawła II.

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/146043,pokolenie-jana-pawla-ii-to-mit

 

Kilka słów o miejscu mojego przebywania:

 

Często zrzucani są tutaj pisarze, którzy nie zgadzają się z tym lub z owym. Ja tymczasem nie zgadzam się z kłamstwem owego papieża wymienionego wyżej.

 

Gdyby ktoś myślał, że tutaj jest bardzo ciemno to zaskoczę go stwierdzeniem, że nie ma racji.

 

W niektórych częściach Neonu jest o wiele ciemniej a bywa też, że i żaden promyk światła się tam nie dostaje. Pozdrawiam wszystkich! Także tych, którzy mnie tutaj zesłali!


 

  

http://m.neon24.pl/65616ed681184e3c688b678ee471af0d,0,0.png

KOMENTARZE

 • judo-katolicyzm
  "Co ja piszę, jakiej Marii, przecież ona od wielu setek lat nie żyje a jej kości bieleją gdzieś w Izraelu."
  Właśnie oto chodzi,że wszyscy papieże to kłamcy, bo jak mogą nie być kłamcami skoro wierzą w judo- chrześcijańską książkę. Miriam, była żydówką, Joszua żydem i wszyscy jego uczniowie i czego tu się spodziewać
 • @goat
  ANTYSEMITYZM NA NEONIE24!

  Zdaje się, że na Neonie24 bardzo mocno trąci antysemityzmem! Czyżbyś i Ty chciał dołożyć do tego swoją cegiełkę?

  Ja również opieram się na TEJ KSIĄŻCE zatem według Ciebie zasługuję na szafot?
  Jeszcze mały kroczek a niektórzy tutaj będący zaczną podpalać stosy!

  To, że kłamią papieże nie oznacza wcale tego, że ów Mędrzec znad rzeki Jordan również kłamał. Z Twojego wpisu wynika, że nienawidzisz pewnych ludzi nie za ich poglądy takie lub owakie a za to, że należą do jakiejś nacji. Był już taki jeden w historii ludzkości... Nazywał się Adolf H.

  Zauważam, że Neon24 zaczyna się coraz bardziej staczać. Za wszystko winny jest Naród Abrahama. Zapewne niedługo dostanie się im za to, że nie spadł deszcz w czwartek o 16.00 tylko o 18.00.

  Ja również uważam, że NIEKTÓRZY (!!!) izraelici postępują źle kumając się przykładowo z papieżami jednak moim celem jest głoszenie Słowa Bożego a nie mam zamiaru wyrywać nikomu języków!

  Podsumuję: Papieże są kłamcami ponieważ NIE OPIERAJĄ SIĘ NA TEJ KSIĄŻCE...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Prawdziwej i zdrowej nauki nikt ścierpieć nie może !
  Katolicy nie znają Nauki Pana Jezusa i nie chcą modlić się do Pana Jezusa , a gdzie dopiero zgiąć swoje kolana przed Najwyższym Arcykapłanem , którym jest Pan Jezus . Wolą słuchać nauk papieży i modlić się do Marii i do figur . Katolik całkowicie zapomniał o rozkazie Boga Ojca , albo po prostu go nie zna , może go przypomnę niektórym ; Ten jest Syn mój umiłowany , którego sobie upodobałem Jego Słuchajcie / Ew. Mateusza 17,5 /. Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Pana Jezusa nikogo innego nie posłał i to Pan Jezus nikt inny jest jedyną drogą do Boga Ojca ; Odpowiedział mu Jezus : Ja jestem droga i prawda i żywot , nikt nie przychodzi do Ojca , tylko przeze mnie / Ew. Jana 14,6 / . No ale katolicy są mądrzejsi od Pana Boga i słuchają papieży , którzy wprowadzają ich w błąd i każą modlić się do Marii , figur i obrazów , a tego nie wolno robić . Najłatwiej i najprościej artykuł wrzucić do lochu nie sprawdzając tego co głoszą księża , biskupi i papieże . Prawda ich boli nie mogą znieść prawdziwej i zdrowej nauki od Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa , z którą przyszedł do ludzi , aby uratować rodzaj ludzki . ZBAWIENIE JEST TYLKO W PANU JEZUSIE , BO TAK ZADECYDOWAŁ BÓG OJCIEC , A NIE CZŁOWIEK !!!!!
 • @jassy27
  TYLKO SYN BOGA OJCA!

  Napisałeś:

  "Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Pana Jezusa nikogo innego nie posłał i to Pan Jezus nikt inny jest jedyną drogą do Boga Ojca.

  Odpowiedział mu Jezus : "Ja jestem droga i prawda i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca , tylko przeze mnie"". / Ew. wg Jana 14,6 / .

  I co tutaj można dodać więcej? Absolutnie nic!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY