Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

1 listopada 2018 – UMARLI O NICZYM NIE WIEDZĄ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ROZERWIJ KAJDANY NIEWOLI...

 

Dobry cytat na początek!

 

"(4) Bo któż stanowi wyjątek? Wszyscy żyjący mogą jeszcze mieć nadzieję - bo lepszy jest żywy pies niż lew nieżywy - (5) ponieważ żyjący wiedzą, że umrą, a  zmarli niczego zgoła nie wiedzą, zapłaty też więcej już żadnej nie mają, bo pamięć o nich idzie w zapomnienie. (6) Tak samo ich miłość, jak również ich nienawiść, jak też ich zazdrość - już dawno zanikły, i już nigdy więcej udziału nie mają żadnego we wszystkim, cokolwiek się dzieje pod słońcem".

 

Księga Koheleta (Księga Kaznodziei Salomona) 9/4-6

 

 

Przed wieloma laty w ogrodzie w Eden doszło to wielkiego kłamstwa. Zły demon przybierając postać węża oszukał Adama i jego małżonkę Ewę! Przyrzekł im życie wieczne pomimo zakazu zrywania owoców z drzewa wiadomości dobra i zła!

 

Posłuchaj katoliku:

 

(1) A wąż był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. On to rzekł do niewiasty: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu? (2) Niewiasta odpowiedziała wężowi: Owoce z drzew tego ogrodu jeść możemy, (3) tylko o owocach z drzewa, które jest w środku ogrodu, Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego, a nawet go dotykać, abyście nie pomarli. (4) Wtedy rzekł wąż do niewiasty:  Na pewno nie umrzecie! (5) Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło. 

 

(6) Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł. (7) A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski".

 

Księga Rodzaju 3/1-7

 

 

Na pewno nie umrzecie...

 

Pan Bóg rzekł, że za naieposłuszeństwo nasi Prarodzice umrą. Zły anioł jednak zwiódł ich. Uwierzyli mu i zgotowali sobie to co zapowiedział Stwórca. Po wielu latach umarli zostawiając po sobie swoich potomków!

 

ednak  działalność szatana się nie skończyła. Do dzisiaj ów kłamca przekonuje ludzi, że tak na prawdę śmierć jest tylko przejściem do nowego wspaniałego życia. Do dzisiaj przekonuje rodzaj ludzki, że wcale niepotrzebne jest powtórne przyjście Syna Bożego by otrzymać żywot wieczny. Zły anioł już dzisiaj obiecuje potomkom Adama i Ewy nagrodę, którą mają otrzymać po zakończeniu swojej ziemskiej egzystencji! Nie na próżno Zbawiciel nazwał go "kłamcą od początku" Nie na próżno!

 

"Zmarli niczego nie wiedzą"! – krzyczy Kohelet!

"Zapłaty też więcej już żadnej nie mają"! – dodaje Boży pisarz!

 

Szatan kontynuując kłamstwo zapoczątkowane tysiące lat temu narodom i językom ogłasza:  Na pewno nie umrzecie! Jego słudzy rozsiani po zakamarkach kuli ziemskiej przenoszą złą wiadomość szepcząc ją od ucha do ucha. W Watykanie w Krakowie, w Kaliszu i w Białymstoku powtarzane są słowa szatana obrażające Mądrość i Potęgę Bożego Syna: "Czy słyszycie narody? 1 listopada obchodzić macie święto poświęcone tym, którzy tak na prawdę nie umarli lecz żyją".

 

 

Apostoł Zbawiciela przeczy szatańskiej nauce:

 

"(7) W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiarę ustrzegłem. (8) Na ostatek  odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia, a nie tylko mnie,  ale i wszystkich, którzy umiłowali pojawienie się Jego".

 

2 List Apostoła Pawła do Tymoteusza 4/7, 8

 

 

Odłożony  wieniec  sprawiedliwości  dla Pawła i dla wszystkich ludzi wybranych... Przyrzeczenie szatana czy przyrzeczenie Pana Boga? Zabranie dusz ludzkich do Nieba z chwilą śmierci, czy otrzymanie nagrody przy powtórnym przyjściu Zbawiciela?

 

 

Odwieczna walka dobra ze złem... A ja Ci radzę Czytelniku byś wybrał przyrzeczenie dane przez Ojcowskiego Syna. Pomódl się do Zbawiciela a może obdarzy Cię łaską. Odrzuć kłamstwo szatana i... nie idź na cmentarz 1 listopada!

 

eżeli chcesz przeczytaj także:

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/146063,1-xi-2018-nie-wprzegaj-sie-z-niewierzacym-w-jedno-jarzmo


 http://m.neon24.pl/65616ed681184e3c688b678ee471af0d,0,0.png

KOMENTARZE

 • @DO DWÓCH JEDYNKOWICZÓW!
  MÓWIĘ SZCZERZE:

  Potraficie spojrzeć spokojnie w lustro?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • All
  KŁAMSTWO Z KATECHIZMU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO NA TEMAT ŚMIERCI PANA JEZUSA!

  Nauka nr 637

  "Zmarły Chrystus, w swojej duszy zjednoczonej z Jego Boską Osobą, zstąpił do krainy zmarłych. Otworzył On bramy nieba sprawiedliwym, którzy Go poprzedzili".

  http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkI-2-2.htm

  http://m.neon24.pl/85ff0e05fcab970620d64925c27eb84a,13,0.png

  Zauważ Czytelniku słowa:

  Zmarły Chrystus zstąpił do krainy zmarłych...

  Czyżby Pan Jezus okłamał swoich uczniów mówiąc, że umrze i po kilku dniach zmartwychwstanie? Jak zmarły Pan Jezus mógł zstąpić do krainy umarłych, skoro był... zmarły?!

  Nauka nr 637 zatwierdzona przez papieża Jana Pawła II jest nauką Boską czy szatańską? Otóż owa nauka jest demoniczna. Ze Śmierci Syna Bożego papież Jan Paweł II i wszyscy Ci, którzy Katechizm przygotowywali, zrobili sobie kpinę.

  Według Nauki Pisma Świętego Pan Jezus naprawdę umarł i naprawdę zmartwychwstał. Takie jest Prawo Boga Ojca oraz Boga Syna!

  A tu patrz... Papieże, biskupi, księża, katecheci, katechetki, zakonnicy i zakonnice uważają, że Syn Boży oszukał człowieka.

  Wyobraź sobie taką scenkę katoliku:

  Przy zmarłym ciele Pana Jezusa stoi Maria, wzdycha z utęsknieniem i wypłakuje oczy a w tym czasie okazuje się, ze Syn Boży żyje, ponieważ wstąpił do krainy zmarłych. Wyobrażasz sobie takie KŁAMSTWO?

  Jeżeli w ogóle masz tak potężną wyobraźnię...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  Keren napisał ;

  //"Zmarli niczego nie wiedzą"! – krzyczy Kohelet!
  "Zapłaty też więcej już żadnej nie mają"! – dodaje Boży pisarz!

  Szatan kontynuując kłamstwo zapoczątkowane tysiące lat temu narodom i językom ogłasza: Na pewno nie umrzecie! Jego słudzy rozsiani po zakamarkach kuli ziemskiej przenoszą złą wiadomość szepcząc ją od ucha do ucha. W Watykanie w Krakowie, w Kaliszu i w Białymstoku powtarzane są słowa szatana obrażające Mądrość i Potęgę Bożego Syna: "Czy słyszycie narody? 1 listopada obchodzić macie święto poświęcone tym, którzy tak na prawdę nie umarli lecz żyją".//
  //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


  I taka jest prawda Boża i tak jest po dzień dzisiejszy , ludzie wolą być okłamywani , wolą słuchać nauk szatańskich . Ciężko jest ludziom zgiąć kolana przed Panem Jezusem i poprosić Go o mądrość Bożą , poznanie i zrozumienie . Nikomu z ludzi nie chcę się otworzyć Pisma Świętego i sprawdzić co tam jest napisane o Prawdzie Bożej , ludzie wolą powielać kłamstwa i błędy swoich nauczycieli , a z Panem Bogiem się nie liczą .

  Czytelniku odrzuć kłamstwo szatana i posłuchaj głosu Bożego , nie bądź uczestnikiem cudzych grzechów . 1 listopada jest to święto niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa ;
  A nikt nie wstąpił do nieba , tylko ten , który zstąpił z nieba Syn Człowieczy . / Ew. Jana 3,13 /
 • @57KerenOr , Jassy!
  JA CI RADZĘ CZYTELNIKU BYŚ WYBRAŁ(...)PRZEZ OJCOWSKIEGO SYNA!!

  Napisałes:

  //Odwieczna walka dobra ze złem... A ja Ci radzę Czytelniku byś wybrał przyrzeczenie dane przez Ojcowskiego Syna. Pomódl się do Zbawiciela a może obdarzy Cię łaską. Odrzuć kłamstwo szatana i... nie idź na cmentarz 1 listopada!//

  Odwieczna walka dobra ze złem... od tysięcy lat nic się nie zmieniło, walka, walka i jeszcze raz walka, której nikt nie widzi oprócz tych, którzy WIDZĄ I SŁYSZĄ !

  To jest przykre, jak można zamiast Pisma Świętego wybrać inne nauki, jak można za wzór postawić sobie nauki ludzkie a podeptać Biblię, podeptać Naukę Zbawiciela!

  Kiedy to piszę, brakuje mi słów, by to zrozumieć, chociaż wiem że wiara nie jest sprawą wszystkich, to nadal zadaję sobie pytanie: dlaczego jest taka posucha, dlaczego, ale któregoś dnia się dowiem!

  Któregoś dnia MALEŃKA TRZÓDKA, przestanie martwić się o tych, którzy NIE WIDZĄ I NIE SŁYSZĄ!

  ''My wiemy że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem.''

  1 Jana 5/19

  Jassy, masz rację, ludzie wolą być okłamywani, wolą słuchać nauk szatańskich, tak to prawda, to smutna prawda!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY