Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

1.XI.2018! PEWNA DZIEWCZYNA ZAPRZECZA NAUCE PAPIEŻA JP II!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdzie była dusza Gazeli, wierzącej i uczynnej dziewczyny która zmarła?

 

Kiedyś, dawno temu żyła sobie pewna dziewczyna! Czy była piękną czy raczej powab jej ciała był średniej urody, w moim opowiadaniu to nie ma żadnego znaczenia.

Jedno mogę powiedzieć na pewno: Biorąc pod uwagę cenzurki jakie jej wystawili naoczni świadkowie, Gazela była osobą wierzącą i w dodatku nad wyraz uczynną.


ednak pewnego dnia ku rozpaczy najbliższych Gazela zaniemogła i niestety  umarła. I stał się wielki płacz, ponieważ ludzie miłowali Gazelę. Znalazł się w pobliżu jej zamieszkania człowiek który był uczniem pewnego Nauczyciela. Posłali więc po niego w nadziei, że ów może coś pomóc lub zaradzić.


Wszedł więc ten uczeń do sali która znajdowała się na piętrze i usunął stamtąd wszystkie płaczki które zawodziły nad marami Gazeli. Padłszy na kolana modlił się żarliwie Kogoś o coś prosząc!


W pewnej chwili z ust nieznajomego padły słowa jakże piękne ale i zatrważające:


"Gazelo, wstań!". I stał się cud! Oczy dziewczyny otworzyły się i gdy ujrzała siedzącego przy niej człowieka, usiadła! Lotem błyskawicy po całym mieście rozniosła się ta wiadomość. Z ust do ust podawano, że pewien człowiek…, że Gazela, …że nie żyła, a teraz żyje!


Właściwie, to wszyscy katolicy na całym świecie zebrani powinni mieć problem czytając moje opowiadanie. Choć raczej nikt z nich tego pytania nie zada, to ja, owszem! Zadam to pytanie w obronie Gazeli. Zadam to pytanie w obronie ucznia, który rzekł: "Gazelo, wstań!". A przede wszystkim zadam to pytanie w obronie Nauczyciela!

Gdzie była dusza Gazeli, wierzącej i uczynnej dziewczyny, która niestety zaniemogła i zmarła?

Powiecie, że w Niebie? Tak powiecie, ponieważ Wasi papieże postanowili, że po zakończeniu życia dusza dobrej i wierzącej osoby idzie do Nieba! No ale skoro była w Niebie zażywając wielkiej szczęśliwości przed Majestatem Najwyższego to dlaczego Pan Bóg rozkazał duszy wrócić do jej ciała?


Wiecie o co Kerenowi chodzi?

eżeli dusza Gazeli przebywała już z Najwyższym i chwaliła Go przed Jego Tronem w Niebie to dlaczego będąc już doskonałą i świętą, powróciła do ziemskiego ciała, do brudnego miasta, do cielesnego domu, a także do świata kłamstwa, fałszu i podstępu?

atem, czyż modlitwy tego dziwnego ucznia, które wypowiadał nad jej marami nie przyniosły jej smutku? I owszem, bo przecież któż z nas przebywając w Wielkiej Szczęśliwości z Najwyższym, zapragnąłby Go opuścić i wrócić do swoich ziemskich rodzin?


Katoliku, powiesz, że uparłem się pisząc artykuły na temat życia i śmierci. Owszem a i powyższe opowiadanie nie jest wyssane z palca. Ta historia pewnej dziewczyny miała miejsce blisko 2000 lat temu. Możesz o niej przeczytać w Dziejach Apostoskich 9/36-43.


Tabita (Dorkas, Gazela), pewnego dnia umarła. Poproszono więc Apostoła Piotra o pomoc... Piotr padłszy na kolana modlił się do Pana Boga a gdy usiadła "podał jej rękę i podniósł ją"...

 

   Powtórzę zagadnienie jeszcze raz:


"Jeżeli dusza Gazeli obcowała już z Najwyższym i chwaliła Go przed Jego Tronem w Niebie to dlaczego będąc już doskonałą i świętą, powróciła do ziemskiego ciała, do brudnego miasta, do cielesnego domu, a także do kłamstwa, fałszu i podstępu? Zatem, czyż modlitwy tego dziwnego ucznia, które wypowiadał nad jej marami nie przyniosły jej smutku? I owszem, bo przecież któż z nas przebywając w Wielkiej Szczęśliwości z Najwyższym, zapragnąłby Go opuścić i wrócić do swoich ziemskich rodzin?".


Wiesz co? Powiem Ci coś: To nie jest prawdą, że dusza Gazeli była w Niebie. Gazela umarła i nie przebywała po zakończeniu życia w Wielkiej Szczęśliwości z Panem Bogiem. Po prostu pewnego dnia dokonał się cud: Uczeń Pana Jezusa Chrystusa był w pobliżu...


Katoliku, myśl... Po to masz rozum by nie dać się zniewolić przez papieży i biskupów a przede wszyskim pomódl się do Syna Bożego o pomoc. 

eżeli chcesz, to przeczytaj także inne moje artykuły na powyższy temat:

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/146092,1-listopada-2018-umarli-o-niczym-nie-wiedza

http://57kerenor.neon24.pl/post/146063,1-xi-2018-nie-wprzegaj-sie-z-niewierzacym-w-jedno-jarzmoKOMENTARZE

 • DO JEDYNKOWICZA
  JESTEŚ OSOBĄ BARDZO SŁABĄ I NIE ZNASZ EWANGELII PANA JEZUSA CHRYSTUSA!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Nie rozumiem czemu Opara Was tu kociarzy jeszcze trzyma.
  Ja bym Was pogonil w Dluga juz dawno. Opara chyba tez jest troche chwiejny w swej wierze ( panienki lubi za bardzo). No coz, pierniczcie sobie tu jeszcze troche te kociarskie farmazony ale na dluzsza mete to Was nie chce tu widziec.
 • @staszek kieliszek 07:44:34
  Stasiu, tyle lat Ty i Twoja żona byliście pomagierami księży na plebaniach i nie tylko, i zobacz jak płytka jest Twoja wiedza biblijna ii Twoja wiara. .
  Nie zawsze podzielam poglądy, a zwłaszcza sposób ekspresji Kerena, ale tym razem wypada mi powiedzieć, że okazałeś się wobec niego zwykłym ignorantem opluwaczem.
 • @staszek kieliszek
  DO STASZKA KIELISZKA SŁÓW KILKA!

  Witaj!

  Był taki czas, że kociarzy, Wy, katolicy chcieliście przegnać na cztery wiatry. W tych fałszywych zapędach brylowała Rebeliantka pisząc kłamstwa oczerniając nas tu i tam. Bywało, że do tych podjazdów włączała się Alfa.

  Wreszcie zapragnęliście własnej zakładki, która umarła śmiercią naturalną!
  Tymczasem powstała zakładka "Religie". Ok! Nie sprzeczam się. Przecież to nie ja rządzę Portalem tylko Pan Opara.

  Nie masz Staszku nic do powiedzenia. Niestety! Jednak coś Ci napiszę: Jeżeli w swoich wypowiedziach odnoszę się do oszustw np. papieża Jana Pawła II, czy w ogóle kościoła katolickiego to sprawę stawiam merytorycznie. Zawsze możesz sprawdzić cytaty, które przytaczam tak z Pisma Świętego jak i z innych np. katolickich stron!

  Wiele razy pisałem na tym Portalu, że nie jesteśmy Świadkami... Wiele razy pisałem, że się z nimi nie zgadzamy...

  Jednak Staszku Kieliszku okazuje się, że to nie ja jestem sekciarzem w tym negatywnym znaczeniu! Może się okazać i pomyśl na ten temat, że to Ty należysz do potężnej sekty. Nie chcąc dowiedzieć się tego co Pan Jezus miał do powiedzenia na temat zmartwychwstania ale jednocześnie zajmując głos w temacie stajesz się ignorantem, który tylko krzyczy ale nie wie dlaczego!

  No i Staszku nie interesuje mnie to, że Ty nie chcesz nas tutaj widzieć.

  Egoistycznie rzekłbym, że ja mam prawie 325.000 odsłon a Ty tylko 885, więc jednak ludzie "nas czytają". Nie musisz się zatem o nasz byt w tym miejscu za bardzo martwić!
  No i mam taką sprawę na zakończenie. Napisz Artykuł na temat Waszego święta "wszystkich świętych". Jeżeli oczywiście zechcesz. Nie mam zamiaru Ci rządzić ale to byłoby ciekawe wyzwanie, nieprawdaż?

  No i odpowiedz na mój komentarz lub co byłoby lepsze, odnieś się do mojego artykułu!

  Tymczasem narka...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  BISKUP ARTUR G. MIZIŃSKI NIE ZNA NAUKI SYNA BOGA OJCA!

  Wyżej wymieniony sekretarz generalny Episkopatu powiedział:

  "1 listopada wspominamy niezliczoną rzeszę świętych odkupionych przez Jezusa Chrystusa, którzy obmyli swe szaty we krwi Baranka i cieszą się wspólnotą z Bogiem w Niebie".

  https://episkopat.pl/sekretarz-generalny-episkopatu-1-listopada-dziekujemy-bogu-za-dar-swietych-w-kosciele/

  No cóż Panie Arturze, nie piszesz Pan prawdy! Według Nauki Nowego Przymierza, dopiero gdy Syn Boży przyjdzie po raz drugi nastąpi zabranie ludzi wierzących do Domu Ojca!

  Cytat:

  "(7) W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiarę ustrzegłem. (8) Na ostatek odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia, a nie tylko mnie, ale i wszystkich, którzy umiłowali pojawienie się Jego".

  2 List Apostoła Pawła do Tymoteusza 4/7, 8

  http://biblia.info.pl/biblia.html

  Pana błąd Panie Arturze polega na tym, że bardziej Pan ufa Tradycji katolickiej niźli Synowi Boga Ojca.

  Apostoł Paweł wyraźnie napisał do Tymoteusza, że "wieniec sprawiedliwości" otrzyma z chwilą powtórnego przyjścia Pana Jezusa. Jednak nie tylko jemu wtedy będzie należało się zbawienie ale i wszystkim, których Zbawiciel powołał!

  Zmień człowieku swój niezgodny z Ewangelią pogląd i uwierz prawdziwie w Boże Słowo ponieważ jak na razie to jako nauczyciel maluczkich masz niewiele do powiedzenia!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  DAĆ KURZE GRZĘDĘ...

  I taki właśnie jest katolicyzm, mieli osobną swoją zakładkę, ''sekciarze'' mieli swoją, dostali dział Religie i jeszcze im mało, NAJLEPIEJ WYWALIĆ BO PANY KATOLICKIE CHCĄ OD POSPÓLSTWA, ODETCHNĄĆ!

  Kiedy przeczytałem wypowiedź tego gościa, to zaraz przypomniały mi się słowa Salomona: ''Pijawka ma dwie córki, którym na imię: Daj, Daj!''

  Zawsze im mało, i to jest od dwóch tysięcy lat, odwieczna studnia bez dana, gdzie wody nie uświadczysz , tylko szambo!

  Daj kurze grzędę to ...własnie tacy oni są!

  Keren napisałeś:

  //BISKUP ARTUR G. MIZIŃSKI NIE ZNA NAUKI SYNA BOGA OJCA!//

  Dla mnie to wcale nie jest dziwne, gdyż oboje wiemy że papiestwo nie zna Biblii a skąd dopiero jakiś biskup!

  //Pana błąd Panie Arturze polega na tym, że bardziej Pan ufa Tradycji katolickiej niźli Synowi Boga Ojca.//

  Więc porzuć mamonę marny człowieku i zwróć się do Zbawiciela a może wejrzy na ciebie swym BYSTRYM OKIEM!

  P.s Panie Stanisławie, ja wiem, że najchętniej powołalibyście do życia INKWIZYCJĘ, ale to nie te czasy już, nie te czasy!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  ZASŁONA!

  Niestety wiadomości katolików na temat Pisma Świętego są bardzo mizerne. Papieże i biskupi w iście demoniczny sposób dali katolikom do zrozumienia, że czytanie Pisma Świętego nie wpłynie dobrze na ich życie.

  Pamiętam jak kiedyś moja znajoma powiedziała, że, i tu cytat: "Czytając Biblię można zgłupieć".

  Rzekłbym, że czytając Pismo Święte można raczej się popłakać, ponieważ katolik swojej papieskiej Tradycji w Biblii nie znajdzie!

  Ale katolik woli fałszywe święto zmarłych lub pogański Halloween... Wiem, ponieważ również swego czasu należałem do tej papieskiej organizacji!

  Lecz gdyby do Syna Bożego się nawrócili to zasłona z ich oczu by opadła.
  Wystarczy poprosić Pana Jezusa i odłączyć się od tych, którzy fałszują Słowo Boże.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • DO WSZYSTKICH ...........
  Dusza wierzącej Gazeli nie przebywała w niebie w Królestwie Bożym . Dusza Gazeli po jej śmierci nie mogła być zabrana do nieba , ponieważ jeszcze nikt z ludzi po swojej śmierci nie wstąpił do nieba . Tak nauczają i kłamią nauczyciele katoliccy , którzy swoich bliskich po śmierci wysyłają do nieba , oczywiście jest to nieprawdą przecież jeszcze nikt z ludzi nie wstąpił do nieba .

  cytat;

  A nikt nie wstąpił do nieba , tylko ten , który zstąpił z nieba Syn Człowieczy . / Ew. Jana 3,13 /

  Każdy kto czyta Pismo Święte wie o tym bardzo dobrze, że historia o Gazeli wydarzyła się naprawdę i na pewno dusza Gazeli nie była w niebie lecz spała snem śmierci , bo nikt z ludzi jeszcze nie wstąpił do nieba oprócz Pana Jezusa
  .
  Pan Jezus Chrystus ustanowił swoje prawo, prawo to mówi , że pewnego dnia Zbawiciel przyjdzie po raz drugi by wszystkich ludzi wierzących wzbudzić do nowego życia.

  cytat;

  Niechaj się nie trwoży serce wasze; wierzcie w Boga i we mnie wierzcie! W domu Ojca mego wiele jest mieszkań; gdyby było inaczej, byłbym wam powiedział. Idę przygotować wam miejsce. A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie Ja jestem, i wy byli. / Ew. Jana 14,1-3 /

  Zatem historia o Gazeli , która wydarzyła się naprawdę przeczy nauce papieży , biskupów i księży , którzy z Panem Jezusem się nie zgadzają i nauczają , że dusza ludzka po śmierci idzie do nieba . Jest to nieprawdą i kłamstwem wymyślonym przez papieży .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY