Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 3007 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

W NIEWOLI GRZECHU! WPIS Z OKAZJI PATRIOTYCZNEGO DNIA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozkazali mi modlić się do "Marii" a przecież Jedyną Drogą do Boga Ojca Jest Pan Jezus!

 

Pan Jezus Chrystus jest moim Bogiem. Syn Boga Ojca jest moim Zbawicielem. Wyrwał mnie z organizacji, która swoimi korzeniami uczepiła się nauki pogańskiej i heretyckiej.

 

Byłem tam! Znałem ją "od środka". Wywyższałem ich nauczycieli. Podziwiałem i uśmiechałem się do nich.

 

A oni mnie kłamali!  Oni mnie oszukiwali dewastując mój rozum! Oni dbali tylko o własne dobro a nie o Dobro Boskie. Rozkazali mi modlić się do różnych wymyślonych przez siebie świętych. Rozkazali mi modlić się do "Marii" a przecież Jedyną Drogą do Boga Ojca Jest Pan Jezus!


 

I choć Maria była wspaniałą wybraną kobietą to modlić się do niej nie wolno... Nie wolno wypraszać u niej żadnych "łaski wszelkich". Zresztą, zgodnie z Prawem Bożym Maria nie żyje lecz kiedyś, pewnego dnia, zostanie wzbudzona!Bóg Ojciec Dał rodzajowi ludzkiemu tylko Swojego Syna!

 

W Dziejach Apostolskich 4/11, 12 czytamy, że tylko imię Pana Jezusa jest nam dane...

 

   "(11) On jest kamieniem, odrzuconym przez was budujących, tym, który stał się głowicą węgła. (12) I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż  nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni".

 

W innym miejscu zauważymy, że to Pan Jezus jest Jedyną Drogą do Ojcowskiej Chwały:

 

   "(...)(6)  Ja Jestem Drogą i Prawdą, i Życiem.  Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie". 

 

Ewangelia według Jana 14/6

 

Apostoł Paweł dodaje, że tylko Pan Jezus jest Pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem a rodzajem ludzkim!

 

   "(5) Albowiem jeden jest Bóg,  jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus(6) który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie". 

 

1 List Apostoła Pawła do Tymoteusza 2/5, 6

 

 

Polska jest krajem pogańskich obrazów, figur i pomników. Katolicy za nic mają Prawo Boże. Katolicy, Pana Jezusa nie szanują. Nie szanują Boga Ojca!

 

Mówicie, że kiedyś tam odzyskaliście wolność? To nieprawda! Jesteście nadal w niewoli grzechu służąc naukom, które obrażają Pana Jezusa Chrystusa i Boga Ojca!

 

Zawsze z pieśnią na ustach Polacy szli by walczyć za wolność waszą i naszą.

Szli ginąc za sprawę, za Ojczyznę, za polityków, którzy nie potrafili dogadać się z innymi politykami! Błędy tych polityków Polacy zmywali własną krwią a także krwią ich rodzin zamkniętych w łagrach i obozach śmierci!

 

"Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy"? Doprawdy?

 

Przedstawiciele katolickiego Państwa śpiewają strofki, które obrażają Majestat Boga Ojca i Boga Syna. A ja myślałem, że Syn Boga Ojca Rozkazał nadstawić drugi policzek. A ja słyszałem, że Syn Boga Ojca Rozkazał...


 


//m.neon24.pl/65616ed681184e3c688b678ee471af0d,0,0.png

KOMENTARZE

 • @Autor
  Tak z ciekawości: jak lwy grzeszą?
  To interesujące może być...
 • @Krzysztof J. Wojtas
  NIE ZNASZ NAUKI SYNA BOŻEGO KRZYSZTOFIE J.W.!

  Nie napiszę Ci jak lwy grzeszą, ponieważ nie potrafisz merytorycznie odnosić się do zagadnienia w dyskusji i gdy nie posiadasz żadnych argumentów Biblijnych, zwiewasz gdzie pieprz rośnie!

  Tak było pod poniższym adresem:

  http://57kerenor.neon24.pl/post/146182,nie-sadzcie-ze-przyszedlem-zniesc-prawo-albo-prorokow

  I przykładowo Twoje zdanie z tamtej strony:

  "Paweł mógł być tylko sługą. I sprzeniewierzał, jak to sługa, który chce być lepszy od pana".

  To jest dość dobry dowód braku Twojej wiedzy!... Paweł się sprzeniewierzył? Żartujesz sobie? Chciał być lepszy od swojego Pana? Żałosne!

  A już kompletnie Cię poniosło gdy napisałeś do Grzegorza dlaczego Paweł się sprzeniewierzył!

  Cytat:

  "Choćby mówiąc : "zło dobrem zwyciężaj"".

  Tragedia!

  Ja raczej radzę Czytelnikowi udać się pod wskazany przeze mnie powyżej adres... Wtedy ów Czytelnik może zrozumie... Mam na myśli zrozumienie Grzegorza i mnie ale nie... Ciebie Krzysztofie J. W.!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Jedyną drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus ! Bo tak zadecydował Bóg Ojciec !
  TYLKO NAUKA SYNA BOGA OJCA !

  Upodobał sobie Bóg Ojciec, aby w Synu Jego była PEŁNIA! Prawda jest tylko w Synu Boga Ojca . Idźcie ludy, narody i języki do Syna Bożego. On wytłumaczy Wam wiarę, swoją potęgę, swoją miłość, lepiej ode mnie, bo to w Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania, On Zbawiciel jest ; Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym tak zadecydował Bóg Ojciec !

  BÓG OJCIEC, DAJE NAM LUDZIOM, SWEGO SYNA!!!

  Przystąpmy do Niego, do Kamienia Żywego, przez ludzi wprawdzie , odrzuconego , lecz przez Boga Wybranego jako Kosztowny / 1 PIOTRA 2,4 /. I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni , jak mówi o Zbawicielu Apostoł Piotr w /Dziejach Apostolskich 4:12. /

  Jest to prawdą co napisał Kerenor i ja się z tym też zgadzam ;

  // Polska jest krajem pogańskich obrazów, figur i pomników. Katolicy za nic mają Prawo Boże. Katolicy, Pana Jezusa nie szanują. Nie szanują Boga Ojca!

  Mówicie, że kiedyś tam odzyskaliście wolność? To nieprawda! Jesteście nadal w niewoli grzechu służąc naukom, które obrażają Pana Jezusa Chrystusa i Boga Ojca! //

  Jest to tragiczne i żałosne , Polska jest krajem tradycji i obrzędów wymyślonych przez ludzi . Polacy umiłowali bardziej swoją TRADYCJE od Pana Boga i Jego Nauki . Polacy nie czytają Pisma Świętego i nie modlą się do Pana Jezusa tylko do Marii i innych / tzw. świętych ? /

  A przecież Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego Syna Pana Jezusa . Na świętej górze Apostołom wskazał Swojego Syna i nikogo innego nie posłał do ludzi tylko Pana i Boga Jezusa Chrystusa .
  Ten Jest Syn Mój Umiłowany , Którego Sobie Upodobałem JEGO SŁUCHAJCIE ! / Ewangelia św. Mateusza 17, 5 /.

  Bóg Ojciec daje rodzajowi ludzkiemu szanse Zbawienia najwspanialszy i najdoskonalszy dar Pana Jezusa ,posyła na ziemię Syna swego , aby uratował rodzaj ludzki , a człowiek odrzuca ten dar i z Panem Bogiem się nie liczy , nie liczy się z Jego Prawem i z Jego Nauczaniem .

  Polak katolik woli tradycje ojców od nauki Pana Boga , Polak katolik
  Umiłował własną naukę i własną chwałę , a Pana Boga ma za nic .


  Szkoda , że jest dziś tak mało ludzi , którzy czytają Pismo Święte , którzy sprawdzają swoich nauczycieli i ich naukę , którą głoszą . Dlatego ,że zawierzyli swoim organizacją i religiom , które ich okłamują i nie mówią im prawdy o Panu Jezusie , Którego posłał do ludzi Bóg Ojciec .

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ./ Ewangelia Jana 3,16 /.

  Tego miłujcie , chociaż Go nie widzieliście , wierzcie w Niego , choć Go teraz nie widzicie , i weselcie się radością niewysławioną i chwalebną / I List św. Piotra 1, 8 /.

  Maria i modlitwy do Mari nie pomogą nikomu i nie Zbawią nikogo . Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie bo tak zadecydował Bóg Ojciec i Bóg Syn i nikt z ludzi tego nie zmieni .

  A ja wolę Naukę Zbawiciela Pana Jezusa od ludzkiej nauki , tradycji , obrzędów czy innych wierzeń . Wolę wykonywać Wolę Pana Jezusa niż mam sam na sobie polegać , czy na mojej własnej woli , czy na jakieś nauce wymyślonej przez ludzi .


  Pozdrawiam .
 • @jassy27
  ANI KATOLIKA ANI ŚWIADKA... OJCOWSKI ROZKAZ NIE INTERESUJE!

  Napisałeś:

  "A przecież Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego Syna Pana Jezusa . Na świętej górze Apostołom wskazał Swojego Syna i nikogo innego nie posłał do ludzi tylko Pana i Boga Jezusa Chrystusa .
  Ten Jest Syn Mój Umiłowany , Którego Sobie Upodobałem JEGO SŁUCHAJCIE!". / Ewangelia wg św. Mateusza 17, 5 /.

  Bóg Ojciec daje rodzajowi ludzkiemu szanse Zbawienia najwspanialszy i najdoskonalszy dar Pana Jezusa ,posyła na ziemię Syna swego , aby uratował rodzaj ludzki , a człowiek odrzuca ten dar i z Panem Bogiem się nie liczy , nie liczy się z Jego Prawem i z Jego Nauczaniem".

  Czy można coś do Twoich słów dodać? Na świętej górze Bóg Ojciec Zadecydował! Tam pouczył Apostołów. Tam wydał im Rozkaz.

  Ale co taki Ojcowski Rozkaz może katolika interesować?
  Co taki Ojcowski Rozkaz może interesować Świadka... chodzącego od domu do domu z fałszywą nauką na ustach?

  NIC! Kompletnie NIC!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  MATKA WSZYSTKICH WSZETECZNIC I OBRZYDLIWOŚCI ZIEMI!

  Napisałeś:

  //A oni mnie kłamali! Oni mnie oszukiwali dewastując mój rozum! Oni dbali tylko o własne dobro a nie o Dobro Boskie. Rozkazali mi modlić się do różnych wymyślonych przez siebie świętych. Rozkazali mi modlić się do "Marii" a przecież Jedyną Drogą do Boga Ojca Jest Pan Jezus!//

  Dewastowali i dewastują rozum setek milionów ludzi, którzy zaprogramowani dwutysięcznym obcym programem którzy został im narzucony, idą w stronę ŚMIERCI!

  Tak, Jedyną Drogą do Boga Ojca Jest Pan Jezus!
  Ale szatan mówi , nie i wprowadza swoich , tak swoich !

  Jak napisał Jassy: //Maria i modlitwy do Mari nie pomogą nikomu i nie Zbawią nikogo //

  Każda modlitwa która nie jest zwrócona do Pana Jezusa, to modlitwa BAŁWOCHWALCZA!

  P.s

  //"Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy"?

  Typowy przykład niedostosowania się katolików i nie tylko katolików , do Nauk Pana Jezusa!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

TAGI

ULUBIENI AUTORZY