Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 3007 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

BÓG OJCIEC SYNA SWEGO NAM DAŁ! - cz. 1

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ojciec cały sąd przekazał Synowi!

 

"(14) A jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak potrzeba, by wywyższono Syna Człowieczego, (15) aby każdy, kto w Niego wierzy, miał życie wieczne. (16) Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. (17) Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. (18) Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego".

 

Ewangelia według Jana 3/14-18 

"(36) Kto wierzy w Syna, ma życie wieczne; kto zaś nie wierzy Synowi, nie ujrzy życia, lecz grozi mu gniew Boży".

 

Ewangelia według Jana 3/36 

"(22) Ojciec  bowiem nie sądzi nikogo, lecz  cały sąd przekazał Synowi(23) aby wszyscy oddawali cześć Synowi, tak jak oddają cześć Ojcu. Kto nie oddaje czci Synowi, nie oddaje czci Ojcu, który Go posłał".


Ewangelia według Jana 5/22, 23


 

 


 

KOMENTARZE

 • DO JEDYNKOWICZA
  PRZED CHWILĄ DAŁEŚ JEDYNKĘ WERSETOM BIBLIJNYM A NIE MNIE!

  ALBO INACZEJ: PRZED CHWILĄ DAŁEŚ JEDYNKĘ SYNOWI BOŻEMU. JA ZACYTOWAŁEM TYLKO FRAGMENT Z NOWEGO PRZYMIERZA! MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE BĘDZIESZ DZISIAJ MÓGŁ SPAĆ!  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce / Ew. Jana 3,35 /
  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne / Ew. Jana 3,16 / .

  A jeśli ktoś z ludzi się z tym nie zgadza , to nie zgadza się z Panem Bogiem i z Jego Wolą . I każdy z ludzi może to sprawdzić .

  Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa i to w nim w nikim innym są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania . Zbawienia jest tylko w Panu Jezusie , bo tak zadecydował Bóg Ojciec i to On Pan Jezus nikt inny jest Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym !!!

  Jak mię posłał Ojciec, który żyje, a ja przez Ojca żyję , tak i ten, kto mnie spożywa, żyć będzie przeze mnie . /Ewangelia według Jana 6,57 /

  Tego miłujcie , chociaż Go nie widzieliście , wierzcie w Niego , choć Go teraz nie widzicie , i weselcie się radością niewysławioną i chwalebną / I List św. Piotra 1, 8 /

  Radujcie się w Panu zawsze ; powtarzam , radujcie się . A pokój Boży , który przewyższa wszelki rozum , strzec będzie serc waszych i myśli waszych w CHRYSTUSIE JEZUSIE . / List Pawła do Filipian 4,4-7 /.

  Jeśli kto chce mi służyć, niech idzie za mną, a gdzie ja jestem, tam i sługa mój będzie ; jeśli kto mnie służy, uczci go Ojciec mój . / Ewangelia według Jana 12/26 / .

  KTO SIĘ ZA DALEKO ZAPĘDZA I NIE TRZYMA SIĘ NAUKI CHRYSTUSOWEJ , NIE MA BOGA .KTO TRWA W NIEJ , TEN MA I OJCA , I SYNA / II List Jana 1,9 /

  Katolicy i inni nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli , a na dodatek zmieniają słowa Pana Jezusa tak jak zmienili Przykazania Boże . Umiłowali swoją tradycję , wymyślili własne święta i umiłowali własną chwałę , a naukę Bożą mają za nic i na dodatek kpią sobie z Prawa Bożego i stawiają Panu Bogu jedynkę / jedną gwiazdkę / za Jego Naukę i Jego Nauczanie , które opisuje kerenor w swoim artykule o Prawdzie i Prawie Bożym . Ludzie po prostu są żałośni , nie znają Nauki Pana Jezusa i na dodatek ją oceniają / 1*/ Jest to smutne i bardzo przykre .


  Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce.
  Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce.
  Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce.

  Pan Jezus powiedział w Ewangelii Jana / 10,30 / :

  JA I OJCIEC JEDNO JESTEŚMY !!!
 • @jassy27 21:12:55
  Nie zapominajcie o jednym . Nie wyciagaj zdzbla z oka innego ... Glos slowo DOBRA NOWINE. Jeden zasieje ,drugi podlaje a Pan da wzrost .
 • @Donpedro
  PAN JEZUS ZBAWIA A NIE CZŁOWIEK!

  Pozwolę sobie na wtrącenie się do dyskusji... Nie zapominam o tym, że wzrost daje Syn Boga Ojca! Jednak póki co, ktoś dał jedynkę wersetom Biblijnym i milczenie w tej sprawie byłoby nie na miejscu!

  Tylko z tym fragmentem z Nowego Przymierza to coś nie tak przypomniałeś!

  Zatem ja zacytuję:

  "(3) A czemu widzisz źdźbło w oku BRATA SWEGO, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? (4) Albo jak powiesz BRATU SWEMU: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? (5) Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka BRATA SWEGO".

  Ewangelia według Mateusza 7/3-5 Biblia Warszawska

  Po pierwsze, katolicy, czy Świadkowie... NIE SĄ MOIMI BRAĆMI W WIERZE! To absolutnie niemożliwe jest, by przykładowo bratem w wierze Apostoła Pawła był człowiek, który łamie podstawowe Zasady Boże.

  Dowód!

  "(46) A gdy On jeszcze mówił do tłumów, oto matka i bracia jego stanęli na dworze, chcąc z nim mówić. (47) I rzekł mu ktoś: OTO MATKA TWOJA I BRACIA TWOI STOJĄ NA DWORZE I CHCĄ Z TOBĄ MÓWIĆ. (48) A On, odpowiadając, rzekł temu, co mu to powiedział: Któż jest moją matką? I kto to bracia moi? (49) I wyciągnąwszy rękę ku uczniom swoim, rzekł: Oto matka moja i bracia moi! (50) ALBOWIEM KTOKOLWIEK CZYNI WOLĘ OJCA MOJEGO, KTÓRY JEST W NIEBIE, TEN JEST MOIM BRATEM I SIOSTRĄ, I MATKĄ". 

  Ewangelia według Mateusza 12/46-50 Biblia Warszawska

  Uważasz, że fatalna nauka katolicka oraz Świadków... to źdźbło czy belka?
  Zresztą (powtórzę się), ów cytat wcale katolików ani Świadków... nie dotyczy! To nawet „żadna belka”. To raczej betonowy potężny kolos...

  Ale... Chciałbym usłyszeć Twoje zdanie na ten temat. Mam nadzieję, że napiszesz!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Donpedro
  KLĄTWY!

  Zapomniałem dopisać...

  Widzę, że nie przebierasz w słowach, zatem jeszcze raz zobaczę, że "klniesz jak szewc" gdziekolwiek, to do mnie wstępu już mieć nie będziesz!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Donpedro
  ZMIENIŁEM ZDANIE - WYLATUJESZ JUŻ TERAZ!

  Tylko wydaje Ci się, że znasz Słowo Boże. Rzucanie na prawo i na lewo wersetami Biblijnymi nic Ci nie da. Postanowiłem przeczytać trochę więcej Twoich komentarzy. Twój język "do śmierci" jest podobny!

  Bywaj!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr, Jassy!
  TO TYPOWE DLA NICH, KIEDY NIE MAJĄ ŻADNYCH ARGUMENTÓW!

  Nie pierwszy raz to czytam, ci panowie lub panie, kiedy nie mają żadnych argumentów ''próbują przemawiać'' językiem folwarcznym, taka to ot, sztuka przemawiania którą dysponują!

  Spróbowaliby chociaż wesprzeć się swoim narzuconym katechizmem ale nie, wolą swój język ''urzędowy'' typowy zresztą dla nich!

  Zastanawiam się czy to katolicy, czy świadkowie dali te jedynki, bo katolik powinien, zaznaczam powinien pójść teoretycznie rzec jasna za Nauką Zbawiciela ale wydaje mi się że świadkowie tu zagościli!

  Może być jeszcze jedna sprawa, katolicy w swej niewiedzy miotani zawiścią i ''mądrością'' nie wiedzą nawet, że przyklaskując jedynkowiczom, przyklaskują świadkom, których tak nie lubią i których tak obgadują :-). Tak czy owak, jeden wielki katolicko-świadkowy, cyrk !

  P.s

  //"(22) Ojciec bowiem nie sądzi nikogo, lecz cały sąd przekazał Synowi, (23) aby wszyscy oddawali cześć Synowi, tak jak oddają cześć Ojcu. Kto nie oddaje czci Synowi, nie oddaje czci Ojcu, który Go posłał".//

  I ani katolik ani świadek, tego nie zmieni!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

TAGI

ULUBIENI AUTORZY