Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 3007 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

WIGILIA NA TRZEŹWO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szatan potrafi przemienić się w "anioła światłości"...

 

 

Rozmawiałem kiedyś z katolikiem, który mówił mi, że kocha Pana Jezusa. 
Rozmawiałem kiedyś z katolikiem, który mówił mi, że codziennie do Niego się modli.  
Zapytałem, czy zna Boże Przykazania i Nauki. Odpowiedział, że  nie!


Zadałem kolejne pytania: "To skąd wiesz  w takim razie, że wykonujesz Jego polecenia? Skąd wiesz, że czynisz dobrze i że święta Twoje są miłe w Oczach Bożych?".


Uśmiechnął się wiedząc, że Jego argumenty już się skończyły.


 

Żona!


Wyobraź sobie Czytelniku, że myślisz, że kochasz swoją żonę, czy dziewczynę. 
Z wielką chęcią i zapałem, czyli ponoć z wyrazem miłości obdarowujesz Ją codziennie różami i uśmiechami.
Stwarzasz pozorną obwolutę ważnego dnia na cześć Twojej ulubienicy.

 

ednak jest coś, o czym mało Twoich przyjaciół wie. Nadużywasz alkoholu, klniesz i wieczorami bijesz swoją wybrankę, by następnego dnia przynieść Jej znowu kwiaty. Poniżasz Ją, obrażasz, wyzywasz a potem przepraszasz kolejnymi podarunkami.
Nawet nie zauważasz, że Ona już Cię nie kocha, aż przyjdzie taki dzień, że Twoja Połowica pozwie Cię przed Majestat Sądu i… przegrasz!


 

Syn Boga Ojca!


Niedługo Wasza wigilia, czyli czas oczekiwania na bardzo ważny dzień.
Będziecie śpiewać kolędy i na cześć Zbawiciela odprawicie Wasze świąteczne rytuały! Pomodlicie się do Niego i powiecie, że Go kochacie. Wyznacie Mu Swoją Miłość, "przynosząc dary swojej miłości". 
Będziecie stwarzać  pozorną obwolutę ważnego dnia na cześć Waszego ponoć Oblubieńca.  

 

ednak jest coś, o czym nie wiecie. Codziennie obrażacie Pana Jezusa, biorąc Imię Jego na darmo, codziennie łamiecie Jego Przykazania i kłaniacie się obrazom, i figurom, bożkom, które nie potrafią z siebie wydobyć żadnego słowa. Poniżacie Boga Ojca, Który Wyznaczył tylko Swojego Syna, by Ten Był "Wszystkim" dla człowieka. 


Zwracacie się w swoich modlitwach do Marii i innych Waszych świętych. "Wieczorami" kłócicie się z Moim Panem Bogiem i drwicie z Jego Wszechmocy ….


Potem zaś, ubrani w świąteczne szaty, wyprawiacie ponoć na Jego Cześć wspaniałe uroczystości. Ofiarujecie Mu swoje modlitwy, przynosicie kwiaty i mówicie Mu, że nadal Go kochacie. I tak, co roku, każdego dnia, od niedzieli do soboty - powtórzę - drwicie z Mojego Mesjasza. Mojego, a nie Waszego!

 

Niedługo Wasza wigilia, kiedyś… Boży Sąd i… przegracie.
 


 

Nie życzę nigdy katolikom "wesołych świąt". Nie mogę być uczestnikiem Waszych grzechów. 
 

Przynosicie  Waszym żonom kwiaty. Ma to być wyraz szacunku i miłości…
Wymyśliliście na cześć Mojego Zbawiciela pogańskie obrzędy. To również ma być wyrazem szacunku i miłości… 


Chcę wam powiedzieć, że również szatan potrafi  przemienić się w "anioła światłości". 
Niedługo zasiądzie do stołu razem z Wami a Wy z chęcią zostawicie mu jedno wolne miejsce.

 


 

Mój artykuł jest wyzwaniem dla tych, dla których jest jeszcze nadzieja. 
Głoszenie Ewangelii nie polega na cukierkowatych uśmiechach i przyznawaniu racji komuś, kto jej nie ma. 
Tytuł mojego artykułu brzmi "Wigilia na trzeźwo", jednak w błędzie jest ten człowiek, który uważa, że w podtekście wódkę lub jakiś inny mocny trunek mam na myśli!KOMENTARZE

 • Każdy ma swój gust
  „Wymyśliliście na cześć Mojego Zbawiciela pogańskie obrzędy. To również ma być wyrazem szacunku i miłości… ”

  Nie podoba się?
  Ty byś wolał zarżnąć jagnię i spallić je na ołtarzu dla Jahwe, co by Jahwe mógł się delektować smrodem palącego się mięsa (bo zapach palonych ziół mu najwidoczniej nie przypadł do gustu)?
  Twoja sprawa.
  Miłych ofiar i ciesz się, źe Jahwe o Twoje dziecko się nie doprasza, a tym którzy obchodzą Wigilię daj święty spokój.
 • @Autor
  "ednak jest coś, o czym mało Twoich przyjaciół wie. Nadużywasz alkoholu, klniesz i wieczorami bijesz swoją wybrankę, by następnego dnia przynieść Jej znowu kwiaty. Poniżasz Ją, obrażasz, wyzywasz a potem przepraszasz kolejnymi podarunkami.
  Nawet nie zauważasz, że Ona już Cię nie kocha, aż przyjdzie taki dzień, że Twoja Połowica pozwie Cię przed Majestat Sądu i… przegrasz!"

  No cóż. W moim otoczeniu i otoczeniu innych rodzin polskich, które często utożsamiają się z w poglądach z katolicyzmem takich zasad nie ma i nawet o nich nie słyszałem.
  Zatem - to pogląd i "przeniesienie" ze środowiska 57KerenOr'a

  PS. Polska tradycja wigilijna nawiązuje do związku świata żywych ze zmarłymi, ale też mających kontakt z naszym światem. Jedzenie (alkohol jest wskazany chociaż w niezbyt dużych ilościach) i napitki - to rodzaj wspólnej uczty z przodkami. Uczty kończącej przeszłość, a dającej nadzieję na nową, lepszą - bardziej przesyconą miłością do innych, przyszłość.
  I w tym miejscu jest to zgodne z Narodzinami Bożego Dzieciątka, które wszak otwiera także możliwość nawrócenia dla Żydów, a nawet dla satanistów do jakich należy zaliczyć autora tej notki.
 • @Lotna
  TYPOWA GŁUPOTA!

  Oto efekt kompletnej głupoty i nieznajomości zagadnień Biblijnych, cytuję:

  //Ty byś wolał zarżnąć jagnię i spallić je na ołtarzu dla Jahwe, co by Jahwe mógł się delektować smrodem palącego się mięsa (bo zapach palonych ziół mu najwidoczniej nie przypadł do gustu)? //

  Jeśli takie byłoby rozporządzenie Boga, to zarżnąłbym jagnię bo my nie wchodzimy w zatarg z Panem Jezusem!

  Co do smrodu, to zapewne byłby on miłą wonią którą nie można przyrównać do twojego zachowania i głupoty!

  Jedynym wytłumaczeniem jakie masz na to twoje ''elokwentne'' spojrzenie na zagadnienia Biblijne to fakt że jesteś katolikiem a katolik i prawda to dwie odrębne sprawy!

  Keren napisałeś:

  //Jednak jest coś, o czym nie wiecie. Codziennie obrażacie Pana Jezusa, biorąc Imię Jego na darmo, codziennie łamiecie Jego Przykazania i kłaniacie się obrazom, i figurom, bożkom, które nie potrafią z siebie wydobyć żadnego słowa. Poniżacie Boga Ojca, Który Wyznaczył tylko Swojego Syna, by Ten Był "Wszystkim" dla człowieka.//

  I to jest cała prawda!!!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • Kłamliwe święta, które są niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa i z Jego Ewangelią
  Każdy człowiek prawdziwie wierzący w Pana Jezusa , będzie przestrzegał i wykonywał Jego Prawo i Jego Naukę Świętą !

  Jeśli obchodzicie katolickie Boże Narodzenie / wigilię / lub popieracie je, to występujecie przeciwko Panu Jezusowi i Bogu Ojcu i przeciwko Przykazaniom Bożym .

  Do wszystkich ;

  A z tego wiemy , że go znamy , jeśli przykazania Jego Zachowujemy . Kto mówi ; Znam Go , a Przykazań Jego nie Zachowuje , kłamcą jest i prawdy w nim nie ma . Lecz kto Zachowuje Słowo Jego , w tym prawdziwie dopełnia się miłość Boża . Po tym poznajemy , że w Nim jesteśmy / I List Jana 1, 3-5 /

  Ale to namaszczenie , które od Niego otrzymaliście , pozostaje w was i nie potrzebujecie , aby was ktoś Uczył ; Lecz jak namaszczenie Jego poucza was o wszystkim i jest Prawdziwe , a nie jest Kłamstwem i jak was Nauczyło , tak w nim Trwajcie / I List Jana 2, 27/

  A teraz, dzieci ,Trwajcie w Nim , abyśmy , gdy się objawi , mogli śmiało stanąć przed Nim i nie zostali zawstydzeni przy Przyjściu Jego . Jeśli wiecie , że jest sprawiedliwy , wiedzcie też , że każdy , kto postępuje sprawiedliwie , z Niego się Narodził / I List Jana 2,28-29 /

  25 grudnia , nie narodził się Pan Jezus Chrystus , dzień 25 grudnia był świętem państwowym na cześć niezwyciężonego słońca i nie ma ów dzień nic wspólnego z prawdziwą wiarą .

  Ale wy wyznania zarejestrowane tu na ziemi lubicie kłamstwa , wy wierzycie waszej tradycji , wy wierzycie papieżom , wierzycie w prezenty , w choinkę itp. w rzeczy , które nie mają nic wspólnego z wiarą w Pana i Boga Jezusa Chrystusa .

  A przecież ;

  Na tym bowiem polega miłość ku Bogu , że się przestrzega Przykazań Jego , a Przykazania Jego nie są uciążliwe / I List Jana 5,3 /

  A to jest Przykazanie Jego , abyśmy wierzyli w imię Syna Jego , Jezusa Chrystusa , i miłowali się wzajemnie , jak nam Przykazał . A kto przestrzega Przykazań Jego , mieszka w Bogu , a Bóg w nim , i po tym Duchu , którego nam dał , poznajemy , że w nas mieszka / I List Jana 3,23-24 /

  Do wszystkich tu czytających ; Jeśli mówicie , że miłujecie Pana Jezusa , że go znacie , to dlaczego nie przestrzegacie Jego Prawa Świętego , dlaczego nie wykonujecie Woli Boga Ojca !

  Człowiek prawdziwie wierzący to taki , który każdego dnia ma święto i każdego dnia może świętować razem z Zbawicielem modląc się do niego , oddając Mu cześć i chwałę i czcić Go w duchu i prawdzie.

  A przecież w Piśmie Świętym jest wyrażnie napisane , iż jedyną drogą do Boga Ojca jest Zbawiciel Pan Jezus Chrystus , nikt inny .

  Grudniowe święta tzw. przez organizacje wyznaniowe / Boże Narodzenie / jest to święto niezgodne i nieprawdziwe z Ewangelią Pana Jezusa Ojcowskiego Syna .

  Pan Jezus nie urodził się 25 grudnia jest to kłamstwo wymyślone przez ludzi . Nigdy mojego Zbawiciela Pana Jezusa , nie odwiedziło trzech króli , ewangelia mówi wyrażnie , że byli to Mędrcy ze Wschodu słońca , mówiąc dokładniej byli to magowie.

  Kłamstwem było też nadanie im imion – Kacper-Melchior-Baltazar te wymyślone imiona nieoparte są najmniejszym nawet zapiskiem biblijnym.

  Jeśli obchodzicie grudniowe święta , to wiedzcie , że przeciwstawiacie się Panu Bogu i nie przestrzegacie Jego Przykazań i Jego Prawa Świętego . Te święta to wielkie BAŁWOCHWALSTWO !!!!!!!!!!!!
 • swi€ta
  Właśnie tu jest mądrość. Po co turbo- katole obchodzą to święto, skoro w tych świętach nie ma nic dla nich? Dziwię się że ubierają choinkę, wkładają sianko pod obrus , dają sobie prezenty. Przecież wszyscy turbo-katole nie są analfabetami i większość z nich powinna wiedzieć, co to są za święta i skąd się wywodzą
 • @Krzysztof J. Wojtas
  O ALKOHOLU I O ... ALKOHOLU!

  Wierzę, że piszesz prawdę o Twoim bezalkoholowym otoczeniu no ale ja wiem dość dokładnie kiedy jest największa sprzedaż alkoholu w roku. Wiem, że niestety grudzień tutaj bryluje wśród kalendarzowych miesięcy. Wiem ponieważ rozmawiam z katolikami... Wiem ponieważ... he he... wiem!

  No ale zauważ, że na końcu swojego artykułu napisałem zdanie następujące:

  "Tytuł mojego artykułu brzmi "Wigilia na trzeźwo", jednak w błędzie jest ten człowiek, który uważa, że w podtekście wódkę lub jakiś inny mocny trunek mam na myśli!".

  Najważniejszym upojeniem alkoholowym między innymi katolików, jest upojenie fałszywą nauką i winem obłudy!
  Alkohol kupowany w sklepach to pryszcz w porównaniu z duchowym upijaniem się fałszywą nauką serwowaną z Watykanu!

  Napisałeś:

  "Polska tradycja wigilijna nawiązuje do związku świata żywych ze zmarłymi, ale też mających kontakt z naszym światem. Jedzenie (alkohol jest wskazany chociaż w niezbyt dużych ilościach) i napitki - to rodzaj wspólnej uczty z przodkami. Uczty kończącej przeszłość, a dającej nadzieję na nową, lepszą - bardziej przesyconą miłością do innych, przyszłość".

  Piszesz nieprawdę! Polska tradycja wigilijna to nic innego jak fałszywa nauka o trzech królach, Kacprze, Melchiorze i Baltazarze.
  Polska tradycja wigilijna to nic innego jak wymyślenie fałszywego dnia narodzin Pana Jezusa i odniesienie tegoż dnia do narodzin bożka Mitry!

  Polska tradycja wigilijna to nic innego jak kłanianie się kukle przedstawiającej niby to Pana Jezusa leżącego w żłobie!
  A poza tym Polska tradycja wigilijna to prezenty, choinki, girlandy i...kasa!
  To święta obłudy i fałszu. To święta poniżania Pana Jezusa i Boga Ojca!

  Dla katolika nie ma żadnego znaczenia to, że pomiędzy 6 grudnia a 6 stycznia kłamstwo, farsa i obłuda mieszkają w katolickich domach! Liczy się tylko fałszywa historia narodzin Tego, w którego i tak katolicy nie wierzą!

  Od wielu, wielu lat rozmawiam z katolikami na temat wiary w Pana Jezusa i nikt mi nie będzie wciskał kłamstwa!

  Na końcu komentarza napisałeś, że to niby ja jestem satanistą!

  No cóż, nie wnikam w Twoje urojenia!

  Pozdrawiam serdecznie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Krzysztof J. Wojtas
  CHAMSTWA U MNIE NIE BĘDZIE!

  Oooo! Widzę, że muszę Cię wyrzucić, ponieważ ponoszą Ciebie nerwy! I to jakie nerwy, ho, ho! Jesteś bardzo kiepski w dyskusji... Bardzo kiepski i nie dziwię się, że coraz mniej ludzi z Tobą chce dyskutować!

  Narka!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

TAGI

ULUBIENI AUTORZY