Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 3007 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

DLACZEGO NIE OBCHODZĘ TAK ZWANYCH ŚWIĄT "BOŻEGO NARODZENIA"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Katolicka manipulacja...

 

"Pamiętaj, że to, co słuszne, nie zawsze jest popularne, a to, co popularne, nie zawsze jest słuszne".  (...) "Rób to, co należy, niezależnie od tego, co pomyślą inni".


H. Jackson Brown, Jr. "Mały Poradnik Życia - tom II"!"
Manipulacja: Oddziaływania pedagoga na wychowanków prowadzące do ich uprzedmiotowienia, czyli poddania szczególnej kontroli i wpływowi, dzięki którym można skrycie realizować zamierzone cele...".

 

 

Będzie to bardzo niepopularny artykuł ale to nie ma znaczenia. 
Niektórzy nazwą go sekciarskim ale o to również nie dbam. 

 

 uż wiele lat temu Boży Apostoł ostrzegał w Liście do Galatów: 


"A teraz, czy chcę ludzi sobie zjednać, czy Boga? Albo czy staram się przypodobać ludziom?  Bo gdybym nadal ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusowym". (1:10) 


Idąc za radą Apostoła i ja postanowiłem nie przypodobać się ludziom. W tym wypadku owi ludzie do których nie chcę się uśmiechać pisząc te słowa, pochodzą z dwóch znanych wyznań. Pierwszymi są katolicy, drugimi zaś Adwentyści Dnia Siódmego. 


atem zaczynam: 


Już niedługo najbardziej oczekiwane święto katolickie. 
Jedni nazywają je "Gwiazdką" inni "Bożym Narodzeniem". 
Grudniowy czas to czas prezentów... Przepraszam, źle napisałem, ten artykuł miał być niepopularny a ja zaczynam od łakoci i "podchoinkowych" niespodzianek. 


acznę jeszcze raz:


Grudniowy czas to czas kłamstw. Zaczynają się one już na początku miesiąca, gdy niepozorny staruszek, lekko przy kości, wpadając do milionów domów zapewne przez komin, zostawi w skarpetkach dzieciom prezenty . Ten sam lub może inny wskoczy jeszcze raz  24 grudnia
Wtedy to, w momencie pojawienia się pierwszej "gwiazdy" na nieboskłonie, zacznie się wigilia, wielkie coroczne oczekiwanie na Narodziny Zbawiciela. Zamykam oczy by wyobrazić sobie coś niewyobrażalnego. 


Oto w ten, tak ważny grudniowy dzień, na osiołku do Poznania, Warszawy, czy Sękocina, wjeżdża ciężarna kobieta a obok trzymając postronek kroczy jej mąż. Niestety nigdzie nie ma miejsca by zdrożeni wędrowcy mogli wypocząć a w szczególności kobieta która już za moment na świat wyda Małego Chłopczyka. 


Wszędzie słychać przygotowania do wieczerzy, dzieci krzątają się wraz z ojcami przy ubieraniu choinek i nikt nie słyszy dzwonka do drzwi. No chyba, że sąsiad zaprosi sąsiada "na kielicha". Ale ja nie o takim dzwonku czy kołataniu do drzwi tutaj piszę. 
Gdzieś w oddali jakieś dziecko, zapewne poganiane przez matkę zanuci kolędę i niebawem zacznie się najważniejsza kolacja w roku. 


  A potem będą życzenia no i... łamanie się opłatkiem. Matka ucałuje swoje dziecko życząc mu powodzenia w szkole i w życiu codziennym. Ojciec przytuli córkę choć ona wie, że jeszcze wczoraj "jej stary" przyszedł pijany do domu i wyzwał ich wszystkich. 
Jednak najważniejsze, by Ten Dzień przeżyć w zgodzie i radości. 
W tym wspaniałym dniu nikt nawet nie zauważy, że ciężarna kobieta i jej mąż omijają dom za domem, chatkę za chatką i willę za willą. Wszędzie drzwi pozamykane i nawet na dźwięk dzwonka nikt nie otwiera. 


ejdźmy trochę na ziemię przypomnijmy:


Czy wiecie katolicy, że Pan Jezus nie urodził się 25 grudnia? 
Adwentyści Dnia Siódmego wiedzą o tym choć w ich salkach czy kościołach stoją również, podobnie jak u Was w domach, choinki pięknie przyozdobione. 
Ich prorokini Ellen White pisała w swej książce, że to nic takiego, bo Pan Bóg z takiej przybranej choinki i prezentów "dużych i małych" jest bardzo zadowolony. 
Pewnie jesteście zaskoczeni tymże faktem prawda? 
A... Wy nie wiecie kto to Ellen White? To taki odpowiednik papieża u Adwentystów. 

 


 

Pozwólcie, że swój artykuł zacznę 
po raz trzeci. Przyrzekam, że będzie to po raz ostatni: 


Krótko mówiąc data Narodzin Mojego Pana i Boga Jezusa Chrystusa jest nieznana. O ile nie można podać dokładnego roku ani miesiąca to wyznaczenie dnia jest wręcz niemożliwe.


"(...) Stąd też problemem jest wyjaśnienie ustanowienia daty Bożego Narodzenia na dzień 25 grudnia, obchodzonego przez chrześcijan, jako dzień święty
 dopiero od końca III wieku lub początku wieku IV. Kościół pierwotny sprawą tą, jako nieistotną w zbawczym dziele Chrystusa, nie zaprzątał sobie głowy. Według najbardziej rozpowszechnionej interpretacji chrześcijanie III wieku nie znając faktycznej daty narodzin Chrystusa celowo obrali tę datę symboliczną, a mianowicie dzień przesilenia zimowego. Chodziło o to, by obchodzonemu w tym dniu w Rzymie pogańskiemu świętu narodzin boga Słońca (...) przeciwstawić narodzenie Boga-Człowieka, Jezusa Chrystusa - "Słońca sprawiedliwości", (Malachiasz 3,20)(...)".


//www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TB/kiedy_bn.html


ak widzicie na podstawie Waszej katolickiej strony łatwo udowodniłem, że Pan Jezus nie urodził się 25 grudnia. 
No i oczywiście Małego Zbawiciela odwiedzili Mędrcy ze wschodu słońca a nie Trzej Królowie, jak przez wieki wmawiali Wam papieże i biskupi.


Proponuję tutaj zapis Ewangelisty Mateusza:


"(1) Gdy zaś Jezus narodził się w Betlejem w Judei za panowania króla Heroda, oto Mędrcy ze Wschodu  przybyli do Jerozolimy (2) i pytali: Gdzie jest nowo narodzony król judzki? Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon". (2:1, 2) 


eszcze jedno przypomnienie:


W 1986 roku pojawił się na polskim rynku Słownik Nowego Testamentu Xaviera Leona-Dufour, w Przekładzie biskupa Kazimierza Romaniuka. Imprimatur, Jerzy Stroba Arcybiskup Metropolita Poznański... 
W Słowniku tym czytam: "MAGOWIE" - greckie "magos" (...) o których mówi Mateusz, są to mędrcy (...)  
Nie można jednak powiedzieć, że byli królami albo, że było ich trzech".  Str.380 

W ten oto sposób setki lat nauki o Trzech Królach, (którym nawet nadano fałszywe imiona:  
Kacper, Melchior i Baltazar) odwiedzających Małego Pana Jezusa legło w gruzach. Peleryny, złote korony, buławy poszły do lamusa, a Wy katolicy nie usłyszeliście żadnego "przepraszam"! 

 


 
Hmm... 


Czy doprawdy macie zamiar Mojemu Stwórcy "robić urodziny" oparte na podwalinach kłamstwa? 

O, wybaczcie, to ja KerenOr miałem odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule. 
Nie obchodzę "katolickich świąt gwiazdkowych", ponieważ 25 grudnia nie urodził się Pan Jezus. Nie obchodzę "katolickich świąt gwiazdkowych", ponieważ kłamstwem jest wmawianie ludziom, że odwiedziło Mojego Mistrza Trzech Króli! 
Kłamstwem i pogardą skierowaną Mojemu Panu Bogu prosto w Twarz, jest udawanie, że owe święta są na Jego Cześć! 


Przeważnie piszę o katolickim kościele. 
Zatem ciekawostka ze strony Adwentystów Dnia Siódmego:


"Adwentyści nie obchodzą świąt Bożego Narodzenia z uwagi na brak wyraźnych podstaw biblijnych ku takiej praktyce, a ponadto z powodu niemożności ustalenia daty narodzin Chrystusa i niewątpliwie pogańskiego pochodzenia daty 25 grudnia, kiedy to w starożytnym Rzymie obchodzono doroczne święta ku czci "niezwyciężonego boga słońca"".


Wspaniały zapis i zgadzam się z nim. Niestety, parę wersów dalej zdruzgotany czytam: 


"ednak w wielu krajach świata, zwłaszcza w USA, adwentyści zachowują pewne formalne, zewnętrzne elementy obrzędowości, bez faktycznych obchodów Bożego Narodzenia. Ma tu znaczenie zagadnienie specyficznej kulturowości, które Polakom może być obce: ktoś kto nie wystawia w tym czasie drzewka (choinki), jest zwykle postrzegany jako niechrześcijanin.  Adwentyści doceniają zatem potrzebę uczczenia tak wielkiego wydarzenia, jakim było narodzenie się Syna Bożego w ciele, ale same święta stają się dla nich raczej okazją do rozważania tajemnicy inkarnacji, narodzenia się na nowo dla Chrystusa, a ponadto do zastanowienia się, co mogą ofiarować "pod choinkę" Chrystusowi - wręczając dary bliskim, współwyznawcom, czy ludziom potrzebującym".


W tym miejscu chcę zwrócić uwagę na słowa Szanownej Pisarki, Ellen White: 
"
Ktoś kto nie wystawia w tym czasie drzewka (choinki), jest zwykle postrzegany jako niechrześcijanin".


Wow!  Wybaczcie, że zacznę tym amerykańskim okrzykiem, czyli Adwentyści boją się głosić Ewangelię? Boją się, że będą postrzegani, jako "niechrześcijanie"? 


No, cóż, przypomnę zatem, co mówił Apostoł Paweł do Galatów: 


"
Bo gdybym nadal ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusowym".

(1/10)

 
Na temat przybranych pięknie choinek u Adwentystów, jeszcze jedna, mała wzmianka. 


Cytuję: 


"(...) Bóg byłby wielce zadowolony, gdyby podczas świąt Bożego Narodzenia w każdym kościele znajdowała się choinka, na której wisiałyby ofiary, duże i małe, na rzecz tych domów modlitwy". 

Zresztą, co ja będę "gryzmolił"? Sami przeczytajcie, o czym pisze Ellen Gould White.

 
//www.pt.maranatha.pl/art17.html 

I pomyśleć, że jeszcze tak niedawno Adwentyści wydawali Swoje "Znaki Czasu", z Bożymi, Prawdziwymi Dawnymi Przykazaniami z Góry Synaj, a na drugiej szpalcie widniały nieprawdziwe katechizmowe, katolickie, tak dla porównania. 


    Powrócę do Was katolicy! 


esteście okłamywani! Ale cóż, niedługo Wasze święto. W szkołach i przedszkolach Trzej Królowie, Kacper, Melchior i Baltazar, założą swoje złotem kapiące peleryny. Na głowy włożą iskrzące się korony a w prawych rękach dzierżyć będą królewskie buławy i przyjdą się pokłonić Panu Bogu!


Zastanawiam się nad tym komu katolicy i Adwentyści Dnia Siódmego każdego roku składają pokłon? 
No bo jeśli na uroczystości nie ma Głównego Solenizanta, ponieważ w tym dniu się nie urodził, to, 
przed kim padają na kolana i składają "czoło bicia"? 


 Dlaczego ja, KerenOr nie obchodzę tzw. Świąt "Bożego Narodzenia"? 
Nie powiedziałem jeszcze? O, przepraszam! 
Dlatego, że chcę służyć Synowi Boga Ojca a nie kłamliwej i oszukańczej katolickiej tradycji. 


Apostoł Piotr powiedział między innymi o Was i o Waszych ekumenicznych Przyjaciołach Adwentystach Dnia Siódmego. 

 

Posłuchajcie: 


"I wielu pójdzie za ich rozwiązłością, a droga prawdy będzie przez nich pohańbiona. Z chciwości wykorzystywać was będą przez  zmyślone opowieści; lecz wyrok potępienia na nich od dawna zapadł i zguba ich nie drzemie". 


(2 List Apostoła Piotra 2/2, 3)


 

KOMENTARZE

 • @
  /przed kim padają na kolana i składają "czoło bicia"? /
  przed Szatanem
 • Autor
  Jestem za. Szanuje takie wpisy oraz szanuję ludzi którzy piszą prawdę.57KerenOr na prawdę szacunek. Nie obchodzisz bo się z ty nie identyfikujesz. Ja nie obchodzę czegoś co jest mi obce i obchodzę pogańskie, rodzimowiercze Szczodre Gody. Jeśli chcesz być krystowiercą to bądź, jest to twoja prywatna sprawa. Jednak są ludzie na tym blogu tacy jak haski, astra, miarka, jp którzy usilnie wmawiają że grudniowe święta to tradycja krystowiercza. Do nich nie dociera to że kradną to święto poganom i zawłaszczają tradycje ni przypiął, ni przyłatał do wiary krystowierczej. Do pana haskiego w komentarzach napisałem dokładnie to samo co Ty 57KerenOr za co w jego katolickiej dobroduszności zostałem zbanowany, a pani astra o mało nie wyszła mi z monitora by mnie udusić.
  Jeszcze raz , katole , turbo-katole, judo-chrzescijanie odwalcie się od naszych świąt za przykładem 57KerenOr
  Zgodnie z tradycją Szczodrych Godów życzę Ci wszystkiego najlepszego, trzeźwego patrzenia na świat otaczający nas i dostrzegania zmian jakie zachodzą w nim oraz pogody ducha
  SLAWA
 • Jak różne myśli przychodzą do głowy ludziom w okresie gorączki watykańskiej Nocy Bożego Narodzenia
  Marek Migalski @ mmigalski:
  "Pytanie serio i bez zbędnego antyreligijnego hejtu: dlaczego świętujemy dzień narodzin Jezusa, a nie jego poczęcia? Wszak wg Kościoła człowiekiem jest się już na 9 miesięcy przed przyjściem na świat.
  Ktoś potrafi to wytłumaczyć bez urażanie uczyć religijnych i zdrowego rozsądku?:


  Ps.
  pytanie nie pozbawione racjonalności, bowiem Watykan ustanowił 8 grudnia święto nie narodzin lecz Niepokalanego Poczęcia Matki Jezusa.
 • @57KerenOr
  Nie obchodzisz święta Bożego Narodzenia, gdyż nienawidzisz narodzonego Jezusa Chrystusa łącznie z tymi, którzy w Niego wierzą.
  Proste jak drut.
 • @Zdzich 04:26:13
  Nikt tutaj nie mówi o nienawiesci, tylko o faktach i prawdzie
 • @Zdzich
  NIENAWIŚĆ DUCHOWA!

  Oj Zdzichu, Zdzichu, muszę Ci powiedzieć, że bardzo kocham Syna Bożego. Bardzo Pan Jezus jest mi Drogi i cieszę się, że Bóg Ojciec nam Go dał!

  http://m.neon24.pl/cc4fd92484fc57ca6290344cf5219013,13,0.jpg

  Ty jednak nie za bardzo znasz moje artykuły i komentarze z punktu Biblijnego. Ty, nauczony przez papieży i biskupów wierzysz w katolicką tradycję, która wielokrotnie z Nauką Pana Jezusa nie ma nic wspólnego! A tradycja "grudniowa" to istne kłamstwo. I nie piszę tutaj o nienawiści do Ciebie personalnie, tylko piszę o nienawiści do tego co w Waszych sercach tkwi!

  http://m.neon24.pl/20e5f6ff35b7ed8f43b0d6aefb75c46c,13,0.jpg

  Jest to tak zwana nienawiść duchowa o której Syn Boga Ojca Mówił przed wiekami! Posłuchaj, jeśli chcesz:

  "Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w NIENAWIŚCI swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem".

  Ewangelia według Łukasza 14/26

  Przykład: Załóżmy, że mój Wujek jest katolikiem i pielęgnuje tradycję katolicką tak jak Wy, nie zważając na Boskie Nauki! Załóżmy, że pewnego dnia będziemy rozmawiać na temat tak zwanych WASZYCH świąt Bożego Narodzenia. To ja, pomimo, że kocham swojego krewnego i czuję szacunek do Jego osoby, to nienawidzę Jego poglądów. Nie szanuję ich. Zauważ co napisałem: Ja nie szanuję POGLĄDÓW NIEZGODNYCH z Nauką Pana Jezusa czyli nienawidzę ich! Jednak mój Wujek pozostanie moim krewnym do końca życia i będę z Nim rozmawiał na różne tematy nie czując do Niego żadnej urazy.

  Gdybyś czytał Pismo Święte, gdyby droga była Twojemu sercu Nauka Pana Jezusa a nie niczym nie poparte wymysły, to zrozumiałbyś to, o czym piszę!

  Pozwól, że podam jeszcze jeden przykład: Przyjmijmy, że słyszysz w towarzystwie będąc, że pewne osoby mówią, że Twój Tata (mowa tutaj o Rodzicu) urodził się w jakimś tam dniu a Ty wiesz, ze to nieprawda...
  Te osoby nadal dywagują i podkreślają, że gdy Twój Tata się urodził to odwiedziło go wtedy Dwóch Dziadków a Wuja z Ameryki przysłał prezenty, a Ty wiesz, że to kłamstwo...

  W dodatku słyszysz jak nadal wymyślają owi rozmówcy różne dziwne rzeczy głosząc, że Twoim Dziadkom jest na imię Stefan i Florek a Ty lekko poirytowany znowu w swym sercu wiesz, że to oszustwo jest!

  Co zrobiłbyś Zdzichu w takiej sytuacji? Jak byś zareagował? Czy nadal słuchałbyś tych bzdur i się uśmiechał, czy może wpadłbyś pomiędzy towarzystwo mówiąc głośno i wyraźnie, że owi ludzie poniżają godność Twojego Taty głosząc totalne kłamstwo? Co byś zrobił? Gdybyś milczał to znaczy, że swojego Rodzica nie kochasz! Ale myślę, że nie milczałbyś tylko wpadłbyś między towarzystwo krzycząc, że gadają głupoty!

  Ja również wpadłem pomiędzy Was... Ja również nie pozwolę poniżać MOJEGO TATY! I mówiąc krótko, nienawidzę... Waszych poglądów! Piszecie bzdury na temat MOJEGO OJCA. WYMYŚLACIE TOTALNE KŁAMSTWA...

  I to Ty masz czelność napisać mi, że to ja nienawidzę Pana Jezusa?

  Nie, to Wy nienawidzicie Syna Bożego! Nie kochacie Go! Nie szanujecie Jego Nauk!

  A przecież tak blisko Was jest Słowo Boże... Po prostu na wyciągnięcie ręki!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  NAWET GDYBY TAK BYŁO...

  Wiele razy zastanawiałem się nad tym, gdyby nawet ta data była tą datą, to spokojnie zadaję sobie pytanie: to wszystko, czyli ta cała otoczka nic by się nie zmieniła, ludzie kupowaliby żarcie, mówili w tv o jedzeniu, piciu a Pan Jezus byłby na boku, jak każdego roku.

  Nic, dosłownie nic by się nie zmieniło, obżarstwo i opilstwo królowałoby na polskich stołach a Zbawiciel i Jego Nauka, byłaby za nic!

  Zresztą to można zobaczyć naocznie kiedy mija ten szał komercyjny, kiedy na śmietnikach znaleźć można wiele wyschniętych choinek a co za tym idzie , czar który prysnął w kilka dni.

  Nie wyobrażam sobie żeby coś co jest przedmiotem jakiegokolwiek kultu, za parę dni zostało wyrzucone, to dokładnie odzwierciedla ile warte jest te święto dla katolika, to pokazuje jak marna jest wiara która oscyluje w świecidełkach i brzęczących butelkach.

  Dziękuję Zbawicielowi za to, że Dał mi możliwość poznania Jego ''Duchowego Drzewka'' które to drzewko nigdy nie będzie wyrzucone na śmietnik.

  Nie obchodzę tego szału, ponieważ jest to niezgodne z NAUKĄ PANA JEZUSA, jak mówi prorok; ''nie na widzę waszych świąt, gardzę nimi''

  A za słowami Mateusza, POWIEM, ŻE MĘDRCY NIE ODDALI POKŁONU PANU JEZUSOWI W ŻŁOBIE, TYLKO W DOMU, TAK WŁAŚNIE RODZI SIĘ KŁAMSTWO, ale kto z katolików to sprawdzi, skoro stół już zastawiony!

  ''10 Gdy ujrzeli gwiazdę, bardzo się uradowali. 11 Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę. ''

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • Ja też nie obchodzę świąt - Bożego Narodzenia ponieważ te święta są nieprawdziwe!
  Witam! Ja też nie obchodzę grudniowych obrzędów ani nie celebruję tzw. katolickiej tradycji / ///gwiazdka czy Boże Narodzenie ////, która nie ma nic wspólnego z prawdziwą wiarą w Pana Jezusa Ojcowskiego Syna

  Pan Jezus , nie urodził się po to aby, Jego urodziny świętować i celebrować co roku . Nie przyszedł na świat po to, aby czczono Jego czas narodzin .

  Natomiast Zbawiciel Pan Jezus , przyszedł na świat po to , aby ludziom dać wolność , przyszedł po to , aby dać ludziom szanse Zbawienia . Przyszedł po to , aby przelać swoją drogocenną krew za rodzaj ludzki , a człowiek zamiast dziękować Panu Jezusowi za uratowanie życia ,to śmieje się Panu Jezusowi prosto w twarz i lekceważy Jego Prawo Święte i lekceważy , Wolę Boga Ojca i na dodatek człowiek nie liczy się z Przykazaniami Bożymi , wymyślając jakieś tzw. święta ?

  Pan Jezus , chce aby wszyscy ludzie się upamiętali i aby wszyscy ludzie na ziemi przestrzegali Jego Przykazań Bożych i czcili Go w duchu i prawdzie , a nie w literze czy obrzędach wymyślonych przez ludzi . I to jest tylko tyle! , ale dla niektórych to, aż tyle !

  Szkoda , że jest na ziemi tak mało ludzi , którzy chcą się zgodzić z Panem Jezusem i Jego Prawem . Szkoda , że ludzie nie chcę sprawdzać swoich nauczycieli /księży , biskupów , papieży , katechetów i prorokiń / którzy nie mówią im prawdy o Panu Jezusie i o Woli Boga Ojca .

  To Pan Jezus , Zbawiciel , dawno temu przepowiedział do ludzi przez proroka Izajasza i innych proroków , którzy byli natchnieni DUCHEM CHRYSTUSOWYM ;

  //Waszych nowiów i świąt nienawidzi moja dusza , stały mi się ciężarem , zmęczyłem się znosząc je . Obmyjcie się , oczyśćcie się , usuńcie wasze złe uczynki sprzed moich oczu , przestańcie żle czynić //

  / Księga Izajasza 1,10-20 /

  Dlatego, ja nie obchodzę świąt tzw. przez katolików i inne wyznania //// Bożego Narodzenia //// ponieważ chcę służyć Panu Jezusowi , a nie religiom czy wyznaniom zarejestrowanym na ziemi , które nie prowadzą do Pana Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna .

  NIE OBCHODZĘ ;

  - Dlatego, że te święta poniżają Pana Jezusa !
  - Dlatego ,że 25 grudnia nie narodził się Pan Jezus !
  - Dlatego , że mojego Boga ,Pana Jezusa nigdy nie odwiedziło trzech króli i nie mieli na imię Kacper , Melchior czy Baltazar jest to kłamstwo !
  - Dlatego , że drzewko / choinka / nie ma nic wspólnego z Panem Bogiem i jego urodzinami !
  - Dlatego ,że nigdzie w Piśmie Świętym nie przeczytałem , że ludzie mają obchodzić urodziny Zbawiciela !
  - Dlatego , że nigdy nie było żadnego mikołaja czy gwiazdora to tylko wymysł ludzki !

  Nie obchodzę świąt - Bożego Narodzenia ponieważ te święta są nieprawdziwe i Niezgodne z Nauczaniem Pana Jezusa !!! Te święta obrażają i poniżają MAJESTAT PANA I BOGA JEZUSA CHRYSTUSA , OJCOWSKIEGO SYNA I NAJWYŻSZEGO ARCYKAPŁANA !
 • @jassy27 60grzegorz
  WAŻNE WPISY!

  Grzegorz, Jassy... Dziękuję za tak ważne wpisy... Ażeby Wam uzmysłowić co mam na myśli pisząc "ważne wpisy", to proszę byście poczekali jeszcze niecałe 2,5 godziny... Wtedy będę mógł zgodnie z Regulaminem mnie dotyczącym wrzucić mały artykuł...

  Pozdrawiam serdecznie u schyłku Starego Roku!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 17:23:02
  Jeden z tych obchodzących katolickie BN

  https://cdn4.lostateminor.com/wp-content/uploads/2017/12/hitler-xmas2-805x427.jpg
 • @57KerenOr 11:57:07
  W nienawiści do mnie napisalaś że ja jestem „nauczony przez papieży i biskupów wierzysz w katolicką tradycję, która wielokrotnie z Nauką Pana Jezusa nie ma nic wspólnego!”
  Tymczasem ani jeden papież ani biskup mnie tego nie nauczał.
  Ja poznałem Boga poprzez studiowanie Fizyki i Elektroniki. Nie wierzę też w „katolicką tradycję”. Ja po prostu LUBIĘ katolickie tradycje i je uprawiam. Ty robisz to samo! Święta bez choinki i prezentów?
  I żaden ateista „goat”, „rabszak”, Mr.Grinch, „57KerenOr„ a tym bardziej nienawistnik Kościoła mi w tym nie przeszkodzi.

  Wesołych Świąt i smacznego!
 • @Zdzich
  ALEŻ JA NIE CZUJĘ DO CIEBIE ŻADNEJ NIENAWIŚCI! PO PROSTU JEDNI TO MALOWANE LISY A INNI... NIE! I to wszystko!

  Trzymaj się!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 22:42:38
  Wyglada na to, ze Ty to MALOWANY LEW.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

TAGI

ULUBIENI AUTORZY