Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 3007 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

PEDOFILE W SUTANNACH!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

TO JEST RÓWNIEŻ WASZA WINA!

https://opinie.wp.pl/jan-pawel-ii-wiedzial-o-pedofilii-w-kosciele-mogl-ukrecic-leb-tej-hydrze-dlaczego-tego-nie-zrobil-6290324431546497a

 

https://www.google.com/search?q=pedofile+w+sutannach&oq=pedofile+w+sutannach&aqs=chrome..69i57.4872j1j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Od wielu lat wiecie... Wasze dzieci przychodziły do Was i wielokrotnie Wam mówiły o tym, że były dotykane i "targane za czuprynę". Drodzy Rodzice, na Was również spoczywa odpowiedzialność... To również jest Wasza wina... Ale w Polsce panowało kiedyś takie hasło "święte ciało na mnie leżało"... Więc śmialiście się i milczeliście... A gdy małolaty przychodziły do domu ze złą wiadomością to jeszcze od Was dostały pasem.

 

  To Wy zrobiliście z papieża Jana Pawła II bożka, przed którym codziennie padaliście na kolana. To Wy biliście mu pokłony a ten Wasz "święty" o wszystkim wiedział i śmiał się Wam prosto w twarz. Ja ten uśmiech widziałem. Ja ten uśmiech szatana poznałem już dawno! 

Od wielu lat piszę o heretyckich naukach papieży i biskupów. Od wielu lat piszę o tym, że owi biskupi i papieże uczą nauk pogańskich, nauk, które poniżają Boga Ojca oraz Boga Syna. I owszem owe postępowania kłamców zza spiżowej bramy dotykają od wieków także dzieci!

 

Irlandia, Francja, Niemcy, Stany Zjednoczone, Polska... Pedofiole w sutannach! Łotry czyniące krzywdę latoroślom, którym Rodzice nie wierzyli...

 

A ja siedzę przed monitorem i walę w klawisze. A ja siedzę przed monitorem i za moment nazwany zostanę sekciarzem. Może nawet trafię do lochu! A co mi tam?

 

ak już się rozpędziłem to dodam jeszcze kilka zdań:

 

Papieże swego czasu podpalili Europę. Na ich rozkaz unicestwiany był rodzaj ludzki. Płonęły stosy a na nich "czarownice". Na rozkaz papieży wyrywano ludziom języki i torturowano! Łamano kołem rodzaj Adama i Ewy...

 

A Wy tym złoczyńcom wierzycie na słowo. Uśmiechacie się do nich! Zapraszacie ich do swoich domów... Dajecie im w każdą niedzielę pieniądze by pasibrzuchy nie straciły czasem na wadze!

 

Ale Nauka Pana Jezusa i Boga Ojca jest od nich bardzo daleko. Łamią Boże Rozkazy... I na dodatek śmieją się z Was...

 

Choć zaraz znajdę się w najczarniejszych zakamarkach Neonu dodam jeszcze jedno zdanie: Odejdźcie od nich i porzućcie fałszywą tradycję. Zwróćcie się w modlitwie do Pana Jezusa Chrystusa! On to jest Drogą do Boga Ojca. On jest Prawdą i Życiem.

 

Człowiek albo służy Panu Bogu albo szatanowi... Innej opcji nie ma!


 

Oczywiście życzę Wam Drodzy Neonowicze, Szczęśliwego Nowego 2019 roku!


Bawcie się dobrze!KOMENTARZE

 • Łączenie tego tematu z życzeniami noworocznymi wprowadza pewien dysonans
  ale bezsprzecznie winę za pedofili w sutannach ponoszą tzw. "obrońcy kościoła" nie rodzice, nie dzieci, nie jak powiedział abp Michalik, "dzieci pozbawione miłości, co lgną do ...", a właśnie "obrońcy kościoła" unoszący się świątobliwym oburzeniem, gdy ktoś śmiał oskarżyć księdza o czyny lubieżne, równocześnie ich czyny ukrywając. Póki grzech czyni człowiek, to on ponosi winę, jeśli grzech ten ukrywa organizacja to już ta organizacja czyni grzech.

  Co do stosów, to trudno dziś ustalić, kto ich więcej palił, katolicy czy protestanci. Więc lepiej takim argumentem się nie posługiwać, bo to cienki argument.

  Oceny "*" nie wystawiam, bo musiał bym postawić 2,5, czyli trochę poniżej średniej, więc wstrzymuję się.
 • @Zawisza Niebieski
  OBNAŻANIE OSZUSTÓW I ZBOCZEŃCÓW!

  Gwiazdki jako ocena artykułu w zasadzie nigdy mnie nie interesowały...

  Napisałeś:

  "Łączenie tego tematu z życzeniami noworocznymi wprowadza pewien dysonans...".

  No cóż, spróbujmy powiedzieć matce poszkodowanego dziecka: Halo kobieto, niedługo Sylwester i Nowy Rok, nie czas na gadanie o potworach!

  Otóż cel bardzo ale to bardzo zamierzony i to z premedytacją zamierzony...
  Rzecz polega na tym, że każdy czas jest dobry by obnażyć zboczeńców i każdy czas jest dobry by życzyć ludziom wszystkiego najlepszego...

  Także przede wszystkim każdy czas jest dobry by napisać, że papież Jan Paweł II był oszustem i występował ów on przeciwko Bogu Ojcu oraz Bogu Synowi...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 12:47:31
  Obleśne kazanie arcybiskuba Głodzia

  Arcybiskup bezpośrednio odniósł się także do dyskusji wokół molestowania seksualnego dzieci przez Jankowskiego. Zdecydował się także zauważyć, że księża mimo wszystko starają się bronić dobrego imienia swoich przewodników. – Słowa pozdrowień kieruję do kapłanów, przewodników ludu Bożego, siewców Słowa Bożego. Dziękując za tę posługę, cichą, spokojną, niewidoczną, za świadectwo jednoczenia z Jezusem, za jedność z biskupem. A także za hart ducha – a często, kiedy godność kapłańska – zarówno żyjących, jak i zmarłych – przez środowiska wrogie Kościołowi stawiana jest pod pręgierzem oskarżeń, zarzutów, pomówień, często na wyrost, na oślep, dla medialnego także efektu – zauważył metropolita gdański.

  Więcej informacji: https://pikio.pl/henryk-jankowski-w-kazaniu-glodzia/
 • @57KerenOr 12:47:31
  Nie mamy do czynienia ze sprawą aktualną, sprawą wymagającą natychmiastowej reakcji, sprawa ta wymaga stałego nacisku, by osoby próbujące tuszować wiedziały iż również one zostaną do odpowiedzialności pociągnięte. Na pisanie o tym mamy cały rok, nie ma żadnej konkretnej przyczyny aby robić to akurat w święta. Dlatego mówię o pewnym dysonansie.

  Kim był Jan Paweł II wiem dobrze, miałem to szczęście w życiu spotkać się z nim osobiście. M.in. w czasie rozmowy wypowiedział słowa "bracie, ty myślisz, że mi tu wszystko wolno.." To może być odpowiedź na twoje oskarżenie. Oceny jego pontyfikatu są różne, zarówno w Kościele jak i poza Kościołem i pewnie każdy ma swoje racje.
 • @Zawisza Niebieski
  MIAŁEŚ SZCZĘŚCIE SPOTKAĆ WYSŁANNIKA SZATANA!

  JEŻELI zgadzasz się z papieżem, że poniżał Syna Bożego i Jego Tatę, i namawiał ludzi by modlili się do Marii... to nie wiesz kim był papież Jan Paweł II!

  JEŻELI zgadzasz się z papieżem w tym, że namawiał ludzi do bałwochwalstwa...to nie wiesz kim był papież Jan Paweł II!

  JEŻELI zgadzasz się z tym, że tolerował pedofilię... to nie wiesz kim był papież Jan Paweł II!

  JEŻELI zgadzasz się z tym, że jako przywódca Kościoła katolickiego namawiał do modlitw do tak zwanych świętych...to nie wiesz kim był papież Jan Paweł II!

  JEŻELI zgadzasz się z tym by papież nazywał Cię bratem w wierze, to... nie wiesz kim był papież Jan Paweł II!

  JEŻELI nie interesuje Cię to, że papieże (w tym papież Jan Paweł II), wyrzucili z Dawnego Dekalogu Bożego Przykazanie zabraniające wykonywania obrazów i figur... to nie wiesz kim był papież Jan Paweł II!

  JEŻELI nie interesuje Cię to, że papieże (w tym papież Jan Paweł II) wyrzucili z Dawnego "Mojżeszowego" Dekalogu Przykazanie IV i zastąpili je pogańskim brzmieniem: "Pamiętaj abyś dzień święty święcił", to... nie wiesz kim był papież Jan Paweł II!

  JEŻELI nie sprzeciwiasz się temu, że Skałą na której budowany jest kościół* jest Syn Boży a nie Piotr Apostoł jak głosił papież Jan Paweł II, to kompletnie nie zdajesz sobie sprawy z jego szatańskiego posłannictwa!

  Sługa Boży by potępił naukę heretycką... Sługa Boży by przyznał rację Bogu Ojcu i Bogu Synowi... Sługa Boży by głosił wszem, że papież Jan Paweł II bardziej kochał tradycję katolicką niż Pana Jezusa... Sługa Boży by odszedł od religijnej organizacji, która głosi fałsz i obłudę...

  Tak by zrobił sługa Boży... Ale Ty nie odważysz się napisać wbrew temu, kto uśpił Twoją czujność miłym uśmieszkiem!

  http://m.neon24.pl/425f1c7b55d617b7fe08fb727f3784b2,13,0.png

  Tak by zrobił sługa Boży... Kolego Zawiszo!

  ---

  *kościół - prawidłowo eklesja - "WYWOŁANI"!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 14:09:14
  Widzę, że nienawiść do papieży przesłania ci trzeźwość myślenia.
  Drugie przykazanie zmienił Kościół nie papieże. Tak samo widzą go zarówno katolicy jak i prawosławni a to są dwa główne nurty Kościoła Jezusowego. Nie raz ci udowadniałem iż Kościół ma prawo zmieniać to co napisano w Biblii. Większość z tych rzeczy tu opisanych

  Jak wyobrażasz sobie świat bez fotografii, bez obrazu, bez np. prześwietleń medycznych? To co wydawało się być mądrym Mojżeszowi, żyjącemu w XIII w p.n.e. nie musi być mądre dziś. Większość rzeczy, które tu przypisałeś JPII nie odnosi się do niego.
 • @Zawisza Niebieski
  LICZY SIĘ TYLKO PAN BÓG A NIE WIDZIMISIĘ CZŁOWIEKA!

  Nienawiść do papieży przesłania mi trzeźwość myślenia? Żartujesz sobie, czy co? Przecież tutaj chodzi o miłość do Syna Bożego Zawiszo a nie o Twoje widzimisię! Kościół ma prawo zmieniać to co napisano w Biblii? No, no to taki żarcik? Jak żarcik to bardzo płytki i bezrozumny!

  Rozbawiłeś mnie tym, że mi udowodniłeś, że kościół może coś tam.... Po prostu ręce opadają!
  Czy ja sobie coś ubzdurałem na temat prześwietleń medycznych albo fotografii żony, córki czy wnuka? Czy o tym Ci pisałem?

  Ja napisałem do Ciebie o Bożym Zakazie czynienia figur i obrazów potwierdzonym także w Nowym Przymierzu:

  "(29) Będąc więc z rodu Bożego, NIE POWINNIŚMY SĄDZIĆ, ŻE BÓSTWO JEST PODOBNE DO ZŁOTA ALBO DO SREBRA, ALBO DO KAMIENIA, WYTWORU RĄK I MYŚLI CZŁOWIEKA".

  Dzieje Apostolskie 17/29

  Wszystko, cokolwiek napisałem w sprawie fałszowania Boskich Poglądów dotyczy również papieża Jana Pawła II. Po prostu: WSZYSTKO!

  I to nie Mojżeszowi coś kiedyś wydawało się być mądrym, lecz Pan Bóg tak postanowił...

  Zresztą, Twój wpis Zawiszo pachnie kompletnym brakiem wiary!

  Narka!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  ON PISZE KOMPLETNE BZDURY!

  Napisał:

  //Jak wyobrażasz sobie świat bez fotografii, bez obrazu, bez np. prześwietleń medycznych? //

  Ten facet chyba ma nawet problem ze zwykła logiką, przecież II Przykazanie wyraźnie mówi o nierobieniu sobie jakichkolwiek rzeźb i wizerunków dotyczących Boga a ten udaje mądrale , mącąc i wtrącając w to fotografię , obraz czy prześwietlenia medyczne, kompletny laik i głupota bo inaczej nie da się jego durnych wypowiedzi tłumaczyć!

  Zresztą on to robi specjalnie, bo jak można by było być tak ciemny!

  Z tym człowiekiem nie ma żadnej rozmowy, to KRĘTACZ!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 19:57:43
  Gdy się człowiek wypowiada, to trzeba najpierw coś poczytać:
  "Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich." KW 20, 4-6

  Zdanie to wyraźnie mówi, że zarówno nie masz czynić sobie wizerunku, jak i nie masz się temu kłaniać. Nic w tych zdaniach nie wskazuje, iż dla innych celów niż sakralne to już obrazy możesz czynić. Tak też odczytują to muzułmanie, którzy dla ozdoby posługują się figurami geometrycznymi. Choć w kulturze żydowskiej występują choćby cheruby na wieku Arki Przymierza.
 • @Zawisza Niebieski
  TRUDNO PRZYZNAĆ SIĘ DO POGAŃSKIEGO ZACHOWANIA SWOJEGO KOŚCIOŁA PRAWDA?

  W Starym Przykazaniu chodzi o wizerunki przedstawiające niby to Pana Boga i różne inne które ludzie uznają za bóstwa. Zresztą Twój Kościół nie podaje w Katechizmowej Wersji Przykazania zabraniającego wykonywania obrazów zatem Twoi papieże są złodziejami. Nie mówimy tutaj o jakichś figurach geometrycznych. Czytaj ze zrozumieniem!

  Jeżeli Ty zgadzasz się z takim postępowaniem Twojego Kościoła to bierzesz udział w grzechach papieży, biskupów, księży....

  Jeśli o cheruby chodzi to Mojżesz otrzymał osobiste Boże zezwolenie na ten temat!

  A muzułmanie poniżają Boga Ojca oraz Jego Syna. Muzułmanie nie wierzą w śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa. Muzułmanie nie wierzą w to, że Bóg-Allah ma Syna! Zatem Bóg muzułmanów nie jest moim Bogiem.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 14:47:20
  Widzisz, ten Bóg Mojżesza to jakiś dziwny jest w swych decyzjach. Nie jest głównym Bogiem Izraela (El), a przyjmuje imię boga plemiennego JHWH, wyprowadza lud Izraela z Egiptu, prowadzi i chroni ich w czasie wędrówki przez pustynię, a później jest zadowolony, gdy Mojżesz wymordowuje 3000 swych oponentów. Zakazuje tworzenia jakiegokolwiek obrazu tego co na ziemi, w niebie, pod wodą, pod ziemią, ale na Arce Przymierza pozwala na postawienie dwóch cherubów, czyli istot nadprzyrodzonych występujących w cywilizacji Mezopotamii, Egiptu. Dyktuje Mojżeszowi Dekalog, którego pierwowzór znajdujemy w najczęściej powielanym tekscie egipskim, egipskiej księdze zmarłych. Widzisz, dla wyprowadzenia ludu z Egiptu, dla uciszenia przeciwników, dla przeciwdziałania naturalnego biadolenia ludzi w dniach niedostatku Mojżesz trochę naciągał wolę Boga, pod aktualne swoje potrzeby polityczne. Usprawiedliwiał swoje czyny, jak wymordowanie 3000 Izraelitów wolą Boga. To postępowanie nie raz spotykamy zarówno dziś jak i w historii wiary.

  Jak powstało to II przykazanie?
  Mojżesz schodząc z góry z tablicami, zobaczył iż w czasie gdy był na górze władzę nad ludem przejęli jego przeciwnicy tworząc bałwana. W nerwach potłukł tablice, później rozstrzygnął sprawę przywództwa wymordowując przeciwników. By uciszyć tych co się o wymordowanych upominali ogłosił iż czyn ten był Bogu miły, później wrócił na górę i w nowych tablicach wykutych przez siebie rozszerzył, lub wprowadził II przykazanie. Coś co robisz pod wpływem emocji zwykle nie jest przemyślane, stąd masz wizerunki cherubinów, czyli bogów niższego rzędu na Arce Przymierza.

  Dlaczego o tym napisałem i czy obraża to Boga? Nie raz głosisz swoje przemyślenia, swoje widzenia tekstów Biblii jako naukę i wolę Jezusa. Jesteś w tym jak Mojżesz, też naukę Boga dostosowujesz do swoich potrzeb, nie raz odległych od prawdy zawartej w Biblii.

  Napisałeś "TRUDNO PRZYZNAĆ SIĘ DO POGAŃSKIEGO ZACHOWANIA..." Jeśli byłbyś uczciwy w swoich wypowiedziach, to przecież wiesz, że kto jak kto, ale ja na tym portalu wiele piszę o elementach przedchrześcijańskich w warstwie profanum nauki Kościoła. Choćby ostatni mój tekst poświęcony elementom przedchrześcijańskim w Wigilii. Ja dokładnie rozumiem gdzie i kiedy występują elementy przedchrześcijańskie a gdzie ich nie ma i nie mam żadnych oporów by o tym mówić.

  Co do muzułmanów, oni bardziej uwzględniają boga El, nauka Mahometa oparta jest na nauce Jezusa w wydaniu Kościoła Jerozolimskiego, choć Jezusa jako Syna Boga, jako Boga nie uznają. Uznają go za to za proroka, czyli człowieka mówiącego prawdę o Bogu. Jeśli my uznajemy Jezusa za Syna Boga w tym zakresie nauka mahometa nie jest naszą nauką, moją nauką. Jednak na ile się orientuję Allahowi bliższy jest Bóg JHWH, a nie El.

  Kim w waszej grupie nawracającej jest Grzegorz? Uczniem? Widać zaangażowanie, chęć i gotowość walki metodami sekciarskimi "Ten facet chyba ma nawet problem ze zwykła logiką,...", choć wiedzy jeszcze brakuje. Drogi Grzegorzu, to tylko metoda człowieka, któremu argumentów zabrakło i braki nadrabia miną i słowotokiem. Trzeba czasu, byś pewne rzeczy zrozumiał, takie metody tylko na słabe umysły działają. U pozostałych wzbudzają tylko uśmiech politowania.
 • @57KerenOr 14:47:20
  Witam! Keren w odpowiedzi do Zawiszy napisałeś ;


  //A muzułmanie poniżają Boga Ojca oraz Jego Syna. Muzułmanie nie wierzą w śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa. Muzułmanie nie wierzą w to, że Bóg-Allah ma Syna! Zatem Bóg muzułmanów nie jest moim Bogiem.//

  Bóg muzułmanów nie jest również moim Bogiem !!! Moim Bogiem jest Pan Jezus , Ukochany Bóg Ojciec dał rodzajowi ludzkiemu tylko Swego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa , nikogo innego nie posłał i nikogo innego nie dał ludziom .

  Nie tylko muzułmanie , ale katolicy , zielonoświątkowcy , adwentyści dnia siódmego , świadkowie i inne wyznania i religie zarejestrowane na ziemi poniżają Boga Ojca oraz Jego Syna . Wszyscy oni jadą na jednym wózku , między nimi nie ma żadnej różnicy , oni nie chcą wykonywać Woli Boga Ojca i nie chcą iść do Pana Jezusa , a na dodatek wszyscy oni nie wierzą w śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa .
 • @57KerenOr
  Keren , zapomniałem dopisać jeszcze , że tu na neonie siedzą przede wszystkim obrońcy tradycji katolickiej , którzy z prawdziwą wiarą w Pana Jezusa i Boga Ojca nie mają nic wspólnego .

  Mienili się mądrymi a stali się głupi i zamienili... Oni lepiej wiedzą od Samego Pana Boga, kto jest ; Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym … Znajomość Pisma Świętego w Polskim katolickim społeczeństwie, jest zerowa.

  Polak katolik, oddał się pod władzę papieży i biskupów, a nie Pana Boga. Polak katolik, jest bałwochwalcą. Katolik, słuchał będzie głosu papieży,księży , biskupów….. Katolicy modlą się do Marii i do papieża Jana Pawła II.

  Dziękuje dziś , Panu Jezusowi za łaskę i za to , że dziś ; widzę , słyszę i rozumiem , Jego Prawo , Przykazania i Jego Naukę Świętą , z którą przyszedł do ludzi , aby zbawić świat . To dla mnie wielka radość, gdy mogę porozmawiać, lub napisać o Wielkim Wysłanniku Boga Ojca, Panu i Bogu, Jezusie Chrystusie.

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ./ Ewangelia Jana 3,16 /.

  Jest to bardzo smutne , że ludzie nic nie wiedzą na temat Nauki Pana Jezusa , nie wiedzą nawet po co i dlaczego przyszedł Pan Jezus na ziemię ponad 2000 lat temu . Dlatego , że nie czytają Pisma Świętego . Dlatego , że się nie modlą do Pana Jezusa . Dlatego , że nie proszą Pana Jezusa o Pomoc i zrozumienie jego nauki . Dlatego ,że zawierzyli swoim organizacją i religiom , które ich okłamują i nie mówią im prawdy o Panu Jezusie , Którego posłał do ludzi Bóg Ojciec .
 • @jassy27
  PODOBA MI SIĘ...

  Podoba mi się Jassy twoje wyznanie o Panu Jezusie, mało jest takich wpisów praktycznie, wcale, oczywiście nie licząc nas.


  //Dziękuje dziś , Panu Jezusowi za łaskę i za to , że dziś ; widzę , słyszę i rozumiem , Jego Prawo , Przykazania i Jego Naukę Świętą , z którą przyszedł do ludzi , aby zbawić świat . //

  Tak, to prawda ale oni tego nie rozumieją a szkoda!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 23:30:58
  //Tak, to prawda ale oni tego nie rozumieją a szkoda!//

  Witaj grzegorz ; Poznanie i zrozumienie jest tylko w Panu Jezusie , bo tak zadecydował Bóg Ojciec.

  Pan Jezus powiedział ; Bo beze mnie nic uczynić nie możecie / Ew. Jana 15,5 / i czy to jest takie trudne ? no ale dla niektórych okazuje się to b. trudne , a szkoda , że do Syna Bożego przyjść nie chcą .
 • @Zawisza Niebieski
  TEN BÓG MOJŻESZA TO PAN JEZUS CHRYSTUS! CZAS POWYWRACAĆ STOŁY!

  Zawisza napisał:

  "Widzisz, ten Bóg Mojżesza to jakiś dziwny jest w swych decyzjach. Nie jest głównym Bogiem Izraela (El), a przyjmuje imię boga plemiennego JHWH, wyprowadza lud Izraela z Egiptu, prowadzi i chroni ich w czasie wędrówki przez pustynię, a później JEST ZADOWOLONY, gdy Mojżesz wymordowuje 3000 swych oponentów...".

  http://m.neon24.pl/20e5f6ff35b7ed8f43b0d6aefb75c46c,13,0.jpg

  W prorokach Starego Przymierza był bezpośrednio Duch Pana Jezusa a nie Boga Ojca – 1 List Apostoła Piotra 1/11!

  Mojżesz bezpośrednio służył Panu Jezusowi a nie Bogu Ojcu - List do Hebrajczyków 11/26!

  Król Dawid bezpośrednio służył Panu Jezusowi a nie Bogu Ojcu! - Psalm 110/ 1-7!

  Tym Bogiem Starego Przymierza którego tak nienawidzisz był nie kto inny a Syn Boga Ojca – Chrystus! Tym "ZADOWOLONYM" Bogiem z wymordowania oponentów był Syn Boży, Który nie pozwoli z Siebie kpić.

  Za Jego Wolą zatopionych było w potopie miliony oszustów i krnąbrnych ludzi. Za Jego Wolą zatopiony został świat bezbożnych...

  Syn Boży jak powiada Ewangelista, „do swej własności przyszedł ale swoi Go nie przyjęli”... „A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas”... „Prawo zostało nadane przez Mojżesza, łaska i prawda przyszły przez Jezusa Chrystusa”.

  Mnie możesz poniżać i obrażać... Nie przejmuję się tym... Możesz mnie nazywać tchórzliwym kotkiem... Nic sobie z tego nie robię....

  Jednak nie pozwolę byś kpił sobie z Boga Ojca i Jego Syna.... CZAS POWYWRACAĆ STOŁY!

  WYLATUJESZ ale oczywiście życzę Ci wszystkiego Najlepszego w Nowym 2019 roku!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

TAGI

ULUBIENI AUTORZY