Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

PRZYMIERZE SYNA BOŻEGO Z LUDEM! Nie słuchaj Mojżesza! Cz. 6

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syn Boga Ojca zapoczątkował nam drogę NOWĄ i Żywą...

 

 TESTAMENT PO ŚMIERCI NABIERA MOCY!


WYRWANE CYTATY!

 

"(17) Podczas gdy  Prawo zostało nadane przez Mojżesza, łaska i prawda przyszły przez Jezusa Chrystusa".


Ewangelia według Jana 1/17

  

"(4) A przecież  kresem Prawa jest Chrystus, dla usprawiedliwienia każdego, kto wierzy".


List Apostoła Pawła do Rzymian 10/4

 

 

"(10) Takie jest  przymierze, które  zawrę  z domem Izraela w owych dniach, mówi Pan.  Dam prawo moje w ich myśli, a na sercach ich wypiszę je, i będę im Bogiem, a oni będą Mi ludem. (11) I nikt nie będzie uczył swojego rodaka ani nikt swego brata, mówiąc: Poznaj Pana! Bo wszyscy Mnie poznają, od małego aż do wielkiego. (12) Ponieważ ulituję się nad ich nieprawością i nie wspomnę więcej na ich grzechy. (13) Ponieważ zaś mówi o nowym,  pierwsze uznał za przestarzałe; a to, co się przedawnia i starzeje, bliskie jest zniszczenia".


 List do Hebrajczyków 8/10-13

 

 

"(18) Nie przystąpiliście bowiem do dotykalnego i płonącego ognia, do mgły, do ciemności i burzy (19) ani też do grzmiących trąb i do takiego dźwięku słów, iż wszyscy, którzy go słyszeli, prosili, aby do nich nie mówił (20) Nie mogli bowiem znieść tego rozkazu: Jeśliby nawet tylko zwierzę dotknęło się góry, winno być ukamienowane. (21) A tak straszne było to zjawisko, iż Mojżesz powiedział: Przerażony jestem i drżę.

 

 (22) Wy natomiast przystąpiliście do góry Syjon,do miasta Boga żyjącego, Jeruzalem niebieskiego, do niezliczonej liczby aniołów, na uroczyste zebranie, (23) do Kościoła pierworodnych, którzy są zapisani w niebiosach, do Boga, który sądzi wszystkich, do duchów sprawiedliwych, które już doszły do celu, (24) do Pośrednika Nowego Testamentu - Jezusa, do pokropienia krwią, która przemawia mocniej niż [krew] Abla".

 

List do Hebrajczyków 12/18-24

 

 

"(1) Czyż nie jest wam wiadomo, bracia -mówię przecież do tych, co Prawo znają - że  Prawo ma moc nad człowiekiem, dopóki on żyje(2) Podobnie też i kobieta zamężna, na mocy Prawa, związana jest ze swoim mężem, jak długo on żyje.  Gdy jednak mąż umrze, traci nad nią moc prawo męża


(3) Dlatego to uchodzić będzie za cudzołożną, jeśli za życia swego męża współżyje z innym mężczyzną.  Jeśli jednak umrze jej mąż, wolna jest od tego prawa, tak iż nie jest cudzołożną, współżyjąc z innym mężczyzną.


(4) Tak i wy, bracia moi,  dzięki ciału Chrystusa umarliście dla Prawa, by złączyć się z innym - z Tym, który powstał z martwych, byśmy zaczęli przynosić owoc Bogu". 

 

List Apostoła Pawła do Rzymian 7/1-4

 


"(16) Gdzie bowiem jest testament,  tam musi ponieść śmierć ten, który sporządza testament(17) Testament bowiem po śmierci nabiera mocy, nie ma zaś znaczenia, gdy żyje ten, który sporządził testament".

 

List do Hebrajczyków 9/16, 17

 

"(19) Mamy więc, bracia, pewność, iż  wejdziemy do Miejsca Świętego przez krew Jezusa(20) On nam zapoczątkował drogę nową i żywą, przez zasłonę, to jest przez ciało swoje". 

 

List do Hebrajczyków 10/19, 20

 


   "(...)  (8) Wyżej powiedział: ofiar, darów, całopaleń i ofiar za grzech nie chciałeś i nie podobały się Tobie, choć składa się je na podstawie Prawa. (9) Następnie powiedział: Oto idę, abym spełniał wolę Twoją.  Usuwa jedną [ofiarę], aby ustanowić inną(10) Na mocy tej woli uświęceni jesteśmy przez ofiarę ciała Jezusa Chrystusa  raz na zawsze".

 

List do Hebrajczyków 10/8-10KOMENTARZE

 • @
  DO JEDYNKOWICZA!

  A może byś zechciał porozmawiać?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  I ZNOWU DO JEDYNKOWICZA!

  Zauważ, że to nie mi dałeś jedynkę tylko... wersetom z Pisma Świętego!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • DO WSZYSTKICH ...........
  Witam!

  Wszystkie części , / Nie słuchaj Mojżesza ………. , i Przymierze Syna Bożego …………. / począwszy od Cz. 1 do Cz. 6 , które opisuje autor w swoich postach , 57KerenOr , wszystkie są prawdziwe i sprawiedliwe

  Jest to Prawdziwa Nauka Boża , z którą przyszedł na ziemię sam Pan Bóg , Jezus Chrystus , syn Boga Ojca , Zbawiciel , aby uratować rodzaj ludzki . I każdy z ludzi może to sprawdzić w Piśmie Świętym .

  To co opisał autor jest to Prawo Boże , którego powinien przestrzegać , każdy człowiek wierzący w Pana Jezusa . Jest to Nowe Przymierze , które zawarł sam Pan Bóg z ludem i to Nowe Prawo , obowiązuje już prawie 2000 lat .

  Szkoda , że nikt tu na Neon24pl. Nie chcę podyskutować o Prawie Bożym , a na dodatek wstawia Panu Jezusowi jedynkę , za Jego Nowe Prawo , za Jego Prawdziwą Naukę , za Jego poświęcenie dla człowieka , za Jego drogocenną krew , którą przelał na krzyżu za rodzaj ludzki , za Jego dobroć do człowieka , za Jego Serce , Łaskę , Wiarę i Ducha Świętego .

  Jest to bardzo przykre , że człowiek odrzuca najdoskonalszy dar od Boga Ojca , którym jest Pan i Bóg , Jezus Chrystus , Umiłowany Syn Boga Ojca i to On zapoczątkował Nową Drogę i Żywą , to On wprowadził Nowe Przymierze i to On Pan Jezus jest , Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym .

  Czytelniku polecam , Tobie i Tobie i wszystkim ludziom , przeczytać wszystkie części o Prawdzie i Prawie Bożym , które opisał w swoich postach keren ;

  ///Nie słuchaj Mojżesza tylko Pana Jezusa Chrystusa , którego Bóg Ojciec nam dał . Odetnij się od sekty ///
  ///Przymierze Syna Bożego z ludem ! Nie słuchaj Mojżesza ! Cz. 1 – Cz.6 ///


  Jest to prawdą i każdy może to sprawdzić .
  TO PAN JEZUS ZBAWIA A NIE CZŁOWIEK , DZIŚ PRAWO MOJŻESZA STRACIŁO MOC ! DZIŚ OBOWIĄZUJE NOWE PRZYMIERZE Z PANEM JEZUSEM !  Pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY