Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

BERKELEY72 KŁAMSTWA NA TEMAT PANA BOGA PISZE! Cz. 2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Głos krwi brata twego woła do mnie z ziemi...

Kilka słów do Artykułu  bajkopisarza  o pseudo Berekley72, który znajduje się pod adresem:

 

http://zakop999pl.neon24.pl/post/147968,wojna-bogow-jahwe-mamon-wobec-bogow-grecji-oraz-egiptu

 

Nie będę przytaczał  niektórych słów wymienionego wyżej Autora. Nie będę, ponieważ Jego wpis przystrojony jest bezczelnymi fanaberiami. Uważny Czytelnik sam natrafi na miejsce o którym piszę poniżej!

 

 

Ślepota, krótkowzroczność i głupota bije od Ciebie Berkeley72. Nie starasz się nawet zacytować najważniejszych fragmentów z Księgi Rodzaju tylko bezpardonowo oskarżasz Mojego Boga! No ale  tak zachowuje się tchórz, który pisze w jakimś kącie Internetu by zdobyć poklask gawiedzi.


resztą  gawiedź ta nabiera się na ekwilibrystyczne wpisy imć Berkeleya dając gwiazdki, które w tym wypadku są symbolem kompletnej bezmyślności gwiazdkowiczów. Owa  bezmyślność jest zatrważająca. Owa  bezmyślność jest dowodem na łatwe prowadzenie na smyczy ludzi, którym nie chce się główkować. Zatem tych piesków z obrożami na szyjach kilku tutaj mamy!

 

 

Czy pytania Pana Boga skierowane do Kaina „dlaczego twoja twarz jest smutna? i "cóżeś uczynił z bratem twoim?” są niemądre?  Powiadasz, że gdyby Mój Pan Bóg był wszystkowidzącym to nie zadawałby takich pytań?

 

Oj chory człowieku, Pan Jezus dokładnie wiedział co mówi. Jednak zadanie pytania na temat tego co zrobił Kain było szansą dla Kaina. Wystarczyło przyznać się do zamordowania brata. I owszem poniósłby Kain karę bo ponieść by musiał jednak jego życie być może potoczyłoby się inaczej.

 

No cóż...  Kain myśląc podobnie do Ciebie Berkeley72 chciał Pana Boga oszukać. Syn Boży wystawił go na próbę ale Kain, podobnie jak Ty Berkeley był bezwzględny w swojej odpowiedzi nie czując nawet minimum żalu, nie czując najmniejszej skruchy!

 

atem ja przytoczę pewien fragment:

 

"(9) Wtedy  rzekł Pan do Kaina: Gdzie jest brat twój Abel? A on odpowiedział: Nie wiem. Czyż jestem stróżem brata mego? (10) I rzekł: Cóżeś to uczynił?  Głos krwi brata twego woła do mnie z ziemi. (11) Bądź więc teraz przeklęty na ziemi,  która rozwarła paszczę swoją, aby przyjąć z ręki twojej krew brata twego(12) Gdy będziesz uprawiał rolę, nie da ci już plonu swego. Będziesz tułaczem i wędrowcem na ziemi. 


(13) Wtedy rzekł Kain do Pana:  Zbyt wielka jest wina moja, by można mi ją odpuścić(14) Oto dziś wypędzasz mnie z tej ziemi i muszę ukryć się przed obliczem twoim. Będę tułaczem i wędrowcem na ziemi, a każdy, kto mnie spotka, zabije mnie. (15) I rzekł Pan do niego: Nie! Ktokolwiek by zabił Kaina, siedmiokrotną pomstę poniesie. Położył też Pan na Kainie znak, aby go nikt nie zabijał, kto go spotka. (16) I odszedł Kain sprzed oblicza Pana, i zamieszkał w ziemi Nod, na wschód od Edenu".

 

Księga Rodzaju 4/9-16

 

https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska 

Powiadasz, że Pan Bóg nie wiedział? To dlaczego Pan Bóg odezwał się do Kaina następującymi słowami:

 

"Głos krwi brata twego woła do mnie z ziemi"?

 

Oraz:

 

Bądź więc teraz przeklęty na ziemi,  która rozwarła paszczę swoją, aby przyjąć z ręki twojej krew brata twego”?

 

Jeżeli Pan Bóg nie wiedział to na jakiej podstawie wysnuł wniosek, że Kain mógł zakopać Abla w ziemi? Przecież byli na polu!  Dlaczego Kain nie zaprzeczył Panu Bogu tylko momentalnie był zmuszony do przyznania  się do morderstwa!?

 

Berkeley, Berkeley, oskarżasz Mojego Boga a Pani Głupota i Pani Ślepota są Twoimi przewodniczkami!   Przeczytaj również:

 

Przeczytaj również: http://57kerenor.neon24.pl/post/147981,berkeley72-klamstwa-na-temat-pana-boga-pisze-cz-1

 


KOMENTARZE

 • @57KerenOr
  SKĄD SIĘ TACY BAJKOPISARZE BIORĄ, SKĄD!?

  Keren napisałeś:

  //Oj chory człowieku, Pan Jezus dokładnie wiedział co mówi. Jednak zadanie pytania na temat tego co zrobił Kain było szansą dla Kaina. Wystarczyło przyznać się do zamordowania brata. I owszem poniósłby Kain karę bo ponieść by musiał jednak jego życie być może potoczyłoby się inaczej.

  No cóż... Kain myśląc podobnie do Ciebie Berkeley72 chciał Pana Boga oszukać. Syn Boży wystawił go na próbę ale Kain, podobnie jak Ty Berkeley był bezwzględny w swojej odpowiedzi nie czując nawet minimum żalu, nie czując najmniejszej skruchy!//

  ...................................................................................

  Sądzę że mój wpis nie wniósłby już nic więcej, dlatego pozwoliłem sobie na twoje skwitowanie tej wypowiedzi!

  //Kain myśląc podobnie do Ciebie Berkeley72 chciał Pana Boga oszukać. //

  Nic dodać, nic ująć!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 19:38:43
  : ))) Salut .
 • @
  DO WSZYSTKICH :

  Witam!

  Berkeley72 , kłamstwa na temat Pana Boga pisze i na dodatek kasuje komentarze na swoim blogu , które mu się nie podobają. Dlatego , że w nich jest Prawda Boża , dlatego , że ludzie piszą prawdę na temat Przykazań Bożych , a to mu się nie podoba .

  Berkeley72 woli własną naukę , a z Nauką Bożą się nie liczy , uważa się za mądrzejszego od Pana Boga , po prostu umiłował bardziej chwałę ludzką niż chwałę Bożą . On po prostu kłamie i wprowadza ludzi w błąd i każdy może to sprawdzić w jego artykule pt. ,, WOJNA BOGÓW : Ucieczka Mojżesza z Ziemi IZRAELOWI Obiecanej ,,


  Jeden z tam komentujących w swoim komentarzu napisał do Berkeley72 ;

  ////Ja cię kręcę, nie znasz Przykazań z Góry Synaj a o Nich... piszesz!

  Twój koń coraz bardziej kuleje! /////

  I tak to jest jak ktoś polega na własnym rozumie , i na nauce ludzkiej , a z Nauką Pana Jezusa się nie liczy . To człowiek chce być mądrzejszy od Pana Boga i to człowiek wie lepiej od Pana Jezusa o Przykazaniach Bożych , a nie sam Pan Bóg , który dał ludziom Przykazania aby je człowiek przestrzegał i wykonywał , bo taka jest Wola Boga Ojca .

  Ludziom nie chcę się sprawdzić w Piśmie Świętym Przykazań Bożych wolą słuchać ludzi , a nie Pana Boga . Umiłowali bowiem bardziej chwałę ludzką niż chwałę Bożą i na dodatek myślą , że Pan Jezus wszystkim wybaczy i że wszyscy ludzie będą zbawieni , a to przecież jest nieprawdą . Nie wszyscy ludzie będą Zbawieni .

  Wszyscy ludzie uważają się za wierzących no i wszyscy myślą , że będą zbawieni , ale do Pana Jezusa nikt nie chcę przyjść aby mieć żywot ; Badacie Pisma , bo sądzicie , że macie w nich żywot wieczny , a one składają świadectwo o Mnie . Ale mimo to do Mnie Przyjść nie chcecie , aby mieć żywot / Ew. Jana 5,39-40 /

  A przecież Bóg Ojciec tylko Syna swego dał ludziom nikogo innego nie posłał do ludzi , a człowiek ten Ojcowski dar , którym jest Zbawiciel Pan Jezus , odrzuca i z Wolą Boga Ojca się nie liczy ;
  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ./ Ewangelia Jana 3,16 /.

  I tak i tak , któregoś dnia wszyscy ludzie na całej kuli ziemskiej , dowiedzą się prawdy . Prawda jest tylko w Panu Jezusie i nikt z ludzi tu na ziemi zmienić tego nie może , bo tak zadecydował Bóg Ojciec , a nie człowiek .


  POZDRAWIAM !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY